BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733147 przez mery75
HEJ kobietki mnie dzisiaj w nocy śniła się córunia w łóżeczku sobie leżała spać niemoge całą noc śnił mi się synek Iwonki :silly: już zgłupieć można z tym czekaniem też już bym chciała mieć Julaśke
Słuchajcie a mnie wczoraj napisali na usg że mam zwapnienie łożyska 3 stopień dojrzałości ale jak pytałam to mówiła że wszystko w porządku
Niagara powodzenia miejmy nadzieje że urodzisz dzisiaj oby :silly:
Agamo Ty nam tu będziesz rekordy biła jak tak dalej pójdzie :S
Iwonka pogratulować takiego grzecznego chłopczyka wracajcie do siebie raz dwa
Villemo to się należycie w szpitalu szkoda gadać ale najważniejsze że już w dwójke wracajcie do zdrówka :woohoo:
Malinowa mamba powodzonka szybkiego bezbolesnego porodu ]
Karolka coś mi się wydaje że Ty kochana przedemną urodzisz :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733149 przez akina_zet
Malinowa powodzenia!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733150 przez pyzaura
Monisia ok :) troszke nie wiem opadla mi moc :( jakos malo sily mam najchetniej wiecznie bym spala nie wiem :) czekam juz tylko na wizyte :D 4,09 zamowilam Monisia wozek taki jak Ty masz tylko jasny :) i wiesz skad z Łodzi :D ciekawe ile bede czekala :D bo termin maja od 7-21 dni mam nadzieje ze Miska poczeka na niego grzecznie w brzuszku :P jak za duzo chodze i sprzatam brzuch mnie strasznie boli jakby igly nad pepkiem ... a i bardzo sie ciesze ze wkoncu jestes na swoim powolutku psrzataj co nam sie nie przemeczysz :kiss:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733151 przez kalina
jeju natalia dobrze ze bylas w takim razie na badaniu i ze wychwycili. teraz juz jestes pod dobra opieka to nie ma co sie bac. wszystko powinno byc ok. powodzonka

mamba trzymam kciuki zeby poszlo szybko i sprawnie:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733154 przez akina_zet
pyzaura napisał:

Monisia ok :) troszke nie wiem opadla mi moc :( jakos malo sily mam najchetniej wiecznie bym spala nie wiem :) czekam juz tylko na wizyte :D 4,09 zamowilam Monisia wozek taki jak Ty masz tylko jasny :) i wiesz skad z Łodzi :D ciekawe ile bede czekala :D bo termin maja od 7-21 dni mam nadzieje ze Miska poczeka na niego grzecznie w brzuszku :P jak za duzo chodze i sprzatam brzuch mnie strasznie boli jakby igly nad pepkiem ... a i bardzo sie ciesze ze wkoncu jestes na swoim powolutku psrzataj co nam sie nie przemeczysz :kiss:


Super z tym wózkiem,a jaki dokładnie kolor? :) W jakim sklepie kupiłaś? :)

Mery nie mam pojęcia o co chodzi z tym zwapnieniem :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733159 przez paulinka.k22
Hej!

Natalia powodzenia, trzymam za was kciuki!!!

Malinowa mamba Tobie również powodzenia! Szybkiego porodu i bezbolesnego życzę!

Akina-Monia ja też mam takie obawy! Też wewnętrznie czuję takie zdenerwowanie! Nawet ostatnio spać nie mogłam, bo się zaczęłam bać , że mój mąż może niechcący zrobić małej jakąś krzywdę np. przy kąpieli ;) wiem nie powinnam tak myśleć, ale on nie ma zielonego pojęcia o niczym, nawet nie wiedział, że takiego maluszka przy kąpieli to trzeba trzymać na ręcę, myślał, że wsadzi się je do wanienki i samo sobie leży :cheer: po prostu ręce mi opadły jak to usłyszałam... a później takie głupie myśli miałam pół nocy... mam nadzieję, że zdąży się doedukować do porodu ;)
Ładne mieszkanie macie :laugh: a w salonie macie identyczne kolorki jak my w naszym pokoju :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733161 przez karolcia1919
Malinowa...powodzenia !!!

Mery juz sama nie wiem...mam dziwne bole w macicy co jakis czas ale sa krotkie...i nie wiem czy to moga byc skurcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733168 przez Kasia :]
Niagara, trzymam kciuki, żeby wszystko sprawnie poszło i żebyś już za chwilkę mogła tulić Malutką :blink:

Malinowa, Tobie również życzę szybkiego rozwiązania :)

Czekamy na wieści...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733170 przez pyzaura
wiesz co popiepszylo mi sie nie ŁÓDZ A Łądzk :P ja to mam łęb .... kolor 211 jasniutki chcialam braz lub granat w kropki ale mojemu sie nie podobal jego mama chciala tez jasny wiec poszlam troksze na kompromis :) ale wazne ze male porsche juz jest :D a kiedy foteczki mieszkanka??

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733172 przez nike84
Malinowa trzymamy kciuki i daj znać :)
monia akina śliczna ta lampa u Igusi :cheer: pokoik dla małej też będzie cudny. Urządzajcie go i wrzucaj foty bo juz nie mogę się doczekać :) Ja odkąd urządziliśmy pokój dla Kacperka za każdym razem jak koło niego przechodzę to wchodzę do środka i siedzę kilka minut :cheer: No i wózkiem się nie chwaliłaś. Bo ja miałam kupować ten sam co Ty i Pyzaura, ale jednak zdecydowaliśmy się na inny i mam nadzieje, że juz w przyszłym tyg będzie do odbioru :)
mery ja też nie mam pojecia o co chodzi z tym łożyskiem :huh: ale skoro powiedzieli że jest ok to może nie trzeba się martwić...Mnie też podczas usg sprawdza łożysko ale zawsze tylko mówi, że jest dobrze i nic w kartę nie wpisuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733173 przez pyzaura
zobaczcie jaka kuzynka mi sprezentowala dzis bluze dla Miski :D

Ania



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733175 przez mery75
Akina każdej z nas hormony buzują ja momentami to mam takie niewiadomo skąd i za chwile znikają jestem rozchwiana emocjonalnie też już bym córunie chciała przy sobie i to chyba jest powód nerwów bo tu dziewczyny porodziły a u nas cisza i pewnie nutka zazdrości w nas drzemie
Alivcia ja od wczoraj odkąd wiem że Julcia może się już rodzić wogóle się tak bardzo nieoszczędzam ale tylko jak męża niema bo on to nic niepozwala mi robić :S
Izula fajnie że już w domciu jesteście odezwij się co słychać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733177 przez Kasia :]
A teraz z tych mniej przyjemnych wieści... My też leżymy w szpitalu :(
Wczoraj ciśnienie zaczęło skakać, dziwne mroczki przed oczami, ból głowy, drętwienie rąk i wargi...
Na IP okazało się, że szyjka niby się nie skraca, wszystko w porządku, przepływy w normie, ale Dzidzia ciut za mała - 2900g. Podpięli KTG i mieliśmy iść do domu...ale lekarz stwierdził, że niepokoją go te objawy i zostaliśmy. Mieliśmy do piątku zostać, ale znów...
Po dzisiejszych badaniach okazało się, że mam jakąś infekcję, bo białko w moczu się pojawiło i spadły drastycznie płytki. I na obchodzie pani doktor powiedziała, że zostaniemy już do końca. I że nie będziemy czekać na 41 tydzień, tylko zakończymy ciążę wcześniej.
Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu...
Zakończymy: ale nie powiedzieli jeszcze jak, więc na razie czekamy do jutra na decyzję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733178 przez nike84
pyzaura napisał:

zobaczcie jaka kuzynka mi sprezentowala dzis bluze dla Miski :D



Prześliczna bluza :cheer: zakochałam sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733180 przez pyzaura
Monia ale Guśka bedzie miala slicznie :) a Twoja czerwona sciana z tymi meblami przepiekna :) ajjj wekoncu na swoim :D swietnie

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl