BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #733620 przez niagara
Boshe od prawie 2 godzin mecza mnie takie cholerne bole krzyzowe, ze normalnie jak od tego nie urodze to sie chyba potne :angry: a oni mi tu tylko ktg podlaczyli :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733621 przez akina_zet
niagara napisał:

Boshe od prawie 2 godzin mecza mnie takie cholerne bole krzyzowe, ze normalnie jak od tego nie urodze to sie chyba potne :angry: a oni mi tu tylko ktg podlaczyli :angry: :angry: :angry:


Ale coś się dzieje,może to dobry znak? A jak ktg wychodzi ze skurczami?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733622 przez kocham_cie
Hej kruszynki :laugh:
Zaczęłam dziś dzień na forum i chyba przyszło mi go zakończyć... choć już po północy więc raczej powinnam się przywitać :silly:

Po pierwsze gratuluję Malinowej synusia... i zazdroszczę tak szybkiego porodu... myślę że każda z nas by sobie tego życzyła ;)

Natka i Kasiu nie łamcie się tam w tych szpitalnych murach, jeszcze troszkę i będziecie z maluszkami

Agamo może pora zacząć wierzyć w czarownice :silly:

Iva ty wstrętna babo w stringach... to ja pantalony w rozmiarze XXL noszę a ty mi tu takim zgrabnym dupskiem świecisz...

Coś miałam jeszcze pisać, tzn komuś odpisać ale zapomniał... a już wiem kogo tam sowy dorwały... kurka i to wszystko moja wina :S chyba powinnam się wstydzić ale... NIE! ja je specjalnie posłałam w świat żebym wam też troszkę pocharatały te małe chude dupska :silly:

A tak wogóle to:
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


No to ja z moim uśmiechniętym ryjkiem kładę się spać :lol: dobranoc

PS. witam nową mamusię... :)

No i zastanawiam się jak tam serkowi i izuni... Iwonko też byś mogła coś napisać... Villemo jak wstawanie lepiej???

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733623 przez kocham_cie
niagara napisał:

Boshe od prawie 2 godzin mecza mnie takie cholerne bole krzyzowe, ze normalnie jak od tego nie urodze to sie chyba potne :angry: a oni mi tu tylko ktg podlaczyli :angry: :angry: :angry:


Oj Natka czyżby coś zaczynało się dziać :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733625 przez nike84
niagara czyzby się zaczynało? Oby. Mam nadzieję, że już niedługo będziesz tuliła swoją córeczkę :)
agamo to jutro o 22:30 czekamy na Twojego Kacperka :silly:
kocham cie ale się usmiałam z Twojego znapastowania i krzyków na pół wiochy :woohoo: No ale kobiecie w ciąży też się należy ;)

Mnie się szykuje bezsenna noc :dry: Zeżarłam dwa michałki kokosowe, mały zaczął nocną gimnastykę, a mnie w ogóle nie chce się spać :huh:

Kolorowych snów dziewuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733626 przez asiek89
Madziu, haha szczęśliwa mamusia to szczęśliwe dziecko, więc prawidłowo podziałałaś :D

No świeżo upieczone mamusie coś przycichły, ale czekamy na dalsze newsy jak się mają ze swoimi Skarbami :)

Aga(mo), jak to mówią, spodziewaj się niespodziewanego, a czarownice są wśród nas więc może cosik się wydarzy? :) :)

Co do psicy to ja miałam wziętą w 2010 r. we wrześniu pierwszą sunię ze schroniska, ale niestety w tym roku przyszło nam się pożegnać, bo Noreczka padła na autoimmunologiczną miastenię w wieku prawie 5 lat. :( Cholernie przykra sprawa, zwłaszcza, że to podłe choróbsko jest naprawdę rzadkie i zwykle bardzo szybko postępuje.
Nie umiałyśmy z Mamą mieszkać w pustym mieszkaniu po jej odejściu i dlatego po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw postanowiłyśmy wziąć Dagę, jest młoda, bo ma teraz dopiero 8-mcy, więc jeszcze podatna na naukę i dlatego się na nią zdecydowałyśmy.:)

A masz rację, że Mama powiedziała, że mogę na nią liczyć i ja o tym wiem, ale ona i tak udziela mi gigantycznego wsparcia i to jest trochę takie moje wewnętrzne zmobilizowanie, żeby nie obarczać jej swoją osobą i Patrysiem bardziej niż to konieczne.

Natalko, trzymaj się dzielnie ze swoją Kruszynką, oby jutro, tzn dzisiaj! było już po wszystkim :)

Spokojnej nocy drogie mamusie!

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733628 przez Nubi
Dobry wieczor bo dobranoc zostawie na koniec :blush:

Magda ale ja bym pokrzyczala ... .huhuhuuuu B)


Nike sa tu inne ktore nie moga spac bo np zjadly pylek pszczeli, ekscytuja sie przed jutrzejszym ktg usg itd... Wiec pisz jak bedziesz sie nudzic :blink:

Natalia i Kasia mam Was w mojej glowce, trzymam kciuki za szpitalne powodzenia... Kasiu obchod o 9 pewnie,wiec czekamy na relace.
Niagara licze na focie z rana drugiej " wrzesniowej dziewczynki ;)

A teraz obiecane Dobranoc :woohoo:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733632 przez kalina
magda
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


uu natalia rodzisz w nocy czy jednak przeszlo na razie?



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733633 przez KasiaL
Dziewczyny podobno dzieci urodzone między 38 a 42 tygodniem są urodzone w terminie. Czy ten 38 tydzień ma być rozpoczęty np 38+3 czy musi cały minąć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733636 przez kocham_cie
Bry mamuśki :laugh:

Ja standardowo odespałam swoje 4h i pobudka... ciekawe czy me dziecię też tak będzie się budziło co 4h- chyba wcale bym nie narzekała gdyby tak było :laugh:

Widzę że po opuszceniu mnie przez Iwonkę... pojawiły się nowe nocne marki które cierpią na bezsenność ;) fajowo że sama nie jestem ;)

Kalinko no właśnie byłam samam w szoku że po ostatnich ekscesach gdzie skończyło się prawie płaczem z bólu wczoraj poszło tak sprawnie :blush:

KasiuL ciąża donoszona liczona jest od zakończonego 37 tygodnia... czyli jak będzie 37+1 to użżżż :blush:

Nubi na którą się na to usg i ktg szykujesz??? ciekawe czy ci Zo pomacha :silly:

Natka jak tam, jak tam????

Ach wczoraj z tej całej seksualnej ekscytacji zapomniałam wam napisać że w końcu dwa tygodnie przed porodem zostałam w tesco obsłużona bez kolejki... a powiem więcej Pani menager kazała specjalnie otworzyć dla mnie kasę :lol: hihihi oczywiście spaliłam buraka... a moja sis stwierdziła że chyba się bali że im w sklepie urodzę i chcieli się mnie jak najszybciej pozyć :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733639 przez Kasia :]
Dobry Mamuśki :) wszystkie nadal w dwupaku, czy nocka okazała się owocna? :)

Niagarka, jak tam Twoje położenie? Ruszyło coś do przodu? :blink:

Nubi, właśnie obchód mają dosyć późno, bo dopiero ok 10-10:30 :( a tu takie wyczekiwanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733642 przez Villemo
KasiaL napisał:

Dziewczyny podobno dzieci urodzone między 38 a 42 tygodniem są urodzone w terminie. Czy ten 38 tydzień ma być rozpoczęty np 38+3 czy musi cały minąć?

ja mialam cesarke w 38 t i 3 dniu i caly czas mowiono ze dzieciatko jest donoszone aczkolwiek to jest i tak oceniane wedlug roznych kryterioow i nawet dziecko urodzpne w rzekomym «39 tc moze zostac uznane za wczesniaka jesli przejawia cechy charakterystyczne dla wczesnuactwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733670 przez karolcia1919
hej ;)
widze ze jeszcze sie zadne malenstwo nie urodzilo;)

ciekawe jak tam Natalka?


no to mamy rowny 37 tydzien dzis ;)

wiecie w nocy pierwszy raz obudzilo mnie szalenstwo malenstwa...dzis juz od rana tez szaleje.

(a zawsze byl/a taki spokojny )..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733708 przez kalina
dziendoberek:-)
wreszcie od kilku dni czuje sie w miare wyspana:-) po ciezkiej nocce tera nadrobilam troche

widze ze wszystkie w calosci

magda czyli jest swiatelko w tunelu i nawet przy porodzie moze nie byc zle:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733715 przez agamo
Bry

Właśnie zapomnialam napisać wczoraj o Ivie! Ślicznie wygladasz i figurę masz super! Jakby to moja babcia powiedziała Ty to możesz dzieci sobie robic gromade bo ciąża ci służy! Wiec Moze w przyszłym roku kolejne? :p Bart by chyba zwariował! :p

Madzia twoje sowy to i do uk zalecialy! Chyba ze to ode mnie do was przylecialy bo chyba mnie wcześniej pocharatalo!No i super ze męża wykorzystalas! Ja mojemu mówię ze trzeba Kacperka wywolac to sie śmieje ze to nie jest juz seks to jest zabieg! :p u mnie za to wczorajsza próba nie wyszła :( i powiedziałam mojemu ze dla mnie to nie jest przyjemność tylko obowiązek! Ranyyyy mam ogromna nadzieje ze po porodzie będzie tak jak było przed bo masakra jakaś!

Asiek podziwiam Ja zawsze Chciałam wziąć psa ze schroniska ale nie możemy tutaj z męże mieć zwierząt bo byłby z nimi problem jak jedzilibysmy do pl A na taka trasę to nie chciałabym męczyć psa czy kota A zostawić nie mamy z kim tutaj No i musimy czekać do powrotu do pl! Ale w domu mama ma znajdka ala jamnika bo ktoś go pozucil i go przygarnelismy juz dobre 8 lat.

Karola u mnie tak sie zrobiło właśnie od 38 tyg ze mały sie zrobił okropnie aktywny i czasami tak boli ze wyje ile wlezie!

Natka Kasia czekamy na wiadomosci Jak tylko będziecie cos wiedzieć dajcie znać bo my tu kciuki zaciskamy i podekscytowane zagladamy czy moze juz cos!

Eeee tam Moj Kacperek nikogo nie słucha! Żadne tam czarownice mu mówić nie bedą kiedy ma wyjść! Jemu tam dobrze to stwierdził ze nie wychodzi! A wszystkie letnie ciuszki mama moze sobie schować na następnego budrysa! :p Ciekawa jestem czy sie ociaga bo chce nam zrobic niespodziankę na rocznice 11 września? To by było 2 tyg i jeden dzien po terminie trochę późno! Ale nic mnie juz nie zdziwi!a biegunke miałam dwa dni a wczoraj biegunke z zaparciami nawet nie wiedziałam ze tak można! :p dobra kończę lecę na saniadanie!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl