BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #733439 przez pyzaura
Malinowa gratulacje ;-);-);-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733440 przez nike84
malinowa gratuluję dużego chłopczyka :)
niagara trzymam kciuki żebyś Ty była następna ;)
kalina to będziemy po Krakowie zasuwać takimi samymi wózkami :silly:

Trochę poprasowałam (na siedząco) i plecy mnie tak bolą, że chyba zaraz przez okno wyskoczę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733445 przez nefeli
Witaj Kasiu :)fajnie ze dolaczylas.Imie Roksana bardzo ladne,podoba sie i mi i mojej mamie..
Dinku Ty nas juz calkiem zakompleksilas,zero celulitu,rozstepow... i figurka ciagle bez zmian....sexy mama :)
Kasiu trzymaj sie tam i pisz nam jak sie czujecie i co mowia lekarze!!!
Natalka moze juz za chwilke bedziesz tulic Niunie,albo jeszcze czeka malutka na kolezanke dla Mini ;)
Monia juz mieszkacie w swoim domku czy tylko przyjezdzasz urzadzac i spicie jeszcze poza ? No i pochwal sie Nam kocie sypialnia,bo jak tak pieknie i nastrojowo w sypialni to ja wyobrazam sobie jak jest w sypialni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733446 przez nefeli
Malinowa gratuluje synka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733447 przez KasiaL
Gratulacje dla kolejnej mamusi. Mnie dopiero dziś naszlo na sprzątanie więc zaczęłam od łazienki... Kafelki wylizane. Zaraz położę starsza mała spać to za kuchnię sie wezmę pod szafkami i w szafkach posprzatam. Na weekend i przyszły tydzień zostawiam sobie podwórko i nasza mała "szopke" z gratami to może jak pójdę we wtorek do lekarza to sie dowiem że coś zaczyna sie dziać, bo jak na razie chyba żadnych objawów porodu nie mam,może to za szybko albo coś przeoczylam. Tak w ogóle to ja urodziłam sie 18.09 a termin mam na 19.09.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733450 przez Nubi
Oooo Malinowa gratuluje :) chlop jak dab :D

Natalia chodzenie nie daje duzo, gdyby dawalo to bys urodzila po tych wszytskich zakuposzalenstwach!! Lepiej jak to jeden madry lekarz powiedzial do dziewczyny w 40tc mniej wiecej : idz z mezem do pokoju schadzek i niech Cie nie wypuszcza poki Ci wody nie odejda. Mialam tez w sali dziewczyne ktora trzymali 2dni bez efektow i wyszla na zadanie, wrocila po tygodniu na wywolanie. Zycze cierpliwosci ;)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733454 przez Alivva
Gratuluję Mamba :)
Kolejny chłopak dołączył.....
Mamunie dziewcząt zmobilizujmy się wreszcie :D

Natalia....jak tak piszesz o tym szpitalu,że nudno i że nie lubisz.... Odechciało mi się na ktg jechać :D Nie jadę....w sumie jak się git czuję to sobie odpuszczę :)
Pobiegaj po schodach jak tak nudno :) Cholera,żeby to było bliżej to bym przyszła pobiegać z Tobą :D tak dla towarzystwa ;)

Daguniu....celulit sie u mnie pojawił więc nie jest tak pięknie jakby się chciało ale co tam....powalczę z nim jak już będę mogła biegać ;)
Rozstępy tez mam na udach jeszcze po Filipie i na air-bagach po bokach :) Cieszę się że póki co nie ma nowych a z tymi co mam żyję już 11 lat więc LOOOOOZZZZZZZZZ :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733457 przez Kasia :]
Napiszę, jak się czegoś dowiem - czyli pewnie dopiero jutro po 11:/

Natalka, nie mam szans z Tobą :silly: U mnie dopiero jutro ustalą co dalej i kiedy :blink: A Ty już możesz być po... :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733458 przez KasiaL
dziwczyny, czy wy tez macie takie dziwne uczucie jakby wam sie chcialo do toalety na "grubsza sprawe" idziecie a tu nic kompletnie zero? moze to mala mi uciska tam cos ze mam takie uczucie, juz mnie to strasznie denerwuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733461 przez niagara
Kasia :] napisał:

Natalka, nie mam szans z Tobą :silly: U mnie dopiero jutro ustalą co dalej i kiedy :blink: A Ty już możesz być po... :woohoo:


Bardzo w to wątpię, że do jutra będzie po wszystkim, choć nie powiem, żebym nie chciała :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733462 przez paulinka.k22
Malinowa gratuluję synka! Szybko Ci poszło :laugh:

Natalka a Tobie kochana życzę żeby w końcu coś się ruszyło :lol:

A ja się dziś coś kiepsko czuję, bolą mnie łydki i głowa :( może jakaś zmiana pogody się szykuje! Jutro oddaje mocz i krew do badania to mam nadzieję, że wyniki będą dobre! Bo kiedyś też miałam białko w moczu i leukocyty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733463 przez Monika23083
hej dziewczyny!!


Przede wszystkim malinowa gratulacje!!! :)

natalia, kasia trzymam mocno za Was kciuki:)

witam również nowa mamusię :) Kasia ja to bym chciałą chociaż takie uczucie dziwne mieć że coś mi się chce, a tu lipa...chyba po czopki polecę:)

Iva Ty zgrabniaro!!! :) akina mnie rozbawiła z tym tekstem że na rowerze na porodówkę wjedziesz...nie zapomnij koszyczka zamontować dla córuni :)

Monia śliczne mieszkanko!

a u mnie połowa pokoju wymalowana, druga połowa jutra i w weekend przemeblowanie trzeba będzie zrobić. ZMORA jak przyjedzie to się złapie za głowę..heh :lol:

boże, brzuch już mam między udami jak siedzę... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #733473 przez asiek89
Ha, dobiłam do Was w końcu ;) Już mi lepiej, myślę pozytywnie i na wszelki wypadek jutro zadzwonię na IP zapytać czy mam się umawiać na jakiś termin na cc, bo już głupia jestem :P.

Widzę, że grono sierpniowych wrześniówkowych maluszków się powiększyło! :D

Malinowa Mamba, serdeczne gratulacje! Kolejny chłopaczek :D A jak się czujecie, wszystko ok? A gdzie te królewny, Boguni będzie smutno ;)


Monia akina, jakie śliczne to Wasze mieszkanko! Tzn te jego fragmenty, którymi nas uraczyłaś ;) Igunia będzie miała bardzo ładny kącik :)
A i bluza też genialna! My mamy jedną taką misiową grubszą z uszkami, rozczulają mnie niesamowicie takie bajery :))

Iva, no noo się trzymasz kobieto :D Dziewczyny mają rację, sexy mama jak się patrzy :D
Jeszcze trochę i zzieleniejemy tutaj z zazdrości :P
A air bagi mnie rozwaliły na łopatki :D

Jeśli chodzi o sowy to na Warmię małpy też dotarły :P Ostatnio zauważyłam nowe rozstępy na dole brzucha. Na szczęście nie jest ich dużo, ale jednak się pojawiły, a smarowałam oliwką i się jednak zrobiły.

Natalko, nie zazdroszczę Ci tego pobytu w szpitalu. Pamiętam jak byłam rok temu na wycięciu guza, przez trzy dni leżałam sama, a nikt mnie odwiedzał, bo byłam w pracy wtedy na pomorzu ponad rok i myślałam, że to się nie skończy :P. A co dopiero dłużej tak tkwić... ale obyście już razem wyszły niedługo i mogły się sobą cieszyć w domu. I mychą Minnie oczywiście :D

No i witam Cię Kasiu, nowa mamusiu wrześniowa :))

A jak się ma druga Kasia w szpitalu??

Paulinko, kciuki za Twoje wyniki! Na pewno będzie ok :)

W końcu popijam sobie kawkę rozpuszczalną po obiedzie i szamam ciacha, ach jak miło :) chociaż młode się ciśnie jakby chciało bokiem wyskoczyć ;)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733481 przez karolcia1919
kasiaL moze dolaczysz na facebooku do naszego grona ???;)


wiecie jak moj maly skarb robi dzis figury w brzuchu....jak na zlosc ten aparat mi nie dziala...a w tel robi brzydkie zdjecia;/


asiu pewnie zadzwon i sie dowiedz co i jak !!;)


natalko mam nadzieje ze bedzie dobrze ...a jak mala rusza sie?
troche dziwne ze jak zanikalo tatno odrazu nie wzieli cie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733483 przez KasiaL
Karolcia a co trzeba do grudz do szpitala zabrać, szukałam w necie ale nic nie znalazłam na ich stronie. Wiem że do bdg dla małej nie musialam mieć nic, tylko na wyjście, a teraz myślałam o 4 parach body z krótkim rekawem, 4 pajacyki, jakieś skarpetki, niedrapki, pampersy, chusteczki, nie wiem jak z kąpielą tam małej czy kosmetyki i reczniczek też brać? Aha jeszcze rożek i moduł cieniutki taki i pieluszki flanelowe że 4. A dla siebie co? 2 koszule wystarcza? Jakiś szlafrok ręcznik, podlaski,majtki poporodowe? A chodzisz w ogóle na ktg do szpitala? Mi lekarz w poprzedniej ciąży kazał od 38 tygodnia co 3 dni chodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl