BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #733485 przez KasiaL
Chętnie dolacze ale nie mam pojęcia jak to zrobić hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733487 przez słonko
Hejka :)

Ale się tu dziś dzieje!

Gratulacje dla Mamby!
Pozazdrościć szybkiego porodu i zdrowego, dużego synka :)

Niagarko, Kasiu, 3mam kciuki za Was i Wasze maleństwa - żeby wkrótce szczęśliwie wylądowały w Waszych ramionach :)

Przeczytałam wszystko bardzo pobieżnie, bo coś nie mam już dziś siły. I niewiele pamiętam kto co pisał :/

Witam kolejną Kasię :)

Co do zamartwiania się: Ja też trochę stresuję się myślami, że coś mogłoby pójść nie tak. Ale ogólnie staram się nie poświęcać takim myślom zbyt wiele czasu. Lepsze są myśli pozytywne :lol:

A do mnie dziś w pracy dotarło, że żarty się skończyły i w każdej chwili może się zacząć. Dwie babki zauważyły, że brzuch mi opadł - i faktycznie! Do tego uczucie w pachwinach i kroczu, jakbym wczoraj szpagat turecki trenowała (btw, Nubi, myślisz, że to od tej relaksyny?), nie przechodzi... Jak zebrałam to wszystko do kupy, to dostałam takiej tremy, że aż mnie na kibelek pognało :silly: Potem zabrałam się do pracy i strach minął, ale generalnie już widzę, jaka będę posrana z przerażenia, jak przyjdzie co do czego...

A jak wracałam z pracy, to tak ciężko mi było iść i w ogóle jakaś chora się poczułam. Chyba jednak wczoraj przemarzłam i bierze mnie jakieś przeziębienie :( Nie chcę być teraz chora...

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733491 przez karolcia1919
kasiu...do szpitala w grudziadzu potrzeba wszystko;ja powiem Ci co ja spakowalam;
dla dziecka:
3xspiochy na 56 3xkaftaniki na 56 2xbody na 56 2xspiochy kaftaniki body na 62...poprostu wole byc przygotowana...bo mie wiadomo ile dziecko bd mierzyc....do tego 2xniedrapki.skarpetki i czapeczki.
rozek pampersy ja wezme cala paczke ,2reczniki z kapturkiem i bez ...wzielam tez myje gabke i szczotke do wlosow ...co do kosmetykow ...nie wolno brac swoich jedynie chusteczki nawilzone i krem do pupy...ale oliwki czy szamponu nie....

dla siebie ???3koszule dwie mam nowe jedna starsza do porodu...2reczniki.podpaski.majki jednorazowe i 3pary zwyklych.
zel bezzapachowy papier gabke laczki sztuczce szklanka ...ogolnie mam spakowana walizke....

chyba to wszystko ...jedynie ze oczyms zapomnialam...no szlafrok tez mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733494 przez karolcia1919
slonko gluptasie Ty jeszcze pracujesz ? nie idziesz na zwolnienie ? zebys chora nie byla!!ciepla herbatka kocyk i dbaj o siebie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733497 przez Nubi
Oj Slonko ratuj sie, ja tez troche sie martwie bo brat przeziebiony a ja u niego i sila rzeczy nie mam gdzie uciec, a choroba to najgorsze co moglo by nas spotkac ! Pachwiny bola, ja zwalam to na relaksyne, dodatkowo zauwazylam ze jak sie schylam to zaraz kolana przy podnoszeniu czuje, jak by mialy z zawiasow spasc. Ktoras z was, chyba Asia mowila, ze jej chrupia kosci, mi tez -w biodrah, dzis lezalam i "cwiczylam i gruchotalo jak by rdza okalala kosci :o
No Sloneczko wracajac do Ciebie to skoro brzuszek opadl to dobrze ze dociera do Ciebie ze niedlugo rodzisz ;) i posrana mozesz byc ale dopiero nad rynienka o ktorej dzis byla mowa :D

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733498 przez karolcia1919
kasiaL napisalam do ciebie wiadomosc priv....tu na forum...sprobuje ci pimoc dosyac sie na Fb choc nie wiem czy mi sie uda przez telefon...bo na razie nie mam kompa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733501 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733508 przez asiek89
Słonko, nie daj się przeziębieniu! Ja się leczyłam, co prawda parę miesięcy temu, ale skutecznie, herbatą malinową z malinami ze słoika i miodem, no i pomógł mi też prenalen - z malinami i czosnkiem. :) No i oczywiście nie ma to jak porządne wygrzanie się!

Mi kości niby nie chrupią, ale czasem mam wrażenie, że Patrysiowi coś "przeskakuje" i się stresuję, że go ściskam tam za mocno :P

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733509 przez Kasia :]
Asiu, jakoś się trzymam, ale nerwy chyba same biorą górę i czasem nie wytrzymuję. Po prostu łzy same lecą. Nawet nie potrafię powiedzieć dlaczego. Emocje, myśli, szpital...no nic ciekawego razem wzięte :( byle do jutrzejszego obchodu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733513 przez karolcia1919
sprobuje zasnac bo padam.dobranoc i oby jutro z rana byly same dobre wiesci !!!


trzymajcje sie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733518 przez asiek89
Kasiu, nie dziwię się, że nieciekawie, bo szpital jednak nie nastraja pozytywnie. Ale myśl o tym, że czeka Was już wkrótce happy end i dlatego warto się pomęczyć troszeczkę.
Przesyłamy Tobie i Natalce z Patrysiem troszkę pozytywnej energii :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733538 przez niagara
Dzieki Dziewczyny za podtrzymywanie na duchu :) pomaga :) kochane jestescie :kiss: co ja bym bez Was zrobila :huh: :blush: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733558 przez kalina
ale mi sie z cyca zalalo. i jeszcze boli.. oj jak fajnie bylo bez siary:-)

natalia kazali ci chodzic to jakbys sie zakradla do noworodkow to moze cora by chciala wyjsc jak uslyszy jakie moze miec towarzystwo ;-)

mamba gratulacje:-) ciesze sie ze poszlo szybko i sprawnie:-)

sloneczko to ty wez wolne i sie wygrzej bo na koncowce goraczka chyba nie jest wskazana jakby cie rozlozylo

nubi a mi rdza okala kregoslup bo tez cos strzelaja kregi :-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733613 przez akina_zet
Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa odnośnie mieszkanka :)

Nefelko, ja już u siebie, jeszcze w łazience i kuchni warunki nieco polowe, ale powiedziałam,że już się namieszkałam u teściów i wolę nawet łazienkę bez drzwi, niż mieszkanie u nich. Swój pokój mamy skończony, małej też - tylko meble potrzebne, przedpokój też gotowy, także wytrzymam malowanie kuchni i kończenie łazienki. Co do sypialni, zostala przerobiona na pokój dla Gusi, a my śpimy w salonie ;)

Malinowa gratulacje!!!! :)

Natka ja tam czuję,że jutro urodzisz ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733617 przez agamo
Witam sie wieczorową pora!

Natka ale to ekscytujące! Byc może juz jutro będziesz trzymać kruszynke w swoich ramionach! Szkoda ze ci dzisiaj nie powiedzieli co i jak! Ale trzymam kciukasy!

Kasia za ciebie tez trzymam kciuki żeby Natali nie było samej to możecie rodzic we dwie! A my tu z zapatrzone w monitory będziemy jak nam fotki będziecie podsylac!

Iva tak mówisz jak to w ruchu jesteś i jak dużo robisz w domu u mnie ostatnio nie ma szans! Mama i mąż nic mi nie dają zrobić ani gotować ani zmywac Jak wczoraj wzięłam sie za porządki w schowku to mama stała nade mną ze ona zrobi a ja żebym sobie siadla uparlam sie ze nie jestem inwalidka i dam sobie radę! Jak pózniej mały dał mi w kość i zwijalam sie z bólu to mama do mnie tekstem ze niedobrze żebym sie tak schylala jak porzadkowalam! No i jak tu urodzić jak tylko leżeć każą :p to nawet nie próbuje myśleć o oknach :p

Malinowska mamba GR ATULACJE! Marcelek ślicznie imię! No i chyba w miarę szybko wam poszło! Daj znać jak było no i czekamy na fociaka!

A ja coś ostatnio spokojna i sie nie goraczkuje ze małego jeszcze nie ma! Wiem ze on tez by juz chciał z nami byc Bujalam sie dzisiaj na piłce żeby pomóż mu sie obrócić No bo jak położna mówiła ze zle leży a on mnie ostatnio tak okladal to stwierdziłam ze może dlatego ze zle obrocony i wiecie ze pomogło Nie wiem jak jest obrocony teraz ale po tym juz mnie nie okladal tak bardzo a i czuje ze nóżki ma wyżej wiec chyba pomogło! Aaa i dzwoniła do mnie znajoma z pracy i mówiła ze jedna babka co wyglada jak czarownica i tak tez sie sama nazwala powiedziała jej ze urodze 29.08 o godz. 22.30 ja sie zaczęłam śmiać ze na czarownice to ona wyglada ale w jej przepowiednie to raczej nie wierze!
Hmmmm co ja jeszcze miałam pisać....

Aaa Pyzaura Ania śliczna bluza ale takie prezenciki cieszą co?!

Asiek to ja myślałam ze wy ta suczke dłużej macie! Aaa i napewno dasz radę a mama zawsze pomoże i napewno by chciała!

Nubi mnie tez biodra strzelają w nocy jak sie obracam z boku na bok a tak to sie trzymam w kupię jeszcze! :p

Dobra nie wiem co miałam wiecej pisać lecę spać! Dobranoc ciezaroweczki!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl