BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #733293 przez ninka333
Niagara i malinowa_mamba - trzymamy kciuki żeby wszystko poszło sprawnie i bezpiecznie dla maluszków i dla was!!!! no i bezboleśnie :silly: powodzenia i szybkiego spotkania z maluchami :)

kasia - nie martw się bo jestes już na bezpiecznym etapie ciąży a to ze zostawili cię w szpitalu to nawet lepiej bo mają cały czas na ciebie i maleństwo oko i wrazie czego będą szybko reagować. trzymam kciuki żeby wszystko było wporządku i czekamy na wieści. a ztym usg i wagą to trzeba wiedzić że oni każdy lekarz wymierzy inną wagę bo to tylko orientacyjnie jest podawane.

Nefeli - i jak wyniki???? poprawiło się coś???

akinia- pokoik super :) czerwona ściana też :silly: ja też czuje wewnętrzne zdenerwowanie i napięcie mimo że już jestem po jednym porodzie i mniej więcej wiem co mnie czeka ale takie samopoczucie jest normalne bo to hormony tak działają !!!

mery - trzeci stopień zwapniania jest prawidłowy w oststnich tygodniach ciąży bo jest to oznaka że pora się rozpakować :)

asiek - może maleńki się jeszcze namyśli i przekreci, ale z takim ułożeniem w pierwszym porodzie to nie pozwolą ci rodzić naturalnie - to jest wskazanie do cc.

papi - u takiego maleństwa nie trzeba ściagać napletka bo najprawdopodobniej i tak nie zejdzie, bo u większości chłopców napletek zaczyna schodzić jak maja 1-2 latka. Jak na siłę bedziesz ściagać to tylko się zaczeriwni i jeszcze infekcja wda. U nas i lekarz i położna mówiły że na początku lepiej tam nie grzebać no chyba że widać ze coś się tam dzieje np. balonik przy siusianiu ale to wtedy do lekarza lepiej pójść to skonsultować.
a co do zaangażowania faceta to jak na początku tego nie zrobisz to póżniej bedzie cieżko :unsure: a wiadowmo że najlepiej facetowi w kupie się nie macać i najwygodniej powiedzieć że się boi :silly:

córeczka ALICJA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733294 przez ninka333
u mnie dziś zupełne załamanie nastroju :( chyba hormony bardzo zmieniły swój poziom bo dodatkowo moje piersi wyskakują ze stanika, który jeszcze 4 dni temu był w dobrym rozmiarze. Dodatkowo zrobiły się twarde i ciężkie!!!! a jak siedzę to muszę nogi jak facet rozstawiać bo mi sie brzuch nie mieści na udach!!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy:
musze wytrzymać do piątku!!!!!!

córeczka ALICJA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733298 przez agamo
Na szybkiego

Kasia wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki i trzymaj nas na bierzaco jak dasz radę!

Malinowa powodzenia i oby lekko poszło! Czekamy na fotki!

Akina Monia śliczny pokoik Iguni! A w salonie super ta czerwona ściana wyglada Zawsze mi sie czerwone ściany podobały ale moj mezus juz nie! :( Jak tylko skonczycie pokoik wrzucaj nam fotki!

Mery wiem bije rekordy bo wszystkie te wasze malenstwa sie spieszą a moj najwidoczniej nie jest zachwycony angielskimi klimatami wiec woli siedzieć w środku! I naprawdę w to wierze ze pobije rekord! Dziś miałam wizytę i położna mi powiedziała ze za bardzo dobra miejscowke małemu zrobiłam dlatego nie chce wyjść! No i jestem umówiona na masaż szyjki na środę! Bleee nie uśmiecha mi sie No ale cóż niech masuja co tam chca byle by mu pomóż w wyjściu!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733300 przez Alivva
Moniu,widzę,że pokoik Iguni nabiera charakteru :) Juz mi się bardzo podoba :)
Czerwona ściana tez fajowa :) Ja w moim saloniku połączonym z jadalnią i aneksem też mam część czerwoną,nooo bardziej bordową ale efekt mi się bardzo podoba :)

Aniu ale ta bluza świetna :) Coś mnie odtatnio myszka Minnie rozczula :)
Przedtem Hello Kitty ale Filip mi powiedział,że jak sie może podobać taki kot bez pyska i faktycznie jakoś tak mi przeszło hahaha Minnie to klasyk i wciąż zachwyca :)

Kasiu dobrze,że w szpitalu pod kontrolą jesteś ale zmartwiłas mnie tym białkiem w moczu bo ja ostatnio tez mialam ale doktorek zapisała tabsy i powiedział,że sprawdzimy sobie wyniki następnym razem....hmmm (a właśnie,muszę jechać po "wiaderko"na siurki do apteki)

Mery ja tam tez nie wiem co to te zwapnienie ale tak jak i TY ufam lekarzowi i skoro mówi,że jest ok to nie czytam w necie bo tam to sie potem można nieźle nakręcić a po co? :)
NO MASZ...ja tu chwalę a i tak przeczytała :P Ja tez paliłam przed ciążą ale póki co nic mi doktorek nie mówił o zwapnieniu...może teraz coś wyczai na usg?? zobaczymy we wtorek.

Asiek TY też nie przejmuj się na razie jakims niedotlenieniem czy cuś.....jestem pewna,że jak mały się nie odwróci to lekarze podejma decyzję o cc ;) Zrobia wsio,żeby z małym było ok :)

Papi ja jednak jestem za tym,żeby angażować tatę do wszystkiego przy dziecku.... Mój ex tez się zawsze tłumaczył,że się boi a jak młody skończył pół roku to tez juz nie bo za bardzo się wierciła więc tak czy owak mogę śmiało powiedzieć,że pierwszy rok opieki nad młodym to wyłącznie moja zasługa. No i babci jak ja wróciłam do pracy. Teraz Bart już wie,że od poczatku musi się przełamać i szkoła opieki będzie mu dana ;)
Co do napletka....mi lekarz mówił,że przez pierwsze kilka miesięcy (nawet do roku) nic nie trzeba z tym robić bo można zrobić krzywdę. Odciągać delikatnie tyle ile się daje i nic na siłę bo cos tam jest jeszczezrośnięte ;) Ale przy wizycie położnej czy u pediatry się upewnij :)

Tak,kobietki moje drogie :)
Okna umyte (zostały mi jeszcze dwa dachowe ale musze zaczekać aż słonko przestanie w nie dawać. Firanki wyprane,pachnące już wiszą (kocham ten zapach który się roznosi po mieszkaniu) pościele zmienione,basen złożony.... "siuchnie" umyty na lince,potem go dziadek zapakuje..... W sumie jeszcze teraz podłogi przelecę i mam zrobione to co zamierzałam zrobić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #733305 przez akina_zet
Dzięki dziewczynki za miłe słowa odnośnie mieszkanka, jak już wszystko będzie gotowe u Guśki to wstawię zdjęcia :)

Kasiu pewnie chwila moment zobaczysz malutką :)

Ninka Tobie też tak niewiele zostało :)

Rodzą się te nasze dzieciaczki na potęgę, pewnie pod koniec września juz nikogo nie będzie na forum ;)

Pocieszyłyście mnie,ze nie tylko ja mam takie jazdy z obawami i ze to hormony robią swoje!

Nefelko zmartwienia znikną jak już malutkie będą z nami, zobaczysz.

Pyzaurka będziesz z wózka zadowolona :)

Nike Martuś widziałam Twój wózeczek, też jest super!

Ivka tak sobie dziś myślałam o Tobie, że Ty pewnie na porodówkę na rowerze wjedziesz :D

Papi ja to się boję,że więcej będzie robił mąż przy małej niż ja, na spotkaniu z położną wszystko szło mu 100x lepiej niż mnie!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733314 przez niagara
Mialam drugie ktg, wyszlo lepiej niz to poprzednie, choc skurcze niewielkie. Na usg przeplywy prawidlowe, Mala wazy w granicach 3250-3400. Rozwarcie mam na 3cm. Poki co zostaje w szpitalu. Musze czekac na mojego lekarza, ktory bedzie dopiero jutro rano. Jak do tego czasu nic sie nie rozkreci, to dopiero jutro zapadnie decyzja co dalej.

Kasiu, malinowa mamba trzymajcie sie i powodzenia :)

Z tego na szybko przejrzalam, bluza jest genialna, bardzo mi sie podoba i zdjecia pokoiku tez fajne, wnetrza gustownie urzadzone. Niestety nie pamietam, co do kogo powinno sie odnosic.

Tylko tyle zapamietalam, za co przepraszam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733324 przez KasiaL
witam. czy mogę dołączyć do waszej pogawędki? mam termin na 19 września

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733326 przez akina_zet
KasiaL napisał:

witam. czy mogę dołączyć do waszej pogawędki? mam termin na 19 września


Pewnie Kasiu :)

Napisz coś o sobie? Skąd jesteś, ile masz lat, czekasz na córcię czy synka? :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733327 przez akina_zet
niagara napisał:

Mialam drugie ktg, wyszlo lepiej niz to poprzednie, choc skurcze niewielkie. Na usg przeplywy prawidlowe, Mala wazy w granicach 3250-3400. Rozwarcie mam na 3cm. Poki co zostaje w szpitalu. Musze czekac na mojego lekarza, ktory bedzie dopiero jutro rano. Jak do tego czasu nic sie nie rozkreci, to dopiero jutro zapadnie decyzja co dalej.

Kasiu, malinowa mamba trzymajcie sie i powodzenia :)

Z tego na szybko przejrzalam, bluza jest genialna, bardzo mi sie podoba i zdjecia pokoiku tez fajne, wnetrza gustownie urzadzone. Niestety nie pamietam, co do kogo powinno sie odnosic.

Tylko tyle zapamietalam, za co przepraszam.


Natka teraz na bank się coś ruszy, chyba dziewczyny mają rację, że Myszka jej się spodobała i szykuje się do wyjścia ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #733330 przez akina_zet
Aguś Agamo rozbawiłaś mnie tym, że synuś nie jest zachwycony angielskimi klimatami :D Nasz mały wrześniowy uparciuch :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733331 przez pyzaura
Natka 3maj sie my wszystkie myslami z Toba :)
Kasiu no jasne jak pisze Monia napisz nam kochana cos o sobie :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733335 przez karolcia1919
natalko trzymamy kciuki !!!waga idealna ;)

witam nowa mamcie!!!opowiedz cos o sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733336 przez Alivva
Dzisiejsza,Luskowa chalupa :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733337 przez akina_zet
Alivva napisał:

Dzisiejsza,Luskowa chalupa :D


Ivka i jej chuda dupa, nie dołuj wieloryba proszę Cię :P

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #733340 przez KasiaL
od jakiegos juz czasu czytam sobie co tutaj piszecie, ale sama nie mialam odwagi sie odezwac... mam 27 lat, mam coreczke (2 i pol roku) teraz tez ma byc coreczka mieszkam pod grudziądzem- jak doczytalam to chyba karolina jest z grudziądza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl