BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733346 przez akina_zet
KasiaL napisał:

od jakiegos juz czasu czytam sobie co tutaj piszecie, ale sama nie mialam odwagi sie odezwac... mam 27 lat, mam coreczke (2 i pol roku) teraz tez ma byc coreczka mieszkam pod grudziądzem- jak doczytalam to chyba karolina jest z grudziądza.


Trzeba było tak długo nie zwlekać i pisać, pisać :) My tu mamy jedną wielka grupę wsparcia, jak taka e-rodzina :D

Imię dla malutkiej wybrane? Jak ma na imię starsza siostrzyczka?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733347 przez karolcia1919
KasiaL napisał:

od jakiegos juz czasu czytam sobie co tutaj piszecie, ale sama nie mialam odwagi sie odezwac... mam 27 lat, mam coreczke (2 i pol roku) teraz tez ma byc coreczka mieszkam pod grudziądzem- jak doczytalam to chyba karolina jest z grudziądza.



o jak milo ;) i terminy te same prawie;) witam Cie serdecznie.

fajnie ze napisalas ;)

moze spotkamy sie na porodowce ;D


jak przebiega Twoja ciaza ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733348 przez Kasia :]
Ninka, zgadza się ;) My już 39 tydzień kończymy, więc Maluszek może wyłazić. Chodzi tylko o to, żeby nie trzymać go za długo ze złymi wynikami :/

Nefeli, jak jutro przyjdą na obchód to dopytam od czego te płytki mogą spadać.

Iva, ja na to biało w moczu też miałam dostać jakiś antybiotyk, ale na razie nic nie dali, tylko robią dokładniejsze badania. Posiew chyba. I wtedy zobaczymy co dalej. Najlepsze jest to, że oni twierdzą, że jest jakaś infekcja, ale ja nie czuję nic, żeby mnie bolało, piekło...więc nawet nie miałam jak tego wychwycić. A GBS wyszedł ujemny :dry: A tak w ogóle, to sexi brzusio i sexi mamusia z Ciebie :blink:

Natalka
, zobaczymy która z nas się pierwsza rozpakuje :blink: Powodzenia życzę i trzymam kciuki za Waszą córeczkę i jej dzielną Mamusię :blink:

Agamo, a Ciebie nic nie rusza? :dry: No ileż można czekać na Księciunia :silly:

Witamy nową Mamusie na forum :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733351 przez aska06091
Cześć dziewczyny!
Na początek witam kolejną wrześniową mamuśkę :)

Widzę, że nie tylko mnie dręczą obawy o dziecko. Jak dłuższą chwilę nie czuję ruchów to też zaraz się denerwuję, kurczę końcówka ciąży jest naprawdę sterująca :dry:

I trzymam kciuki za dziewczyny w trakcie rozpakowywania i za te, które są w szpitalu, oby wszystko szło po Waszej myśli i bezproblemowo :)

Czy Wam też w kościach tak strzela? Jak się obracam w nocy to czasami, aż zaboli i słyszę taki chrupnięcia :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733352 przez Alivva
Kasiek ja dostałam tylko zurawinę w tabsach :D ale wierzę,że doktorek wie co robi,a białko może było w śladowych ilościach???? w każdym razie muszę czekać 6 dni :)
Chociaz dziś wieczorkiem chcemy sie przejechac na ktg bo dawno nie byłam.

Monia przy takim brzucholku każda dupa byłaby chuda :D
Zaraz wrzucę bardziej normalne "ubrane focie" tylko je pozmniejszam bo przed chwilą robiłam :P
Ja równiez witam nową mamunię :) Spod Grudziądza??? Skąd,skąd?? :)
No właśnie i pochwal się imionami bo my takie ciekawskie baby :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733353 przez MyMelange
Iva, ale masz banioooooory! Jak to moj Misiu mowi, niezla dojna krowka z Ciebie :) A figura jak ta lala!

Witamy nowa mamcie :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733354 przez akina_zet
Alivva napisał:

Kasiek ja dostałam tylko zurawinę w tabsach :D ale wierzę,że doktorek wie co robi,a białko może było w śladowych ilościach???? w każdym razie muszę czekać 6 dni :)
Chociaz dziś wieczorkiem chcemy sie przejechac na ktg bo dawno nie byłam.

Monia przy takim brzucholku każda dupa byłaby chuda :D
Zaraz wrzucę bardziej normalne "ubrane focie" tylko je pozmniejszam bo przed chwilą robiłam :P
Ja równiez witam nową mamunię :) Spod Grudziądza??? Skąd,skąd?? :)
No właśnie i pochwal się imionami bo my takie ciekawskie baby :D



czy w ubraniu czy bez.... chuda dupka u Ciebie jest :)


Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733355 przez Alivva
MyMelange napisał:

Iva, ale masz banioooooory! Jak to moj Misiu mowi, niezla dojna krowka z Ciebie :) A figura jak ta lala!

)


Air bagi :D bezpieczeństwo ponad wszystko hahahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733357 przez karolcia1919
iva jaka lacha z Ciebie !!brzuszek sliczny!!!figura boska !!!widac ciaza sluzy !!!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733362 przez nike84
Witam nową mamusię!! :)
Iva zgadzam się z akiną - czy w ubraniu czy bez chuda dupa :silly: Pozazdrościć takiej figury. No ale cóż się dziwić rower, basen i od świtu do zmierzchu mycie okien, podłóg i porządki. Nie to co ja słoniątko małe wszędzie autem, a jedyna forma aktywnosci ostatnio to wyjście z psem na siku-kupę :P
niagara trzymam za was kciuki :) no ale chyba w końcu się coś ruszyło.

Rany jak ten czas mi się zaczął dłużyć :dry: Jak do tej pory tygodnie leciały jeden za drugim tak teraz czas stanął chyba w miejscu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733363 przez KasiaL
Od półtora roku mieszkam we wsi Mątawy, wcześniej parę lat w Grudziądzu. Starsza córeczka Nikolka, młodsza ma być Roksanka ale nikomu sie nie podoba hehe... Tzn myślałam też o imionach Dominika lub Klaudia, ale musi być na R więc chyba tylko Roksana zostaje. Mój mąż mówi że Roksi to dla psa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733366 przez karolcia1919
kasiu a czemu na R ??;)

gdzie chodzisz do lekarza? gdzie bedziesz rodzic ? ile Twoja mala juz wazy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733374 przez KasiaL
Do lekarza chodzę do Nowego do dr. Taraszewskiego 1 ciążę też mi prowadził. Mała w 33 tygodniu ważyła ok 2000 g teraz mam wizytę 3.09 to może sie dowiem ile teraz ma. A co do litery R... To tak sobie wymyslilysmy z siostrami- mam 2 siostry w 2010 roku obie urodziły dzieci dały im imiona Przemek i Pola, w 2011 roku urodziła sie moja Nikolka a siostrze która ma córeczkę Pole podobało sie imię Nikodem i tak dała na imię synkowi który urodził sie w październiku 2011 wtedy sie smialysmy że u nas rocznikami imiona na jakąś literę dajemy. W styczniu tego roku moja siostra która ma synka Przemka urodziła Radzia i tak żeby było według tradycji ja muszę dac na R :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733375 przez Nubi
Niagara czyli sa postepy jak jest rozwarcie :) no i super ze juz lepiej ktg z tetnem wyszlo... Trzymam dalej kciuki ;)

A jak tam Iwonka sie czuje i jej przystojniaczek? :blink: a Paulinki synio moze pojawimsie na fotogalerii wrzesniowek rowniez? (Tutaj lepiej mi sie wczytuja zdjecia niz na fb)

Witam nowa mamcie, nie martw sie imieniem, daj takie jak Ci sie podoba, ostatnio poznalam bardzo fajna Roksane, chodzaca bomba pozytywu, a otoczenie sie przyzwyczai ;)

Akina zazdroszcze powrotu na wlasne "smieci. Czerwon sciana prezentuje sie super ale pewnie jeszcze lepiej wieczorem;) mozesz ciachnac focie nastrojowa, klosz u Iguni super pamietam jak sie chwalilas nim wczesniej ;)

Iva ty jak zwykle dobrze wygladasz ;) i to jeszcze po sprzataniu :D gratuluje goal -a (zamierzone-wykonane)
Papi ,moj P tez mowi ze do 3 roku nie wezmie malej na rece bo to za male i sie boi zeby krzywdy nie zrobic, a ja juz mam plan ze pierwszy bedzie przede mna zmienial jej pieluszke ;) nie ma co czekac, jak Iva napisala od razu, na gleboka wde i bez wymowek bo jak trzyma przy kapieli to i przebrac powinien :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733379 przez kokoszka0207
witajcie Mamuski :)
na początku gratuluje juz rozpakowanym mamusiom :) tak sie ciesze, a dzieciaczki przeeeeeslodkieeeee :)
Nie pisalam ostatnio... nie mialam jakos weny, jak na poczatku ciazy nie mialam mdlosci to teraz albo mnie mdli albo mam zgage... ale na bierzaco was podczytuje!

Niedziela, jest moim ostatnim dniem z Fenoterolem... mam nadzieje, ze po tej dawce szybko mnie pusci i pojade na porodowke.... bo nie chce narzekac ale nie mam juz czasem sily :(

pozdrawiam was serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl