BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #765756 przez iwonta_kg
nike84 napisał:

iwonta_kg napisał:

Martus jaki Kacperek kochany! Mam pytanie. Powiedz mi jaki masz program do obróbki zdjęć????


Dziękujemy bardzo :) Iwonka ja zawsze korzystam z tego programu www.ribbet.com/ Nie trzeba nic instalować, tylko do niektórych funkcji trzeba być zarejestrowanym :)

Iva i dziewczyny które mają huśtawki dla maluszków - sprawdza się u was to urządzenie? Bo znalazłam u siebie w Krakowie za 100zł huśtawkę i strasznie mnie kusi :) a juz nie mam siły huśtać go w foteliku


Dzięki Martulka :kiss: mi sie lezaczek bardzo sprawdza. maly jak sie rusza to sam sie buja i to mu sie podoba. probuje dotykac juz zabawki ktore wisza na lezaczku :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765762 przez Alivva
Paulina,mam tak samo z tym piątym biegiem :) I do tego jeden z dzwięków na najgłośniejszym poziomie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765782 przez papi88
dziewczyny kupiłam hubciowi taki kombinezonik:
allegro.pl/puchaty-kombinezon-mis-cudny-...881-i3567687916.html

jest fajny tyle ze na styk na niego wiec będę go zwracać zechyba ktoras z was by chciała odkupić bo mi rybka gdzie wysle

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765885 przez iwonta_kg
Papi sliczny ten kombinezonik :) taki milusi :)

Martulka kocham cie normalnie!!!! szukałam wlasnie czegos takiego do obrobki fotek!!! WIELKIE DZIEKI!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Sebuś kąpie Kapselka :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765914 przez Kasia :]
Witam serdecznie wieczorową porą :blink: W tym tygodniu wybaczcie, że mało tu zaglądam, ale przed tymi chrzcinami zaczynam się zastanawiać jak się nazywam :unsure: Wczoraj umyłam zęby nie swoją szczoteczką :dry: Skapłam się tylko dlatego, że dziwnie w ręce leżała.

U nas też kiepsko z zasypianiem, Zosie coś męczy kuka...a raczej jej brak i dziś skapitulowałam :( Byłam przeciwna wózkowi w domu i usypianiu w nim, ale mój kręgosłup już wysiada i dostał zielone światło. Nawet nie wiedziałam, że tyle można zrobić jak Zosia śpi :lol: Więc chyba na dobre się zaprzyjaźnię z nowym mebelkiem :blink:

Madzia, u nas szatkę zwyczajowo kupuje chrzestna, a świecę chrzestny. I nie musi mieć kształtu ubranka. To już decyzja wybierającego :blink: A faktycznie na allegro są różne formy. Siostra dla Zosi zamówiła zwyczajną, kwadratową z wyszytą datą chrztu i imionami. Ślicznie wyszła :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765959 przez nike84
Iwonka nie ma problemu :) Ja też sie tyle zszukałam zanim trafiłam na ten program i od tego czasu go uwielbiam :)

Dziewczyny dzięki :) Jutro jadę po huśtawkę B) Bo po dzisiejszym bujaniu Kacperka w foteliku (ale w powietrzu nie na podłodze :ohmy: ) czuję że mi bicepsy zaczęły rosnąć. Poza tym jak tylko go odstawiłam na ziemię to zaczynał się krzyk. A ja potrzebuje coś co go na chwilę zajmie żebym mogła się ubrać, uczesać czy zęby umyć. A niestety rano Kacperek jest wyspany po nocy więc ani myśli o spaniu i bułkę robię sobie jedną ręką bo w drugiej trzymam tego rozdarciucha ;)
Bujaczek na razie u nas się nie sprawdza bo jest za bardzo w pozycji siedzącej i nie huśta mu dupki :P Wiec będzie musiał poczekać aż Kacperka zaczną te zabawki interesować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765974 przez Alivva
Marta oczami wyobraźni widzę Cię bujającą Kacperka w tym nosidełku hahaha
a to cwaniak mały ;) ale pocieszające jest,że nie tylko moja nas w rozum wzięła :P
Rano to tak jak piszesz...dziecię wyspane i ani myśli dać matce 5minut na ogarnięcie się :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766047 przez kalina
eh tak sie jakis raznuej robi ze tyle nas nerwowych..

nike ciesze sie ze wszystko do normy wrocilo.. i synio przytojniak sie robi coraz bardziej;-)

my dzis niespokojne cale popoludnie i wieczor. mloda sie przestawila i po kapaniu zje butle ale nie spi. jak mi sie ja udalo uspic to w lozku naszym bo cos jej sie chyba koszmary snily. co chwilka sie zrywala i plakala na wpolprzytomnie. musiala mnie poczuc i dopiero sie uspokajala. tera ja ciut nakarmilam bo usnela i dalam do lozeczka bo juz spokojniejsza.



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766048 przez kocham_cie
mamo ale po co spać w nocy? lepiej mnie nosić na rączkach bo mnie brzuszek boli :huh:

czekamy na kupkę... Antoś leży w moich ramionach i patrzy na mnie tymi swoimi wielkim oczami... a mi pozostaje go bujać... bo jak inaczej mu pomóc???

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766049 przez izula
CZeść dziewczyny,

dziwna pora na pisanie ale korzystam z okazji, że ja nie śpię a mały śpi :)))

Byliśmy wczoraj na szczepieniu, w końcu po przeziębieniu nie zostało ani śladu. Piotruś dostał 6w1 oraz pneumokoki i rotawirusy. Następnym razem dostanie jeszcze menigokoki. Pani dr pochaliła go, że bardzo ładnie wypił szczepionkę, rzadko kiedy to się zdarza. A też muszę pochwalić, że przy normalnych szczepieniu obyło się bez większych problemów. Dwa razy go kuli i tylko krótko zapłakał i to było wszystko a potem ślicznie spał cały dzień. No nie mogę wyjść z podziwu. Ale powiem wam, że tak się bałam tego szczepienia, że jak wchodziliśmy do przychodni to ze stresu bolał mnie brzuch.

Kocham Cię też to przerabiamy co jakiś dzień :))) ja słaniam się na nogach, mąż na nocce a mały oczy jak 5 zł bo dopadła go kolka.

A Piotruś waży już 5250 i pani dr myślała, że ma 3 msc hahah mój kochany mały mężczyzna :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766050 przez izula
Kocham cię Piotruś urodził się w 36+6 dni o 21;50 i też dostał darmowe pneumokoki. Ma wpisany 36/37 tydzień ciąży w książeczce. Tyle wiem powiem szczerze :) myślę, że najlepiej przedzwonić do poradni i spytać jak oni go potraktują.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766052 przez karolcia1919
Hejo.juz po nocy.
Maly spal od 20 do 23.40 potem 1,2 i 4...ciekawe czy zasnie dalej.

U nas problem z odbijaniem ...az mu sie potem ulewa jak mu sie odbic nie chce;(

Izula kazda pora dobra by cos napisac ;)

Kocham cie -no to masz synka duzego;)kawal chlopa.

Iwonka zdj z kapieli bardzo ladne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766053 przez Nubi
Bezsenne noce :)
Korzystam z okazji ze Zo spi, napadlam ja cycem, pojadla przez sen i jak tylko zdezynfekuje kapturki(niech beda gotowe zaraz jak sie obudzi) kimam dalej.

Karolcia ponoc nie powinnysmy sie teraz przejmowac ulewaniem, jezeli nie jest jakies konkretne, bo ponoc to normalne u maluszkow, pamietam jak Zo sie zaczelo, strasznie panikowalam, teraz ma lepsze i gorsze dni.

Kalina, Natalia mowisz ze ma koszmary? Ja takie przebudzanie czy placz przez sen zwalam na klucie w brzuszku ale skoro pomogla jej Twoja obecnosc to zdiagnozowalas to calkiem niezle ;)

Kocham Cie, na takie dolegliwosci polece Ci masc majerankowa ktora smarujesz brzusio i go masujesz, moze ta kupke przyspieszyc nieco... Powodzonka i wyśpijmy sie do rana ;)

Ps. Aniu jak super ze jestescie juz w domku, jak poorganizujesz czas (heheh) to pisz jak poszlo z tym porodem, no chyba ze nie chcesz do tego wracac ;)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766055 przez iwonta_kg
Jak wszyscy zdają relacje z nocy to ja tez a co :)

No wiec tak; maly przed kapiela spal sobie jakies dwie godziny i zasnal dopiero ok.
20. Akurat o 23 skończył sie mecz i sie obudził. Potem o 3 i zadowolony z życia cieszy sie i ani myslec o spaniu. Próbowałam chyba półtorej godziny go ululac ale nic z tego bo on woli zwiedzac albo jesc raczki... w koncu sie wkurzylam, wzielam go do naszego łóżka, zgasilam światło, dalam smoczka i zasnal. Spal do 6 i seba go teraz karmi.

Dobranoc:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #766056 przez kalina
he he dzis forum lepiej w nocy dziala ? :-)

nubi bo ona takie ruchy robila na snie raczkami dodatkowo jak czasem jak sie czegos przestraszy stad mi sie to z koszmarem skojarzylo

karolcia mamy jak wy- czasem nam sie ladnie odbije a czesciej nic z tego i pozniej potrafolimy ze 3x sie przebierac jak podrzyguje

a mi sie jakas taka cieplutka mloda wydaje i trzyma jej sie od nocy 37-37,3. nie wiem czy juz panikowac czy jeszcze dzis przeczekac bo nic sie nie dzieje strasznego. kurcze jak ja mam wiedziec czy jej cos jest :-\



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl