BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #766698 przez akina_zet
Ivkaa co jest wreszcie tak naprawdę miedzy Tobą a Bartem, jeśli mogę spytać :) ? Wy tam[ powinniście być razem tak na poważnie :lol:

Dziękuję dziewuszki za info odnośnie butelek :)

Kasiu, Ivka czyli nie jestem pępuchowym odmieńcem :D Czekamy do przyszłego tygodnia w takim razie :)

Iwonka niezłe nabytki :)

Matko Kochana Wasze dzieci maja juz taka wagę, a moja zołza malutka waży 3140 i jutro kończy 3 tygodnie :) Ale tydzień po porodzie przy wypisie wazyła 2620 :( Tak jej waga spadła w szpitalu z 2800 :(

Dziewczynki, ktore karmią i cycem i mm, dopajacie swoje dzieci? Bo ja nie wiem czy mam podawać małej jakieś herbatki czy nie? :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766711 przez izula
Akina twoja córcia ładnie waży :) nie stresuj się. Mój synuś jutro kończy 8 tygodni :)
Ja karmię małego tylko cycem ale od 3 tygodnia podaję mu herbatkę z hippa na trawienie. Czasami jak uda nam się, żeby ją wypił - chodź troszkę to pomaga na kolkę lepiej niż lekarstwo.

Papi ja Ci nie pomogę z tym wnioskiem bo walczyłam z babą z urzędu bo chciała sto tysięcy nie potrzebnych dokumentów ode mnie. W końcu mąż to załatwiał bo ja nie dałam rady nerwowo. ALe jak coś to spytam męża.

CO do urlopu macierzyńskiego to ja pisałam we wniosku, że proszę o udzielenie urlopu macierzyńskiego na syna .... urodzonego ..... w .... w ilości 0 tygodni urlop podstawowy plus 6 tygodni urlop dodatkowy.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766714 przez papi88
akina jak daje hubciowi butle mm to zawsze po niej herbatke czasem tylko troszkę wsypie dla smaku a nie efektu i chcąc nie chcąc dopajam bo po odbiciu maly ma prawie zawsze czkawkę wiec herbatka pod reka jest
a mój hubcio z waga 2820 przy wyjściu spadł do 2570 wiec podobny spadek jak u ciebie

izulA a czemu tylko 6 tygodni napisalas?

wlasnie R mi powiedział ze znajomy u którego wlasnie robi ma dziecko miesięczne i ono wazy 6 kg :cheer:

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766715 przez akina_zet
Dzięki Izulka, mam nadzieję,że też będzie taka duża jak Wasze szkraby :)

A jak Wy sobie radzicie z czkawkami? :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766719 przez kocham_cie
hej laseczki:)

No ja jednak nie odespałam nocy bo jak tylko położyłam się do łożka to Antoś oczka jak 5zł i tak przez cały dzień... kurka skąd on ma tyle siły pół nocy nie spał a i za dnia może z 2h się kimnął , mam nadzieję ze dziś w nocy będzie lepiej :blush:

wiecie tak patrze na te wasze huśtawki hybrydowe i... chyba też w taką zaiwsetuję... bo lezaczek bujaczek całkiem nie zdaje egzaminu... ale musze poszukać używanego bo na nowy 400zł to mi troszkę szkoda kasy :huh:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766724 przez Alivva
Moniu....ja już sama nie wiem co jest między nami... w sumie to co było,tyle,że dorobiliśmy się BONUSA w postaci naszej kuleczki kochanej :)
Oficjalnie nadal OBOJE twierdzimy,że to nie związek,że związków to nie chcemy bo komu to potrzebne,ale odkąd zaszłam w ciąże i teraz po narodzinach małej to ludzie wiedzą lepiej co i jak jest z nami :/
Jak to ja mówię-pozyjemy,zobaczymy. A na razie odliczamy od wyjazdu do przyjazdu i celebrujemy wszystkie chwile razem ;)

Kluseczka zasnęła,koło koszyka miseczka z woda i kropelkami eukaliptusowymi na lepsze oddychanie i óki co-ŚPI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766725 przez izula
Papi miało być 20 tygodni plus 6 dodatkowego :))

Kocham cię ja też mam leżaczek taki z wibracjami i melodyjkami i się nie sprawdza. Muszę go sprzedać i szukać huśtawki. Z tego co tu dziewczyny piszą jest lepsza.

Akina u nas na czkawkę pomaga przystawienie do cycusia i żeby mały się napił troszkę. Jak czkawka przechodzi to go odstawiam.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766741 przez iwonta_kg
Akina my dajemy wode na czkawke.

SŁUCHAJCIE KACPEREK ZACZĄŁ SIĘ PRZEKRECAC Z BRZUSZKA NA PLECKI! TATUS GO NAUCZYŁ :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766743 przez akina_zet
Alivva napisał:

Moniu....ja już sama nie wiem co jest między nami... w sumie to co było,tyle,że dorobiliśmy się BONUSA w postaci naszej kuleczki kochanej :)
Oficjalnie nadal OBOJE twierdzimy,że to nie związek,że związków to nie chcemy bo komu to potrzebne,ale odkąd zaszłam w ciąże i teraz po narodzinach małej to ludzie wiedzą lepiej co i jak jest z nami :/
Jak to ja mówię-pozyjemy,zobaczymy. A na razie odliczamy od wyjazdu do przyjazdu i celebrujemy wszystkie chwile razem ;)

Kluseczka zasnęła,koło koszyka miseczka z woda i kropelkami eukaliptusowymi na lepsze oddychanie i óki co-ŚPI


O kurczaki to taka celebracja po przyjeździe musi być szalona :lol: Nie no świruję, głodnemu chleb na myśli :silly:

Kto wie co przyniesie przyszłość moja droga :S :side:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #766746 przez akina_zet
Izulka ja przystawiam, ale ona łapie cyca jak zwierz, nie chce póścić i poźniej ulewa :huh:

Iwonka a ile tej wody dajecie?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766755 przez Alivva
akina_zet napisał:

O kurczaki to taka celebracja po przyjeździe musi być szalona :lol: Nie no świruję, głodnemu chleb na myśli :silly:


hahaha wariacie Ty kochany wyposzczony :)
takie celebrowanie nas połaczyło więc zawsze było szalenie :P póki co się nic nie zmieniło :D


A z bardziej PRZYZIEMNYCH spraw :).... ja też dopajam młodą herbatką (hipp na trawienie) albo zwyczajną koperkową. I na czkawkę też ją podaję chociaż Luśka czkawę zazwyczaj dostaje jak juz jest opita na maxa i potem mi nawet smoczka od butli wypycha jęzorkiem bo nie chce popić.... No i się męczy...

Iwonka,no gratuluje postępów Kacperka :)
Moja Luśka nieźle się już "rozgadała" od przedwczoraj i próbuję ją sfilmować ale jak tylko zobaczy telefon to ...karpik i cisza... Ale jeszcze ją "dorwę" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766759 przez agamo
Hej ja dzisiaj tylko przelotem Wczoraj mąż pojechał do przyjaciół oglądać mecz a ja stwierdziłam ze spoko dam radę bo po kąpieli mały je i sru do spania odrazu leci no i sie przeliczylam Tak mi wczoraj dał popalic jak chyba nigdy na rękach z trudem zasypial w łóżeczku odrazu ryk i na nowo Stwierdziłam ze może za mało pojadl bo ręce w buzi Dokarmilam wiec ale nie pomogło dwie godziny sie tak meczylismy i przyszedł czas na kolejne karmienie Ja wściekła na małego siebie i męża i wogole cały świat. Napisałam mu żeby wracał do domu bo niewyrabiam kręgosłup mi siadał ręce odpadaly a mały ewidentnie jaja sobie robił bo pojedzony sucho miał ani brzuszek nie bolal chyba poprostu był złośliwy! Mężowi sie oberwalo jak wrócił małemu tez sie oberwalo a ja na koniec poryczana poszłam spać Eh los matki polki ciężki. A moim facetom współczuje chyba jeszcze bardziej!

Wszystkie posty wasze czytam i wszystkie foteczki obejrzalam. Malenstwa cudne i Kalinka super wygladasz figurę masz świetna ale ty to nawet w ciąży szczuplutka byłaś wiec nie ma co sie dziwić! Jula Natki tez slodziak. Swoją droga Julka chyba tez do taty podobna co? U mnie na odwrót Kacperek chyba wdal sie w moja rodzine bo do mnie podobny Po mężu jedynie ma nosek i sliczne długie rzęsy.

Co do huśtawki Madzik ja tez sie zastanawiam bo mały lubi być hustany. I mam tak jak Marta zs maly w nosidelku lubi sie bujac a najlepiej jak w powietrzu tak jak jej Kacperek Tyle ze on w tym lezaczku co mamy leży w ciagu dnia i czasem z godzinie posiedzi cicho wiec nie wiem czy jest sens kupowania huśtawki i przyzwyczajania go do hustania jak bez nawet daje radę No i druga sprawa to ja mam tak ograniczone miejsce w mieszkaniu. Hmmm sama nie wiem co zrobić ale tak jak ty raczej jak kupię to używany bo szkoda mi tez tak dużo wydać na chwile a nie wiem czy pouzywam a potem dużo nie stracę jak sprzedam!

A chciałam sie Kinga ciebie zapytać jak Miki w kolysce sypia dobrze? Bo ja nie kupowałem z braku miejsca a znajomy nam przywiózł po moim wyjściu ze szpitala bo powiedział ze on jeszcze nie potrzebuje a dostali od znajomej po synku która z nimi mieszkała swego czasu! No i u mnie mały nawet w niej sypia jak już mi zasnie w ciagu dnia ale zauważyłam ze nie lubi sie bujac na boki jedynie przód tył No a wiadomo kolyska na boki! A jak to u ciebie wyglada? I nie przejmuj sie ze coś nie wychodzi każda z nas tak ma ze ma gorszy dzień ze coś jej nie wychodzi czy mały daje popalic. Nie ma idealnie ale najważniejsza jest miłość a reszta jakoś sie ulorzy zobaczysz. A i Mikiemu jak sie wszystko ulorzy bo urośnie to i ty od żyjesz!

Iva u mnie Kacperek tez jeszcze na jedynkach z pampersa i dwojkach z dady ale kończą mi sie pomału i sprawdzilam dwójki z pampersa czy bedą już dobre i u nas już tez sie nadadza wiec jak skonczymy jedynki to przechodzimy do dwojek! A ile moj klocuszek już waży nie wiem ale 24 sie dowiem bo środowiskowa ma przyjść i go ważyć!

Akina Monia nie przejmuj sie bo wyczytalam ze kikut różnie może odpadac w zalerznosci jak gruba była pepowina czym grubsza tym pózniej odpada U nas odpadlo szybko bo po 9 dniach ale myśle ze mały długo po terminie i to tez może ma wpływ A słyszałam ze nawet z 8 tyg kikut może sie trzymać! I ja niczym nie smarowalam jedynie w dzień kiedy już odpadal psiklam octaniseptem.

Hmmm o czym jeszcze pisalyscie bo nie pamietam Macierzyńskie nie pomogę niestety, mm tez nie wiem nic w temacie, smoczki mam z tommee tippee i mały nie bardzo je lubi a dostałam od z znajomych z lovi i mały jak już musi to jego pociumka choć i tak za smoczkiem nie przepada! Co jeszcze cholerka nie pamietam :( sormi może pózniej mnie natchnie i sobie przypomnę Póki co spadam.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #766765 przez akina_zet
I dobrze Ivcia, w życiu nie może być nudno :side:

No dobra dziewczynki, czyli skoro karmię cycem i mm, to i tak mogę podawać herbatkę? Ile mililitrów tej herbatki dajecie ?Raz dziennie czy jak?

Oj Aguś, każda z nas ma gorsze dni, ja mam ostatnio non stop :D

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #766768 przez izula
Haha Akina a ja myślałam, że to tylko nasz jest taka głodżilla:)) Jak przystawiam do cyca to jak złapie to ja piszczę. To może troszkę herbatki podać albo jak dokarmiasz to troszkę mleczka w butelce. Położna mówiła mi, że to parę łyczków tylko wystarczy i potem zabrać picie :)))CO do herbatek to piszą, że od 1 msca ale pani dr mówiła, że po 3 tyg można podawać jeśli jest taka konieczność.

Dziewczyny a tak z innej beczki. Znowu zapomniałam umówić się na wizytę kontrolną do gina. Przyjmuje w pon i śr więc muszę do przyszłego tygodnia. A tu znowu problem. Od tygodnia dopiero nie mam krawienia a dziś znowu krew się pokazała. Ja już nie wiem co jest grane. :( Czy któraś ma też tak długo @ po porodzie?

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #766775 przez akina_zet
izula napisał:

Haha Akina a ja myślałam, że to tylko nasz jest taka głodżilla:)) Jak przystawiam do cyca to jak złapie to ja piszczę. To może troszkę herbatki podać albo jak dokarmiasz to troszkę mleczka w butelce. Położna mówiła mi, że to parę łyczków tylko wystarczy i potem zabrać picie :)))CO do herbatek to piszą, że od 1 msca ale pani dr mówiła, że po 3 tyg można podawać jeśli jest taka konieczność.

Dziewczyny a tak z innej beczki. Znowu zapomniałam umówić się na wizytę kontrolną do gina. Przyjmuje w pon i śr więc muszę do przyszłego tygodnia. A tu znowu problem. Od tygodnia dopiero nie mam krawienia a dziś znowu krew się pokazała. Ja już nie wiem co jest grane. :( Czy któraś ma też tak długo @ po porodzie?


Oj Izulka, mówię Ci z nia jak ze zwierzem jakimś, i nerwy pokazuje i szarpie mi tego cyca, aż nie wiedziałam, że skora na cycku może być tak rozciągliwa, niczym gumowa rękawiczka :side:

Co do krwaienia, ja już nie mam prawie nic, czasem jakies małe plamienie :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl