BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 5 miesiąc temu #790926 przez zuzuzanta
kocham_cie już poprawiłam link i można zobaczyć. A tutaj też wrzucę linka żeby nie trzeba było szukać poprzedniego postu: mammooni.pl/product.php?id_product=521
Ta ma wnętrze białe czy kremowe, a moja jasnopopielate. I kocyk taki sam kupiłam.


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #790953 przez nefeli
Madzia wariacie przeciez to facet,,,wie gdzie galy wlepiac hahaha przynajmniej wiesz ze wszystko ok z jego orientacja...no i jakby nie patrzec to nie takie tam cycki ale pelne papu Antosia :).poki karmilam to moja Nelka rzucala sie jak wilk na nie...dobrze ze zebow nie ma jeszcze bo bylabym na pewno kobieta bez sutka ;)
Donia fotki sliczne,a na tym ostatnim jejku jaki podobny Szymus do taty i bardzo ladnie ubrany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #790986 przez agamo
Dziewczyny ja na sekundę bo padam Czuje się do dupy temp wysoka zbijam paracetamolem dysze jak parowoz bo nos zapchany dzięki Bogu schodzi ale gardło tak trzyma ze mowę mi odjelo głosu już poprostu nie mam I jakie to krzywdzące jak mała sarenka wlepia we mnie te małe slepia a ja nic powiedzieć nie mogę!wizyta znajomych z pracy udana dostaliśmy spiworek i krzesło do karmienia :p niespodzianka szkoda tylko ze nie składane bo tak to mi dużo miejsca zajmie ale i tak się cieszymy miły gest! No i czytałam post Madzi o cyckach u mnie raz Kacperek się zapatrzyl i tez mi głupio było wiec nie rozbieram się przed nim już żeby dziecka nie spatrzyc! No i jedna ze znajomych nosiła Kacperka na rękach i śmiał się pełna gębą no to ona rzuciła żartem ze się śmieje bo pierwszy raz widzi czarna ciocie (somalijka dziewczyna z wielkim sercem i czasem niewyparzona gębą ale super babka) no i pózniej mały grzecznie bawił się na macie i zbliżał się małego czas na karmienie a ona znów go wzięła na ręce on ja ręka złapał za cyca i jak się zorientował ze nici z tego to się zaczął ryk! Nie ma to jak mamy cycus :p

Madzia fotki z sesji cudo taki model z Antoska ze mógłby w reklamach robić! No slodziak i kochana jesteś ze pamiętasz o nas ciotkach bez fb! Buziak dla ciebie!

Donia fotki super i dobrze ze sobie zrobiliscie przecież pamiątkę musicie mieć A gdzie twój bob czy aby czasem nie mialas sobie robić ja tu patrzę a tu boba ani widu... :p

Dziewuchy odnośnie wszystkich zamówień szydelkowych muszę pogadać z twórca :) czy chce się podjąć takiego zajęcia Wiec jak tylko głos mi wróci i zadzwonie do niej to wrócę do was z info!miło wiedzieć ze jest ktoś chętny!
Dobra przepraszam ze na wiecej nie odpisze ale już mi się przed oczami mieni!

Aaaaa i jeszcze mam pytanko bo mały mało znów przybrał nie wiem o co chodzi chyba przez te noce i stwierdziłam ze go dokarmie Mąż w polskim sklepie kupił Bebiko 1HA daje któraś z was takie? Jakie macie opinie? No i jakie kupy przy tym? Wielkie dzięki z góry !

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791008 przez papi88
witam z wieczora

mówi się że od przybytku głowa nie boli a więc:

chyba się domyślacie co autor miał na myśli :)

PAULINA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791014 przez papi88
a tu po prostu mój golasek

PAULINA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791029 przez papi88
w skrócie u nas wszystko ok w pt była pielęgniarka środowiskowa na wywiad o wszystko wypytała,dopytywała się strasznie o zwierzaki gdzie spia gdzie się załatwiają czy dziecku nic nie zrobią,ile mamy pokoji,co jem w czym piore i takie tam i strasznie obserwowala a co najlepsze tak mnie wkurzyl R ze glowa mala bo kazałam mu posprzatac przed przyjściem tej pielęgniarki bo miała być o 12 no i po sprzątaniu R zrobil sobie kanapki i usiadł w jadalni przed kompem i akurat przyszła pielegniarka a on nawet nie wyszedł do niej powiedział dziendobry i sobie dalej jadl i ogladal...a ona z salonu na niego dziwnie spogladala powiedziałam mu ze zachowal się jak prostak!

apropo szczepionek wiadomo każdy ma swój wybor swoje zdanie i jeżeli chodzi o rotawirus to ktoras z was napisala ze dziecko było zaszczepione a zachorowalo,mi od razu powiedzieli ze ta szczepionka nie chroni przed choroba a jedynie lagodzi skutki dlatego się zdecydowałam bo pielegniarka mowila jak dzieci się mecza.i czy tylko ja wzielam te szczepionki 6w1???+pneumo i rota i nawet się zastanawiałam jeszcze nad tymi meningkokami czy jak to zwał

mój Hubert ma już jakos w końcu rytm kąpiel zawsze po 18 a po 20 zaczynamy się usypiac wstaje ok 6,40-7,40 no i z 4 razy w nocy pobudka na szybkiego cycunia

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791043 przez donata
agamo napisał:

Donia fotki super i dobrze ze sobie zrobiliscie przecież pamiątkę musicie mieć A gdzie twój bob czy aby czasem nie mialas sobie robić ja tu patrzę a tu boba ani widu... :p

Aaaaa i jeszcze mam pytanko bo mały mało znów przybrał nie wiem o co chodzi chyba przez te noce i stwierdziłam ze go dokarmie Mąż w polskim sklepie kupił Bebilon 1HA daje któraś z was takie? Jakie macie opinie? No i jakie kupy przy tym? Wielkie dzięki z góry !


Dziękujemy z Szymusiem za komplementy :)

No, miał być bob :D I wyszedł taki trochę bob, bo z tyłu mam trochę krótsze :) hehe Ogólnie zrobiła mi pasemka brąz i jasny blond rozjaśniaczem. Na zdjęciu aż tak nie widać, że mam pasemka, ale są :) Umiejętnie je schowałam, bo te pasemka brąz wyszły prawie jak czarne :P

Co do mleka, to co dziecko, to opinia :) Musisz sama wypróbować na swoim maluszku. Jedni chwalą, drudzy narzekają. My dajemy NAN, ale kiedyś może zmienimy. Na modyfikowanym sprawdzisz ile je. Niby takie dzieci 2-3 miesiące powinny zjadać 120-130 ml mleka. Szymuś różnie je. Czasami 90 ml, a czasami 120 ml. I zdrowiej!!! Mleczko na noc z miodem wypij :)

Pappi, współczuję wizyty tej pielęgniarki środowiskowej. Ja chyba bym się wściekła przez te pytania i węszenie... Durna baba!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791076 przez Alivva
papi88 napisał:

witam z wieczora

mówi się że od przybytku głowa nie boli a więc:



chyba się domyślacie co autor miał na myśli :)


Papi synuś słodki ale...O RANYYYYYY MACIE RAGDOLL'A!!!!!!!!!!!!
Cuuuudowny :) Jak nazwaliście?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791105 przez kalina
papi słodka kocią:-) i widzę nie stroni od młodego.. ale główkę wysoko trzyma:-)

donata super rodzinka w komplecie się prezentuje:-) fajnie że miałas chęci na zdjęcia jak już było po

agamo kuruj się kobieto.. byle szybciutko przeszło bo jak już same nie jesteśmy to ciężko zależeć się i wygrzac bo dzieci nie pytają czy siły mamy:-P

magda cyckami zmiazdzylas system.. moja po prostu je łapie jak chce jeść nie przejmując się czy wypada czy nie bo ktoś jest:-P a i czasem upodoba sobie cudzego cyca to wtedy mamy radochy :-D
a i ta patelni w łeb wstrzelilas się idealnie



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791127 przez papi88
Iva w rodowodzie ma Nemuś dorosły moze być nemo i chyba juz mu tak zostawimy.mlody kociak przy dziecku to nie jest dobry pomysł juz są momenty ze chce go schandlowac i nawet nie chce myśleć ile będzie lniał ale R tak jeczal że się zgodziłam w sumie bez zastanowienia ciekawe chociaż czy to mysz jakas upoluje.

A ta pielęgniarka jak była mówiła żeby od 5miesiaca wprowadzać pokarmy zaczyna się od marchewki i coa o jakimś glutenie mówiła

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791148 przez kalina
papi r to chyba takie duże dziecko.. bo kicia śliczna fakt ale masz rację że przy dziecku to ciężko. a i pewnie sobie czasem srajnie gdzie popadnie bo młode i wystraszone.. a sprzątasz założe się że ty.. i żeby przypadkiem nie polubił bardziej kota niż syna:-P



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791186 przez papi88
Kalina nie kotek załatwia się wyłącznie do kuwety jest tego nauczony a poza tym to koci instynkt,kot który narobi za kuwetę robi to na złość właścicielowi.nemo pruvije jedynie robić sobie kuwetę z kwiatków ale już to przerabialam z poprzednim kociakiem wystarczy zebwsypie kamyki do kwiatków i zakupie spray odstraszający.do sprzątania kuwety siw nie dotykam.i ten kocur będzie uczony załatwiania się na dworzu bede go wypuszczać z psem na podwórko,fachowiec szybko załapał zobaczymy jak ten.a Rafał to straszny kociarz ale gorszy jest tesciu wczoraj zabrał kota pokazać pradziadką i tak się zachwycał ze on śliczny a wnuka nawet nie odwiedzi.

Wszyscy mówią ze hubcio wygląda jak półroczne dziecko tylko nie wiem juz czy ze jest pyzaty czy taką ma urodę.

Ponawiam pytanko czy ktoras juz planuje zakup fotelika do samochodu?bo hubi jest juz na styk w nosidelku

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791208 przez nike84
Witamy :)
Ja dochodzę dziś do siebie po wczorajszym okropnym dniu :( Mały calutki dzień tak marudził, płakał, krzyczał i nie wiem co jeszcze. Co juz ledwie zasypiał to paskudny bącur go budził. Chciało mi się płakać razem z nim... Stopniowo wprowadzamy mu ten Nutramigen zamiast pepti i dziś już widzę delikatną poprawę. Dotrzeć do końca tego tygodnia, gdy juz będzie dostawał tylko Nutramigen i będę się modlić, żeby juz było dobrze. Dziękujemy za miłe słowa :cheer:

Iva normalne mleko to miałam na myśli Bebiko, Nan, Bebilon itp. Bo to co teraz dostaje to jest preparat mlekozastępczy zawierający hydrolizat białka. Jest to mleko dla dzieci z alergia na białko krowie i białko soi. A na razie nie wiadomo czy Kacper jest faktycznie uczulony czy nie, a ze względu ze miał tą bakterię, trzeba trochę odczekać zanim zaczniemy wprowadzać mleko z białkiem.

Agamo wracaj szybko do zdrowia :)

Papi synuś cudny, a kotek też przekochany :) Co do szczepień to my tez wybraliśmy 6w1 i w piątek właśnie idziemy. Papi a jak twój synek zareagował na tą szczepionkę? A co do rotawirusów to ja mówię tylko co ta dziewczyna mi powiedziała. I ona stwierdziła, ze drugi raz by się nie zdecydowała na rota. Ale wiadomo każdy robi jak uważa :)
Fotelika jeszcze nie mamy w planach, bo z nosidełka jeszcze wkładki niemowlęcej nie wyciągnęliśmy, więc jeszcze trochę w nim pojeździ. Z tego co wiem to foteliki sa chyba od 9kg. My jak już będziemy kupować to zdecydowaliśmy kupić od razu fotelik od 9-36kg, żeby juz miał go do końca :)No i mężowi oczywiście podoba się Recaro :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #791247 przez papi88
nike ogólnie na pierwsze szczepienia dobrze zareagował a co kolejne to jest coraz gozej coraz bardziej placze po nich i jest marudny ale nie gorączkuje może po prostu nóżka go boli ostatnia pielegniarka (ta co u nas była) tak mu wkuła ze krewki dużo poleciało poprzednio tak nie było.
no wlasnie moje nosidełko jest do 10 kg maly wazy już 7kg no i nie będę czekac az będzie zupełnie na styk bo w razie wypadku to już niebezpiecznie i wlasnie nie wiem jaki fotelik kupic bo musi być wpol lezacy przecież aby nie obciazyc kregoslupa

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #791330 przez Iga26
Bryyy Mamusie i Dzidziusie :)
Dziękuję ślicznie za komplementy normalnie ze 3 cm urosłam:P
Zdjęcia maluszków przecudne no ale wyjścia dzidziusie innego nie miały skora każda mama elegancka babka bąble po prostu są "skazane" na śliczne buźki:)
Co do szczepień my zdecydowaliśmy się tylko na te obowiązkowe i jutro się wybieramy mam nadzieje że 3 raz nam go nie przełożą;/
agamo wracaj szybciutko do zdrowia i 3maj się cieplutko:)a gdyby mama zdcydowała sie hurtem robić takie cuda to JA TEŻ JA TEŻ CHCĘ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE:D
papi88 ta pielęgniarka środowiskowa była u was po co?? nie kumam;/ w związku z ta malinką na rączce?? Śmiech na sali niech się zajmą patolami a nie głowe zawracają normalnym ludziom!!
donata masz kobitko cierpliwość kurcze podziwiam i aż się boje co u nas na chrzcinach wyjdzie bo moja rodzinka do najnormalniejszej też nie należy:P
A co do złości na wspaniałych naszych ojców to nic nie przebije mojego nie dość że zawsze w nocy ucieka jak mały płacze no bo przecież on ciężko pracuje to na dodatek po pracy chwilkę pobawi się z małym i ucieka do drugiego pokoju i GRA W GTA5 nosz qrwa dzieciak a dodam że ma 31 lat;/;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl