BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995243 przez kropka 889
I my się witamy ;)
Mała wciska mi nóżki chyba gdzieś pod zebra.
Ajj jeszcze trochę i będę mogła ja w końcu wycalowac :)
A teraz się zbieramy i idę coś do jedzenia zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995244 przez Sylwia-89
Hej :)

Ja po wczorajszej wizycie jestem bardzo zadowolona :) Natka waży już 2 kg :woohoo: Wszystkie parametry w normie, szyjka 4 cm, więc super :)
No, poza jednym aspektem, a właściwie dwoma :angry: Doktor nie pokazał mi małej w 3 D, a bardzo na to liczyłam, to pierwszy :laugh: a drugi, to moja waga :blush: Przez te 5 tygodni przytyłam 4 kilogramy :blink: i już jest 70, czyli 14 na plusie od pierwszego ważenia w 7 tygodniu. Spytałam lekarza czy to dużo a on tylko spojrzał i uśmiechnął się (dżentelmen) B) ale jego spojrzenie mówiło wszystko :blush: No i stwierdziłam, że jem za dużo słodkiego, to on na to, że teraz ograniczenie nic nie da, bo i tak będę przybierała (pocieszające :D ) No i zależy co zamierzam z tym zrobić po porodzie. Oczywiście zrzucić do moich 52, które miałam kilka miesięcy przed ciążą. Jak tak pomyślę, to chyba graniczy z cudem. Ale najważniejsze, że z małą wszystko w porządku :) Pytałam też o skurcze przepowiadające kiedy powinny wystąpić, a on na to, że jeśli ich nie mam to tylko się cieszyć, bo jak sama nazwa wskazuje przepowiadające, to takie, które przygotowują do czegoś co może nastąpić niedługo, a nie chcemy żeby mała urodziła się zbyt wcześnie.

Zaz, piękny Bartusiowy kącik <3 A co do mebli, to my wynajmujemy mieszkanie i powiem szczerze, że mamy różne kolory mebli, co nie bardzo mi się podoba, ale nie będziemy przecież wydawać pieniędzy na nowe skoro te są nie najgorsze, tylko troszkę nie pod kolor. Niby wszystko w brązie, ale jeden regał jest jaśniejszy i troszkę przykuwa uwagę. Nic, kupimy mieszkanie, to będę urządzać ładnie a póki co nie będę się tym przejmować ;) A biały kącik Bartusia jest prześliczny i na pewno nie gryzie się aż tak bardzo z pozostałymi meblami ;)

Jurada, dobrze, że myślisz o swoim synku. To znaczy, że jesteś dobrą mamusią i nie zostawiasz go mimo, że jest już dosyć duży. Dziecko to dziecko i czasami chwila nieuwagi i może się coś stać, więc lepiej żeby sobie pojeździł z Tobą niż sam w domu siedział ;) Straszne, że Was okradli :unsure: Teraz już niczego nie można być pewnym, wychodzisz z domu i nie wiadomo co zastaniesz po powrocie...

Kasia, super, że ciśnienie mniejsze :) Może troszkę się uspokoiłaś i od razu inaczej :)

Rita, śliczne łóżeczko :)

Asiek, gratuluję kochana :*

Ja nie dostałam nic w swojej szkole rodzenia niestety, ale to bardzo fajnie, że są takie, które dbają o mamusie :)

Dziewczyny dajcie znać co słychać u Waszych maluszków :) Jej... za 3 miesiące już będziemy wszystkie mogły tulić nasze pociechy :woohoo: Niesamowite i w ogóle jakoś tak trudno mi sobie to wyobrazić, jak to wszystko będzie wyglądało. Całe życie przewrócone do góry nogami dla małych istotek <3

Co do tej dziewczyny co zeta zbiera.. Ona kiedys pisała, że jej mąż musi jej pomagac siadać na toaletę, rozbierać i ubierać, więc prawdopodobnie musi mieć całodobową opiekę, ale wydaje mi się, że gdyby chciał iść do pracy, to należy jej się jakaś pomoc (pielęgniarka), która w czasie jego nieobecności by się nią zajęła... Tak trudno wyczuć to wszystko. Podejrzewam, że nasłuchali się o tych wszystkich akcjach dla chorych dzieci i widzą, że po kilka milionów dostają na leczenie, więc postanowili to wykorzystać. Tylko czym jest postawienie czy remont domu w porównaniu do ulżenia w cierpieniu małemu dziecku...
Podziękowania: asiekasiek, Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995245 przez asiekasiek
Jejku ja chciałabym żeby czas szybciej zleciał do tego września :lol: bo po prostu zeświruje :S
a dzisiaj to jakaś poddenerwowana jestem :S :S :S takie dziwne uczucie mam w środku :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995246 przez asiekasiek
Sylwia oj to moja pewnie też tak około 2 kg waży jej :D :D oj ja dzisiaj stresuje się wejściem na wagę ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995248 przez Sylwia-89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995249 przez Sylwia-89
Ejj dziewczyny ale dałam tyłka hahaha...
Pisząc wcześniej post skopiowałam go w razie jakby mi go zjadło i teraz chciałam przesłać bratu linka do piosenki i szybko wkleiłam w wiadomości na fejsie i wysłałam do niego a tam ten tekst :ohmy: Dobrze, że nic takiego nie napisałam czego mogłabym się wstydzić hahahaha Co za gamoń ze mnie :blush:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: pesq, kasia_asia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995254 przez pesq
Hahahahha Sylwia hahahahahahahahah <3 wybacz ze sie smieje ale ja kilka razy tak zrobilam juz :P nie pamietam czy z tekstem z forum czy czyms ale wkleilam i wyslalam tez cos nie na temat, glupie to cholernie :P :blush: :blush: Aż podziekowalam Ci za ten post bo mi humor poprawil ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


nuuuudzi mi sie :/ spowrotem zaczne obserwowac te grupe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995256 przez asiekasiek
Sylwia to dobrze, że nie pisałaś o jakiś snach czy czymś takim:)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995259 przez basiek149
Dzień dobry :)
My już po drugim śniadanku :) Wczoraj wyprała się druga tura Kubusiowych ciuszków i dzisiaj będzie prasowanko :)
a jutro jedziemy do laboratorium zrobić moje badania, później do rossmanna i do mojej małej na cmentarz <3 już się nie mogę doczekać :) kiedyś chodziłam do niej dzień w dzień, nawet przed czy po pracy, albo nawet kilka razy dziennie a odkąd się wyprowadziliśmy od teściów to raz mam teraz dalej po drugie nie mogę za dużo chodzić. ale już nie długo i będziemy śmigać z Kubusiem do jego siostrzyczki :)

widzę, że wszyscy mają ubaw z fb forum :D nasza grupa jest fajniejsza, bo jest nas mniej i tak się zżyłyśmy a tam jest za dużo tych dziewczyn i w ogóle co druga jakaś dziwna :blink: :D a po niektórych pytaniach to naprawdę kopara opada :D

co do łóżeczka to zdecydowaliśmy się z mamą w końcu na to Ikeowe.
www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10248519/
Tak więc w piątek jedziemy do Ikei po materacyk, łóżeczko i wanienkę :woohoo: chcę piątek! :D
no i dodatkowo w piątek mam wizytę więc już w ogóle nie będę mogła spać :D

Asiek gratulacje! jesteśmy dumne! B) :laugh:

Rita śliczne łózeczko <3 mi się z od tego sprzedawcy podobają rożki niemowlęce, właśnie z tym motywem misia. ale rożek ma kupić szwagierka, przyszła chrzestna Kubusia więc zobaczymy, który wybierze :) oczywiście moją propozycję jej podesłałam B)

no nic czekam na wypłatę... marny ich los jak dziś jej nie dostanę :angry:
Podziękowania: asiekasiek, Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995261 przez jurada
Dziewczynki dostałam od lekarza pozwolenie na rodzenie za 3 tygodnie :woohoo: Chciałabym ale to juz Lena zadecyduje kiedy chce wyjac...

A tak to jestem zla :angry: Bo mam następna wizytę za tydzień, a w piatek miałam wyjechać na urlop. Także wyjedziemy we wtorek :angry:
Chciałam wizytę po 17.08 ale gin bedzie na urlopie wiec juz za tydzien. Powiedzial ze paciorkowca zrobimy juz po jego urlopie.
Znow przyczłapały sie do mnie bakterie w moczy!!!! Aaaaa juz bylo dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995262 przez pesq
Basia - ja to ciagle mysle o tym jak trzymałysmy kciuki zebys dociagnela do 30... a Ty napisalas ze ciezko i ze tak dlugo jeszcze. Jestem dumna z Ciebie i Kubusia! :)

Jurada - juz za 3 tygodnie? Why? Lenka duża czy co ? :o ...

a moj gin cos ostatnio wspomnial ze tak wszystko super u mnie ze nie widzi wskazan zeby spotkac sie wiecej niz jeszcze 2-3 razy ... chyba ze cos bedzie sie dzialo ale na tamtym etapie (poczatek lipca) tak stwierdzil bo wszystko podomykane, dziecie super wymiary i w ogole... wydawalo mi sie ze jakos czesto trzeba sie na koncu spotykac a nie co prawie miesiac :| I niepokoi mnie to... a z drugiej strony on przyjmuje prywatnie i moze o moja kieszen sie troszczy ? No coz, ja na pewno nie bede czekala od wizyty poniedzialkowej (3 sierpnia) do wrzesnia na wizyte bo oszaleje, wpadne do niego w miedzyczasie na przeglad i tak :P .

A tak w ogole o wiele mniej mnie kłuje pod zebrem!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995263 przez me.ch
Dzień dobry Wam,

U nas dziś trochę pochmurno, a kupiliśmy taka komórkę do ogrodu i właśnie przyjechała i teraz P Jaroszewski sjladacwiec po pierwsze mam nadzieję że nie lunie deszcz a po drugie, że nie będę musiała iść mu pomagać (nie ze nie chce ale za godzinę muszę wychodzić na kontrolę)...

Zaz :) przepiękne :) i jakże mogłabym powiedzieć inaczej skoro komoda mamy tą samą (tyle że u nas 4 szuflady) a lozeczko bardzo podobne :) no o widzę że skusilas się na te ikeowe pojemniki do zawieszenia na ramę:) już sobie wyobrażam jak to wszystko będzie piękne morskie jak zamontujesz pościel i inne gadżety<3

Rita, dziękuję za specjalna dedykacje ;) super jest ten misiu:) a przyszła już tą Twoja kombinacja pościeli? :) wszystkie nasze dzieci będą miały przeslodkie kąciki :)))))

Jurada, jej, mam nadzieję że już nigdy wam się taka przygoda więcej nie trafi.... Masz rację, lepiej niech sobie z Tobą mały pojeździ niż sam miałby siedzieć. .

Kasia, cieszę się że już lepiej, widzisz tak jak dziewczyny mówiły, Trochę się uspokoi i od razu lepiej :)

Asiek, gratuluję :))) super ze Cie nie pomineli :)

Basiek , widzę że Kuba i Kornel będą mieć te same łóżka i materace , no i pewnie same kolorowe sny:)))
Podziękowania: asiekasiek, Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995265 przez Kasia888
Asiek wygląda na to, że moja gin jest na urlopie (taki pech), bo dziś do niej dzwoniłam i też nie odbierałam.
W sumie mam u niej wizytę 6 sierpnia, zobaczę Jasia :woohoo: więc za tydzień z kawałkiem (może wytrzymam) jak coś to zostaje mi ip jak by mi znowu tak niebezpiecznie skoczyło :unsure:
Basiek ładne łóżeczko, też się nad nim zastanawiałam, my mamy to :) www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00248529/
Jurada rozumiem, że chciałaś jechać z drugiej jednak strony pomyśl, że szybciej zobaczysz Lenke ;)
Haha dziewczyny, ale macie śmiechy-chichy na tym mamuśkowym forum. Cieszę się, że nasze tak nie wygląda, podoba mi się, że jest takie kameralne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995266 przez asiekasiek
Basia łóżeczko jak widzę wolisz kupić już w Ikei niż zamawiać ;) i dziękuje Basia :blush: :kiss: i nadrobisz odwiedziny do Hani już po porodzie :D
Jurada jak to pozwolenie na rodzeni :huh: jakiś świstek się dostaje czy jak ? :huh: :huh:
Ja sobie zrobiłam na obiad sos słodko kwasny z kurczakiem ;) wg przepisu łowicz ;) jem etraz żeby do wizyty nic nie jeść i żeby waga nie przesadziła z wynikiem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995268 przez Rita87
Dziewczyny, ja mam dziś dzień chwalipięty :laugh:
Przyszła pościel :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Po pierwszych oględzinach jestem super zadowolona z jakości, wzorów i w ogóle :)
No i nic nie pomylili w zamówieniu i jeszcze dostałam gratisy!

Więc się chwalę, bo się nie mogłam powstrzymać i tak na szybko założyłam :P Brakuje tylko baldachimku, ale nie mam pojęcia jak go się montuje :laugh:

Pierwszy komplet:

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



z rożkiem z drugiego kompletu, ale chyba pasuje :)

Załącznik nie został znaleziony



z przybornikiem (też z tego drugiego kompletu):

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



i drugi komplet z ochraniaczem z pierwszego:

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



jako gratis miał być stelaż do baldachimu i przesyłka, a dostałam jeszcze dwa jasieczki i pościel jeszcze jedną na zmianę (średnio podoba mi się wzór, ale i tak się cieszę bardzo) plus jeszcze jeden baldachimek od drugiego kompletu pościeli :woohoo:

Załącznik nie został znaleziony



Jestem mega zadowolona i jakby któraś chciała zamawiać pościel to naprawdę polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl