BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995141 przez asiekasiek
Latawica przyjechała :D
Byłam odebrać wyniki badań, potem u siostry na kawie ale szybko zmyłam się, bo przyszły jej mandaty z podróży z nad morza, więc humor miała straszny. i pojechałam do koleżanki i tak przesiedziałam cały dzień:) bo tej koleżance też się nudzi cały dzień z Zuzią ;)
Mech to jak możesz to wklej linka ;) a może skuszę się zrobić ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Armelka czyli polecasz Avent?? tak no to dobrze zbieram opinie ;)
Z tym monitorem oddechu... to ja też już zastanwiam się bo nianie elektroniczną chcemy kupić bo jak pójdę do kuchni obiad robić to mi się przyda więc może ten angel coś tam kupię :P zobaczymy...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Rita mozę ten szczebelek ułożycie do ściany czy jakoś tak. i nie będzie widoczny...no to super że 100zł zwrócą!!!
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995142 przez Rita87

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do łóżeczka to mnie z kolei moja praca, a raczej szefowa, nauczyła, że w takich sytuacjach trzeba wziąć byka za rogi, nie dać sobie w kaszę dmuchać i zadziałać. W pracy miałam masę trudnych przypadków, gdzie musiałam też wywalczyć różne rzeczy dla firmy i nie mogłam odpuścić, choć już czasem naprawdę miałam dość. No ale chociaż się nauczyłam i ma to przełożenie w normalnym życiu. Kiedyś bym na pewno odpuściła, a teraz porobiłam zdjęcia, odpowiednio to opisałam i chociaż nie jesteśmy na tym stratni. Tak samo jak z ta pościelą trułam facetowi i też dość fajną cenę wywalczyłam :evil:
Łóżeczko wg mnie było bardzo drogie (360zł), już kiedyś wspominałam, że to prezent od moich rodziców dla wnuka. Szuflada straszny badziew, ale oczywiście moja mama się uparła, że musi być szuflada i koniec, a trzeba było dopłacić za nią 80zł...

Szczebelek się delikatnie pomaluje w tym miejscu gdzie są ryski, tą szynę też bez problemu Daniel zrobi, więc koniec końców jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995143 przez Rita87
A co do tych palących, to ich nawet nie powstrzymywało to, że jedna plamiła, a druga miałam krwotok w toalecie z dróg rodnych... Nie chodzi o to, że jak jest ok to by były rozgrzeszone, no ale jak coś takiego się działo to tym bardziej powinno im to dać do myślenia... Z jednej strony to też bym chciała tak lajtowo sobie podchodzić do wszystkiego, bo ja to przecież codziennie znajdę sobie powód, żeby się martwić o Stasia, a czasem to już naprawdę absurdalne problemy sobie wymyślam, a one nie wiem jakie mają myślenie skoro potrafią sobie wmówić, że palenie nie zaszkodzi dziecku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995145 przez me.ch
Asiek, ja obejrzalam ten filmik jako inspiracje -
- wprawdzie ona robi to na kartonowe pudlo, ale ja wlasnie uzylam tej metody ktorej ona uzyla na wypelnienie srodka, bo jest prosta i skuteczna a do tego nie wymaga wiele zachodu, no i tak jak mowilam, to i bez maszyny mozna, bo ja w sumie jak zamawialam tkanine na to to sama nie mialam i tylko sie tak potem zlozylo ze moj maz mi sprezentowal akurat na czas :)
Podziękowania: asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995146 przez me.ch
Kasandra, no trudno, poczekamy do jutra :D a jak Ci sie nie chce jezdzic to nie jedz - masz prawo to olac - nie zapominaj o tym :) po prostu zadzwon i im powiedz ze niestety ale sie zmeczylas i jak chca Cie widziec to wiedza gdzie Cie szukac :)

Rita, no to super sie udalo z tym lozeczkiem - tzn szkoda ze po prostu nie przyszlo w porzadanym stanie, no ale jak juz sie stalo jak sie stalo to chociaz z ceny zeszli, i bardzo dobrze. Ok, to bierz sie za urzadzanie bo juz czekam :)

Pesq, zaczynam zalowac ze sie nie zapisalam do tamtej grupy na fb jak takie soczyste kometarze strzelasz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995147 przez me.ch
AAAA :) i moja paczka nr 2 z Polski bedzie jutro miedzy 12 a 16 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995149 przez Armelka_le
Meszek jaką karuzelę zamówiłaś ?? jak przyjdzie wrzuć fotkę ja nie mogę się zdecydować :)
Jutro idę do lekarza wracając odbiorę materac do łóżeczka który dawałam do pralni- zawsze lepiej go odświeżyć dla następnego dzidziusia.
Jak tylko mąż zrobi małe przemeblowanie u nas na górze i przyniesie łóżeczko to wrzucę zdjęcia ale to jeszcze potrwa..
Bardzo proszę niech mi któraś z Was napisze co zawiera wasza wyprawka do szpitala i jakie produkty wybrałyście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995151 przez Armelka_le
Dziewczyny a co do laktatora to jaki polecacie?? Ja przy moich synkach miałam zanik pokarmu chciałabym teraz aby było inaczej ale czy dobry laktator w tym pomaga??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995152 przez asiekasiek
Rita nie rozumiem takich kobiet co palą w ciąży, jeszcze są w szpitalu i wali ich to :S :S
Mech dzięki za inspirację!! zapiszę sobie i jak kupię sobie ten kosz to pewnie skorzystam z tego bo nie lubię samej wikliny tylko jak jest wyściałana.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995155 przez kasandra9
Zjadłam pyszne kopytka i od razu lepiej;) i jutro o tej porze bede w domku!:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995157 przez me.ch
Armelka, ja karuzele zrobilam sama, taka o:

Załącznik nie został znaleziony



A z Polski czekam na paczke bo mama nam przesyla jakies rzeczy dla malego, prezent od siostry jakis podobno dla Kornelka i ciuchy po dzieciaczkach szwagierki.

No a co do laktatora to ja mam Medela Swing i wlasnie mam nadzieje ze w razie braku pokarmu albo malej ilosci bedzie pomocna.

Kasandra, ja sie zainspirowalam kopytkami Twojej mamy i zrobilam kluski leniwe :) a do tego sos, guacamole i smietanka - pozostalosci po wczorajszym buritto (home made, a co:) )

Asiek, nie ma sprawy, jak juz mowilam, bylo dosc proste no i od razu lepiej z taka wysciolka bo i to wyprac mozna a tak jakby sie kosz zasyfil to juz trudniej... :)

Nie ma co, zapisuje sie do forum na FB bo nic nie wiem o czym mowa.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #995159 przez asiekasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995160 przez asiekasiek

me.ch napisał: Nie ma co, zapisuje sie do forum na FB bo nic nie wiem o czym mowa.....

ja się wypisałam bo mnie irytują tam osoby :pinch: :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995161 przez me.ch
Armelka, co do listy do szpitala, tu jest to co ja zabieram
Sorry ze troche w chaosie, ale jak pamietalam tak dopisalam, ale jest wszystko co bede miala dla mnie i maluszka oraz dla meza:

jednorazowe podkłady na łóżko
pieluchy Bella mama
podpaski ze skrzydelkami
majtki poporodowe
koszula do porodu
koszula nocna / do karmienia
szlafrok
recznik kapielowy
kosmetyki: mydlo szary jelen w plynie, szampon, bezzapachowy dezodorant
klapki (kapcie/prysznic)
sztucce, kubek
aparat
wkladki laktacyjne
Sudocrem na odparzenia
telefon + ładowarka + tablet
jedzenie dla P.
krem maltan na pogryzione brodawki
zestaw dla malucha pieluchy, mokre chusteczki, duze platki kosmetyczne
lapki niedrapki
smoczek
krem bepanthen do pupki do codziennego stosowania
ziajka na posladki
olej kokosowy
pielucha tetrowa na ulewanie i plucie
krem do twarzy malucha ziajka
ciuszki na wyjscie (dwa zestawy)
woda niegaz. 2L
zel do higieny intymnej
ubranie na wyjscie dla mnie
koszulka + bielizna dla P
szczotka do zebow dla P
napoj lub cukierki z glukoza
fotelik
butelka+formula?
pieluszki
czapeczki
dokumenty
laktator
kocyk/rozek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995162 przez me.ch
Asiek, zawsze moge po rekonesansie tez tak zrobic :) zreszta z tego co piszecie bardzo to prawdopodobne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl