BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #995697 przez asiekasiek
Kas a może lubisz maślanki, kefiry czy mleko zsiadłe?? Bo ja naprzykład jogurtów w ogóle nie jadam tych owocowych, bo dla mnie to one więcej mają proszkowanych substancji.Mleko kup i jutro na śniadanko będzie jak znalazł kakao z bułeczką i serem ;) a i tylko kakao to w proszku nie granulowane :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995698 przez pesq
Juradka - super zakupy i ta opaseeeeeeeeeeczka <3 A co do tej laski nie wiem. Po prostu nie wiem co powiedziec.

Kas - jedz. Jedz jedz i jeszcze raz jedz. Spróbuj koktajli na nabial - albo budynie! Nie bede Ci pisala ze monte to ... :P bo Ty nie musisz szalec tak jak ja, ale próbuj przemycac nabiał. A moze lubisz twarożek z rzodkiewka? Albo sery twarde - one co prawda drogie ale maja mnostwo wapnia ! Wlasnie dziewczyny, kupcie kiedys kawalek parmezanu prawdziwego albo grana padano (drogie, wiem) - masakra ile to ma wapnia! :woohoo: :woohoo: Dobrze ze chociaz żółte jesz. I jesli najdzie Cie na rybe czy cokolwiek od razu wcinaj!

Wrzuce Wam moje 3 sniadanie :) Moze ktoras zrobi sobie kiedys na przegryzke albo 2 :) W szklance jogurt naturalny + borowki + migdały i nerkowce, kanapka z żytnim, mix kiełków, papryka i almette :). Gdybym mogla to bym sobie banana dokroila do szklanki i miodu dodala, a kanapke zrobila z chrupiącą bułeczką z ziarnami... Mmmmm.. ale zostaje to co mam :P . Hahah staje sie jakas żywieniowa terrorystka :evil: :evil: Ale to z milosci do Was :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995699 przez kasandra9
Na kakao mam ochotę, wiec czadem pije i dokladnie - w proszku:) kefiry i jog. Naturalne średnio:/ no ale moze cos kupie...twarozrk od czasu do czasu tez zjadam. No nic, trzeba nad tym popracować...tylko to wszystko powoduje, ze tak się boje soboty yyyyyy :ohmy:
A w ramach poprawy sampoczucia tak sie ubralysmy na lowy;) policzylam, ze samych spodni cisxowych dostalam 4 pary, 2 spodenek, spódniczka, kilka bluzek i sukienek na upały:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995700 przez pesq
Kupiłam pare rzeczy w agata meble w tym te pudełeczka pozniej wrzuce :)

Aśku - bylam w auchan.. ledwo lazilam juz bo zmeczona oczywiscie.. kolejki wszedzie + w kasie pierwszenstwa, ale przeszlam dumnie na początek i mowie do kasjerki - czy moge bez kolejki ... a ona - a jak pani to sobie wyobraza ze ludzie zdejma z taśmy rzeczy? :blink: :blink: :blink: :dry: Glupio mi sie zrobilo jak cholera i mowie no to co mam zrobic... a ona - idzie pani do miłej tam mniej osob. Super co? Poszlam do tej milej ale sie zniesmaczylam :( Tak to jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995701 przez pesq
Kas - kup naturalne kakao bardzo latwo je sie robi :) (bo zrozumialam ze w proszku to takie nestle czy cos :P) a ja tez nie lubie naturalnych jogortów i kefirow :/ dlatego robie takie deserki albo koktajle zeby je troche obrobic :huh: :huh: mus to mus kochana :)

super wygladasz ojaaaaaaaaa <3 JA nie mam ciuchow juz zadnych.. 2 pary leginsow, krotkie spodenki a koszulki sprzed ciazy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995705 przez asiekasiek
Osz ku%@a ja bym sobie nie dała tak dać!!! Zaczęłabym krzyczeć że to jest kasa pierwszeństwa i gówno mnie obchodzi co mają zrobić z tymi swoimi rzeczami na taśmie!!!!!!!!!!!!!! Ale mnie wkurzył babsztyl aż mała zaczęła kopać chyba też zniesmaczyła się!! A dzisiaj stałam w piekarni i była duża kolejka i pani mnie zobaczyła i mnie poprosiła jako pierwszą, aż miło mi się zrobiło!! Aż zachciało mi się płakać że są ludzie tacy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995707 przez asiekasiek
Kas śłicznie wyglądasz, właśnie mi chodziło o naturalne kakao w sensie proszek :P ja kupuję decomoreno takie coś albo inaczej batem dostaniesz po pupie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995710 przez pesq
A widzisz asiek - a ja :( :( i poszłam sobie :( :( jestem zła na siebie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995711 przez Rita87
Pesq, ale pyszności. Ja też się staram coś kombinować, żeby przemycać owoce, warzywa itd, ale średnio mi to wychodzi :dry: Ostatnio też kupiłam kiełki i kładłam na kanapki albo rukolę. A na dziś mam postanowione, że muszę zjeść jogurt naturalny z suszoną żurawiną i orzechami laskowymi (nerkowca nie lubię :sick: ), ale laskowe też są chyba ok? Wrzucaj nam kochana swoje pyszności to będziesz nas mobilizować i inspirować :) A tak w ogóle to naprawdę Ci tak super idzie z ta dietą cukrzycową, że ja to jestem pełna podziwu, no i nawet diabetolog chwali :) Przy takim urozmaiceniu diety to Agatka ma same wartościowe pyszności dostarczane :) Ja trochę nabrałam świadomości jak byłam na diecie i człowiek, który mi ja układał zwrócił mi dopiero uwagę na to co jem i się okazało, że same węglowodany :unsure: a zero białka... Ale ja tak uwielbiam chlebek dobry :P
A dziś na obiadek mamy coś a'la burrito w naszym wykonaniu, mniam mniam :)

Kas, ale super look :) Ja tam w ciuchy sprzed ciąży nie wchodzę, jedynie w niektóre koszulki, a spodnie i leginsy ciążowe już znosiłam, że jak mam gdzieś wyjść to muszę się nieźle nakombinować, żeby jakoś wyglądać :dry: Ja na początku ciąży dostałam od koleżanki trochę ciuchów ciążowych, ale albo na mnie za małe albo za obszerne i jakoś w niczym z tego nie chodzę. A teraz to już mam wrażenie, że nie opłaca mi się nic kupować :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995714 przez Rita87
Pesq, a w tym sklepie to niezłe przegięcie! No nie... Nie wiem jak ja bym się zachowała na Twoim miejscu, chyba też bym mi się głupio zrobiło i bym sobie poszła, no jak ona tak mogła :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995717 przez Zazanna
Standardowo dam Wam znać od razu jak tylko wrócę do domku :)
Juradka zdecydowanie polecam skarpeteczki -są taaaaakiieeee mięciusie <3 :)

Kas Pesq ma rację, jak tak podliczyła to maluuuutkoo... A teraz tyle pyszności... czereśnie, bób, fasolki, arbuz mmm ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

-heh własnie doczytałam, że tak planujesz zrobić ;)

Kurcze ja nie czaję o co chodzi z tymi centylami? Jeszcze na nie nigdy nie patrzyłam :)

Pesqu łoooo :D Do każdego posiłku ? Super ! Pamiętam, że jak byłam na diecie na insulinoodp. i jadłam gorzką czekoladę to smakowała jak najslodsze cudo na świecie <3 :)

Rita wszelkie argumenty mnie zaintrygowały :evil: Rozwiń myśl B) :whistle:

Pesq ja też oglądałam taki reportaż -nie dziś, ale o tym samym i też babeczka chciała, a nie miał jej kto zrobić.. No i jak mi nie będą chcieli zrobić, to im taki raban narobię, że w trybie ekspresowym zatrudnią drugiego anestezjologa heh B)

Juradka jak ty to robisz, że znajdujesz takie śliczne rzeeeczyyy... Kurcze, ja jak idę sama to nic nie ma, a jak idę z koleżanką, to ona mi zawsze coś super wypatrzy... Dajcie trochę tego daru :)

Juradka, doczytałam, że "zablokowała pin" -powiedz jej, że jest bezczelna i niech pożyczy od rodziców i Ci odda, a na przyszłość nie pożycza jak nie umie dochować terminu, bo to okropne aby się trzeba było upominać o swoje i żeby się postawiła w Twojej sytuacji.
No normalnie nie rozumiem takich ludzi :angry:
I przypadkiem nigdy więcej jej nie pożyczaj :/

Asiek jak już krokwie, to niedługo zamkniecie :) Kiedy planujecie koniec budowy, bo zapomniałam :blush:
Asiek info o robalach w cukierkach wawelu pojawia się regularnie co jakiś czas -a z tego co kiedyś czytałam, to była jednorazowa akcja ładnych parę lat temu ;)

Kas 9 kg to super :)

Też mam rybkę wędzoną w domu <3
Jadłam na zmianę z czereśniami dziś :laugh:

O rany Pesq jakie pysznooościii :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995718 przez asiekasiek

pesq napisał: A widzisz asiek - a ja :( :( i poszłam sobie :( :( jestem zła na siebie :(

Ja też byłam zła na siebie jak nie opieprzyłam tej baby w laboratorium w piątek co kazała mi czekać i powiedziałam sobie że już nie dam sobie w kaszę dmuchać... i może dlatego teraz taka odważniejsza byłam bo jak szłam do kasy to myślałam o tej babie i same wulgaryzmy cisnęły mi się bo deptanie gąsiennic na trochę pomogło tylko :P a ten przepis to sobie zapisałam na takie co nie co kiedyś sobie zrobić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995721 przez Zazanna
Kas o wilku mowa hahah, właśnie się dziś "włamałam" do skrzynki B) Bo kluczyk ma właściciel i jak na złość w tym tyg. ani razu nie wybierał jeszcze poczty:P

Dziewczyny patrzcie, podziwiajcie i zazdrośćcie :evil:
Oto wieloryb Kasandrowy :woohoo: A w tle moja karuzelka, która dziś dotarła :woohoo:


Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony




Kasandra dziękujemy z Bartusiem :* Jak my Ci się odwdzięczymy ?? Jak będziesz w W-wie to koniecznie musimy się spotkać i zapraszam na kawkę i ciacho B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995722 przez asiekasiek
Zazanna jak twoje wypociny czytam to aż gęba sama się śmieje :lol: :lol: a cukierki zaniosłam na dół do rodziców taka dobra córka już nie może zjeść to dała mamie ;) a jeszcze może do grudnia uda nam się odłożyć coś i kupić okna a tak do trzech lat chcemy wejść no góra 5 lat. zobaczymy jak to będzie bo jak na razie dużo odkładaliśmy kasy a teraz jak dziecko przyjdzie to nie wiem ile miesięcznie uda nam się odkładać... bo tak to przelew na konto oszczędnościowe w innym banku takie mamy żeby jak coś to musimy jechać do oddziału i tak wypłacać, a nie tak jak mam na koncie internetowym zaraz konto z oszczędniosciami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #995730 przez jurada
Kas, zaz wieloryb pieeeekny:)
Pesq faktycznie baba okropna... Ja bym jej juz pocisnęła.
Ale ja tez tak mam ze najpierw sie kłócę a potem najchętniej bym się rozpłakała.

Pamiętacie sytuacje psia kupa? Tez odwróciłam sie i łzy mi napłynęły do oczu ale pomyślałam sobie Jurada nie możesz byc taka dupa, ze odrazu beczysz... Dobrze jej starej krowie...
Otarłam oczy i poszłam dalej...
Nawet mąż do mnie ostatnio mówi że, kiedys bylam taka że umialam zawalczyć o swoje i pocisnąć komuś. A teraz... Zaraz się czerwienię :blush: i Heja! No ale co - dzieci zmieniają człowieka... Choc wiem, ze jakby coś lub ktoś moim dzieciom krzywdę zrobił to bym zabiła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl