BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #997516 przez mysia5
Cześć dziewczynki :kiss:
u mnie noc tragiczna, podobnie Rita jak u Ciebie i od wiatraka tez mi głowa pęka :( w nocy nie mogłam spać, było mi tak duszno, nie wiedziałam co mam robić... usiadłam i płakałam z bezsilności :( niech te upały mina bo nie idzie funkcjonować normalnie eeeh ..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Zazanka wybraliśmy adamex barletta , wygląda niemal identycznie jak Pajero :) tylko jest po prostu trochę lżejszy, a dla mnie to ma znaczenie bo mieszkamy w bloku :) ale jak stały obok siebie to nie umiałabym chyba ich odróżnić :)
Miłego dnia ;** buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997517 przez asiekasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997521 przez basiek149
hej hej :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


u mnie noc niestety nie była taka kolorowa na jaką się nastawiłam. dosyć szybko przyszła kolejna burza więc tylko rozszczelniliśmy okna i zaraz oczywiście zrobiło się duszno :pinch: 3h męczyłam się w łóżku, w końcu wstałam z płaczem i tyle było ze spania... yh
rano zrobiło się na szczęście przyjemnie więc troszku dłużej poleżałam w łóżku. na szczęście na zewnątrz jest dzisiaj chłodniej więc zaraz wychodzę na taras póki jeszcze słońce tam nie dotarło :)

a jutro jedziemy po wózek jeea :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997522 przez Zazanna
Kas super wyglądasz –jakby Cię w ogóle upał nie dotyczył :)

Rita ja też tak mam od wiatraka, a z drugiej strony nie idzie go wyłączyć nawet na chwilę, bo wtedy to już totalna masakra..

Asiek to ładnie zaszalał :D A Ty kochana, że tak o niego dbasz, ja bym się pewnie wściekła :P
Choć z drugiej strony jemu też się coś od życia należy :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mysia tamten też śliczny :) Sama ich nie odróżniam :P

Basiek to chyba wszystkie miałyśmy męczącą noc.. Ale damy radę :)

Kurcze, pozmywałam i wstawiłam pranie, a czuję się jakbym maraton przebiegła :blink: Najgorsze, że powinniśmy poodkurzać, bo wszędzie "koty" się walają, a żadne nie ma siły.. T. pojechał na zakupy -biedny w taki ukrop... ale mi się chce arbuza :blush:
I chyba poodkurzam jutro. Trudno. Gości żadnych mieć nie będziemy, to nikt nie zauważy :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997523 przez asiekasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zaz pewnie T. jakiegoś arbuza kupi Ci nic nie przejmuj się ;)
Mysia Barletta ma ten otworek na kubek i dodatkowy też amortyzator bo też go oglądaliśmy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997525 przez Zazanna
ooo otworek na kubek mmmm -wydaje mi się, że chyba można sobie kupić takie coś do zawieszenia przy rączce na kubek :) -Znaczy widziałam u jakiejś dziewczyny w parku, że miała i wyglądało jakby nie było od kompletu.. Muszę poszperać w tej kwestii, bo to przydatne bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997526 przez pesq
Hej

Kas- śliczności. Jakoś tak optymistycznie wyglądacie :)

Asia - wiesz nie Twojej mamy sprawa, po prostu.. ale że jest super :D to musi swoje, wiadomo. Nie chce mi sie nawet mówić nic na ten temat, wiesz jak jest :P

Dzis na obiad wołowinka duszona, ziemniaki, mizeria i zsiadle mleko albo maslanka. Mam tak jak Zaz ciagle mam ochote na tego typu rzeczy. A tak poza tym to jakos tak mi smutnawo.. Wczorajsza noc byla taka, ze otwieralam okno i bylo powietrze a dzis nica nic. Basia strasznie zazdroszcze Ci tych burz.

A jeszcze nie odslonlismy psu parapetu jak na nim siedział i zeskoczył i zwalił firanke z karniszem... trzeci raz już.. Jeju fajne te firanki ale chyba trzeba było sie zdecydowac na krótki bo to juz zaczyna mnie męczyć :( :(

W ogole dzis nastroj WSZYSTKO ŹLE!

Sluchajcie wczoraj slyszalam ze w trzecim trymestrze produkcja estrogenu wzrasta 6-krotnie i chyba na to zwale to ze ciagle mi sie chce plakac... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997527 przez pesq
Zaz daj znac jak znajdziesz ten otworek do kupienia który by do naszych pajerków pasował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997529 przez pesq
Umylam podłogę, przyszedł Lukasz i zrobil to

A ja wpadłam w taka histerię ze mi wstyd.. Jejku jeszcze te pierd.lone muchyyy aaaaas :angry: :angry: :angry: :angry: :( :( :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997530 przez Kasia888
Mój Kochany mąż kupił ostatni turbo wielki wiatrak z ekspozycji :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997532 przez Kasia888
Chodzi jak odkurzacz i bez porównania z tym małym :P :cheer:
tylko teraz trzeba uważać, żeby nie przewiało bo jednak od tego głowa boli :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997533 przez kasia_asia
Czy mogłaby prosić o linka do Meszkowego filmiku? Niestety ostatnio wkurzyłam się i opuściłam tą facebookową grupę, nie chcę tam znów wracać, bo te laski strasznie mnie drażnią :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997534 przez mysia5

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

aaa faktycznie ma na kubeczek :)
I ten amortyzator, przyda się bo u nas jest dużo dziur wiec mały nie będzie miał takich wstrząsów :) ogólnie wszystkie wózki są śliczne i w tym sklepie był zdecydowanie za duży wybór :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997535 przez Zazanna
Pesqu dam znaka, na razie nie szukam, bo się zmęczyłam wyborem słuchawek, bo oczywiście zgubiłam link od Aśka :P -Ale zamówiłam :) A kartę do niech mi T. zamówi jutro, bo jednej się nie opłaca, to i sobie weźmie jakieś tam, więc nie muszę szukać :)
Pesq nie dziwię się, że się popłakałaś, ja płakałam, bo stwierdziłam, że T. bardziej kocha psa ode mnie, bo ją przytulał i psikał spryskiwaczem z wodą, bo jej gorąco, a mi powiedział żebym się "odkleiła" -dosłownie się przyklejamy heh ;) Te hormony plus pogoda sprawiają, że czasami mam wrażenie, że moje zachowanie jest żenujące :P

Kasia super wiatrak ! :woohoo: My mamy taki zwykły, bo jak kupowaliśmy pod koniec poprzednich upałów, to nie było żadnego wyboru już..

Kasia_asia Meszek wrzuciła filmik na "nasz" fb -nie na tamtą grupę :)
Wysyłam Ci link pw ;)

Zjedliśmy looodyyyy i mam CAŁEGO arbuza :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997538 przez pesq
Dobra z tej złości i bezradności i że wszystko źle... (Oraz że zobaczyłam jak pięknie wygląda zestaw Kas :whistle: :whistle: :whistle: ) zamówiłam swojej Agatce leginsy + kokardke i czape jesienną w buldożki. 55 zł z przesyłką ale nic jej prawie nie kupilam, wszystko ma po kimś :( i koooocham takie ręcznie robione rzeczy <3 wiec musiaaaaaaaałam :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: . AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA <3 <3

A stąd oczywiscie :) : www.facebook.com/pages/Mommy-loves-me/14...2212806131?pnref=lhc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl