BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 8 miesiąc temu #998484 przez Rita87
Ta owocowa seria taka typowo letnia jest a Stas bedzie nosil jesienia/zima, ale co tam, bedzie radosniej wygladal:) no i kazdy bodziak z tej serii 9,99 :) oczywiscie D. sie smial, ze ten ananasek taki malo meski, a ja mu na to, ze to przeciez na lobuziakow mowi sie ananasy i ze Stas bedzie takim malym ananaskiem :laugh: kurcze ja za to w ogole nie mam prawie spiochow na 56-62 tylko same pajace, ale nie wiem jakos nigdzie nie moge typowych spiochow znalezc :unsure:

Kasia, moj Stas bedzie mial taka sama posciel jak Laura Asi :P a sowki to akurat sa fajne i dla chlopcow i dla dziewczynek :) pokaz jaki dokladnie wzor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998485 przez jurada
Kasia jak milo- dziekuje:)

Zastanawiam się nad zamówieniem. Tylko ze musialabym zamówi dwa imiona D.i L.
A to juz 10 literek wiec sporo kasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998486 przez kasandra9
Fakt, wygląda na to, jakby się wg miast alfabetycznie ułożyło :)))))))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998489 przez Kasia888
O matko patrzcie w tabelkę, Kasiaasia urodziła! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998490 przez jurada
Kas ja liczę ze poród może sie zacząć w kazdej chwili ale w ciąży jeszcze mogę chodzić max 7tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998491 przez Rita87
O matko!! Kasia_Asia gratulacje!! Piotrusiu witamy na swiecie!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998492 przez kasandra9
Ritka, moja też będzie owocową serię nosić na jesieni;) u nas mamy na pewno cytrynkę i jabłuszko i jeszcze arbuz mi się kojarzy;) ja robiłam kilka razy zakupy w 5,10,15, bo mam tu u siebie i właśnie "łowiłam";) niektóre to nawet <10zł. kupowałam:) bodziak czy koszulkę, nie pamiętam dokładnie;) ale śliczne są te rzeczy;) była też seria biedronkowa - też mam kilka ciuszków;))))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998494 przez jurada
To juz mamy dwoje maluszków. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998495 przez kasandra9
Kasiu, gratulacje!!!!!:)))))))))
Oj, tak, dwóch chłopców już mamy:) spieszy im się:))) dziewczynki spokojniejsze póki co:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998496 przez Kasia888
Kasia Asia gratulacje :woohoo: :woohoo: :woohoo:
tabelkę posortowałam według terminu, jest już porządeczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998499 przez Zazanna
Kasia_Asia sto lat dla Piotrusia !!! Gratulacje !!! <3

Kasia ja też mam jedną pościel w sówki :P Też troszkę dziewczyńska.. ale co tam :P

U nas równo 6 tygodni od dziś :) Ciekawe kiedy się rozpakujemy <3

Robię dopiero drugą literkę, a już tak mnie palce bolą, że szok... moje dłonie nie nawykły podczas spuchnięcia do trzymania igły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998502 przez ana23
Hej dziewczynki u nas wszystko w porzadku jeszcze nie urodziłam ale w końcu się przeprowadzilismy we wtorek mam wizytę i jednocześnie moje urodziny hehe. Mam prośbę mogła by mi ktoras z was porzucić listę rzeczy potrzebnych dla mamy do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998503 przez kasandra9
Zaz, czekam na efekty!:) ps. mnie też palce bolały od igły, ale potem juz się przyzwyczaiłam i już jakoś poszło;) \Ja odkurzę tylko i wyjmę piersi z kurczaka do rozmrożenia na obiad i wstawię kalafiora do gotowania, a następnie biorę się za ogarnianie w całość karuzelki, o ile nie zasnę, bo jakoś mnie tak trochę męczy i wysyła do łóżka:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998508 przez Lidziun
no no kasia, widze ze dzielna jestes niesamowicie, nasze gratulacje wielkie dla Ciebie i szczescia dla maluszka, niech zdrowo rosnie, mam nadzieje ze znajdziesz dla nas 5 minut i cos napiszesz jak to sie stalo itd,
ja to mam nadzieje ze juz za 3 tyg urodze, bo juz jest mi straaaaasznie ciezko, brzuch mnie strasznie obciaza, nie moge dlugo stac, wiec tez nie moge sie przemeczac, a mam okna taaaakie brudne, ale boje sie za nie zabrac, bo juz codziennie czujeze mam coraz wieksze rozwarcie byl jakis 1cm teraz jest pewnie 1,5cm, wiec musze sie pilnowac by wytrwac do 38 tyg, a potem niech sie dzieje co chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998518 przez basiek149
hej :)
przede wszystkim Kasia gratulacje! jak oczywiście będziesz miała chwilkę i siły to prosimy o relację :) a tymczasem mocno ściskamy Ciebie i naszego drugiego Bohatera mua:*:)

ja znowu ledwo żywa, noc okropna, znowu komary atakowały, poza tym duchota i w ogóle yhh... :angry:
ale już coraz częściej w pogodzie wspominają, że od wtorku ma być ochłodzenie więc tylko liczę aż tak też się stanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl