BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998385 przez me.ch
Rita, Asiek, obawiam się że to nie żelazko;) u nas ten sam problem, a z żelazka jestem zadowolona ;) mało używane, bo i nas tak jak u Pesq z prasowaniem, tylko to co trzeba i tylko kiedy niezbędnie trzeba:)

Zaz popieram, jak tu iść i nie wejść jak jest?:) nie da się:) piękne zakupy!

Kasia, karuzelka śliczna!

My z Kornelkiem dziś sobie odbijamy za wczorajszy brak przytulanek, próbowaliśmy Już pierś i z 25 minut ok 15 minut ssania było, ciężko powiedzieć ile w tym efektywności było i ile moje słońce rzeczywiście zjadła, ale jak na pierwsze "porządne" ssanie to jestem dumna:)
Teraz sobie do Was pisze a Kornelio śpi sobie u mnie na brzuchu :)

No i nie ma już lampy, więc jest ubranko jak należy i domowy kocyk, no i chwalimy się daszkiem, choć niestety zdjęcia średnio wyszły, no ale studio fotograficzne to tu w tym Szpitalu nie jest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998387 przez Zazanna
Głupie posty nie widac Meszkowego zdjęcia póki nie ma kolejnej strony :angry:
Meszku potulaj też od cioć :D <3

To w ramach przepychania pogadam :P -zrobiłam dziś paznokcie już bezbarwnym :) Teraz do porodu tak będę robić, bo jakby mi zmyli jeden to nie bedzie głupio wyglądać :) A nie lubię mieć w ogóle nie pomalowanych, bo mi się rozdwajają, więc stawiam na bezbarwny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998388 przez Zazanna
A co do prasowania to ja sobie nie wyobrażam w taką pogodę... Wołem by mnie nie zaciągnął :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998389 przez Lidziun
A u mnie musi byc na czczo bez znaczenia czy cukier jest robiony czy nie, po śniadaniu może nie wykazać że brakuje jakiegoś składnika, ją mam ciągle problem z żelazem, oczywiście nie jestem pewną czy po śniadaniu wyniki byłyby świetne no ale kto się czy śniadanieffałszuje wynik czy nie
Podziękowania: Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998390 przez Zazanna
No co za dziadostwo z tą stroną :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998391 przez Zazanna
Poddaję się :(



Edit:
O poszło :D

Meszku wstaw zdjęcie, bo ja tu spamuję żeby zobaczyć, a jego po prostu nie ma :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998392 przez pesq
Dziewczyny ale to nie napisala zadna z grypy tylko taka zwykla koleżanka... :| a te z grupy to swoja drogą :D czasem słów brak ale tam jest specyficzny klimat. W ogóle nie wiem jak na innych forach ale u nas jest naprawde niesamowicie :) :)

Malo pisze bo wzięłam co prawda komputer ale większość czasu spędzam na dworze i nie chce mi się go zbytnio wlaczac.. Ale czytam Was oczywiście :)

Rita co do badan to nie musisz morfologii i większości robic na czczo. Z tym moczem bym jednak polecala bo dwa razy dawalam popołudniu i sikany w kibelku u lekarza i niestety dwa razy zły :( a rano z następnego dnia juz ok :)
Podziękowania: Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998393 przez Lidziun
I jeszcze jedno dzisiaj teściową leci do primarka i mi tam na kupuje ale raczej takie 3-6 oraz 6-9 miesięcy no i co tam będzie to zakupu, oczywiście miałam lecieć ją ale tak wyszło że już ją nie poleciała więc muszę zdać się na nią, na szczęście konieczna ma dobry gust więc brzydkich ubrań nie kupi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998394 przez pesq
A moze i Lidziun ma racje co do tej morfologii.. No ale tak te pielęgniarki mówią.

Meszku próbuj próbuj próbuj w końcu pójdzie z karmieniem. Ja bardzo chce karmić a straszą ze po cesarce slabo i w dodatku w ogóle siary nie mam :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998397 przez me.ch
Internety mi się zawiesiły i nie chce się wstawić.











A co do pobierania krwi to ja generalnie chodziłam w różnych Stanach - po śniadaniu, po slodyczach, na glodnego, po kawce o tyle różnicy było że jak gorzej zjadłam to ciężej było żyły znaleźć ;)
Podziękowania: Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998398 przez me.ch
Próbuję raz jeszcze :) wybacz Zaz;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998399 przez Zazanna

me.ch napisał: Próbuję raz jeszcze :) wybacz Zaz;)


Meszku internetów nie przeskoczysz, poczekamy :) :*

Co do próbek to mocz pobieram na czczo, no bo wiadomo rano, a krew.. wierzę paniom z zabiegowego -po coś studia kończyły, poza tym bardziej podoba mi się wersja, że można jeść B)
Oczywiście nie przed każdym badaniem, ale przed tymi co można, to jem :)
Podziękowania: me.ch, Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998400 przez Zazanna
Dziewczyny w załączeniu MESZKOWO-KORNELKOWE niespodzianki <3 :woohoo:
Podziękowania: asiulek_dolls, asiekasiek, Kasia888, pesq, jurada, kasandra9, mysia5, me.ch, basiek149, glooria ten użytkownik otrzymał 1 podziękowań od innych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998405 przez glooria
Mech cudeńka tworzysz
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998406 przez Rita87
Wooooow :woohoo: :woohoo: :woohoo: ale Kornelio ma domek :cheer: Mech jestes moim mistrzem normalnie! Kurcze ja to bym nawet nie wpadla ze cos takiego mozna zrobic...Takie troche ala indianskie tipi :cheer: i pewnie od razu spokojniejszy jak jest tak fajnie przysloniety i spokoj ma od wscibskich pielegniarek, ktore sie pewnie co rusz nim zachwycaja:)

Co do tej krwi to wlasnie u nas jest taka kartka wielka przy punkcie pobran co mozna przed badaniem, zeby bylo miarodajne i ze tylko woda jest dozwolona :unsure: a mnie od razu bardzo slabo bez sniadania... W szpitalu w sumie zawsze robia morfologie zaraz po przyjeciu i nie wazne czy sie jest na czczo czy nie i najwyzej jak jest potrzeba to powtarzaja na czczo, wiec moze rzeczywiscie jedzenie nie wplywa az tak bardzo na podstawowe wyniki badan...

A ja sie w koncu doczekalam kuriera :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl