BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998338 przez asiulek_dolls
pesq
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998348 przez asiulek_dolls
zakupy jak zwykle wszystkie super....
no i tak to juz jest ze obok dziecięcych sklepów/działów nie da się przejść obojętnie hahaha... :laugh: i zawsze zajdzie się pretekst ze się przyda, ja tak jak Zaz jak mam juz czegoś naprawdę dużo to biorę większe rozmiary, i nie tylko na promocjach, tym sposobem np kupilam w zeszłym roku Kacperkowi kurtkę na jesień a później zobaczylam inna i w obu byłam zakochana wiec ta druga moje dziecko będzie nosiło tej jesieni bo nie umialam wyjść bez niej ze sklepu :) a takich podobnych sklepowych sytuacji miałam mnóstwo... a teraz to mam wogole raj szalej dusza piekła nie ma... no bo jak np są w sklepie bluzy podobne np obie takie grubsze takim miskiem podszyte i oba wzory fajne i dylemat która wziasc Kacperkowi.. no to dzięki blizniakom mam problem z głowy obie do reki i do kasy hahahaha bo skoro Kacper będzie miał dwie to będzie nosił na zmianę i się tak nie zniszczą a później będą jak znalazł dla maluchow.... grunt to dobry pretekst żeby cos kupić :laugh: a ja właśnie mam tendencje do tego ze od poczatku za dużo wszystkiego dla Kacpra kupowalam a teraz jestem rozgrzeszona :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998349 przez kropka 889
Zaz właśnie dostałam wiadomość ze 53 nie ma i albo zwrócą kasę albo wybrać inną wiec juz wzięłam inna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998352 przez Zazanna
Asiulek kurcze ja nie mam wymówki :P
No może to że Mały będzie większy niż myślałam :P Z resztą to się nie zmarnuje :) A później i tak wszystko sprzedam :)

ooo Rita przepraszam, myślałam, ze zdjęli już po Twoim zakupie, a tak to wykrakałam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998356 przez asiulek_dolls
Byliśmy z młodym odebrać wyniki w diagnostyce obok i wstapilsmy po parę drobiazgów do biedronki i widziałam cos co mogłoby was zainteresować, szczególnie Kas widzę ze temat literek z imieniem rożnego typu na tapecie, a tam oprócz filcow były takie ozdobne tekturki i takie folie piankowe tez tak jak filc w formie arkuszy i te piankowe właśnie były rożne kolory glakie i były tez takie ze wzorem (po 10szt, tylko większość kolorów i wzorów przynajmniej u nas dziewczęce raczej) no i w tych wzorzastych m.in. arkusz ze wzorem w zeberke :) fajne to bo wystarczy wyciąć literki lub cos innego według uznania i niedużo z tym roboty a zdobi ja uwielbiam albumy na zdjęcia te wklejane koniecznie z czarnymi kartami i na pierwszych stronach wkleje imiona kolorowe, bo tak wam trochę zazdroszcze ze takie zdolne jesteście a ja takie beztalencie to myślę ze chociaż coś takiego zrobię bo wycinanie talentu nie wymaga a zawsze oko naciesze i satysfakcja będzie ze cos sama zrobilam.... tylko narazie leża te pianki i tak jak miski u asiek nabierają mocy urzedowej

Edit: a zapomnialam cena 6zl za opakowanie 10 lub 12 arkuszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998358 przez mysia5
Zaz jesteś usprawiedliwiona :cheer: nie można iść obok smyka i nie wejść :) :whistle: mnie też bardzo podoba się ten Twój komplecik, tzn Bartusia <3
Rita, Zaz dziękuje, więc już się uspakajam i nie panikuję :pinch: mały ma prawo sobie pobrykać czasem, poza tym pewnie już mu tam ciasno.. więc się wierci :lol:
Rita, moja mama jak zobaczyła te śpioszki to nie mogła wyjść bez nich, a że sprawiło jej to wiele radości to mnie tylko cieszy, będę mu zakładała jak pojedzie do Niej :P :cheer:
Kropka super pościel ;) a mogłabyś wrzucić zdjęcie jak wygląda ochraniacz? bo tam za bardzo nie ma, a chciałabym zobaczyć kształt bo chyba też zamówię z tej aukcji, fajna cena tej pościeli... dobra jest gatunkowo? :)
ja te literki też oglądałam, po tym jak zobaczyłam ten cudny napis który Zazanka wrzuciła :) ale kurczę "Kacperek" trochę będzie mnie kosztowało... :whistle: muszę pomyśleć :silly: czemu to takie drogie ... :unsure: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998359 przez kropka 889
Mysia ja dopiero dzisiaj to zamówiłam. Ale jak tylko paczka mi przyjdzie to dam Ci znać co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998362 przez asiulek_dolls
Zaz ja wczesniej tez nie miałam a i tak kupowalam :P tez się tlumaczylam ze jakby bozia więcej dzieci nie dala albo byłaby dziewczynka to sprzedać można.... chociaż to takie ładne i malutkie wszystko i slodziutkie ahhh ze sprzedawalabym z sentymentem i lezka w oku :laugh: :lol: :cheer: wiem wiem głupia baba ze mnie ale jak patrzę jak mój dzidziuś szybko rośnie to juz mi się żal robi na myśl ze zamiast się bawić i tulic do mamusi będzie wolał dosłownie za chwile!!!!!!!(tak tak same się przekonacie jak szybko czas przy dziecku ucieka) jechać z kumplami na imprezę dupy wyrywac.... a matka będzie czekać z czymś na kaca dla swojego "dzidziusia" i wspominać ze dopiero co leżał w lozeczku w tych w slicznych spioszkach w rozmiarze 50... :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998363 przez mysia5

kropka 889 napisał: Mysia ja dopiero dzisiaj to zamówiłam. Ale jak tylko paczka mi przyjdzie to dam Ci znać co i jak

aaaa to przepraszam, musiałam nie doczytać że dopiero zamówiłaś :)
więc będę czekać aż dotrze do Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998369 przez Kasia888
Pesq to ja się cieszę, że mnie nie ma w tej grupie.
Naprawdę nie rozumiem takiego atakowania z byle powodu.
My tutaj wszystkie traktujemy się z szacunkiem i zrozumieniem, nikt nikogo nie ocenia.
I za to lubię nasze kameralne forum :)
Powiem Wam, że ostatnio
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998376 przez asiekasiek
Hej kochane :kiss:

Kasia karuzela fajna i fajnie że ma ta lampkę :) przyda się pewnie w nocy :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pesq no w grupie na fb jest większość dziewczyn
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i cieszę się że nie ma mnie tam bo chyba jakbym zobaczyła, że Tobie tak któraś flądra odp to zbeształabym tą :angry: :angry: :angry: :angry:
Asiulek co do fb zgadzam się z Tobą w pełni, że większość, ludzi daje sobie zdjęcia tam i chwali się jak oni zajebiście maja i żyją... najbardziej rozpierdziela mnie jak dają zdjęcia swoich dzieci w baseniku przed domem a dzidziuś z gołą dupką... nie chodzi że mnie to razi, ale takie zdjęcia powinny być tylko dla najbliższych noi pedofilstwo się szerzy bo widzę te zdjęcia u osób których nie znam tylko mój jakiś znajomy polubił to... ja mam fb a w sumie sama nie wiem po co moze dlatego ze za darmo komunikuje sie z kolezankami...
Mysia doszedł Ci Hubi??
Rita ja mam zelazko prawie trzy lata i tak juz nie za bardzo prasuje ;) wiec moze to zelazko :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998378 przez Rita87
Zaz, tak sie zastanawiam o co chodzi, co zdjeli, po jakim zakupie... I sie cofam czy cos ominelam czy co :laugh: A Ty chyba chcialas to do Kropki napisac :P jak ja ogladalam to ten pierwszy wzor jeszcze byldostepny, a ten drugi z kolei to taki sam jak nasza posciel w sypialni :) i potwierdzam ze doroslym pod takimi gwiazdkami tez spi sie bardzo dobrze :P

Kurcze kuriera nadal nie ma, od rana na niego czekam :angry:

Meszku, jak tam dzisiaj? Lepszy dzien? Czekam z niecierpliwoscia na zdjecie daszka :) i Kornelka pod daszkiem :)

A mi po tych wszystkich smakolykach zrobilo sie niedobrze... Ale to chyba od witamin, bo juz 3 raz z rzedu zauwazylam, ze jak je wezme to mnie mdli...ale to dziwne, bo biore od 2 trym codziennie i nigdy tak nie bylo :sick: :unsure:

A i jeszcze glupie pytanie, jak to ja :P Zaz a po kawce to mozna isc na krew? :blush: bo myslalam, ze tylko woda dozwolona i ostatnio to prawie zemdlalam, bo jestem przyzwyczajona ze od razu jem jak wstane. Kawy w ogole nie pije, co najwyzej inke :lol: ale moze bym sobie wypila przed badaniem jak mozna to moze by mi tak slabo nie bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998380 przez Kasia888
Rita na pobranie krwi nie musisz iść na czczo, z wyjątkiem badania glukozy.
Ja normalnie rano wstaje jem śniadanie i pije herbatę.
Na początku też tak myślałam, ale pielęgniarki w zabiegowym mnie uświadomiły ;)
To samo z oddawaniem moczu, wiadomo poranny najlepszy, ale jak się nie uda to też nic się nie stanie ;)
Podziękowania: Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998382 przez Zazanna
Asiulek te pianki są superowe –bardzo dużo fajnych rzeczy można z nich zrobić :) A co do sprzedawania to na początku pomyślałam, ze nie będę miała serca sprzedać nic, bo będzie sentymentalne, ale potem sobie logicznie to wytłumaczyłam i przyzwoliłam na zostawienie po jednej sztuce z danego rozmiaru w ramach pamiątek :P A reszta będzie szła na mega paki –zawsze to się troszkę zwróci :)

Mysia Kacperek faktycznie –dużo liter, może skrót imienia? :D
Ja też bym zakładała do Mamy jak ona kupiła i się tak cieszyła z tego –to takie miłe :)

Kasia ja też marzę o zmywarce..

Asiek zgadzam się co do wstawiania nagich zdjęć bobasów.. To jest w tych czasach po prostu niebezpieczne. Przykre to, ale tak właśnie jest..

O rany Rita przepraszam ! :D Ja się już chyba do porodu nie odkręcę :P
Ja się ostatnio spytałam pani w zabiegowym i powiedziała, że jak nie ma konkretnego badania, które musi być na czczo, tylko zwykła morfologia to można zjeść lekkie śniadanie –i tego się trzymam, bo ja też jem od razu po przebudzeniu i mi słabo jak nie zjem –tyle, ze zamiast 3 czy 4 kanapek i serka, zjadam przed badaniem dwie z razowcem i wędliną :)
Podziękowania: Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998383 przez Zazanna

Kasia888 napisał: Rita na pobranie krwi nie musisz iść na czczo, z wyjątkiem badania glukozy.
Ja normalnie rano wstaje jem śniadanie i pije herbatę.
Na początku też tak myślałam, ale pielęgniarki w zabiegowym mnie uświadomiły ;)
To samo z oddawaniem moczu, wiadomo poranny najlepszy, ale jak się nie uda to też nic się nie stanie ;)


Dokładnie tak :)
Podziękowania: Rita87

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl