BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #998817 przez me.ch
Kochane, ja tak tylko na szybko, jak ostatnio często;)

Kasia, ja też zauważyłam to z tymi lozeczkami - ale inne dziewczyny też wrzucaly i nic więc myślę że nie ma reguły:)

Kas, Basiek trzymajcie nas na bieżąco! Ja dalej trzymam kciuki.

A odnośnie przygotowania się na chłopców, nie wiem czy pamiętacie ale wrzuciłam kiedyś takie kapturem na pisiorki żeby syn nie siurnal w twarz jak to lubią, śmieszne ale drogie (bo można kupić takie).

Znalazłam link jak można je sobie uszyc i uszylam, bo już nie nadążam z praniem posiurkanych ciuszków heh;) wstawiam efekty, polecam, zwłaszcza jak macie maszyny do szycia bo naprawdę warto:) wiadomo, że można przykryć chusteczka czy Wacikiem ale ja osobiście nie lubię jak mi się tam do niego przyklejaja klaczki Więc postanowiłam wypróbować, zrobienie 8 sztuk zajęło mi ok pół godziny więc naprawdę polecam!






A tu link do instrukcji jeśli ktoś się skusi:
www.makeit-loveit.com/2009/08/wee-wee-wigwam.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998818 przez me.ch

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998822 przez jurada
Mech Ty to jesteś kreatywna mama! Super!
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998824 przez asiekasiek
Mech no Ty to jesteś mega... nie dość ze ciągle pewnie w szpitalu to jeszcze masz czas i chęci do takich rzeczy:)

a musze pozalic się wam:( bo masakrycznie boli mnie prawe biodra...:( tak to bolało mnie od jakiś dwóch tygodni jak spałam na nim to skurcze lapaly mnie a teraz od tak sobie boli mnie :( jakbym skurcz cały czas miała... najchętniej posmarowalabym się maścią taka na ból i wzięła ketona... :( no ale wiem ze nie można...
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998827 przez pesq
OOO Meszka zdolniaszka <3 gdybym miała mieć chlopca pewnie bym skorzystala ;) A jak Korneliusz się miewa? :)

Asiek - współczuje. Mnie od miesiąca kłuje pod prawym żebrem (teraz już troche rzadziej ale na poczatku ciagle..) i trzeba po prostu wytrzymać, chociaż też mam momenty że łaziłabym po scianach... :/

Fajny blog odkryłam, łapcie:

mataja.pl/

dobranoc :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998834 przez glooria
Dzień dobry
Nie mogę spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998835 przez kasandra9
Dzien dobry, my po pobraniu krwi, oddaniu siku, ciśnieniu, temp. I teraz mamy ktg:) ale mi sie dobrze spalo, mam okno na szeroko i fajnie tak, ze tylko się przykryć i spac:) no ciekawe co tam dzis powiedzą, ale mysle, ze na puszczenie dzis do domku pewnie nie ma szans bo musieliby rano na obchodzie a na pewno wynikow nie będzie choc i tak liczę jeszcze na usg bo chyba powinni posprawdzać...no chyba ze to tylko o kontrolę pod katem ktg chodzi i to im wszystko mówi...nadal nie ogarniam po co ten szpital tym bardziej ze tu Malej nie podtucza tak mnie karmiąc haha liczyłam na jakies kroplówki:D no i tak myślę ze niepotrzebnie tyle stresu i plakalam w ta Sb bo nie ma o co chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998839 przez jurada
Dzien dobry!
Wiecie, ze za równy miesiąc mam termin... Aaaaaa! Jak to zleciało :woohoo:
Ale ja nie chce za miesiąc, chce za 2 tygodnie ( dobre sobie co nie! )
Wczoraj mąż złożył łóżeczko z D. I jakos ciasno sie zrobiło w tym pokoju dzieciaków :P
Ja nie wiem gdzie w przyszlosci stanie większe lóżko. Chyba czas zmienić mieszkanko na większe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998844 przez Agata28
Dzień doberek :-)

Mech super! Kreatywna mamuśka :)

Zazanna fajnie, że weekend się udał. Zdjęcia łazienki wrzucę później :P

Wczoraj od teściów dostałam wspaniały prezent. Rower przystosowany dla mam z dziećmi :woohoo: :cheer: Za jakieś pół roku będziemy mogły już śmigać z Alicją :-) :whistle: zdjęcia w załączniku.

Na początku będziemy miały inny pojazd :P chyba jeszcze nie chwaliłyśmy się naszym wózeczkiem :woohoo:

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :kiss:
Załączniki:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998845 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Ale się fajnie spało we własnym wieeeelkiiim łóżku :D
Dziś o 17:00 mam lekarza, więc trzymajcie kciuki aby Malutek nie był z kolei zbyt duży, bo dziś to będziemy sprawdzać. Dwa tygodnie temu 2380, zobaczymy ile urósł :)

Meszku jakie superowe te Twoje kapturki ! Śliczne ! :)

Asiek już niedługo :* Wsadzaj poduszkę między nogi jak leżysz/śpisz –tylko jakąś większą żeby też łydkę podpierała żeby na całej długości biodro odciążyć :)

Kas, na obserwacji chodzi o ..obserwację :D Oni mają na celu sprawdzenie, czy Malutka jest po prostu drobna, czyli czy wszystkie inne parametry są ok, czyli ktg, wyniki badań itd. :)
Chyba ktoś tu się House’a naoglądał za dużo :D :*
A jak dziś jedzonko? Dali coś lepszego? :)

Juradka co raz bliżej ! <3

Kasia ja już dawno wrzuciłam zdj. kącika , a Bartek ani myśli wychodzić :P No ale rozumiem, bo ja np. nie przechodzę pod słupem i nikt mnie nie zmusi do tego :P

Asiek żeby moja Graża weszła do wody to mój brat wlazła do pasa i zaczął krzyczeć zawodzącym głosem „Graaaażkaaaa raaaatuuuujjjj łaaaaaaa” itd. ;) I po paru chwilach i nerwowym bieganiu po brzegu Graża podjęła psią decyzję i wykonała skok :D …i popłynęła :D
A potem to już cały czas pływała, T. jej rzucał patyk i wcale nie chciała z wody wychodzić :P
A co do kąpieli w domu to jeszcze nie wiem jak reaguje, bo jeszcze jej nie kąpaliśmy.. :P
Teraz ją wykąpiemy po odpchleniu ;) Najgorsze, że musimy i kota odpchlić w tej sytuacji :P

Pesqu kupujemy frontline ten taki na karczek na 4 tygodnie zawsze, a dziś co kupię to nie wiem, bo jak już te pchły łażą, to może weterynarz co innego będzie kazał :) Ten na 4 tygodnie to działa tak naprawdę 3 tygodnie, choć w sumie znalazłam na niej zdechłą pchłę, to może jeszcze działa, ale to zobaczymy u weta :)

Agatka super rower !!! :D I wózek śliczny <3
Ale bym pojeździła na rowerku…. ;)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998846 przez kasandra9
Rowerek i wózek super!!!<3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998849 przez Sylwia-89
Dzień dobry! :)

Dwa dni minęły a tutaj tyle się dzieje :woohoo:
My pojechaliśmy do mojej mamy na wieś na weekend. Całkiem inne życie niż tutaj w bloku, no i te upały mniej dały się we znaki :) Wszystko super poza tym, że oczywiście nie obeszło się bez komentarzy typu :"jak się czujesz GRUBASKU?" :angry:, albo "brzuch masz taki duży jakbyś miała mieć bliźniaki..." (słowa sąsiadek, które bez ciąży mają też, ale że ja zbyt grzeczna jestem dla starszych, to nie chciałam być opryskliwa, szczególnie, że mówiły to w obecności mojej mamy, niby żartem). Nosz kur#a, wiem, że mam ogromny brzuch i wcale mi to nie przeszkadza. Porównałam sobie z innymi dziewczynami, które mają termin na wrzesień i widzę to, ale skoro badania wszystkie wychodzą prawidłowo, to co to za różnica czy brzuch duży czy mały... Dużo przytyłam i jestem tego świadoma, że będę miała co robić po porodzie. Mówiłam mamie, że wkurza mnie to, bo one same też kiedyś były w ciąży iw wiedzą co to znaczy, poza tym w 8 miesiącu mam prawo mieć duży brzuch. Mama mnie oczywiście pocieszyła i powiedziała, że mam się nie przejmować bo ludzie zawsze coś muszą gadać. No ale wkurza mnie to :angry: :angry: :angry:

Kasia_Asia, gratuluję, śliczny maluszek, no i super, że poród nie był aż tak bardzo wyczerpujący :)

Basiek, Kas, trzymam kciuki za Was i Wasze bobaski. Wszystko będzie dobrze :) Trzeba być dobrej myśli,w końcu to już są dzieciaczki, które sobie poradzą w razie jakby wcześniej chciały wyjść :) A tak swoją drogą, to szpital zaczyna mnie przerażać i mam nadzieję, że do porodu nie będę musiała się w nim zjawić albo czekać ileś dni zanim urodzę :unsure:

Meszku, podziwiam Cię za Twoje chęci i kreatywność. Super mamusia z Ciebie, a Kornelio cudny <3

Asiek, mam to samo z biodrami. W ciągu nocy to chyba z 20 razy zmieniam stronę bo mnie bolą :unsure: No niestety dodatkowe kilogramy swoje robią :blush:

Agata28, super, że do nas wróciłaś :) Oba pojazdy super :)

Juradka, jeśli u mnie wyjdzie termin wg usg, to też za miesiąc, a jeśli wg miesiączki to tydzień później. Ja też myślę o tym żeby wcześniej urodzić, boję się po terminie :S

Zaz, ja też nie przechodzę pod słupem :laugh: Jak wariat jakiś obchodzę jak stoi mi na drodze :laugh: No i gratulacje dla dzielnej Graży B)

Witam nową mamusię :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998850 przez Zazanna
Sylwia mnie też się pytają, czy bliźniaki, a w piątek jak byłam na spacerze z rudą, to jakaś babka do mnie "Ooo widzę, że pani też w takiej ciąży z psem wychodzi, a ja córkę ochrzaniałam żeby nie wychodziła z psem na 3 dni przed porodem i co? I urodziła" i zaczęła opowiadać, a ja jej w słowo, że ja za półtora miesiąca dopiero, a ona oczy jak spodki i się zawinęła B)
Nie przejmuj się :) Ja się dziś szykuję na opieprz za wagę :D Całe 2 tyg. trzymałam się ładnie, ale w weekend poszalałam, no ale weźcie nie poszalejcie na wyjeździe jak Wam pyszności pod nosem stawiają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998851 przez Sylwia-89
Dokładnie Zaz, ja stwierdziłam, że będę jeść to na co mam ochotę i tyle :P Ale oczywiście jakoś wielce się nie obżeram, tylko troszkę większą słabość mam do słodyczy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998852 przez jurada
U mnie lekarz nic nie mówi. Spisuje i tyle. Moze dlatego ze powiedziałam mu ze w pierwszej ciąży przytylam 20 i schudłam z nawiązką. Ale dla mnie to i tak dużo za dużo ważę. Dzis rano 80,7 czyli przez 2 tyg 0,5 kg niby tyle co lenka powinna przybrać przez 2 tyg. Ale do wizyty jeszcze niecałe 2tyg wiec pewnie będzie wiecej. A miałam założenie 80 i basta... Aj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl