BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #969086 przez Sylwia-89
Kasandra, super bobo :) Pewnie niesamowite uczucie zobaczyć jak maleństwo się porusza. Ja idę za tydzień, juz się nie mogę doczekać :silly:

Basiek, ja mam czasami taki śluz, ale to raczej nic nienormalnego, więc nie przywiązuje do tego dużej wagi. Najważniejsze żeby plamień z krwią nie było...

Jurada, ja jakoś nie zauważyłam zwiększonej potliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969090 przez kasandra9
No urosło, urosło:) Teraz 19 marca idziemy na chyba najważniejsze USG....ech, tak to było tyle czasu, nie mogłam się doczekać tej wizyty, a tu proszę...czas zdecydowani przyspiesza:) Najpierw muszę się umówić do endokrynologa ze względu na ten niski wynik TSH, ten 19.03. też będzie niedługo, potem 1 kwietnia rutynowa wizyta i tak się będzie kręciło:) Chcę już wiosnęęęęęęęę, doczekać się nie mogę, gdzie jest słońce pytam!!!??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969093 przez jurada
Jak mam taki śluz... Bez wkładek ani rusz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969094 przez jurada
Kasandra śliczny maluszek :)
Ja jeszcze 3 dni musze poczekać żeby zobaczyć co tak slychac u mojego brzdaca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969111 przez Zazanna
Kasandra jakie cudeńko :woohoo:

Śluz takim mam np. jak wracam ze spaceru, ale zawsze noszę wkładki więc mi to nie przeszkadza :) A to, że jest to dobrze, powinien być taki właśnie biały ( parenting.pl/portal/biale-uplawy-w-ciazy ), bo się tworzy tzw. czop śluzowy i zapobiega dostawaniu się drobnoustrojów etc. do maluszków :) Tu macie artykuł parenting.pl/portal/czop-sluzowy-w-ciazy

Trochę poprawiłam moją wypowiedź, bo napisałam skrótem myślowym wcześniej -teraz jest dokładniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969126 przez pesq
Hej dziewczynki, ja akurat co do śluzu to nie wiem, bo ciągle biorę dopochwowo luteinę więc jak coś to ten proszek troche mi wylatuje. Co do pocenia - tak, pocę się bardziej i męczę, że ciężko na 1 piętro wejść, robię przerwy, straszne!

Kasandra super bobo i nie wiem jak to się dzieje, ale mamy termin identyczny - kiedy miałaś ostatni okres - 17 grudnia?

Byłam dziś na kontroli, nie przedłużałam zwolnienia bo brzuch mnie już nie boli, także od poniedziałku do roboty, zobaczymy jak tam będzie, lekarz powiedział że w razie czego przyjść i da nowe... jakby było bardzo stresująco albo coś.. Schudłam 1 kg, ale podobno piersi mi urosły (lekarz zwrócił uwagę ale bardzo kulturalnie). Poza tym nie robił dziś usg bo nie chciał żebym płaciła, ale powiedzial : a położy się pani na sekundkę przyłożymy do brzucha ultrasonograf - przyłożył, widziałam malucha, serducho wali, wszystko gra :). 13 marca usg te genetyczne.

Teraz miałam posprzątać bo teściowa przyjeżdża ale sama jazda autobusem mnie wykończyła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969128 przez gatta
Witam mamuśki:)
dawno tu nie zaglądałam, powoli wracam do "żywych" tzn. mdlosci ustępują, wkoncu mam apetyt teraz jem za dwóch:) do słodkiego strasznieeee mnie ciągnie.
Tydzien temu bylam u lekarza wszystko wporzadku, wyniki bardzo dobre a dzidzia rosnie, widzialam juz raczki i nozki:) moja córka imąż tez widzieli... wydaje mi sie ze jak widział na USG dopiero do niego dotarło że drugie dziecko bedziemy mieli:)


w pozniedziałek ide na badania prenatalne... stresa mam.
Kassandra moja dzidzia wyglada dokladnie jak twoja hihi:)
Jaruda ja sie bardziej poce:( ciagle mi gorąco.. a zawsze bylam zmarzluchem
a śluz mam taki sobie... razjest a raz nie mam, przewaznie czuje "mokro" ale na bieliznie nie ma nic.. dziwne to.
Piękne z Was mamuśki, ja też wstawie moje zdjęcie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969129 przez kasandra9
Pesq, ja miałam 13 grudnia ostatnio:) Więc termin z OM to 20.09., jednak u mnie nieco późniejsza owulacja, stąd te początkowo 5 dni, a teraz 3 dni różnicy;) No ale jakby nie patrzył termin ten sam mamy;)
Ja od wczoraj na L4i baaadzo się cieszę:)
I też planowałam sprzątanie, ale skończyło się na zdjęciu pościeli i wyrzuceniu jej na balkon, żeby się wywietrzyła i 2x pranie...poza tym czytałam książkę, jadłam frytki (ale nie smakowały mi:(() i zaraz jadę...podskoczę do skarbówki, bo nasze PITy rozliczyłam, więc skoro cały tydzień jadę, to chyba dziś już dojadę i mam ochotę na jakieś ciasto...planowałam coś zrobić sama, ale dziś na zakupy nie pojedziemy, sama mam zakaz, więc dopiero w weekend:/ A że nie trzymam chyba bez kawałka czegoś pysznego, swoją drogą nie wiem, na jakie mam ochotę...ale chyba skoczę do cukierni i coś może uda się wybrać:) No i wieczorem godzina korków. I piątek minął można powiedzieć;) Jutro wkraczam w nowy tydzień, ale już sama nie wiem, czy liczyć okresowo czy z USG :P suwaczka nie zmieniam:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969144 przez 25malinka
Kurde zamartwiam się non stop niby nic mi już nie leci, na wkładkę mam 2 plamki lekko brązowe to może jeszcze jakieś pozostałości po wczorajszym....rano próbowałam do gina się dodzwonić ale jest na urlopie, wraca w poniedziałek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969147 przez jurada
Ja tam liczę wg okresu.
W pierwszej ciąży termin miałam na 4.09 wg okresu.
Wg usg w 24tyg 28.08
Wg usg w 32 podobnie a urodziłam 11.09 wiec te daty to tylko takie przybliżenie porodu... A maleństwo samo uzna czy to juz czy nie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969148 przez jurada
Gatta jaki ładny brzuszek juz masz....:) a córcia jaka zadowolona. U mnie syn jeszcze nie wie, uznaliśmy ze powiemy mu i rodzicom męża po usg jak juz bedzie na 100% pewne ze jest ok...

Mój jest taki ale to bardziej tłuszczyk niż ciaza w ogóle jakas taka miekka sie zrobiłam

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969153 przez 25malinka
Zapisałam się dziś na usg na 18 do innego gina bo nie wytrzymam do poniedziałku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969154 przez ana23
Witam ja dopiero z pracy wrocilam. Malinka nie chce cie straszyć ale ja bym poszła do szpitala na twoim miejscu bo ja w poprzedniej ciąży tez tak miałam po stosunku i myslalam ze to normalne i jak poszlam do gin to dzidzia juz nie zyla :( . U ciebie może być inaczej trzymamy kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969155 przez 25malinka
Ana a jakie objawy mialas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969158 przez Kasia888
Dziewczyny fajne brzuszki już macie ;) .
Ja nie miałam plamień, więc nie wiem.
Dziewczyny kolejna dziewczyna ode mnie z pracy poroniła.
To nie do wiary, coś strasznego :( zastanawiam się, może to ma związek z tym miejscem pracy...
To dziwne, w tak krótkim czasie kolejny taki przypadek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl