BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1009538 przez asiekasiek
kurcze piszecie o tych chustach i chyba sama nie wiem czy się nie skuszę!! bo kurde drugi dzień nie mogę nic zrobić!!! bo mi nie śpi w dzień prawie no tak po pół godziny lub nawet 10minut !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009541 przez pesq

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
i bardzo łatwo się ją mota w sensie robi te wiązanie kołyskę czy jakoś tak, ale jak wsadziliśmy Agatkę to bylo wycie :unsure: :dry: :huh: kurcze ale chyba źle wsadziliśmy to raz a dwa była bardzo bez nastroju bo zamiast cyca dostała butlę a to zdecydowanie jej nie zadowala :dry: co prawda wypiła 120 mojego odciągnietego ale i tak szukala cyca.. kurde nie taki miałam plan.. chciałam żeby lubila i cyca i butle :P no cóż, co drugi dzień i tak dostanie butle żeby umiała pić ale jednak dla niej cyc to cyc..

No i dziś drugie podejście do chusty. Magda pokaż jakie Ty wiązanie robisz i jak dziecko wkładasz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009542 przez kasandra9
moja też już 'dorosła";) i nie śpi;) znów kolka złapała, Piotrek aż się obudził, pobujał i przeszło...ja poszłam do łazienki i się popłakałam, że jestem złą matką i nie umiem jej tak szybko uspokoić:( przy okazji się wykąpałam, nakarmił ją i teraz w bujaczku cały czas siedzi, gadam do niej i nie śpi:) z chustą byłoby łatwiej bo bym mogła coś porobić tak siedzę i patrzę :) chyba na dwór niedługo pójdziemy...kupię mięso i zrobię potem sos na obiad...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009544 przez pesq
Dziewczyny a ja mam jeszcze taki maly problem.. nie lubie spacerów.. kurcze a to dlatego że za każdym razem jak wychodzimy i się ubieramy to jest płacz :dry: Agata ewidentnie nie lubi sie stroić i przebierać bo na przewijaku też 50% płacz.. No i ubieramy jest płacz, jest czesto rozbudzona i czasami sobie leży albo zasypia w wózku ale czasami wpada w dziką histerie i sama nie wiem co robić na tym spacerze, najchetniej uciekam do domu :dry: :dry: :huh: Uh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009555 przez jurada
Pesq mam tak samo. Co spacer to ryk. I marze o tym by byc w domu.
Co do chusty to mam pierwsza próbę wiązania za sobą. I powiem szczerze ze ona w tej chuście jest taka tycia ze chyba musze poczekać aż podrośnie ciut.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009560 przez kasandra9
Juradka, oooo, to moja pewnie utonie tym bardziej:(?? U mnie przebieranie jest ok, pod warunkiem, że nie jest głodna, bo wtedy szuka i chce JUŻ:) a spacery póki co całe przesypia...no ale przygotowanie do spaceru..ubranie jej, spakowanie czegoś tam, ubranie siebie - zawsze jestem mokra. Dziś już brałam Gripex, bo wczoraj gardło bolało wieczorem, już drugi dzień..Piotrek miał podobnie, oby Mała się nie zaraziła!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009591 przez basiek149
U nas przed spacerem jest obowiązkowo cyc i wtedy jak Kubuś się spokojnie naje, mogę go ubrać i bez problemu wyjść na spacer. w wózku całą podróż przesypia więc nie mieliśmy do tej pory z tym problemu.
zresztą dzisiaj nawet sama pani położna powiedziała, że mamy naprawdę grzeczne dziecko :) bo i go zawsze rozbiera, ogląda, dzisiaj jeszcze go ważyła a on nie protestował i po wszystkim na nowo sobie zasnął :) no i waży już prawie 4kg :) a trochę się bałam dzisiaj tego ważenia bo jak dla mnie to on jest takie chucherko ciągle, no i położna w sumie też powiedziała, że on nie wygląda na tą wagę ale już czuć na rękach jak go podniosła, że przybrał. więc się cieszę.
ostatnią wizytę położnej mamy w środę :) a w czwartek znowu mamy się stawić u pediatry... ciągle coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009599 przez pesq
U nas zawsze akcje typu spacer sa po cycu ale czesto sie wybudza i protestuje :D Chociaz dzisiaj caly dzien spi z 2 przerwami glonojad ochota na cyc + przewijak a za godzine bedzie tatuś wiec pewnie zacznie sie jakaś rozrywka typu chce mi się płakać chyba ze tatuś weźmie na rączki ;) ;) Po południu przyjeżdża moja siostra - chrzestna Agatki - jako jedyna jeszcze jej nie widziała bo była chora :( i nie możemy się doczekać!!

Basia ale Kubulo duży! Agatka pewnie też we wtorek już bedzie w okolicach 4 kilo skoro w ten wtorek było 3650 a przybrała 500 g przez tydzien ;) mam nadzieje że nie przekroczy 4 kilo bo troche ją odchudzam ;) hahah żartuje oczywiscie nie odchudzam ale 500 g to troszke obciążenie jest tyć na tydzień więc na siłe jej cyca nie wciskam tak jak wczesniej... gdyby wazyła 4 równo to bym była usatysfakcjonowana. Basiu a pediatra w jakim celu? U nas jeszcze 3 wizyte położnej ale bardzo je lubie.

Uh trzymajcie kciuki za próbe chustowania nr 2 dzisiaj.. może nie bedzie rozpaczy :P

Juradka kochana jak tam laktacja? ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009602 przez basiek149
Pesq u nas podobnie - siostra mojego męża będzie chrzestną Kubusia i też jeszcze go nie widziała bo ciągle chora była. ale jak dobrze pójdzie to jutro nas w końcu też odwiedzi.
a co do pediatry to kazała nam przyjść żeby go zważyć i sprawdzić jak oczka bo mieliśmy problem i mu dosyć długo ropiały.

a jeśli chodzi o położna to wizyty też bardzo lubię tylko strasznie nie lubię czekać, nie lubię jak ktoś się nie może określić na która godzinę przyjdzie bo takie wyczekiwanie męczy. a w ciągu tych 5 wizyt była raz punktualnie na 9.00, 3 razy koło 11.00 a dzisiaj przed 12.00... :pinch: a my od 9.00 za każdym razem czekamy tak więc wiesz. a tak to położną mamy naprawdę super, bo dużo pomogła, podpowiedziała i w ogóle jest cudowną kobietą. tylko właśnie to jest to małe ale... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009605 przez pesq
O dokladnie u mnie to samo.. bedzie ok 10 to znaczy moze byc o 9 a moze byc o 12.. i czekaj.. a wiadomo chcialoby sie miec nakarmione i uspione dziecię tymbardziej ze ona mi tez rane oglada po cc i slabo jak mala wtedy krzyczy w niebogłosy. Ale dobrze ze przychodza te polozne (jesli sie dobrze trafi jak my :) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009607 przez jurada
Pesq mysle ze ok. Od soboty nie tknęłam mm ani laktatora.
Lena co prawda wisi na cycu non stop ale co się dziwić jest jeszcze malutka. W nocy śpi po 2-3godziny a dzis pobiła rekord i od 22.30 spała do 3.30.
W ciagu dnia ma dwie długie drzemki a tak to śpi od 10 do 45 minut budzi się i ssie ręce wiec daje jej cyca.
Zauwazylam jeszcze ze potrzebuje bliskości. Chce cyca ale nie żeby jeść tylko potrzymać jak smoka.
Pesq to dzieki tobie sie nie poddałam. Dziękuję Ci kochana... Az bym cię wyściskała jakbym mogła
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009616 przez Zazanna
Nie mogę rozczytać te maści -w załączniku zdjęcie ;)
I załączam Malutka z dzisiejszego spacerku w nowej "kurtce" -w sensie to bardziej śpiworek ale kurtkowy -fajowy jest i widzę, że Młodemu wygodnie w nim było :)

Asiek u mnie to samo.. wszystko na raty robię.. łącznie z prysznicem :P Myję głowę, wyłażę i lecę sprawdzić i wracam myć kolejną część heh B)

Kurcze, to Bartuś na szczęście w wózku od razu zasypia. A im większe wertepy tym fajniej dla niego.. i w samochodzie też uwielbia :) Jedno co to, że w tej w-wie nie ma gdzie chodzić. Ile kółek można w parku zrobić -.-' Dziś łaziliśmy godzinę dziesięć i to takie nudy w tym parku :/

Dobra, mam ryk, później Was doczytam B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009620 przez asiekasiek
Jejku jaki dzień... Laura dzisiaj cały dzień płacze :( ciągle chce jeść dawałam cyca i ciągnie 40 min u dalej głodna w końcu odciagnelam i dałam jej z butli i zasnęła w końcu. nie wiem czy nie ciagla czy mój pokarm coś nie teges... w ogóle prezy brzuszek biedna!! espumisan średnio pomaga jeszcze sprawdzę biogaje bo ma takie przelewania w brzuszku... w ogóle schizuje dziś ze może lepiej przejść na mm bo będę wiedzieć że to przez mleko dane a nie myśleć ze to jest przeze mnie bo coś zjadłam :( a wysypke ma na buzi w środę zjadłam parowke z ketchupem :( i chyba od tego ma... no koszmar :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009630 przez pesq
Juradka :) :) :) nie dzięki mnie ale dzięki sobie i swojej determinacji!

Zaz - o kurcze ale to fajne! poszukam sobie czegos takiego

Asiek - kurcze nie fajnie.. ja jem naprawde wszystko.. łącznie z serami pleśniowymi, wędlinami wędzonymi itd. i nic małej nie jest ODPUKAĆ może jeszcze.. wydaje mi się ze to po prostu kolki które spotykają dzieci niezależnie od parówek albo rodzaju mleka :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009635 przez glooria
Ja tez bym nie zwalala na parowke bo w szpitalach tez ja dostniesz na śniadanko jak karmisz tzn ja dostalam 5 lat temu

Ale rozumiem bo kazda matka od razu uwaza ze to jej wina lub jej niedopilnowanie
Taka nasza natura wszystko zrobimy dla dziecka

Co do przejscia na mm w takiej sytuacji hmmm to tez nie rozwiaze problemów bo wysrarczy zmiana wody np wyjazd do babci na obiad i tez moze mm zaszkodzić a dokladnie woda

My na razie karmimy sie cycuchem chociaz powiem tzn napisze wam ze ta moja zaba to ma taki zgryz ze czasami to odlatuje
Z cyckow leci a ona i tak trzyma jakby to ostatnie kropelki miala wyssac bo sa ze złota
Ehhh glodomorra no ale z kazdym dniem lepiej
Wiec za trzecim razem zaczynam przygode z karmieniem z innym problemem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl