BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1009780 przez glooria
Bartus i kornelek cudowni kawalerowie
A dziewczyny tylko calowac
Mech ... zdolna jestes ... zacznij sprzedawać

U nas byla polozna dopiero ok 4 no ale dobrze ze przyszla
Pobrala krew z pietki
I zwalyla
Moj klocuszek w piatej dobie nadgonil i wazyl tyle co po urodzeniu no moze 10 gramow wiecej bo 3650 he he
Wiec super bo nawet nie liznela mm
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009781 przez asiekasiek
dzień dobry:)

Laura śliczna i ma świetny płaszczyk :) musze dzisiaj swoją wystroic bo chodzi w jednym i tym samym ;)

Mysia nie karmie mm ale moja siostra i koleżanka brały wodę kupna niegazowana i przegotowana. zawsze miały w rondelku juz taka przygotowana żeby mieć w razie jedzonka :)

Mech jak Kornel zmienił się!!! jejku ale te dzieci się teraz zmieniają!! kurde ty krawcowa mogłabyś być :D
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009785 przez kasandra9
Gloria, to super wiadomość z waga!:)
Mysiu, my mamy taki dzbanek z filtrem i z tego woda, ale i tak zawsze taka przegotowana z czajnika, jak za ciepla, to studze dodając juz chlodna, ktora stoi i czeka w kubku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009788 przez pesq
Piękny mój zięć nie ma co B) B) i Laurynka śliczna dziewczynka. Dzieki za fotkę magda dzis motamy kangura. A to elastyczna chusta?

U nas wjechał katar.. Juz drugi raz. Kurde nie wiem czy ja zle ubieram czy co. Ale jak czytam to tak samo jak wy. Mam problem z przykrywaniem na noc... Bo pod minky albo koldra sie poci a ma body i pajac wiec kładę pod bambusowym kocykiem ale on znowu cienki.. Czym przykrywacie maluchy?

Agat tez się pokaze a co ;) haha kurtka 56 ale ostro nie wymiarowa wiec jak plaszcz
Załączniki:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009789 przez pesq
Co do kup u nas nadal 10 na dobę :dry: :huh: Ale nic no podobno tak moze być.

Gloria gratuluke wagi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009793 przez me.ch
Dziękujemy dziękujemy:)

Krawcowa to nie wiem, bo brakuje mi precyzji chyba jeszcze ale hobbistycznie maszyna do szycia sprawdza się jak złoto :)
Jak mama u nas była to też na niej szyła, dla Kornela śpiworek i poszewki na kołdry, prześcieradła i jedne spodenki też, i powiedziała że dobry jest sprzęt (a ona się dość zna na tych klockach, mojej siostrze szkła suknie ślubną nawet) więc myślę że jest potencjał :)

Kornel śpi w rozku a do tego przed zapięciem rozka Jeszcze kocyk zazwyczaj, zresztą widzialyscie pewnie na zdjęciach - bo na początku był taki maleńki że w rozku przepadal i tak jakoś nam zostało, nie poci się specjalnie ani nic więc niech będzie, a takie zapatulenie chyba go "przytula" i mu dobrze;) A na dwór to mamy taki polarowy śpiworek którego używamy jako kocyka narazie, albo cieniutkie minky ale u nas jeszcze dość ładnie na dworze więc w sumie czasem nawet bez przykrycia (zostawiam za to ta "pokrywke" na nogi na górze wózka więc mu nie wieje)

Do mm daje przegotowana wodę, zazwyczaj mam odlozona już zimna (dzięki Gloria!) i nalewam ja do butelki, podgrzewam na kilkanaście sekund w mikrofalówce i potem dodaje mm

Pesq, u nas katar jakoś tak sir trzyma od jakiegoś czasu, ale pediatra nic nie znalazła, jak robili echo serca i go osluchiwali to też nic, więc zaczynam myśleć że on to ma po mnie i po prostu wiecznie katar od października do kwietnia hah... Obserwujemy bo to jednak maleństwo ale nie wydaje się groźne....
BTW Agatka jest słodka w tej ogromnej kurteczce;) i super są te serduszka z la milou :)

Wszystkie te dzieciaczki nasze się zmieniają z dnia na dzień:) i coraz bardziej wystrojone, zwłaszcza dziewczynki widzę:))))
A Kornel się dość zmienia, to fakt, dorosleje w oczach:) i zaczyna wypełniać ubrania dużo lepiej niż kiedyś ahh :) jeszcze chwila i będziemy tu kupować wyprawki do szkoły dziewczyny!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009795 przez me.ch
A swoją drogą, z tych co planują rodzeństwo z małą różnica wieku - kiedy następne?;) ktoś coś?

Pytam całkiem poważnie!
Ja bym najchętniej od razu ale jakoś tak nie wiem... Trochę się boję że znów będą problemy.... A poza tym, jakkolwiek było fajnie w ciąży to jednak całkiem wygodnie jest bez :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009796 przez me.ch
Tak go pakujemy na noc, on zna drogę do wyjścia w razie czego;)

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: pesq, kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009797 przez Magdalena9t
Pesq mam chustę elastyczną,ona jest od noworodka do 7 czy 10 kilo. Fajnie,że najpierw zawiązujesz na sobie a potem szybko wsadzasz dzieciaczka ;) ja już trochę się motam ale nie wiem do końca czy jest całkowicie dobrze. :dry: najważniejsze ,że Laura zadowolona ;)

U nas też pełno małych kupek,które trzeba przebrać :P

Laura śpi pod cienkim kocykiem,i kołderką, u nas jakieś 18stopni w nocy i okno uchylone, albo śpi mi na brzuszku w naszym łóżku ;)
To zależy jaka jest temperatura,Fajny kożuszek Agacia ma ;) na pewno nie jest jej zimno :)
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009799 przez Kasia888
Hej dziewczynki :)
Mech jesteś zdolna naprawdę i Kornelek jak już urósł, rosną te nasze dzieciaczki ;)
Magdalena z Laury widzę mała księżniczka i Twoja Agatka Pesq wygląda przesłodko w tej kurteczce ;)
Zaz super śpiworek, też myślimy nad zakupem jakiegoś, bo robi się coraz zimniej na dworzu.
Gloria, Jurada super, że laktacja tak się u Was rozkręciła ;)
Co do ubierania, przykrywam na noc małego grubszym kocem, bo jednak w nocy jest chłodniej, najbardziej lubię ostatnio kaftaniki i śpioszki, bo wtedy widać co ma pod spodem też ;)
A na spacer tak jak Mech zakładam grubszy sweterek, czapeczkę opatulam w rożek i jeszcze czasami przykrywam nóżki kocykiem ;) i póki co odpukać kataru jeszcze nie miał.
Te zaparcia, kolki to zmora u nas od wczoraj nie było kolki, liczę na to, że może nowe mleczko zaczyna działać :woohoo: ale rumień na policzkach nadal się utrzymuje :unsure:
Schudłam już od porodu 16kg :silly: jeszcze 9kg :blush:
Podziękowania: pesq, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009800 przez Magdalena9t
Eee tam jaka księżniczka, w kościele byliśmy dlatego trochę wystrojona :P
Mech ja mam już dwójkę i więcej nie będzie ;) Tomek 2lata 5miesięcy. Niby dobra różnica,ale na razie jest mi ciężko psychicznie,bo Tomek to taki syneczek mamusi,lubi się przytulać,drzemki jeszcze ma w dzień,i zazdrośnik z niego jest. Staram się dużo tłumaczyć,ale czasem mnie to przerasta :( my cały dzień sami musimy sobie radzić,mam nadzieję,że z czasem będzie lepiej. OBY.
Teraz na razie ciężki czas,ale tak za 2 lata będzie dobrze<myślę,że będzie>
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009802 przez Kasia888
A to Jaśko w chwili aktywności :-)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009806 przez asiekasiek
Kasia Jasiowi widzę ze włoski nie wytarly się :) a kurcze mam nadzieję że mleko pomogło i nie będzie się Jaś Męczył z kolka... bo kurde ileż można wyprobowywac tych mlek...
Mech jaki uciekinier Mały :) ja sobie daje przerwę mała. tak myślę w 2017 zacząć się starać o braciszka czy siostrzyczke :) bo chce podwyżkę w pracy dostać ;) i zająć się konczeniem domku naszego ;) a ja chciałam mieć trójkę dzieci ale teraz to chyba dwójką wystarczy chyba że za 10 lat trzecie :)
Podziękowania: Kasia888, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009807 przez pesq
Piękny Jasko!

Co do rodzeństwa to nie wiem czy jestem gotowa znowu w ciąży chodzić.. Eh ale pewnie kiedyś sie zdecyduje

Magda ja też mam elastyczna mam nadzieje ze się sprawdzi chociaż i tak najbardziej czekam na pól roku i nosidlo tulowe.. Pytanie czy kiedykolwiek jakies wybiorę :P ;) ;) i trzymam rękę na pulsie ale żadnych wyprzedaży ani koncowek nie ma :(
Podziękowania: Kasia888

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009808 przez Zazanna
Dziewczyny ..... KUPAAAAAAAA :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
ufff B)

Co do śpiworka to mi się wydaje, że na zimę jak nabardziej ok :) Jest bardzo cieplutki, ma rękawki takie wywijane, że nie trzeba rękawiczek i milusi i dużo miejsca w środku na dużo ubranek. Na tą chwilę pod kombinezon zakładam małemu bodziaki z długim rękawem i spodenki -tylko tyle, a Malutek cieplutki i na karczku i rączki. A w zimę wiadomo pod spód będzie cieplej ubierany i kocyk jakby co jeszcze ciepły, więc na spokojnie wystarczy :)

Juradka piękna ta Twoja córa <3 :)

U mnie spadło 17 -chwilowo stoi, bo mam koleżankę na weekend i zajadam B) Ale jutro już koniec ciast i chudnę dalej :)

Meszku zdjęcie z książką wymiata ! :woohoo:

Magda śliczną ma minkę maleńka :)

Mysia ja wczoraj wieczorem masowałam brzuś Malutka -posmarowałam oliwką i robiłam kółka zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a rano kupa -nie wiem czy pomogło, ale na pewno mu się podobało w trakcie :) A mleko robiłam z wodą przegotowaną i było ok -a studziłam tak, że wstawiałam butelkę z wrzątkiem do miseczki z zimną wodą. A póki co już starcza mojego mleka i nie muszę na szczęście :)

Gloria super ! :)

Pesq jaki słodziusi Agatek :woohoo: My przykrywamy na noc ..kołdrą heh B) W sensie śpi z nami, więc jak karmię to usypiam i tak usypiamy przykryci razem. Niedługo zaczniemy próbować go odkładać, bo powoli zaczynam normalnie chodzić, więc będę mogła do niego wstawać. A na noc ma tylko bodziaki i ewentualnie skarpetki, ale i tak je w nocy zawsze ściąga :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl