BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #969160 przez sabina
hej
kasandra sliczna kruszynka :)

gatta ladna mamusia z Ciebie sliczna corka brzuszek juz fajnie widac :)

u mnie tez duzo bialego sluzu .....poce sie nieadekwantnie do wysilku chociaz mi zimno caly czas :side:

em to tak moze sie stac po seksie????ze dziecko umrze?ejjj no wezcie nie straszcie

juranda gdzie etn tluszczyk???bo ja tam nic nei widze tylko ciazowy brzuszek :)

pesq Ty miewasz migreny tak??masz je z aura??czy bez ??ja dostalam przedwczoraj potwornej migreny ....ja mam z aura ....blech okropienstwo ostatnia mialam pod koniec ciazy z synkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969165 przez mysia5
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969167 przez kasandra9
Kasiu, a gdzie pracujesz? Gdzieś w szkole, bo coś pisałaś to jakiejś nauczycielce:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969172 przez pesq
Sabina, na szczęśćie bez aury ale też potrafi dowalić :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Jeju dziewczyny straszne jest to co piszecie o tych poronieniach, strach żyć :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969179 przez asiekasiek
Kurcze dziewczyny ja tez miałam takie śluży przedtem, ale nie zamartwiałam się nimi :blink: heh może i dobrze, że nie przeczytałam teraz co napisałyście wtedy bo juz inaczej myślałabym może... :dry:

Basiek ja mam takie białe ślady na figach :blush: nie lubię ich i noszę teraz częściej wkładki higieniczne...

Kassandra co za sliczne maleństwo jest :)

gatta dobrze, że wróciłaś już:) śliczna mama i córcia na zdjęciu :)

Kurcze to ja chyba nie będę uprawiała seksu do końca ciąży bo tak piszecie :P w sumie sobie wmawiam, że każdy organizm jest inny, ale kurcze strach jest... n
Kasia a którym tygodniu była Twoja koleżanka z pracy co poroniła ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969180 przez Kasia888
Pracuje w sklepie obuwniczym w centrum handlowym, tam są ciężkie warunki, może dziewczyny były przemęczone :( ale nie mogę przestać o tym myśleć.
Tak uczę, to moja druga, dodatkowa praca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969182 przez asiekasiek
a tak w ogóle wkurzają mnie w pracy bo wszyscy dziwią się, że chce pracować i nię ide na L4!! bo z różnymi ludzmi mam do czynienia... heh jak będę chciała iśc na l4 to pójdę ale narazie dobrze czuje się :unsure: wkurza mnie takie gadanie ...

dzisiaj to mnie wkurzali ludzie :P a w przyszłym tygodniu jeszcze lepszych będę mieć na słuchanie ich... :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969197 przez sabina
pesq a jak sie czujesz bo pamietam ze narzekalas tak jak ja i mamy podobne dlgosci ciazy na suwaczkach

w ogole jak sie czujecie?przechodzi Wam juz cos?

moj m jest chory :huh: nie ma to jakchory chlop w domu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969198 przez ana23
Ja to w pierwszy dzień lekko krwawilam później dzień nic a potem znowu zaczęła krwawić a co do śluzu to ja cały czas go mam nawet przed ciąża mialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969206 przez jurada
U mnie różnie... Byl czas ze nic mi nie dolegało a dzis np. Jechałam samochodem i tak mnie mdliło ze myślałam ze zwymiotuje. Piersi mnie bola caly czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969208 przez basiek149
mnie piersi potwornie bolały na samym początku ciąży i miałam je takie ładne, pełne...ach... :) a teraz już są normalne :( jedynie co mi troszkę żyłki powychodziły na klatce piersiowej. ale w poprzedniej ciąży też piersi praktycznie mi nie rosły...a szkoda... :) może w późniejszych miesiącach dadzą o sobie znać :) oby :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969210 przez pesq
Sabinko, no ja podobnie jak Ty miałam okropne mdłosci, nie mogłam za bardzo jeść i w ogóle tragedia. Od paru dni jest lepiej :) . Oczywiscie bolą piersi (i tak mam wielkie, teraz olbrzymie), męczę się jak koń ale jest lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969217 przez Scarlett86
Czesc dziewczyny :laugh: :laugh:
Dzisiaj bylam rano w szpitalu i mialam robiony scan genetyczny. Jeszcze pare dni temu byly momenty kiedy zapominalam ze jestem w ciazy bo czulam sie dobrze no i juz ten tydzien i zadnych badan a dzisiaj!!!!!!! widzialam w koncu moje malenstwo :silly: wszystko ok dzidzia zdrowa tylko duza :blink: bede miala w maju badania na cukrzyce bo moze to jest powod. Moje dziecko w dniu porodu ma wazyc do 4700 tyle co moje 2 dziecko...masakra nawet nie wiedzialam ze mozna sie tego tak wczesnie dowiedziec. Mialam jeszcze spotkanie z midwife i zmienila mi termin porodu wedlug scanu to 13 tydz i 6 dzien i termin porodu mam na 29 sierpnia. Pozniej wkleje zdjecie maluszka :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969228 przez jurada
Hej!

Malinka i jak bylas na usg wczoraj? I jak tam???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969229 przez melisamienta
kasandra mówisz ze masz niskie tsh tzn ile? ze musisz iść do endokrynologa.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl