BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1012815 przez mysia5
Pesq, zdjęcia Agaci są przepiękne, to ostatnie z jak ma nóżki rozłożone tak jak miś... :woohoo: :woohoo: :woohoo: booooskie !
u nas też widać postępy, widać jak próbuje naśladować nas, jak otwieramy buzię i robimy 'aaa' to mały też próbuje, oczkami tak pięknie już patrzy :) też wodzi oczkami za nami, jakoś po swojemu wydaje dźwięki i zauważyłam że nauczył się krzyczeć :laugh: ale to jest taki śmieszny krzyk żeby zwrócić na siebie uwagę i tak słodko to robi piszcząc ;) :silly:
na kolorowe zabawki też zwraca uwagę no i chwytanie pieluszki to już ostatnio pisałam :) i też zauważyłam że więcej się ślini, tak jak piszesz rączki :) , ale tez widzę że jak odchodzę to nie podoba się i musi mieć uwagę skupioną na sobie :whistle:
kochane maleństwa <3 :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Super że mleczko wraca :)
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012818 przez kasandra9
Pesq, ja też cienka w rękach jestem i nie mam siły, więc robię podobnie jak Ty:P na ramię albo brzuch, czasem na siedząco na łóżku naszym i podsakujemy na materacu;) jeszcze nosić to mogę, ale najgorsze jakoś popodrzucać czy na samych rękach nie na ciele jak to robi Piotrek to masakraaaa. Dlatego chusta - żebym mogła w razie czego ją nosić i coś robić i żeby mnie lędźwia nie rwały;) ale dziś bez chusty spokooo, bo moje Dziecię grzeczne i nadal odsypiaaaa, śpi mi w sumie od 16 z przerwą na jedzenie...aż boję się nocy, bo ją zachwalałam, żeby jej się teraz nie przestawilo...jak się nie obudzi o 23 to sama ją obudzę, żeby potem ładnie spała...fajny wolny wieczór, ALE ...aż strach, że w nocy jakieś harce się pojawią, tym bardziej, że ja nie jestem zwyczajna do tego!:)
ja jestem ciekawa, ile moja mierzy, ale dziś znów bluzka na 68 i jest może ciut ciut przyduża, ale...niewiele no i tez w 6 tyg ponad 1,5 kg:) 1,7 gdzieś, fakt, że na butli to może łatwiej, no ale biorąc pod uwagę, że moja córa najmniejsza na naszym forum, to suuuper ) ostatnio wydaje mi się, że się właśnie wyciągnęła...wcześniejsze tygodnie to przytyła i się zaokrągliła, a teraz długa mi się wydaje:)
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012819 przez mysia5

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012824 przez glooria
Ja takie zmiany godzin sosnis choroby marudzenia nazywam weekendowka

Zawsze zawsze jak przychodzi weekend to cos się dziecku odmienia albo zaczyna sie katar gorączki. ..tak jakby dziecko mialo sensor wlaczony na te dni

Moje piersi nigdy nue wrovily i pewnie nie wroca do tego przed :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012825 przez asiekasiek
hej laseczki :) ja na szybko później w nocy więcej podpisze ;)

co do noszenia to kurde młoda wycwanila się ze na rękach i chodzić... a jak usiade to krzyk to ewentualnie mogę stać w jednym miejscu bez chodzenia :) ale to jest tak ja ponosze później babcia tata ciocia jakaś przyjedzie i ponosi. ale nie daje się tak łatwo niech se krzyczy uciszam smoczkiem ;)

Gloria moim zdaniem haloween fajna sprawa dla dzieci bo mogą przebrać się bawić itp ;) chociaż u nas ksiadz z parafii tak jechał na nauczycieli jak zrobili kilka lat temu haloween ze spaniem w szkole ze szok. kurcze niech dzieci bawią się.

Pesq moim zdaniem bujaczek fajna sprawa. ja mam huśtawke ingeniuty bright stars używana bo nowa dobrze ponad 300zl... i jak coś to wkładam. a przecież na rękach nie husiam jejh wiec nie powinna przyzwyczaić się. jak chce to niech siedzi w bujaku ;)
Mysia tez a zastanawiam się czy jej wygodnie czy nie wykrzywiona za bardzo. mogli by zrobić takie bardziej leżące z wkładka jakaś...

u mnie mleczna kraina znowu otwarta i aż za bardzo rozkrecila się. co do klucia w piersiach tez tak mam niej Lubie tego uczucia... a jakie są piersi wole nie myśleć... kupiłam sobie przed ciążą balsam na biust na ujędrnianie zobaczymy jak przestanę karmić czy coś zadziała. a na razie nie ćwiczę kurde nie mam kiedy ale musze wziąć się za siebie. do wagi przed ciążą brakuje mi 5 kg ale nawet nie o kg chodzi pupy nie mam jedrnej i fakt brzuch mam płaski juz ale taka skóra na nim nie jest jędrna wiec musze poćwiczyć.

Kas ile Twoja Agatka ważyła w 6 tyg moja 5 kg ;) i jest cooraz cięższa...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012830 przez kasandra9
Asiu, moja 4,05 kg dokładnie w środę, czyli idealnie 6 tyg. było:) Także ładnie;)))

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012833 przez jurada
Pesq ty masz ręczny laktator?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012844 przez pesq
Dziękujemy za komplementy. :)

Kas Kornelek byl mniejszy od Agatki :) i tez pięknie nadrobil

Mysia mam taki 'dziwny śluz..' To nadal po cc .. A co do piersi tragedia i masakra serio.
Nigdy
nie byly super a teraz ahhhh.. W dodatku zwis nad blizna po cc i cala w szramy od rozstępów. :( :( :( kremy na to nie działają a na laser mnie nie stać.

Jurada jak Twoje rozstępy? Ja mam laktator elektryczny canpola.

Dziewczynki pamiętajcie ze kp to nie antykoncepcja nawet jak okresu nie ma :) ja jakos nie moge sie przelamac do Przytulanek przez te plamienie i.. Moj wygląd :( w sensie te rozstępy i brzuch.. Eh. Beznadzieja.

Idę bo 'ejaejaeja'

Sylwia, Zaz, Sabina, Rita, Kropka, Basia, Melisa co u Was? Moze kogoś jeszcze nie wywolalam z tych dziewczyn często sie udzielajacych ale Glowa slaba.

Asiula i Lidziun dawno nie pisaly, ktos cos wie co u nich?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012847 przez kasandra9
Tak, PEsquś, Kornelek mniejszy, ale niewiele no i on jednak sporo przed terminem, a moja donoszona :) No i Kornelio na tę chwilę na pewno jest większy niż Gagat:) Rozstępy - u mnie też przed samym porodem kilka wskoczyło i nie za fajne to :/ no i też mam tak po cc - wisząco:/ powinnam schudnąć, ale ...nie mam do tego glowy - jem byle co i kiedy jakaś przerwa, więc jem też jakieś dziadostwa, ciasteczka..wkurzam się sama na siebie, ale jakoś nie mam głowy, żeby to zmienić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012851 przez agatagama
heja :*
Pesq a przed przytulankami nie idziesz do gina na usg, zeby sprawdzić czy wszytsko ładnie się zrosło? Ja idę, ale po 8 tyg dopiero i wtedy zaczniemy ten tego :D
Ja mam aktualnie 53 kg, zeszło 10,5, więc jeszcze 4,5 kg do wagi przed ciążą. Też jem mnóstwo słodyczy, ale póki waga mi spada to się nie ograniczam :P ze skóry też jestem zadowolona, ale ja nie miała dużego brzucha, więc spodziewałam się, że będzie dobrze :) no i mieszczę się już we wszytskie ciuchy :) a na piersi mam emolient ujędrniający, który można stosować podczas kp, na razie go stosuję. Zobaczymy jak to będzie wyglądało po zakończeniu kp...
Moja koleżanka miała po bliźniętach też straszne rozstępy na brzuchu, dodatkowo od kolczyka w pępku jej blizna się rozeszła bardzo. Aktualnie jest po kilku sesjach mezoterapii i poprawiło się ogromnie !!! także polecam !!!
Właśnie nakarmiłam bąbelka i idę dalej nyny :) miał dziś znowu wieczorem akcje płacz, ale to chyba od nadmiaru wrażeń, bo odwiedził dwie babcie dziś :) no ale o 20 już spał :)
Kas mój Jaś też nie duży przecież :) ze szpitala wyszliśmy z 2670 kg tylko. A w 5 tyg 4 kg. Lekarka powiedziała, że to bardzo dużo na kp...a i tak przy forumowych bąblach maluszek z niego :)
Mysia ja też widzę już ogromne postępy :) Janko jest bardziej kumaty, no i w końcu uśmiecha się świadomie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012852 przez jurada
Pesq u mnie rozstępy maja sie ok. Nie wyskoczyły nowe podczas tej ciąży. A u mnie pomimo uważania co jem i ograniczenia waga stoi jak zaczarowana. Odkąd przyszłam do domu ze szpitala to pokazuję tyle samo. A smażonego, słodyczy, przetworzonych produktów i tłustego nie jadam. Wiec nie wiem czemu tak sie dzieje. Widocznie na mnie cud chudnięcia przy kp nie działa. Ale musze się wziac za siebie bo to co widzę w lustrze bardzo mi sie nie podoba.

Eee to on odwala całą robotę. Ja mam ręczny i pewnie dlatego tak słabo mi idzie odciąganie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012853 przez asiekasiek
Kas to Twoja fajnie bo ma mniej ciężaru do podnoszenia główki ;) ale przybrała na masie bo pamiętam jak pisałaś ze ma ponad 2 kg jak w brzuszku była :)

y mnie Laura właśnie przestała ponad 7h jest po 4. nie wiem czy to ten skok rozwojowy cz jak...

Agatagama to Ty nie musisz odchodzac się !!! na pewno świetnie wyglądasz :D zazdroszczę takiej wagi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012858 przez asiekasiek
wczoraj martwilam się troszkę ze nie zrobiła kupy a dzisiaj kupa po szyję wyleciała ;)

a co do karmienia i antykoncepcji to wiadomo ze można zajść w ciążę ;)

kurde miałam coś jeszcze pisać na coś co która napisała a zapomniałam :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012865 przez kropka 889
Cześć. Pesq ja staram się czytać na bieżąco. Jak Zuza śpi to zawsze coś sobie w domu zrobię. U nas kp ale czasami butla tez jest grana. W tamtym tyg ważyłam mała to miała 4600. Nie dość ze masy nabrala to jeszcze taka długa jest.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

My dopiero 17 mamy usg bioderek i jeszcze usg brzusia trzeba zrobic
Podziękowania: jurada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012866 przez kropka 889
Cześć. Pesq ja staram się czytać na bieżąco. Jak Zuza śpi to zawsze coś sobie w domu zrobię. U nas kp ale czasami butla tez jest grana. W tamtym tyg ważyłam mała to miała 4600. Nie dość ze masy nabrala to jeszcze taka długa jest.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

My dopiero 17 mamy usg bioderek i jeszcze usg brzusia trzeba zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl