BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1012869 przez kropka 889
Kurde dwa razy mi się dodało. Sorrki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012875 przez jurada
Cześć Kropka. Zuza jaka strojnisia cudna. My sie stroimy jak idziemy w gości lub sie ich spodziewamy, a tak to body i polspiochy albo rajstopki.
W ogóle nie używam pajaców i śpiochów a tyle ich mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012879 przez kropka 889
Jurada my też tylko wtedy. Akurat czekalysmy na odwiedziny moich koleżanek. Ja pajace na noc jej zakładam. A śpiochów mam mało ale też nie przepadam za nimi. Czekamy na położna. Ciekawe czy będzie ostatni raz czy jeszcze za tydzień nas odwiedzi. Później wybieramy się na spacerek. Kurcze ale pogoda ostatnio u nas super jak na tę porę roku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012880 przez kasandra9
Zuzia sliczna dama!:) widac, jaka dluga:)))
Mój Agatnik ma juz jakiś czas jakas wysypkę na buźce i kurde nie mija, a miala od początku taka ładna cerę, musze zapytac lekarke w srode...dzis telefonicznie podala mi te wyniki i poza mala niedokrwistościa wsio ok ma przepisać jej żelazo. W Sr idziemy ale samo szczepienie przelozone. Dzis w końcu wyjdziemy na spacer, bo ost we wt bylysmy nie licząc wizyty u lekarza i badan:) ale dipero po następnym karmieniu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012882 przez jurada
Dziewczyny jakie szczepionki wybieracie/wybraliście? Na nfz czy te skojarzone?

Moja niunia śpi w bodach. Ona lubi gołe nóżki mieć :)
I w ogóle najlepiej jej jest bez pieluchy na golaska :)
Na usg tez wolała świecić pupą:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012885 przez kropka 889
Jurada my chyba te nie płatne. Chodź mój mąż to wcale nie chce szczepić. Moja Zuza tez najlepiej bez pieluchy. Ale w sumie jej się nie dziwię hehe
Kas to świetnie ze wyniki dobre. Mój potworek śpi to idę obiad zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012893 przez asiekasiek
Jurada ja na NFZ ja takie miałam mąż miał więc każdy przeżyje ;)

co do ubierania to tez stroje jak ktoś ma przyjść lub gdzieś ja idę ;) a najczęściej ubieram po domu body i pajac nie lubię śpiochów i pół śpiochów bo Laura nóżki wyjmuje i ściąga sobie. a rąk to legginsiki jakieś i bluzeczka lub body z długim rękawem.

a szczepimy się jutro ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012899 przez Zazanna
Hej :)
Ciężki weekend za nami, wzdęcia się zaczęły.. póki co sytuacja opanowana. Ile dajecie kropelek espumisanu, bo nie moge znaleźć..


Pesq śpiworek rewelacja :) Nóżkami swobodnie sobie macha i mu ciepło i wygodnie :)

Karoolyna witaj :) Zazdroszcze 5 godzin snu :D

Ja myję zwykłym ludwikiem :)
Pesq ale uśmiech ! :woohoo:
U nas noce w miarę ładne, choć w pt. wieczorem dalismy mm, bo cały dzień na mnie wisiał i dalej płakał. No i zasnął, w nocy karmienie i tata wział odbic, a Bobas wszystko ulał, a piersi flaczki wyjjedzone.. no i dawaj mm znowu, bo bidula głodny.. :blush:

Dziewczyny ja cały czas krwawię i końca nie widać.. :blush: :( A jutro mija 6 tygodni i nic nie słabnie :blink:
Po jutrze mamy szczepienia i już się boję tego płaczu..

Bujaczek dostaniemy dopiero na gwiazdke od babci :) A my mu kupimy matę jakąś wypasioną :)

Wagowo mam 77,4, czyli zostało jeszcze 10 z 29 :) Ale już ćwiczę, na razie mało ale stopniowo zwiększam, s w weekend biegałam z psą :)

A kupa ostatmio była taka, że w nocy go kąąpaliśmy :blink: :laugh:

I misiowy:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012900 przez kasandra9
my mialysmy skojarzona szczepionke i zotaczke, jeszce pneomokoki i rotawirusy przed nami:)
i platne mamy rota i lepsza niby zoltaczke..reszta na nfz.
my dzis w chuscie:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012904 przez kasandra9
Zaz, ja daję 15 kroppli - tak mi kazał lekarz. Jak dawałam 8 to g...pomagało. Ja już ponad 2 tygodnie tak jadę z Espu i jest naprawdę bdb.
Bartuś, cudny, wygląda na o wiele starszego!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012905 przez pesq
Hej hej :)

U nas idą na nfz + pneumo i chyba bez rota ale nie wiemy. Mają z przychodni dzwonić w tym albo nastepnym tygodniu kiedy przyjść.. Strasznie się boję szczerze mówiąc ale z drugiej strony ja panikara to wiecie ;)

Zaz widziałam już to zdjęcie na insta, cudny :) :) Pewnie też kryzys laktacyjny. Pocieszę Cie - u mnie trwał dwa dni i dziś już kraina mlekiem płynąca, jest naprawde zajebiście móc znowu karmić 7 minut co 3,5 godziny przy okazji pisząc tego posta i jedząc. To uwielbiam w kp - tę niezwykłą (jak dla mnie) wygodę :). Ja mm nie podałam bo miałam mrozonki na dwa posiłki wieczorne a pozostałe no niestety przetrwałyśmy wisząc i chyba to sprawiło że tak szybko mleko wrociło. Po prostu boję się o brzuch małej żeby jej nievrozregulować bo to co przeszłam przez te 3 dni z wzdęciami to była masakra.. I nie o to chodzi że po mm będą a po kp nie ma wzdęć i kolek bo to nie prawda, ale o to że inaczej się trawi i ja osobiście bałam się tego. Ale znam temat wzdeć i kryzysu, wszystko minie kochana ale współczuje. Ja jak dawałam espumisan to 5-7 kropli (zależy ile wpadło a ile wyleciało... bo ona się pluje :P ), ale nie widzę różnicy czy z nim czy bez bo zaparcia po trzech dniach same ustały to przestałam dawać i odpukać jest ok. A to dziwne było bo nawet nie wiem czy to zaparcia czy co było.. np. o 6 kupa a o 8 już płacz że nie może zrobić kupy i nastepna ok np.15 albo 17 a do tego czasu się prężyła.. wiem że dzieci kilka dni nie robią a ta po paru godzinach już wycie.. No ale ona robi normalnie ok 7 kup dziennie teraz może temu.

Kropka ojacieeeeeeeeee jaka piekna kieca!! :) Zuzka długa jak Agatka :woohoo:

Kas cudnie się chustujecie, widzę że dobrze idzie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pozdrawiamy z odpoczynku po cycu :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012909 przez mysia5
Agatka a co to za kosmetyk który masz na piersi? podasz nazwę? :) bo właśnie chcę coś kupić dobrego, ale sama nie wiem co i może tutaj któraś coś poleci :)
ja mam poniżej 50kg wagę, więc w zasadzie wróciłam do poprzedniej, ale więcej chudnąc nie chcę :/ a czasami nie mam kiedy zjeść nawet... :dry:
Basiu, napisz jak tam u lekarza! :kiss:
u nas dzisiaj małemu się coś przestawiło, ja poszłam troszkę wcześniej spać, ostatni raz jadł o 19 i później tatuś go miał nakarmić, więc mały koło 1 się obudził no i tatuś elegancko dał papu ale nasz synuś stwierdził chyba że już się wyspał.. i ja przebudziłam się o 3, idę do drugiego pokoju i co widzę... tatuś biedny wykończony zasnął :laugh: a Kacperek siedzi sobie w bujaczku i uśmiech od ucha do ucha i zadowolony rozgląda się po pokoju, oczy jak 5 złotych i heja .... :laugh: :silly: myślałam że padnę :cheer:

Juradka, ja też miałam ręczny laktator z aventu i jak miałam pokarm to bardzo ładnie ściągałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012910 przez mysia5
Zuzia jaka śliczna :)
a my lubimy bardzo pajace i śpioszki :)
Kas, u nas czasami małemu wychodzi na buźce jak mu się uleje i mu gdzieś poleci to ma później takie kropeczki czerwone na buzi ale schodzi, albo jak tatuś ma delikatny zarost i niechcący jakoś mu przejdzie po buzi to też czasami od tego wychodzi :)
piękna pogoda dzisiaj! my właśnie wróciliśmy ze spacerku :)
u nas szczepionka w środę, no i pneumokoki będziemy robić na pewno
Zazanka jaki Bartuś śliczny! :)
Kasandra, jak ładnie wyglądasz i chusta super :)
Pesq, Agacia widać że dobrze zjadła to odpoczywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012912 przez glooria

Załącznik nie został znaleziony



u nas tez piékna pogoda
my musimy spacerowac codziennieodponiedzialku do piatku czy slonce czy deszcz

co do ten tego u nas juz bylo ten tego

co do szczenien to w uk pneumo sa bezplatne a rota wycofali kilka lat temu
jak milene szczepilam to juz ich nie bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012918 przez agatagama
Mysia ja mam emolient dla kobiet w ciąży i po porodzie Oillan mama - żel pielęgnacyjny do piersi. Jak skończę karmić to pewnie zafunduję sobie coś mocniejszego.
My też jutro szczepienie i też się boję. Zdecydowaliśmy się na 5w1. Zobaczymy, buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl