BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 6 miesiąc temu #1012706 przez me.ch
Pesq, Agatka jest przepiękna :)))) super nasza synowa oh yeah :)

Kas, mam nadzieję że przejdzie! Może to ta pogoda i jesienne przejściowe temperatury... Trzymam kciuki!

Jurada, nie martw się, przecież możesz nadal robić kombinacje mm i KP a to też więcej ulgi dla Ciebie, a dla Leny wciąż dobrobyt! Poza tym nie wiem czy możesz tak naprawdę na to wpłynąć ile masz mleka, można pomagać na różne sposoby ale jeśli ma się skończyx to się skończy chyba i tyle... U nas tak było a Kornel dalej ma się świetnie! Lena napewno nie będzie miała Ci za złe,a w zlobku i tak i tao będzie butla więc nie miej wyrzutów, skup się na szczęśliwych momentach lepiej i od razu Ci się humor poprawi, nie ma sensu się dręczyc...

Gloria, my jednak przelozylismy na następny tydzień bo będziemy mieć polski akt i pesel na dniach:) mama nam załatwila :)

A w ogóle to helołiny u nas pełna para hah:)

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: jurada, kasandra9

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012714 przez asiekasiek
o co chodzi z tymi ile powinno zjeść dziecko na dzień mleka w mm. to Laura jeżeli waży 5 kg to ile powinna jeść dziennie ? kurde próbowałam zapisywać ile zjada co ile godzin nawet aplikacje sobie sciaglam a zapominam kurde i wyszło ze tak mniej więcej sobie liczę...

Kas kurde współczuję z ta gorączka. właśnie boje się takiego czegoś ze gorączka jest a nie wiadomo czemu :(

Kasia u Ciebie nie lepiej jak nie zaparcia to oko ropiejace :(

kurde u mnie jak na razie tak wszystko dobrze z Laura. ale boję chwalić się bo znowu coś stanie się. jak chwaliłam się ze u mnie kraina mleczna kręci się na całego... a tu coś szwankuje:(
A ja właśnie wróciłam od fryzjera tak a propo :D czuje się wspaniale!!!!! jakie sombre mam na głowie chociaż tak wygląda jak rok temu mi zrobiła fryzjerka troszkę polepszyla i wloski scielam tak z 5 cm. ehh a z czuje się o niebo lepiej. i teraz z Laura wisimy na cycu. mama tylko dala jedna jej porcję wiec nie miałam co martwić się ze będzie trzeba mleko modyfikowane otwierać... jejku a już je z 20 minut wzięłam ja do odbicia a tak w bek... kurde właśnie doluje mnie to w cycu ze nie wiadomo ile zjadła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012716 przez asiekasiek
Mech ale Kornel ma szkielet super!!
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012733 przez pesq
Alez Kornel rozrywkowy chłopak :D

Kas a co lekarz mowil? Moze jakaś wirusowka? Moze cos związanego z tym brzuszkiem? :(

Asia spokojnie na cycu dziecko zjada tyle ile potrzeba. Jesli dobrze przybiera i moczy pieluszki to nic nie musisz liczyć a z tego co wiem Laura dobrze przybiera.

Kasia no ja mam nadzieje że okres na razie nie wróci bo się odzwyczaiłam i nie tęsknię ;) chociaż wiem ze kp to nie antykoncepcja.

Dziewczyny kp poczytajcie sobie blog hafija.pl - prowadzi go redaktor naczelny kwartalnika laktacyjnego i mi dal bardzo dużo, zrozumiałam o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego kp jest wartościowe. Polecam chociaż zajrzeć.
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012742 przez Scarlett86
Pesq sliczny cukiereczek z Twojej corci :woohoo: :kiss: Co do dzwigania to faktycznie czuc ta wage Julka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012748 przez basiek149
hej :)
Pesq Agatka czaruje uśmiechem...:) śliczna jest :)
Me.ch Ty jak zawsze przygotowana na każdą okazję! Pajac Kornelka wymiata :D
Scarlett śliczny Juleczek. Ale widać, że duży z niego już chłopczyk :)

My wczoraj pojechaliśmy na usg bioderek. Pojechaliśmy prywatnie bo jak się okazało źle zarejestrowałam Kubusia na NFZ i nam przepadło... ale kij z nimi... I na szybko znaleźliśmy jakiegoś ortopedę, pojechaliśmy, badanie trwało może z 5min a facet wykasował nas na 170zł... :blink: fakt, że opinie ma naprawdę dobre ale trochę go poniosło z tą kwotą....

A dziś pojechaliśmy rano na cmentarz, zmienić Hani dekorację na pomniczku, później małe zakupy i wpadliśmy do szwagierki w odwiedziny :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012749 przez asiekasiek
później skaplam się Pesq ze my na cycu i ze nie musze liczyc ;)

w kp Lubie to ze jak karmie piersią i ona mi tak długo je to mogę bez żadnych wyrzutów sumienia jakiś serial obejrzeć :D heh

Basia no strasznie drogo wziął juz usg w 3d było tańsze u mojego lekarza... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012750 przez me.ch
Asiek, jak 5 kg to to jest 10x po pół kilo, czyli 10 x 75 = 750, 10x 90= 900 czyli 5co kilowe dziecko powinno zjadać między 750 a 900 ml na dobę ale ja to gdzieś na necie znalazłem więc nie wiem czy to naukowe jest:)

Dziękujęmy za Komplementy ;))) Kornelko postanowił jednak się przebrać za lamparta hah i ulał na szkielet ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012758 przez pesq
Gwiazda przed kąpielą B)



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


(po juz nie bylo tak różowo i sutki matki ucierpialy w zgryzie Agatki.. How sweet! :huh: )

Branoc :)
Załączniki:
Podziękowania: jurada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012760 przez me.ch
A w ogóle to Kornelove chrzcinowe uroczystości są official - będziemy chrzcic 20.12, zaproszenia gotowe :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pesq, jak słodko w buldozkach:) i jak rymujesz;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012764 przez jurada
Witam w środku nocy.
Lenie się poprzestawiało i juz od paru dni budzi sie w nocy, oczy jak 5zł i zadowolona sie śmieje. Musze jej skończyć te nocne harce bo ja w dzień potem jestem blee nie do życia...
Na razie dokarmiamy sie mm raz na dobę, wieczorem po kąpieli a tak w dzień i resztę nocy wystarcza jej kp.
Wczoraj ściągnęłam 7-5-3 UWAGA 75ml czyli jest lepiej bo było 50ml w czwartek, wczoraj raptem ok 25ml a dzis sukces.
Dobra dosyć o cyckowaniu i dokarmianiu.

Mech- świetny Kornelkowy strój Halloweenowy:D
Zaproszenia tez śliczne! Sama robiłaś?

Pesq Agata jaka roześmiana. Kiedy moja będzie się tak uśmiechać, ale do mnie a nie do zasłonek, obrazów itp.

Asiek czytam i zastanawiam jak ty chcesz mierzyć te ml skoro karmisz piersią :)

A tu moja złośnica

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: pesq, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012765 przez kasandra9
Nadrobilam Was:) to teraz brxuszkowe problemy u kolejnych mam- wspolczuje. U nas juz praktycznie minęło, no to co jest w porównaniu z tym co bylo to nic. Agat robi kupy co 2-3 dni. Nawet teraz w chorobie. Podajemy juz tylko espumisan...Pesq, nie musiałaś o tum sercu heh..ale lepiej nie bede szukac - bo u nas 15 kropli przed każdą butla. Wczoraj juz prawie nie bylo gorączki, w końcu wrocila nasza corka jeski chodzi o zachowanie bo tak byla nieznośna:((( nawet Piotrek nie miał cierpliwości:/ powiem Wam ze jak tak bedxie wyglądać ząbkowanie to ja nie wiem jak to znieść;(

Mamy juz wlasciwa chustę, odkupilam od dziewczyny tkana splotem skosno-krzyżowym i jest super, Agatce wczoraj tez się podobało...juz kombinowalismy ze wszystkim, nawt nowa huśtawkę kupiliśmy , wiec ma dwie fury...bardzo lubi w nich siedziec/lezec ufff.
U nas noce (nawet w chorobie) tez niezle, potrafi przerwy fo 5h miec - dzis Np. 5h, o 1.45 jadla i dopiero teraz po 4h. Byloby super jakby od północy di tej 6 przesypiała ciągiem...ale i tak nie jest zle! Zjada ladnie, robię jej 7x po 120ml, nie zawsze zjadla wszystko, ale pilnuje rachunku na dobe i jest ok:) na 6tyg 4kg ważyła, wiec super. Non stop trzeba ubrań dokupować:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: pesq, jurada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012766 przez kasandra9
A dzieciaczki cudne, wszystkie juz takie fajne, duze, usmiechniete:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012767 przez glooria
Kasandra twja Agatka cudna zresztą wszystkie dzieci cudowne... i te ich oczy :kiss:
Moja tez uwielbia brzuch zwłaszcza wieczore wtedy dluzej spi i mam czas dla dziewczyn

Jedziecie dziś na cmentarze?
Pogoda podobno dopisuje
My podskoczymy na jakis angielski i pozapalamy podgrzewacze bo znicze sa niedostepne
Oprócz obchodów halloween uczę milene tej naszej tradycji
Nie wiem jak wy do tego podchodzicie ale moim zdaniem troszke przesadzaja z tym zabranianiem bo w końcu halloween jest 31 a 1 swieto zmarłych i 2 zaduszki wiec juz same daty sa inne
Dodatkowo milena chodzi tu do szkoly i caly październik szykuja coś na Halloween bo tutaj jest nawet tydzień wolny takie ferie
Jak ja to mowie trzeba byc tolerancyjnym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012769 przez jurada
Kas super ze juz ok i gorączka minęła.
Jejku dajesz nadzieje na to ze te wieczorne szoguny kiedys przejdą naszym malcom i będzie jak dawniej. B)
Moja łobuziara w chuście wytrzyma max 10min, ale... Pani ortopeda powiedziała mi ze ona nie zaleca chustowania w takim wieku ze względu na główkę i pionizację dzieciątka. Stanowczo za wcześnie.
Dobrze, ze nie powiedziałam jej ze L. Uwielbia na rękach w pionie być bo wszystko widzi.
My tez kupiliśmy huśtawkę elektryczna na prąd i młoda ja ubóstwia a ja mam czas na zrobienie czegokolwiek.
Aaaa i opracowałam patent na usypianie jej. O 21.00 zabieram ja do pokoju włączam yt i biały szum, cyc w buzie i 10minut i śpi.
Haha 2razy nawet i mnie uspilo :blink: i R. Przychodził i wyłączał, bi nastawiałam na taki godzinny seans :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl