BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #969359 przez Lidziun
Zazanna u mnie zakupy... chocbym miala co krok w markecie :sick: to wole jechac z mezem, jak go puszczam do biedronki, robie mu liste 3-4 rzeczy to caly jego pobyt w biedronce wisimy na tel i musze mu mowic gdzie ma isc co wziac, ze ma dokladnie obejrzec czy nie jest zepsute splesniale itd, takze jakbym wyslala go do marketu na zakupy to ucho by mi odpadlo :P , u mnie maz poodkurza, pozmywa jak ja sily nie mam, a zmywanie jest ciagle, szczegolnie z dziecmi, a reszte juz ja jakos ogarniam, no moze jeszcze dzieci do szkoly "wyprowadzi", takze jestem zadowolona, ze chociaz to, maz mojej siostry nie robi nic, no kompletnie nic, nawet jak ma sie najmlodszym dzieckiem zajac ma teraz niecale pol roku, to tak na 10 minut i juz koniec, takze mezczyzni sa rozni jak widac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969361 przez Lidziun
Zazanna u mnie zakupy... chocbym miala co krok w markecie :sick: to wole jechac z mezem, jak go puszczam do biedronki, robie mu liste 3-4 rzeczy to caly jego pobyt w biedronce wisimy na tel i musze mu mowic gdzie ma isc co wziac, ze ma dokladnie obejrzec czy nie jest zepsute splesniale itd, takze jakbym wyslala go do marketu na zakupy to ucho by mi odpadlo :P , u mnie maz poodkurza, pozmywa jak ja sily nie mam, a zmywanie jest ciagle, szczegolnie z dziecmi, a reszte juz ja jakos ogarniam, no moze jeszcze dzieci do szkoly "wyprowadzi", takze jestem zadowolona, ze chociaz to, maz mojej siostry nie robi nic, no kompletnie nic, nawet jak ma sie najmlodszym dzieckiem zajac ma teraz niecale pol roku, to tak na 10 minut i juz koniec, takze mezczyzni sa rozni jak widac, a ja placze nawet nie na filmach jak na bajkach ktore dzieci ogladaja, wczoraj byla mala syrenka i ledwo co lzy powstrzymalam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969362 przez Scarlett86
Lidziun nie stresuj sie! Na pewno wszystko dobrze z dzidzia :) Dziecko podobno wyczuwa mamy nastroj wiec szczesliwa mama = szczesliwe dziecko :)
Zazanna, ale sie usmialam :laugh: Swietne masz pomysly :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969372 przez pesq
Malinka, bardzo bardzo bardzo mi przykro. Najgorsza wiadomość od długiego czasu.

Lidziun ale masz brzuszek! Aż pokazalam męzowi z żalem ze ja nie mam prawie nic :( :(

W ogóle jestem taaaaaaaaaaaaaaaka najedzona i taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka zmęczona... Mialam dzis wizyte teściów. To wiele wyjaśnia :P :P
Podziękowania: Lidziun

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969377 przez basiek149
ostatnio często poruszałyśmy temat, że najchętniej usg robiłybyśmy minimum co tydzień. przypadkiem znalazłam gadżet, który umożliwia robienie USG w domu.

gadzetomania.pl/9892,przenosne-smartfono...-trafia-do-sprzedazy

ale jak zobaczyłam cenę to myślałam, że się przewrócę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969378 przez Magdalena9t
Cześć dziewczyny :)
Jestem już kwietniówką 2013, i teraz zostanę wrześniówką 2015. Termin mam na 11 września.
Mamy już syneczka i teraz mogłaby być córeczka, jeszcze trochę i się dowiem. :)

Miło mi Was poznać. Magda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969380 przez pesq
Jak w klubie AA - ja pierwsza - czeeeeeeeść Magda :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969382 przez basiek149
pesq :laugh: :laugh: :laugh: o Boże, ale mnie rozwaliłaś tym tekstem :laugh:


cześć Magda. fajnie, że jesteś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969385 przez asiekasiek
pesq właśnie kiedyś miałam już to pisać ale mi wylecialo :)
cześć Magdą:) skąd i jesteś? ile masz lat ?

basiek fajne urządzenie :) chyba cały czas trzymalabym te urządzenie na brzuchu:)

ale dzisiaj u mnie hormony buzuja!! bo na wszystko zła jestem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969387 przez Lidziun
czesc Magda milo nam Cie poznac, basiek a co tam te 24000 dla nas ;) , ja jak juz bede czula ruchy kupie sobie na allegro zwykly stetoskop moja siostra uzywala chociaz stary byl ale ja na pewno kupie i bede sluchala bicia serduszka jak tylko nadarzy sie okazja
allegro.pl/profesjonalny-stetoskop-dwugl...ort-i4945983885.html
nawet na niektorych aukcjach mozna sobie kolor wybrac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969388 przez Lidziun
pesq uwierz ze jak bedziesz w 3 ciazy to tez tak wczesnie bedziesz miala brzuszek, ja tez przy Amelce sie zamartwialam ze taki maly, pamietam ze jak w 7 m-cu wyladowalam w szpitalu (dostalam skorczy prawie jak porodowych i mialam rozwarcie na 2cm) to mialam brzuch taki jak teraz na zdjeciu, a potem jak zaczal rosnac to na ostatnie 2 tyg przed urodzeniem dostalam strasznych rozstepow, teraz to na pewno ich nie unikne jak bedzie tak rosl, ale przyznam ze tez mi sie podoba i ciagle go w lustrze obserwuje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969390 przez pesq
Ojacie, a to stetoskopem naprawde slychac? NIESAMOWITE jesli tak kupuje :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969391 przez Magdalena9t
Mam 24 lata, jestem z okolic Torunia. Woj. Kuj-pom.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969392 przez Lidziun
magda to witaj, klaniaja sie moje panienskie strony, moja rodzina spod Bydgoszczy pochodzi, a ja w wawie siedze :laugh: , pesq ja kilka razy probowalam, ale juz nie pamietam czy slyszalamczy nie to bylo 8 lat temu ;) , a potem nie mialam stetoskopu i nawet nie pomyslalam ze na allegro moge tanio kupic, a w aptekach to chyba nie bylo tanio, takze teraz jak juz bedzie slychac u lekarza to od razu sobie kupie, u lekarza tez powinni miec taki przyrzad do sluchania serduszka, warto sprobowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969394 przez Scarlett86
Czesc Magda :) Ja tez jestem z Kuj.-Pom. dokladnie Bydgoszcz :) Tyle ze teraz mieszkamy w anglii.
Jutro wkleje zdjecie swojego brzuchola :) to moja trzecia dzidzia i brzuch mam ogromny wedlug scanu
to jutro zaczyna mi sie 14 tydz to chyba juz 4 miesiac :) ale ten czas leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl