BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #969626 przez Zazanna
Lidziun super stronka, dzięki :) Na bank kupię z niej leginsy :) Śliczne i tańsze niż gdziekolwiek :)
Ja tam jestem za oszczędzaniem i wolę kupić ciuchy na ten czas tanie, zwłaszcza, że potem się nie przydadzą :)

Kasandra też lubię ten program :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969631 przez sabina
Malinka ......nawet nie wiem co napisac :( uda sie nast razem bedzie wszystko ok!! :kiss:
swoja droga zaczelam panikowac chyba......ja tez jeszcze nie mialam usg mam za tydzien w srode :S

mielismy dosc chorowity weekend m mial biegunke i mnie cos zoladek bolal, jest tu ktos kto ma mdlosci oprocz mnie????wygladam obrzydliwie jakbym wiecej zmarszczek miala pryszcze wlosy sie mi tluszcza .....obled dawno az tak zle nie wygladalam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969639 przez Kasia888
Kasandra obejrzałam ten film pod linkeim. Fajny, przypomniało mi się jak to ze mną było na początku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969645 przez Zazanna
Basiek jak wchodzę to mam z dnia wczorajszego, a jak odświeżę to jest ok. Wyświetla mi się 10 tydzień tak jak u Ciebie :)

Sabinka nie panikuj ! Masz wszystkie objawy, więc wszystko ook :) Heh -powiedziała ta co nie panikuje :P

U mnie rano było ślicznie a teraz buuroo i łoo.
Też sobe pooglądam a co :)

Tylko mnie psina wkurza, bo gryyyzieee :/ Znaczy podgryza tak szczeniakowo. No i ją uczę, że jak ugryzie to idzie na miejsce, ale jak sobie leżymy na kanapie to mnie denerwuje, bo muszę co chwilę wstawać i mówić stanowczym głosem i wymagać, a nie mam siły dziś mówić głośno i mam ochotę zawinąć ją w kołdrę i tak trzymać aby się nie mogła ruszać :P W sensie takie sushi z psa heh Ale co to za kara jak ona to traktuje jak zabawę ehh
A jeszcze mleczaki jej nawet nie wypadły łeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969649 przez sabina
zazanna :D sushi z psa :P

ale to malinka nie miala objawow?czy jak?

lece zaraz po synka do przedszkola i tez moze wlaczymy jakas bajke fajna hm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969650 przez kasandra9
Ja się trochę ogarnęłam i zrobiłam na bóstwo;) W końcu wyglądam jak kobieta;)))) Nawet mms do mężusia poleciał;)
Jadę do Wawy do moich ciężaróweczek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969692 przez Magdalena9t
Hej :) u nas dziś deszczowo, ale zanim pogoda się zepsuła to zdążyliśmy dotlenić się trochę na podwórku,a dokładnie w ogródku, zaczynamy wiosenne porządki :)

Malinka ,nie znam dobrze Twojej histori,ale bardzo mi przykro :( mam znajomą,która też niedawno poroniła,i nawet głupio jest się chwalić swoją ciążą :(
Ale moja szwagierka też poroniła 2 razy, a udało jej się zajść w ciążę i mam zdrowego synka :) także nie poddawaj się ;)

pesq- gdzie kupowałaś spodnie? tak z ciekawości piszę, bo powoli muszę się rozejrzeć za jakimiś dżinsami dla siebie na wyjścia chociaż bo tu u mnie po wsi to w leginsach i dresach mogę pośmigać, a kiedy będzie już duży brzuszek na lato, to zakładam kiecę i lecę haha :cheer:

Ja miałam ostatnio pierwsze usg , najpierw przez brzuch, ale dziecko tak się ruszało,że lekarka dobrze nie mogła zmierzyć,że musiała dołem zrobić badanie, tak dlugo mi robiła,że już myślałam,że się posikam :P :P

Później jak będę na telefonie to dodam moje pierwsze usg,i pokażę jakiego mam już synka ;)

Muszę też poszukać jakiejś sukienki ciążowej wyjściowej na lato bo prawdopodobnie na wesele się wybieramy, a to będzie jakoś 8 miesiąc, i bym chciała kupić coś niedrogiego bo pewnie tylko raz ubiorę :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969707 przez Zazanna
Magda a to Ty już wiesz, że to synek? Nie pamiętam czy pisałaś :)

Byłam z małą na spacerze i nas deszcz złapał i oczywiście impreza skaczmy na pańcię -pranie się samo zrobi B)

A w ogóle to właśnie dostałam info od koleżanki, że mój dział w pracy został zlikwidowany. No rewelacja generalnie ;) Nie ma to jak korpo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969712 przez mysia5
Cześć :)
U mnie dzisiaj słoneczko i ładna pogoda :) jeszcze pół godzinki i do domu :).

Zazanka Haha ta Twoja psinka jest udana, dlaczego nie podobają Ci się jej pomysły :laugh: hi hi.
A z tym synkiem Magdy nie chodzi już o synka którego ma ? :) a nie płeć dziecka :) być może sie mylę oczywiście :P :)

Głowa mi dzisiaj pęka ... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969721 przez Magdalena9t
Chciałam Wam pokazać synka ,którego już mam, i aktualne usg z dzieciem nr 2 (mam wielką nadzieję,że teraz będzie dziewczynka ,i zamykam fabrykę :laugh:
) jeszcze nie wiadomo :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969724 przez Zazanna
Jak tak sobie czasem czytam co ja wypisuję to faktycznie zaczynam się zastanawiać, czy ten mózg się jednak w ciąży nie zmniejsza :D Tak jakbym w ogóle nie kojarzyła faktów..

Kurka Dziewczyny siedzę i katuję teraz o matko wszystkie po kolei............................. i zjadłam WW mniam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969729 przez Magdalena9t
Ja juz dzis wszamalam lody czekoladowe, prawie cala czekolade, to juz uzaleznienie:-( i zaraz maz pizze przywiezie :-D a dupa nie spi :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969730 przez basiek149
aleee słoneczko wyszło :woohoo: od razu widać, które okna do mycia... :whistle: tragedia...jak mieszkałam z rodzicami to mieszkaliśmy w bloku, w którym były w sumie kuchnia i 3 pokoje z oknami. jeszcze dzieliłam pokój z siostrą i na zmianę każda myła po oknie w pokoju...a teraz, odkąd przeprowadziliśmy się do domku jednorodzinnego z mężem okna to zmora... :( nigdy nie lubiłam myć okien, wolę zmywać, odkurzać, myć podłogi ale jak mam się wziąć za okna to jestem chora... :angry:

ja ciągle tyle jedzenia dostaję od teściów, że nie przerabiam tego. pusta lodówka źle, a wypchana jeszcze gorzej bo coś bym zjadła ale już tylko oczami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #969742 przez jurada
Przestawiam wam moje 4,5cm szczescie;)

Załącznik nie został znaleziony




Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #969743 przez asiekasiek
Witajcie drogie Panie :D

Jurada co za przystojniak/ślicznotka :) dobrze, że wszystko dobrze :)

Ja jutro mam badanie genetyczne na sam wieczór jadę do lekarza bo to już będzie 13 tydzień:)
kupiłam sobie femibion 2 dzisiaj bo mi lekarz przepisał ;) Jutro wolny dzień więc luks poleniuchuje sobie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl