BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #969835 przez kasandra9
Objadłam się wczoraj chipsów u kolęzanki.... : :side: Ale miłe popołudnie spędziłyśmy:)
Wieczorem mnie ogarnęły jakieś zawroty głowy, ale już na szczęście wszystko ok.

Gratuluję badań genetycznych i że wszystko ok, ja się doczekać nie mogęęęę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969836 przez asiekasiek
aha to inaczej taki wielofunkcyjny:)to chyba taki będę chcieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969838 przez jurada
Hej! Co do łóżeczka to mam musze tylko kupic materac...
Wózek chce 3w1.
A co do ubrań dla siebie to ja wczoraj odwiedziłam Second hand i kupiłam sobie spodnie rurki za 12zl rozmiar większe niż nosze. Dokupię jakiś elastyczny materiał i mam koleżankę krawcowa i mi przerobi koszt dużo mniejszy niż spodnie ciążowe...
Ja tam nie mam nic przeciwko ubraniom z drugiej ręki, po co mam wydawać kupę kasy jak mogę taniej i kupic za zaoszczędzone cos dla maluszka...
Wózek tez chce używany. Z pierwszym dzieckiem to wariowałam wszystko nowe a potem okazało sie ze tego nie użyłam bo się w ogóle nie przydało, z czegos wyrósł itp.
Teraz chyba zmądrzałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969850 przez Sylwia-89
Hej dziewczyny ;)
Gatta- super, że wszystko w porządku ;)
Ja dopiero w piatek się dowiem co i jak z moimi prenatalnymi, bo lekarz ma mnie skierować gdzieś do swojego kolegi ;)

Jurada, ja tez na poczatku myslalam żeby wszystko nowe kupować, bo to pierwsze dziecko, ale masz rację. Nie ma co szaleć i wydawać pieniędzy bez sensu. Juz mi kuzynka obiecała dać kołyskę robioną przez jej męża, taką ładną drewnianą, a moja siostra łóżeczko z pościelami, baldachimem itd., bo jej synek prawie wcale nie spał w łóżeczku i wszystko jest jak nowe. Sama tylko dokupię materac i kołderkę. Jesli chodzi o wózek, to tez chcialam taki 3w1. Na allegro widzialam taki o nazwie izzi go. Piękny jest wg mnie, ale kosztuje chyba z 1300zl, wiec troche przesada. Jeszcze się zastanowię czy tez nie kupię używanego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969852 przez asiekasiek
wózek będę chciała kupić używany. materac do łóżeczka i pościel będę musiała dokupic ubranka mam i dla chłopaka i dla dziewczynki w sierpniu wielkie prania szykują się :) a pewnie coś kupie od siebie :) wanienke mam nadzieję że pożyczy mi siostra bo nie używa jej już. a na pewno kupię sterylizator do butelek bo jak pamiętam jak moja siostra wyparzala butelki to wolę dać ta 100zl i elegancko będzie czyścić się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969853 przez gatta
Te badania krwi- biochenia robili mi tam gdzie na prenatalnych byłam, nie wiem czy tylko u mch tak długo się czeka czy na biochemie ogolnie dluzej niż na zwykle.
A nie klulo was ani razu w pachwinach? Bo zero odzewu:( dzis poki co nie kluje.
Ja wózek, lozeczko wanienke i duzo rzeczy mam po corce;) a spodni ciazowych nie kupuje, 2 pary mi zostały z poprzedniej ciąży i kilka spodniczek z pasem na brzuch:)teraz leginsy kupuje tylko zwracam uwage zeby niski stan miały duzo taniej wychodzi niż ciazowki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969855 przez agatagama
hej dziewczyny!
gatta ja mam ostatnio takie bóle, tzn od jakichś 3-4 dni takie kłucia, po lewej lub prawe stronie, prawie w pachwinie, dość mocne, szczególnie jak zrobię gwałtowny ruch, tzn obrócę się, wstanę, itp. Myślę, że to normalne. Może w końcu mi się coś tam porozciąga i wyjdzie chociaż maciupki brzuszek, bo dalej nic nie widać ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969858 przez Sylwia-89
Gatta z tego co czytałam kiedys, to właśnie boli w pachwinach i czasami nawet do uda promieniuje jak się więzadła macicy rozciągają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969859 przez Zazanna
Hybryda to dwa w jednym -czyli gondola i spacerówka, właśnie na początku chciałam 3w1, ale właśnie wszędzie piszą, że dzieciaczki szybko z tych fotelików wyrastają i nie do każdego samochodu pasują. No i chciałabym aby wózek miał dużo miejsca, bo będzie dzidzia i piesałe obok, więc dodatkowo na spacery mam do zabrania miskę i wodę dla piesy.

Łóżeczko bym chciała takie ładne proste najlepiej sosnowe i tylko bym je ładnie pościelkami etc. ozdobiła. Oczywiście też bez przesady, bo ogólnie jestem minimalistką, ale dla jednej falbanki zrobię wyjątek :D

Gatta czasami tak mnie zakłuje jak np. źle siedzę albo jak dużo chodzę. Natomiast często odczuwam nie ból, ale właśnie czuje obecność kości łonowych tam na dole -nie boli mnie tylko właśnie je czuję.

Dziewczyny mam głupie pytanie. Czy Wam też się śni co chwilę seks? Jakaś masakra. Budzę się w nocy nakręcona i siłą się powstrzymuję aby się nie rzucić na tego biedaka i to tylko dlatego, że wiem że musi zaraz wstawać do pracy. Nigdy nie miałam jakieś wielkiego libido -raczej takie leniwe było B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969865 przez agatagama
haha Zazanna :D
też mam ostatnio sny erotyczne, ale postanowiłam sobie, że przed końcem 12 tyg nic nie robię... Ciężko wytrzymać...mężowi jeszcze ciężej ;)
W ogóle mam na przemian sny erotyczne ze snami o ciąży, najczęściej jakieś dziwne te sny są, ale na szczęście rano już za bardzo ich nie pamiętam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969867 przez Sylwia-89
U mnie jest to samo... Kiedys się obudziłam, bo śniły mi się jakies zboczenstwa, potem zasnęłam i znowu :D To pewnie wszystko przez te hormony :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969870 przez me.ch
Dzień dobry dziewczynki,

Ja z zakupami jeszcze poczekam, będę w Polsce przez ostatnie 2,5-3 mcy bo tam zamierzam rodzic, i moja mama juz planuje co kupi i jak przemebluje mój stary pokój żeby był dla wnuczkow przydatny, woec tam jej nie będę odbierać przyjemności, wózek pewnie też kupimy w pl skoro tam najpierw będzie potrzebny :) a co do łóżeczka itp u nas w mieszkaniu w UK to widziałam w ikei takie które najpierw się nadają dla takiego super malucha, potem obniżają dla starszych a na koniec się wyciąga przednia ścianę i jest łóżko dla kilklatka wiec chyba na to się skusimy:) to można dokupić do tego do kompletu pozostałe przewijak czy mebelki itp ( a ja lubię jak mi pasuje;))
Dodatkowo moje szwagierki i kuzynostwo mają maluchy juz troszkę większe od 6mcy do 2.5 roku wiec mam nadzieje ze nasze dziecię dostanie jakieś spadki po kuzynach np ciuszki czy zabawki ;) siostra mojego p. Juz mi powiedziała ze mi spakuje swoje ciążowe ciuchy tez, pewnie nie we wszystko wejdę, ale w cześć pewnie tak bo wzrost ten sam a ona miała brzuch gigant ;)
Fajnie tak bo wprawdzie nasze będzie póki co najmłodszym to jednak do trzech lat różnicy u kuzynów z mojego doświadczenia jest całkiem ok i my np wszyscy za młodu się razem trzymalismy
Wiec nasze Bobo będzie miało kompanów do zabawy:) no a potem mam nadzieje rodzeństwo za rok :)
Juz się nie mogę doczekać powiem szczerze :) i juz humor tak chciala znać płeć żeby móc kupić śliczne małe rzeczy dla dzidziusia:))))

Z innej beczki - Juz trzy dni na nogach chodzimy i zwiedzanie trwa i powiem szczerze że już się zmeczylam, a to dopiero początek bo jutro młody wraca do domu ale moja sis przyjeżdża jutro wiec będzie śmiesznie l:) na szczęście oni wiedzą o ciąży wiec będzie łatwie, młody nie wie wiec trochę się musze czaic;) pewnie myśli ze nic dziwnego że jestem grubsza skoro non stop jestem głodna hehe:)

A, a z ubrań kupiłam sobie spodnie takie póki co, bo już nie mogłam dżinsów znieść, mam czarne i granatowe,

Załącznik nie został znaleziony


takie pomiędzy dżinsem a legginsem, z szeroką gumka która idzie pod brzuchem jak urośnie a tymczasem jest wygodna i nie uciska tylko się dobrze dopasowuje. Możliwe ze jak juz będę mieć balonik to dokupie coś bardziej ciążowo wyglądającego, a pozostałe czyli bluzki, sukienki czy swetry - zrobiłam selekcję w szafie i wydaje mi się ze powinnam mieć dość zwyklych ciuchów które będę mogła wykorzystać w ciąży, jedynie będzie mi potrzebna jakąś sukienka ładna bo na dwa śluby idziemy a być może i jeszcze komunia będzie więc też trzeba się jakoś zaprezentować a to juz będzie czerwiec/lipiec wiec pewnie brzuch juz urośnie. Ale tym się będę martwić później:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969874 przez me.ch
Co do snów u mnie też, ciąża sex ciążą sex i tak wkoło, a z powodu plamienia mamy zakaz baraszkowania narazie wiec tylko sny pozostają;)

Wózek tez wezmę ten hybrydowy chyba gondola/spacerówka bo fotelik póki co tylko w pl będzie potrzebny bo tu narazie noe mamy samochodu, a jeśli kupimy to i tak wolę osobny chyba wolałabym mięc go tam wpoety i tyle, niż non stop przekładać tam i spowrotem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969878 przez me.ch
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969881 przez sabina
dobry
u mnie na odwrot calkowicie moje libido jest na minusie :dry:

mech w Pl rodzisz?ale jak to ?rozumiem ze masz rowniez tam ubezpieczenie tak?czy jak?i dlaczego w Pl jezeli mozna zapytac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl