BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #969885 przez me.ch
Powiem Ci Sabina, że ja to po pierwsze jak.juz wspominałam, średnio ufam tutejszej służbie zdrowia, po drugie porodowka w moim rodzinnym mieście ma świetną renomę, po trzecie sama radość dla moich rodziców oraz tesciow (poza tym juz wole żeby mnie odwiedzili raz na jakiś czas na jeden dzień niż zwalili mi się tu na tydzień np), a ze to nasze pierwsze to tym bardziej nie wyobrażam sobie zeby moja mama przy nas nie była w tych początkowych dniach, a ze ona do nachalnych nie należy to wiem ze da mi tyle prywatności i samodzielności ile zechce. No i chciałabym żeby babcie mogły zobaczyć nasze dziecię a jak tu zostaniemy to jeszcze przez dobre pół roku po porodzie pewnie nie polecimy do pl. A i chrzciny byloby fajnie zrobić w pl żeby można było rodzinę zaprosić :) a poza tym, lato w Polsce, w domu z ogrodem baaaardzo mi się uśmiecha:) a Ubezpieczenie będę płacić dobrowolne w pl wiec wszystko powinno mieć ręce i nogi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969888 przez me.ch
Mam taką ochotę na czekoladę swoją drogą, że normalnie masakra..... Na śniadanie... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969895 przez asiekasiek
jejku u mnie takie same sny... erotyczne... budzę się w nocy napalona :blush: haha
śmieszne to jest, że wszystkie tak mamy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969903 przez sabina
mech a to tak bardzo duzo argumentow na tak dla pl :D
a maz bedzie tutaj?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969909 przez Kasia888
Chyba wiem o jakie łóżeczka Ci mech chodzi. Na stronie ikei przeglądałam, jest fajne bo jak dziecko podrośnie to może posłużyć kilkulatkowi jako łóżeczko do spania :) jest świetne i kosztuje 300zł więc chyba nie aż tak drogo www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10248519/
Co do wózka to już moi rodzice obiecali, że jak dziecko się urodzi to dadzą nam taki prezent. Tylko mamy sobie wybrać :P
A co do reszty na pewno trzeba będzie kupić jakąś szafę na ubranka dla dziecka i jakieś rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969923 przez me.ch
Kasia dokładnie to:)
Sabina, na czas końca ciąży jeszcze będzie w UK i będzie przyjeżdżał raz na jakiś czas, a potem weźmie urlop plus paternity leave I będzie z nami po czym razem wrócimy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969931 przez asiekasiek
vv

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969938 przez asiekasiek
dd

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969952 przez Zazanna
Mech z Ciebie super organizator :D

Słoneczko u mnie wyszło aaaa cudnie :woohoo:

Łóżeczko super, też chcę jakieś takie :) Ale to za kilka miesięcy będę się zastanawiać dokładniej -póki co tylko sobie oglądam, bo mi to sprawia przyjemność :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969964 przez jurada
Dziewczyny katastrofa!!! Mam różyczkę! Dostałam skierowanie do zakaźnego i tam zadecydują co dalej... Siedzę i wyje... Dlaczego!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969965 przez asiekasiek
cooooo!!!??? o kurcze masakra!!! masz wysypkę ?? Ja nie miałam różyczki... kurcze trzymaj się!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969967 przez agatagama
Jurada postaraj się nie myśleć negatywnie !!
Mam koleżankę, która w zaawansowanej ciąży miała ospę i miała tragiczne rokowania, że dziecko nie będzie słyszało, będzie miało wady itd! A urodziło się całkowicie zdrowe !
Nie zakładaj najgorszego!
Trzymam kciuki i czekam na wieści, trzymaj się dzielnie !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969972 przez kasandra9
Różyczkę?? skąd??

Ja dziś kupiłam sobie kolejne legginso-spodnie, jeansy ciążowe (już je kocham po samym przymierzeniu <3!!!), sweterek taki oversize i płaszczyk na wiosnę;) Zakupy udane;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969975 przez jurada
Robiłam badania krwi i mam wyniki dodatnie i lekarz ginekolog skierował mnie do przychodni chorob zakaźnych. Powiedzial ze albo miałam różyczkę niedawno albo właśnie sie toczy.
Nie wiem skąd...
Mam nadzieje ze laboratorium sie pomyliło...
Boże mój! Zwariuje zaraz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969976 przez me.ch
Jurada trzymaj się! Trzymamy kciuki mocno!! Mam nadzieje ze wszystko się ułoży jak najlepiej, sama nie znam przypadków ale wierzę że jak dziewczyny mówią ze będzie ok to będzie ok!

Zazanna dziękuję :) szczerze to tak mi lżej na duszy jak wiem co i jak i jak mam plan;) nawet jak potem plan się zmienia w miedzy czasie - ja się adaptuje razem z nim, ale lubię choć z grubsza go mieć:)
I tez oglądam narazie dla prprzyjemności, cały pinterest juz przejrzałam chyba pod kątem urządzenia dziecięcego pokoju:)

Jurada!! pamiętaj ze jesteśmy z Tobą! Myśl pozytywnie! <przytulam >

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl