BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #969763 przez Zazanna
Jurada jakie Cudeńko !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:


Odebrałam krew i wszystko mam w normie, ale przy dolnej granicy :( I TSH mam tylko 0,591 :( Czy to bardzo źle?

Asiek zapamiętaj koniecznie co i jak po kolei, bo przecierasz szlak i musisz nam koniecznie opowiedzieć ze szczegółami jak to wygląda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969767 przez Zazanna
Dziewczyny macie jakiś kontakt do ładnego noclegu w Mikołajkach? Albo ogólnie na Mazurach/Warmii ? Gdzieś blisko jeziora z kąpieliskiem?

W tym roku "zagranica" odpada (nie żebym była burżuj, wyszukuję zawsze promocje etc. i w efekcie wydaję tyle ile bym wydała w PL). A nad polskie morze w wakacje nie lubię jeździć, bo jest za dużo ludzi i chaos. A chcę nad wodę i z książeczką na kocyk, albo w sumie na leżaczek, bo raczej nie będę mogła poczytać "na brzuchu" :) No i chciałam znaleźć ładny domek jakiś, ale wszystkie są takie stare i zniszczone, więc już może być pokój zwykły, tyle żeby ładny i zadbany, bo nie chcę się martwić o nic, a tak to będę się zastanawiać ile ludzi tu spało, ile zostawiło bakterie, a ilu materiał genetyczny heh, czy lamperie były kiedyś myte etc. B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969771 przez mysia5
Jurada slicznosci :)
Ale maluchy szybko rosną ... :)

Zazanka a jakie masz obok wyniku normy ? W ciąży tsh może wyjść niższe niż jest naprawdę i może poziom 'skakać' :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969773 przez Zazanna
Mysia mam tak:

Tyreotropina (TSH) trzeciej generacji (L69) Wynik badania 0,591 µIU/ml Zakres referencyjny 0,550 — 4,780


No i to właśnie znów w dolnej granicy, wszystko mam tak "na styk" od dołu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969785 przez pesq
Spodnie kupiłam w c&a - są tam ciążowe ciuchy, a te dzinsy mnie urzekły bo mają ludzki krój.

Jurada-jaki już duuuuuuży ktoś:).

Dziewczyny ja dzis byłam w pracy po 2 tygodniowym zwolnieniu i najchetniej ucieklabym stamtad na zwolnienie.. zawalona jestem po uszy.. wrocilam o 16 wykończona, ledwo zdjelam kurtke i spalam do teraz,tak mocno bolala mnie glowa, ze wzielam apap - nadal boli - boje sie ze znowu poczatek migreny. Tragedia :( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969788 przez asiekasiek
pesq nie wiem czy nie lepiej zakupić sobie paracetamol na ból głowy, pytałam się swojego o apapy, ibupromy itp powiedział żebym ich nie brała tylko paracetamol, czegoś nie ma co tamte mają :laugh: chyba dobrze to napisałam...

zazanna zdam jutro relacje na gorąco co i jak... mam nadzieję, że dowiem się kto to siedzi w brzuchu, bo chyba już można coś zobaczyć... tak nie na 100%,.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969789 przez Lidziun
moja znajoma miala takie badania zrobili jej usg i dodatkowo wszystkie badania z krwi i tam wyszlo ze bedzie miala chlopca, troche tez czytalam o tych badania i dowiedzialam sie wlasnie ze pobieraja krew i jakos oddzielaja dna dziecka i po drodze sprawdzaja plec, no ale dokladnie nie orientuje sie jak to jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #969797 przez Kasia888
Jurada dobrze widać u Ciebie bobaska :) Też jestem ciekawa jak te badania wyglądają.
Właśnie wróciłam ze spaceru, zaszliśmy też po drodze na deserek, ja zjadłam taki kwaśny z musem malinowym i bitą śmietaną oraz lodami ;)
Wprawdzie trochę się przeziębiłam, ale lodów było tam niewiele :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969808 przez jurada
Zuzanka a ty od dłuższego czasu masz na pasku 8tygodni i 5dni...cos ci się chyba pokićkało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969810 przez pesq
Asia - to prawda, można brać (ewentualnie) tylko paracetamol, nie można brać ibuprofenu - w apapie jest 100% paracetamolu w ibupromie ibuprofen. Kurcze szkoda tylko, że mi i tak nie pomaga :unsure: . Nie wiem jak taki zapieprz bedzie dalej w tej pracy, ze bede wracala w takim stanie to chyba podziękuje, mimo ze tak jak mowilam -mam umowe do konca roku i chcialam jakos sie 'pokazac' zeby zostala przedluzona, ale nie za wszelka cene :S :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969811 przez Lidziun
Zazanna faktycznie masz cos nie tak z tym suwaczkiem bo wczesniej widziałam u ciebie 10 tyg a teraz masz 9, znalazlam na allegro dzisiaj spodnie jest tez spodniczka które można przerobić na ogrodniczki, gora przybiera jest na guziki, nawet ciekawa ta opcja 2 w 1, ja trochę używanych poszukuje spodni i spódniczkę bo jak mam wydać 500 zł na 3 pary spodni to wole używane bo faktycznie potem się nie przydadza a u mnie teraz każdy grosz się liczy, bo mamy do spłacenia naprawę samochodu no i wesele, a potem wiadomo wózek lozeczko kosmetyki, ubrania na szczęście mam, bo po moich dziecka i po siostry, właśnie a czy ktowas z was ma może zamiar na początek zamiast normalnego lozeczka kupić wózek? Ja właśnie tak bym zrobiła wiem ze to tylko na jakieś 4 m-ce ale na początek myślę ze wystarczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969816 przez gatta
Hej mamuski!:) a ja mialam już dzis prenatalne badania, wszystko wporzadku. Przeziarnistosc w karku, przeplywy, pepowina,serce, kosc udowa, nosowa itp:) moge byc spokojna a następne na badania w 18 tyg mam dzwonic. Za dwa tyg bede miala wyniki z krwi, chyba ze tam cos niepokojącego bd to szybciej beda dzwonic. Dzidzia tak się ruszala że echo serduszka ciezko było uchwycic:) mala wiercipietka:) mam duzo zdjec. Ciesze sie że wszystko ok:)
też kupilam dzis krem na rozstepy z perfekty Mama w rossmanie niecale20zl, mam nadzieje że nowe nie wyjdą.. po pierwszej ciazy mam kilka.
wieczorem zaczelo mnie kluc w pachwinie po prawej stronie, może to byc bol przez to że macica się powieksza? Co chwila kluje... Chyba to nie wyrostek:/ zaś się naczytalam na necie
dobrej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969817 przez gatta
Cos nie tak z tymi suwaczkami, mi też zatrzymał się w miejscu. Według okresu mam 13 tydz a z usg Ciaza o tydzień młodsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969832 przez Zazanna
Dziewczyny zerknijcie na mój suwak, działa już? Musiałam wrócić do starego, te z fajnej mamy szwankują

Gatta super :woohoo:
Ło matko ale aż 2 tygodnie na krew? Dłuuuugooooo

Lidziun o tym nie pomyślałam, że tak można z tym wózkiem :) Dobry plan :)
Choć ja planowałam póki co łóżeczko od razu ale za to takie z tych największych aby na jak najdłużej starczyło :) No i na bank nie wytrzymam nie mieć go "od razu" bo w głowie to już komódkę do kompletu ustawiam i obrazeczki maluję do powieszenia nad łóżeczkiem i w ogóle oh i ah i te falbaneczki na łóżeczku i takie coś co się wiesza z kieszonkami B)

Kobietki a jak z wózkiem? W sensie czytałam o nich ostatnio aby się zorientować w cenach, bo będę musiała zaplanować wszystkie dzieciołkowe wydatki i odłożyć na wózek. I chyba chcę hybrydę, a Wy wolicie hybrydę, czy te z 3 funkcjami? Bo czytałam, że jak jest fotelik to i tak szybko maluch wyrasta i trzeba kupować kolejny. A ja bym chciała jeden wózek już na cały okres wożenia malucha i jeden fotelik też na cały okres "maluchostwa"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #969834 przez asiekasiek
ja łóżeczko mam staaare drewniane takie odnowione tzn moja siostra co ma 33 lat jeszcze w nim wychowala się:) u ja i moja kuzynka i dzieci siostry i teraz na moje bobas czeka... tylko najmłodszy nie chce dać łóżeczka bo mówi ze on byl pierwszy:)

nie wiem co to wózek hybrydowy sprawdzalam na Google to wyszly mi wózki widłowe :) ja bym chciała czarny wózek z firmy beksa fajne widzialam one są trzy częściowe ale później spacerówke się z tego robi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl