BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #970423 przez Magdalena9t
Dzien dobry :) czy Wy wy tez wstajecie w nocy na siusku? Mimo ze przed snem jeszcze pojde..to w nocy sie obudze i nad ranem. Ostatnio tez wiecej pije ,moze dlatego :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970424 przez Sylwia-89
Hej hej ;)
Słodkie maluchy dziewczyny ;) Ja swojego jutro zobaczę, juz nie mogę się doczekać :woohoo: Mam nadzieję, ze wszystko będzie w porządku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970425 przez kasandra9
dzień dobry drogie ciężarówki;)
zaraz się zbieram i lecę do Ciechanowa do mamy;) tata nadal w szpitalu, więc muszę sama zorganizować mamie urodziny;)
Na 10 mam fryzjera, na 13 endokrynologa. Nareszcie nie będę siwa i mieć na pół głowy odrostów! Trochę się boję, żeby na pewno dzidzi nie zaszkodziło, ale nawet na naszym portalu jest napisane, że jeśli delikatne farby itp. to można używać. Będzie dobrze! Odebrałam wczoraj wyniki - TSH lepsze niż ost, bo 0.25, ale nadal poniżej normy, za to ft4 w normie. Rozmawiałam z koleżanką lekarką rodzinną i powiedziała, że to tzw. subkliniczna nadczynność tarczycy, bezobjawowa, więc pewnie nie będą mnie leczyć, bo hormony obwodowe są w porządku. No ale do endo jeszcze pójdę, zobaczymy, co powie.
Waham się co do swojego USG genetycznego...mam to skierowanie na NFZ, ale czytałam opinie o tym lekarzu, do którego pójdę, że niemiły, itd. i myślę, czy nie zapisać się jednak prywatnie...planowałam jak coś iść po tym, gdybym miała wątpliwości i nie była zadowolona, ale jakoś wczoraj mnie naleciały strachy, że może za późno będzie, bo np. będę musiała tydzień czekać, itp. ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ja wstaję kilka razy, akurat dziś chyba tylko 2, ale przedostatnio to już miałam dość, co przysnęłam to znów wezwanie;)
Dziś mnie strasznie bolą piersi i kręgosłup - odcinek lędźwiowy:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970431 przez Lidziun

Magdalena9t napisał: Lidziun ale fajny mały człowieczek :) ja też już mam wrażenie,że czuję maluszka ale to na razie takie motylki w brzuszku i nawet jeszcze pewna nie jestem :huh:
A mamy ten sam tydzień ciąży , u Ciebie plus jeden dzień :cheer: ja ostatnią @miałam 4.12.2014, ale zaczęliśmy się starać dopiero 14, nie wiem jak to liczyć :blin
Spadam jednak spać,nastawię rano budzik,żeby jutro nadrobić :P

Mnie się żuwaczek zmienił po wczorajszym USG, normalnie jestem dzisiaj w równym 12 tyg ale dziecko jest starsze dlatego tez zmieniła suwaczek i tyle doprzodu pposzło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970434 przez mysia5
Dzień dobry ;)
Ja tez w nocy wstaje, tragedia, ciągle chodzę Nie wyspana :S
Lidziun super ze wszystko ok :)
Madzia ale masz przystojniaka małego :cheer: drugie maleństwo równie piękne ;)
Sylwia na pewno wszystko będzie dobrze :)
Kasandra to chyba nie będziesz musiała brać leków, ale pewnie ze zawsze lepiej iść zapytać lekarza ;) mi lekarz tez zawsze każe robić ft4 bo ten wynik jest ważny :)
Kręgosłup tez mnie boli :/
Jejku dziewczyny ostatnio się naczytałam o tych waszych snach erotycznych i dzisiaj miałam takie sny ze aż nie wierzę że takie coś może się śnić Haha :woohoo: lepsze od Greya , skąd kobietom w ciąży się biorą takie rzeczy :blush:
Miłego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970436 przez Sylwia-89
Jeśli chodzi o siusianie, to ja wstaję raz w nocy, a wieczorem tak o 23 jeszcze idę przed snem. Za to w dzień biegam jak oszalała :laugh:

Mysia co do snów - ja to sie chyba za duzo "Na wspólnej" naoglądałam, bo dzisiaj snilo mi się, ze chcialam byc z Jarkiem z serialu i ciągle nam ktoś przeszkadzał i nie pozwalał na tę "MIŁOŚĆ" :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970459 przez Lidziun
Muszę się ppochwalić postawa mojego męża jak wiecie to nasze 3 dziecko i trochęjestem w szoku ze wczoraj tak wypytywal co na tym uUSG czy płeć byłowwidać i w ogóle taki ciekawy byl on jest typem uwierze jak zobaczenia także jestem z tego powodu szczęśliwa, czasami zdarza mu się dotknąć brzuszek a jak mu powiedziała ze wydaje mi się ze czuje ruchy i taki podniecony trochę był, uciekał się ogarniac, jak codziennie zreszta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970461 przez sabina
ja tez wstaje na siku w nocy po kilka razy a jak sie przebudze z pelnym pechcerzem to w ogole jestem juz jak pika do kkoszykowki taka okragla wysikam sie i zas wraca wszystko do normalnosci

kasandra zdrowka dla taty najlepszego dla mamy

madzia ale fajny maly lobuziak :) moj ma 3,5

czuje sie coraz lepiej mdlosci zaczynaja sie okolo 15 dopiero wiec wszystko idzie w dobrym kierunku :side:

z innej beczki mysle zeby kupic mlodemu swinke morska ....myslicie ze jest za mlody na zwierzaka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970468 przez Kasia888
Lidziun super, że wszystko dobrze :) .
Magdalena ładnego masz synka ;)
Jeśli chodzi o sikanie to też budzę się w nocy i tym bardziej teraz kiedy się przeziębiłam.
Wczoraj umówiłam się z dziewczynami swoimi, było super potrzebowałam takiego babskiego wyjścia :P niestety objadłam się pizzą i potem strasznie źle się czułam i w efekcie wymiotowałam po powrocie do domu :unsure:
Dziś nie mam ochoty nic jeść, wypiłam trochę kefiru i zjadłam suchą bułkę.
Niedługo też wychodzę na wizytę do ginekologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970471 przez mysia5
Sylwia może Ci się podświadomie podoba Jaruś Haha :woohoo:
Sabinka moim zdaniem to dobry pomysł , maluch będzie się uczył odpowiedzialności :) i myślę że to bebędzie tez radość dla niego jeśli nie boi się zwierzątek. Mojego brata synek jak był w podobnym wieku tez kupili mu zwierzątko tylko króliczka, a Bratowa tez była w ciąży z drugim dzieckiem i dla młodego to była ogromna radość :) do dziś go maja i jest " pluszakiem " domowym :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970481 przez 25malinka
Cześć dziewczyny śliczne te Wasze maluszki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970495 przez mysia5
Malinka co u Ciebie kochana, jak się czujesz ? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970508 przez 25malinka
Nie jest łatwo się pogodzić ze nie jestem już w ciazy, caly czas tu wchodzę i czytam i wydaje mi się ze to wszystko mnie też dotyczy....ale nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970510 przez basiek149
25malinka trzymaj się Kochana :* ja po stracie Hani też nie mogłam sobie znaleźć miejsca, dla mnie świat w tamtym momencie mógł przestać istnieć bo straciłam największe marzenie, które właśnie się realizowało... ja nigdy nie zapomnę o śmierci mojej córeczki ale chcę żyć dla następnej małej, cudownej istotki. a głęboko wierzę w to, że z Hanią jeszcze kiedyś się spotkam tam u góry... :) i
ty masz cudowną córeczkę i masz dla kogo żyć. wierzę, że jeszcze kiedyś będzie ci dane mieć jeszcze kolejne maleństwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970518 przez ana23
Malinka wiem co czujesz ja tez taj miałam po stracie córeczki ale ty masz jeszcze forcie i nie martw się następnym razem się uda. Śliczne te wasze maluszki dziewczyny mi przelorzyli badania genetyczne na 13 juz się doczekać nie mogę. U mnie dziś śliczna pogoda aż się humor poprawił. A co do sikania w nocy to ja tez budze się 3 razy minimum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl