BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 tygodni temu #975105 przez jurada
Zazanka ciężarówki i Male dzieci są zwolnione z postu...:) tak słyszałam ze tak jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975106 przez jurada
Sam post obowiązuje we wszystkie dni Wielkiego Postu, prócz niedziel.
Do abstynencji obowiązani są wierni, którzy ukończyli siódmy rok życia, do postu z ukończonym 21 rokiem życia aż do 60 roku włącznie.
Od postu są zwolnieni z powodu fizycznej lub moralnej niemożliwości: chorzy, rekonwalescenci, osoby słabego zdrowia, bardzo nerwowe, albo takie, które na skutek postu doznają bólu głowy lub nie mogą sypiać; kobiety w ciąży lub karmiące, a prawdopodobnie także w czasie okresu miesięcznego;

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975109 przez asiekasiek
Zazanna wiem co czujesz bo ja to samo mam.

Też właśnie lekarz mi powiedział w środę, że mam odpoczywać i nie przemęczać się jak okazało się że mam ten jajnik przyklejony do macicy i od tego boli mnie prawy bok brzucha :( ale w czwartek jeszcze wypucowałam w łazience :whistle: mężulek pomógł mi posprzątać w pokoju. Nie wyobrażam sobie jak będzie ciepło, że na działce nie będę mogła skosić trawnika czy też pociupać motyczką na rabacie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975115 przez kasandra9

anisia27 napisał: Ciepla woda z solą i plukac!:) stare sposoby a skuteczne


to prawda! Mnie też pomogło, choć ogólnie ktoś mi podpowiedział, bo nigdy wcześniej tego nie stosowałam:) ze 3 płukania i przeszło jak ta lala bez żadnych tabletek:)
Oj, zmęczona jestem i nie chce mi się wszytkiego opisywać, ale wczoraj miałam mega zajęty dzień i chyba przesadziłam - na koniec pojechałam do kościoła i prawie zeszłam...oczywiście nikt nie ustąpi miejsca, a i tak byłam oparta o filar, w końcu tak mi się niedobrze zrobiło, że myslałam, że zwymiotuję na środek, jakoś doczłapałam na dwór, ale niewiele mi to dało i ledwo co doszłam do samochodu, chwilę posiedziałam i pojechałam do domu:) Nie jadłam obiadu, a dużo latałam, bo zakupy, badania rano, itp. i finał mógł być niezły...na szczeście po powrcie zjadłam, przespałam się i ok.
Dziś kupiłam kilka ubranek dla dzidzi :) jejku, jak ciężko kupić coś neutralnego!!!!! Wszystko albo typowo dziewczęce albo chłopięce...:) Pokażę Wam, jak tylko zgram:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975127 przez jurada
Hej! Zuzanka mam pytanie. O ile sie nie mylę to kupiłaś sobie spodnie ciążowe w h&m. Powiedz mi kochana czy trzymają sie rozmiarów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975128 przez agatagama
dzień dobry :)
pisałam wczoraj do lekarza ale mi nie odpisał... plamienia czy też ten śluz miałam właściwie tak do południa wczoraj,potem już nie... na razie się obserwuję...
no i robiłam dziś test obciążenia glukozą 50 g, ale wyszło super, bo na czczo 78 (wcześniej miałam 105) a po godz 91 :)
jurada też kupowałam ciążowe spodnie w hm i jak dla mnie są troszkę większe niż normalne 36. Ale nie aż tak żeby były 38, coś pomiędzy. Ale jak przymierzałam też super skinny z mega dopasowanymi nogawkami to były typowo 36, także też zależy od fasonu.
EDIT: lekarz mi odpisał, że jeśli to tylko delikatne plamienie, lub wręcz zabarwiony śluz to mam się nie niepokoić, a jeśli będę miała inne objawy to mogę się zgłosić na ip, także chyba muszę przestać się martwić...
no i SPOKOJNYCH WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975130 przez Zazanna
Hej :)

Jak dla mnie sie kompletnie nie trzymaja rozmiaru, normalnie nosze 38, w swoje wchodze, a ciazowe mam 44 ;) Leginsy dla porównania M i sa luzne ;) No ale mam jeansy skinny, wiecoze dlatego :) W 40 tez weszlam tylki w lydki mi było ciasno.

My juz po zakupach, teraz leze i odpoczywam bo prawie tam zemdlalam :/ Zero kondycji.
Zadzwonilam do brata i przyjedzie mi pomóc, bo T. chory i ledwo patrzy a ki nic nienwolno wrrr chociaż mam odkurzy Młody i podlogi umyje i pozmywa :)
I jeszcze z koszyczkiem musze pójść

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975152 przez me.ch

Załącznik nie został znaleziony


Wesołych Świąt Kochane!
Podziękowania: jurada, melisamienta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975155 przez jurada
Wesołych świat dziewczynki! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975165 przez anisia27
Wesolych Swiat!:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #975166 przez Kasia888
Wesołych Świąt dziewczyny ;) spokojnych, rodzinnych i przede wszystkich Świąt pełnych miłości :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975169 przez Sylwia-89
Wesołych, zdrowych, pogodnych Świąt kochane ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975170 przez pesq
Dobrze się czuje trzeci dzień! :)))))

Wesołych Świąt dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975174 przez Scarlett86
Wesolych Swiat :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975176 przez Scarlett86
Jaka u Was pogoda? U mnie sloneczko swieci, dzieci biegaja po ogrodzie w krótkim rekawku :) Bylam ostatnio na scanie i wedlug tego scanu to wczoraj zaczal mi sie 19 tydzien :) a 10 czerwca mam kolejny scan i dowiem sie kto mnieszka u mnie w brzuszku :) Ostatnio nie najlepiej sie czulam co zjadlam albo wypilam to wymiotowalam, masakra. Jeszcze maly remont, przyszykowania do swiat ale w miare mozliwosci was czytalam :)
Z mezem wybralismy wozek i lózeczko i chyba juz za miesiac kupujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl