BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964001 przez basiek149
Cześć :]
Lidziun ja też bym postawiła na szpital...zawsze mają tam sprzęt i wszystkie badania zrobią ci od ręki.

co do daty porodu to wg różnych kalendarzy w necie wychodzi mi 28.09 (ur męża:) ale poczekam jeszcze na termin podany przez gin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964025 przez Sylwia-89
Sylwia 25lat (rocznikowo 26). Termin: 24.09.15r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964052 przez Lidziun
powoli lista sie uzupelnia, ale naprawde baaaardzo powoli, jezeli kogos pominęłam to prosze pisac, co do mojego syna, staram sie na razie robic wszystko aby szpital pominac, jak czytalyscie moj syn jest autystyczny, ciezko mu wyjasnis podstawowa rzecz a szpital bedzie dla niego dramatem, zobacze do poniedz moze cos mocz wyjasni, albo mam nadzieje wielka z do tego czasu mu sie polepszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964068 przez jurada
Dziewczyny stwierdzam ze 7 i 8 tydzień są najgorsze z dotychczasowych.... Ja chce juz z 13 Tc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964070 przez me.ch
To ja też podaje do listy: me.ch, rocznikowo 28 lat, TP rozbieżny, wg @ 27.09; wg usg 8.10 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964071 przez 25malinka
A ja bym chciała żeby połowa juz była ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964080 przez Lidziun

jurada napisał: Dziewczyny stwierdzam ze 7 i 8 tydzień są najgorsze z dotychczasowych.... Ja chce juz z 13 Tc :)



stwierdzam ten sam fakt, u mnie juz troche lepiej, jestem baaaardzo zmeczona bo dzisiaj nie spalam w dzien przez syna ale jakos daje rade, rano jak sie budze to szybko wstaje i jem sniadanie, mdlosci wczesniej mialam caly dzien a teraz zaczynaja sie dopiero kolo 16-17 wiec jest coraz lepiej, mam nadzieje ze jeszcze ze 2 tygodnie i wszystko minie, a czy Wy tez tak macie: niby brzuszka jeszcze nie widac bo wiadomo troche wczesnie, ale jak wciagacie brzuch to czujecie, ze cos tam w srodku jest?? ja tak wlasnie mam,, chociaz dopadaja mnie czasem mysli zle, rzadko ale jednak, ale w sumie z kazdym jest coraz lepiej, to juz polowa 9 tyg, jezeli jeszcze przez tydzien sie nic nie wydarzy, to bedzie juz tylko lepiej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964091 przez Angelika
Witam:)

Angelika 23 lata tp między 08.09 - 11.09 (mogłoby się urodzić 12.09 miałabym prezent na swoje urodziny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964096 przez Zazanna
Hej Wam :) Wróciłam po caaałym dniu na uczelni… Napisałam 4 egzaminy, zaliczyłam mc donalda –wiem, że nie powinnam.. i padam na buzię delikatnie mówiąc. Byłam tam 9h. Bez snu. Katorga.

Mech co tam jakość, liczy się zawartość zdjęcia :D –Widzę, że Fasolek ma Twój nos ;)
Sylwia u Ciebie to widać tego malucha tan naprawdę ! Ale super :D
Pesq ale fajne zdjęcie :) Pociesza mnie, że jest ktoś jeszcze poza mną kto nie umie „czytać” tych zdjęć :D
Kasia jaki on już wielkiiii ! O matko mam nadzieję, że ja też zobaczę taki widok <3
Malinka na pewno usłyszysz :) Tylko koniecznie nam napisz od razu ! :)
Jurada każda ma takie chwile.. nie martw się.. a nawet jak potrzebujesz popłakać to popłakaj i nie trzymaj tego w sobie –teraz musimy uwalniać emocje, bo mamy ich za dużo :)
Mysia ja też mam końcówkę września, więc najwyżej obie będziemy „we wrześniu” z października :P
Lidziun też tak mam z brzuszkiem, choć to za wcześnie abym czuła heh ;)
Jeśli chodzi o mój termin to w karcie mam 25.09, ale wg Maluszka wyliczyłam, że 29.09 –więc na razie trzymajmy się 29, a jak będę po drugim USG to najwyżej poprawimy :) Wiek 26.

Wczoraj byłam u lekarza –będzie mnie prowadził :D Fajny jest, najpierw był dość opryskliwy i nie chciał aby Mama ze mną weszła ale ja się uparłam i pozwolił –a chciałam, bo jestem tak podekscytowana tym wszystkim, że po prostu nie mogę zapamiętać co mi lekarz mówi na wizycie, jak brać leki i zapominam zapytać o coś etc. No i od początku wizyty tak mnie trochę ganił, że nie wybrałam lekarza prowadzącego, więc się tłumaczyłam, że endokrynolog mnie odesłała do położnika i w ogóle i że mi mówili, że nie mogę mieć dzieci, a on, że „takich co nie mogą być w ciąży to ja już milion widziałem” –no ale zainteresował się i ja miałam jakiś dobry humor, że się ciągle śmiałam i on tez zaczął coś opowiadać i wszystko mi wyjaśniał i odpowiadał i zbadał delikatnie. Po raz pierwszy wyszłam od lekarza bez stresu mimo, że mówił też o tych mniej wesołych rzeczach, ale robił to z dużym wyczuciem i w ogóle :) W prawdzie mam do niego dużo dalej –ale to nic. Widać, że się facet zna na rzeczy i wie co robi :)
Dostałam skierowanie na resztę badań laboratoryjnych, USG (u niego) mam 05.03, a test Pappa 06.03 –od razu mi wystawił skierowanie bez żadnego marudzenia –tu też byłam wdzięczna, bo to dla mnie ważne :)
Ale się rozpisałam –wybaczcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964107 przez 25malinka
A wracając do tych badań prenatalnych, tego testu papa to co byście zrobiły gdyby wyszło tam coś nie tak????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964137 przez kasandra9
witajcie:)
ale dużo piszecie, nie nadążam czytać;) coraz więcej nowych mamusiek przybywa widzę;) fajnie;)
Jejku, zazdroszczę, że już widziałyście dzieciątko w postaci mini-człowieka:) Ja jeszcze 17 dni...ale wtedy już powinnam też sporo widzieć i wiedzieć, bo na razie mam poczucie, że tylko czekam, czekam i nic nie wiem!!!!!!!!
Mnie mdłości ustały tak w miarę, jest o wiele lepiej, bolą mnie trochę piersi, dziś w nocy np.
Nie za bardzo lubię jazdę autem, szczególnie prowadzić - bardzo mnie to nuży i to podskakiwanie, hamowanie - średnio się po jeździe czuję, a dziś znów trzeba jechać na uczelnię...buu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964145 przez jurada
Witam w niedziele. Dziewczyny wiecie co? Strasznie mnie wypryszczylo na twarzy, a miało byc tak pięknie... Skora gładka i błyszczącą :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964146 przez jurada
I jeszcze jedno... Dzis wstalam i leżałam na placach i na dole brzucha wyczulam taka twarda kuleczke... W końcu jakies oznaki namacalne mam...:) wiem ze to macica ale fajnie sie z tym czuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964147 przez Lidziun
czesc wszystkim
Jurada tez dzisiaj wyczulam macice, chociaz jakies malutkie obawy sa, ale mysle ze teraz to juz na pewno bedzie tylko dobrze

Zazanna jesli moge spytac, z jakiego powodu dostałaś skierowanie na badania prenatalne??? Ja oczywiscie na 1 wizycie zapomnialam o tym zupelnie powiedziec a chcialam tez otrzymac ze wzgledu na mojego Autystyka, boje się ze nastepne moze byc powaznie chore.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964153 przez asiekasiek
cześć dziewczyny:)
dla mnie też ostatni tydzień nie był za wesoły... kurcze ja nic nie czuje na dole brzucha może przez to ze delikatnie dodatkam żeby go nie uderzyć:p
zapachy z kuchni dalej przeszkadzają mi :/
kurcze musze poczytać o tych testach prenatalnych testy papa czy jakoś tak bo mało wiem o nich...

jurada ja rąk samo miałam gładka skórę bez żadnych krostek w pryszczy a teraz mam pełno tego powiedzialam to mężowi a on na to ze juz dawno to zauważył ale nie chciał mnie dolowac:p

wczoraj był mnie zapraszać kuzyn ma swój ślub miał przyjechać z narzeczona ale ta się źle czuje bo jest w czwartym miesiącu ciąży... a ja kurcze myślałam że po pierwszym trymestrze to już tak mija...:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl