BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963950 przez Kasia888
Myślę, że to fajny pomysł :) większość z nas podawała wiek oraz termin porodu jest nas sporo, więc byśmy miały większe rozeznanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963952 przez Lidziun
jurana tez o tym myslalam, ale stwierdzila ze niektore dziewczyny na dniach ida do lekarza wiec wiec wstrzymalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963955 przez jurada
No to bierz kartkę i notuj jak sie uzbieramy wszystkie to wpiszesz..

Jurada, 29 lat, tp. 19.09.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963956 przez Kasia888
To ja też podam swoje Kasia888 jeszcze :P 27 lat ale rocznikowo 28, termin 5.09.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963958 przez pesq
Mysle, że to dobry pomysl, bedziemy wiedziały na jakim etapie która jest :) Pesq 26 (27 rocznikowo) 23.09.2015 termin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963959 przez Kasia888
Takie mnie naszło teraz pytanie? czy moje maleństwo jest tygodniowo najstarsze? Czy ktoś ma dzidziusia w 10 lub powyżej? Większość jest chyba w 6,7,8 z tego co czytam na bieżąco na forum?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963961 przez pesq
Kasiu wydaje mi się, że tak. To dlatego Twój maluch jest już taki rozwinięty ! Super zazdroszczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963964 przez Kasia888
Zobaczysz Pesq za chwilę i Twój tak będzie wyglądał :cheer: zastanawiam się jeszcze nad Gattą, bo ona na pasku ma też 9 tydzień? Nie mogę się już doczekać kiedy poznamy płeć naszych dzieci :P . Pytałam pani ginekolog i powiedziała mi, że najwcześniej w 16 tyg a u niektórych jak słabo widać to w 20tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963965 przez 25malinka
dziewczyny ja jeszcze u lekarza nie byłam takze terminu dokladnego nie znam a z kalkulatorow roznie mi wychodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963967 przez asiekasiek
pesq to chyba źle z suwaczka przeczytalam.
asiek (27lat rocznikowo) w sumie już jutro będzie 9 tydzień termin porodu mam na 14 września.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963971 przez Lidziun
Jak będę miała chwile to w pisze, bo jak na dziś brak czasu. Strasznie mi się syn rozchorował, a może Wy cos doradzicie, może spotkalyscie się u kogoś z takim przypadkiem a mianowicie przez 2 dni gorączka 39,5 potem spadała i teraz na poziomie 38 38,5 biegunka senność brak apetytu, Olek i tak je baaardzo malo ale teraz prawie w ogóle nie chce jeść dzisiaj nawet mleka nie wypił które bardzo lubi. Byłam juz u lekarza podejrzewa grypę żołądkowa, ale z każdym dnie jest coraz gorzej. W poniedz mamy zrobić badanie moczu ale obawiał się ze jak tak dalej pójdzie to wyladujemy w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963974 przez mysia5
Lidziun mój brat z Bratowa tez mieli ttakie problemy z synkiem i chorował. I wiem ze jak nie mogli zbić gorączki to jechali do szpitala bo na przychodnie nie ma co liczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963976 przez mysia5
Dziewczyny ! Jakie piękne zdjęcia ! :) :) :) Jejku... też chciałabym takie mieć. Cudowne !!!
Ja na pewno na razie nie podam terminu porodu bo nic dokładnie nie wiem musze czekać ciągle. Mój maluch chyba będzie najmłodszy i obawiam się ze termin może wyjść mi nawet na ppaździernik ale chciałabym tu zostać z Wami pomimo wszystko ;) juz się nauczyłam do waszego grona i dobrze mi tutaj :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963989 przez asiekasiek
Kurcze Lidziun to moze faktycznie lepiej do szpitala jechać... tak to odwodni się, a tak to tam będzie miał zapewnioną opiekę.
Ja dzisiaj już troche lepiej czuje się, i już nudzi mi się w domu:p no ale niestety jestem skazana na dom, wolę lepiej wykurować się dla maleństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963991 przez 25malinka
lidziun teraz wirus jakis panuje wlasnie goraczka , biegunka, itp moze jedz do szpitala, albo podawaj jakies elekrolity zeby sie nie odwodnił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl