BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964155 przez melisamienta
Cześć mamusie :)
Nie mogę się doczekać dzisiejszej wizyty u lekarza. Trochę się boje bo oprócz braku miesiączki i pozytywnego testu beta w piątym tyg. nie mam żadnych objawów.
Koleżanka mnie pociesza, i mówi żebym się cieszyła, ale jak czytałam dziś forum o tych waszych mdłościach, apetytach to zastanawiam się czy za mną jest dobrze?
A jeszcze jak wyglądała wasza pierwsza wizyta? Co mam ze sobą wziąć. (badania grupe krwi swoją i męża jak mamy zrobioną?)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964163 przez 25malinka
Hej niedzielnie, u nas zima na calego, nawet przez jakieś 2 hej prądu nie bylo, pewnie jakaś linie uszkodzilo....

Co do ślubów to 2 w tym roku się nam szykują ale w lipcu i sierpniu wiec pewnie nie pójdziemy..


Jutrooo juz lekarz ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964164 przez 25malinka
Melisamieta jak masz gr krwi to weź bo w kartę ciąży wpisze a tak to on ci dopiero skierowanie na badania da, a o której wizyta i daj znać koniecznie co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964166 przez Kasia888
Melisamienta napisz po wizycie co i jak. Zapyta się Ciebie o przebyte choroby, choroby w rodzinie, datę ostatniej miesiączki, objawy- czy masz mdłości, czy masz obolałe piersi. Nie przejmuj się, niektóre kobiety przechodzą bezobjawowo ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964173 przez melisamienta
Wizytę mam o 20.30. Postaram sie odezwać jak nie dziś to jutro rano. A jeszcze pytanko jakie suplementy przyjmujecie? mi telefonicznie zalecił femibion i magnelle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964174 przez Lidziun
melisamienta niczym sie nie przejmuj ze nie masz objawow ja w obu ciazach nie mialam nic i wszystkie dziewczyny mi zazdroslily, zadnych mdlosci wymiotow wstretow braku apetytu nic, a teraz dramat, tak niektore dziewczyny maja, wiec bardzo ci zazdroszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964176 przez Zazanna
Lidziun dostałam skierowanie od ręki, bo mój partner jest dużo starszy ode mnie -w takich przypadkach mamy wskazanie do badań. Co po badaniu w razie.. to nie wiem. Nie myślę o tym. Czuję, że będzie ok :)

A teraz uciekam na uczelnię, dziś tylko jeden egzamin na szczęście. Tak chce mi się spać, że normalnie siedzę i ziewamm...

Miłego dnia Kobietki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964178 przez 25malinka
Melisamieta ja też nie mam za bardzo objawow; jutro się dowiem czy wszystko ok, ja też biorę femibion i właśnie jakiś magnez tez musze kupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964185 przez Scarlett86
Czesc dziewczynki :laugh:
To i ja sie chcialam dopisac: Scarlett 28lat (rocznikowo 29) tp 02.09.2015 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964196 przez Kasia888
Witamy Scarlett :) Ja przyjmuje Pregna plus i do tego kwas foliowy co drugi dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964200 przez Scarlett86
Ja tez biore kwas foliowy z witaminami C i D lekarz zalecil, dzisiaj mdlosci ustapily zaraz lepiej :cheer:
ale zeby nie bylo tak fajnie, strasznie wyszla mi alergia :( alergikiem jestem od urodzenia. Jestem uczulona na konserwanty, barwniki i pylki traw na codzien az tak bardzo mi nie przeszkadza ale kiedy jestem w ciazy a to moja 3 ciaza :) to jestem prawie cala wysypana maaasakra. Jeszcze jakies 6 miesiecy i bedzie po alergii i bede miala moje malenstwo. Nie moge sie doczekac :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964203 przez asiekasiek
No to Scarllet dość, że mdłości itp to jeszcze alergia:/ współczuje.
Ja na szczeście teraz więcej mogę już jeść... ale i tak przeziębienie jeszcze nie wyleczone:/
a jeszcze czuje się mało...hmm... seksownie:/ nie przytyłam nic a czuje się jak balon:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964210 przez Scarlett86
No nie za wesolo, ale co tam...
apetyt mam straszny taly czas bym cos jadla na zmiane slodkie, slone, kwasne :) juz 3 kilo przytylam i widac brzuszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964211 przez Scarlett86
Teraz w ciazy jestesmy bardziej podatne na przeziebienia niestety :blink: dlatego musimy na siebie uwarzac ja co sie wylecze to za 3 dni znowu jest to samo
:dry: uciekam na obiad :) zrobilam dzieciom galaretke z bita smietana na podwieczorek ale chyba cos jeszcze dzisiaj upieke od rano placek za mna chodzi :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964215 przez sabina
hej kobietki :)
piekne Wasze babelki...:) nim ja zobacze minie jeszcze miesiac i przez to jakos nie wiem podle sie czuje nie mam humoru wrecz wszystko w czarnych barwach widze ....mdlosci od rano do nocy i na okraglo 7 tydzien okropny i 8 tak samo sie zaczyna :(
taka piekan pogoda a ja nie mam sily sie zmusic zeby wyjsc na spacer :(

brzydka pryszczata wlosy jakies takie nie jak zawsze wiecie wyglad tez mi humoru wcale nie poprawia ....bllleeeeee

sabina 30 (rocznikowo 31) terminu jeszcze nie mam :woohoo: ale z moich obliczen to okolo 23 wrzesnia ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl