BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963824 przez asiekasiek
pesq to ty też jestes w 8 tyg? na kiedy masz termin?

Ja nic cały dzień nie jadłam a teraz zjadłam troszkę frytek (mąż sobie robił to podkradłam od niego) a teraz zrobiłam sobie bułke z serem to[pionym i paoryka konserwawa... i jeszcze napiłabym się piwa, ale pije herbate :P ja cały dzień leże w łóżku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963850 przez me.ch
Hej dziewczyny,
Jurada, mam nadzieje ze juz lepiej! Trzymam kciuki!

Lidzun, ja teoretycznie tez AZ tak duzo wiecej nie latam siku, ale za to jak juz pojde to jakbym tydzien trzymala! Mozliwe ze wlasnie przez to ze juz przebylas poprzednie ciaze Twoje miesnie sa jakos lepiej przystosowane do tego.. :)

Mysia, naparu z lisci malin nie mozna ale z samych malin chyba tak....melisa za to tez slyszalam ze wskazana, tak samo i rumianek. a hibiskusa tez nie mozna bo ponoc moze wywolywac skurcze...A na skore ja tez stosuje Palmers i poki co sobie chwale, przyjemnie pachnie i dobrze sie wchlania, ale to fakt ze ciut drogo wychodzi.. Ale sporo osob go polecalo wiec sie skusilam.

Kasia, Sylwia - GRATULUJE CZLOWIECZKA :) sama radosc, az sie mordka smieje jak przeczytalam! :) super!

Asiek, ja na przeziebienie polecam mleko z czosnkiem i miodem naraz, oraz syrop z cebuli (ja robie z dodatkiem odrobiny czosnku i miodem zamiast cukru) - mi pomoglo niedawno!

Gatta, mnie tez pobolewa czasem ale podobnie jak Zazanna, czesto wystarczy ze zmienie pozycje i przechodzi...

Basiek, BARDZO mozliwe ze tez juz zobaczysz! :) a ten zabieg brzmi dosc dobrze w sumie, chyba, zwazywszy na okolicznosci itp, mysle ze dobrze ze jest taka opcja! Bedziemy trzymac kciuki!

Pesq, ja wloskow nie zauwazylam, za to mam cale czolo w przyszczach a dodatkowo na policzku i na brodzie :(

ja bylam wlasnie dzis, bo mialam rano plamienie i juz nie wytrzymalam czekac do poniedzialku (na kiedy mialam juz umowiona wizyte) i sie wcisnelam (wlasciwie wymusilam na recepcji zeby mnie zapisali na dzis) i u mnie dzis wg miesiaczki bylo 7tyg i 2 dni, a przy badaniu okazalo sie ze ciaza jest mlodsza o tydzien i wg rozmiarow ma 6 tyg i 1 dzien ale - BYLO WIDAC I SLYCHAC SERDUSZKO!!!!! :) a tak sie z rana zestresowalam.... gin przepisal mi progesteron na wszelki wypadek, ale ogolnie powiedzial ze wszystko wyglada dobrze, mamy tetno 136 a nasz czlowiek ma 6.1mm ;)

Zazanna, dobrze rozumiem, zreszta chyba wszystkie tu to rozumiemy.... wystarczy jedno zdanie zeby wprawic nasze mozgi w zapetlony tok myslowy..... Moj gin na poczatku tez mi nagadal ze jeszcze sie nie ma co cieszyc itakie tam, ale dzis sie pytalam czy juz mozna i mowil ze tak, ale ze oczywiscie wciaz nalezy bardzo uwazac i ze jeszcze sie wiele moze wydarzyc (znow ten dreszcz) ale na dzien dzisiejszy wszystko wyglada jak nalezy - wiec ja postanowilam "uslyszec" te ostatnia czesc wypowiedzi i sie cieszyc;) choc zaniepokoilo mnie to plamienie i napewno teraz bede bardziej uwazac w pracy....
Tyle ze w pracy ciezko 'uwazac' i jednoczesnie uwazac zeby sie jeszcze nie wydalo (choc mysle ze fakt ze z nalogowca przestalam w ogole pic kawe i pare innych drobiazgow powoli zaczyna wzbudzac plotki......), ale jeszcze tylko 6 tygodni i bedzie mozna sie przyznac...... Ech, oby tylko do marca!

A w ogole to wyszlo dzis ze mozliwe ze termin porodu bedzie na poczatku pazdziernika, ze wzgledu na to ze ciaza okazala sie byc troche mlodsza, ale co tam, zostaje we wrzesniowych mamusiach bo juz sie przyzwyczailam do tego naszego malego grona :)

A mdlosciom zycze odejscia!

(dlugo juz nie odpisywalam, troche sie tego nazbieralo.....)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963852 przez me.ch
A no i zapomnialam, ze sie chcialam moja truskawą pochwalic i serduszkiem :)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony




Troche kiepska jakosc, ale co tam... usmiecham sie do zdjecia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963874 przez Sylwia-89
To może i ja pokażę Wam mojego maluszka :) Z prawej strony jest główka ;)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963878 przez 25malinka
Hej dziewczyny nie było mnie kilka godz a tu ponad 20 postów do nadrobienia, musiałam załatwić parę spraw potem byłam u siostry i teściowej i tak zeszło jalos....

Pesq współczuję nie przespanej nocki, mi jakoś piersi juz nie dokuczają i wróciły do normalnych rozmiarow, co do śniadania to pierwsze co jak wstanę to kawa, a później dopiero myślę nad jakimś jedzeniem np kanapka z serkiem, parowki, płatki kukurydziane na mleku

Jurada co się dzieje, źle się czujesz????

Asiekasiek z tego co wiem to duomox nie jest aż tak mocnym antybiotykiem w porównaniu do innych wiec pewnie dozwolony w ciąży

Gatta zdrowiej

Myślą co do kremów to gerber dla kobiet w ciąży jest fajny, używałam nie klei sie, nie swędzi jak dla mnie extra

M.ech zazdroszczę tez bym chciała zobaczyć swojego maluszka mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963880 przez 25malinka
Sylwia super ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963887 przez pesq
Asiekasiek - termin raz mówiła 23 raz 22 :) ostatnia miesiaczka 17 grudnia, więc wychodzi, że 7 tydzień 2 albo 3 dzień, już sama nie wiem :)

Dziewczyny śliczne Wasze maluszki, oto mój z poniedziałku nie do końca rozumiem ten obrazek bo maluch wg pomiaru jest z prawej, co to to z lewej to nie wiem , ale wszystko ponoć jest ok :P


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963895 przez Kasia888
Moje maleństwo :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963897 przez Lidziun

Sylwia-89 napisał: To może i ja pokażę Wam mojego maluszka :) Z prawej strony jest główka ;)

Załącznik nie został znaleziony



a ja mam dokladnie identyczne zdjecie maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963899 przez Kasia888
Sylwia śliczne zdjęcie :) a jak to zrobiłaś że ono pojawiło Ci się takie duże a nie tylko w załączniku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963900 przez Kasia888
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963901 przez Kasia888
Ju z mam. Widzicie jak wszystko dobrze widać? :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963929 przez me.ch
Super wszystkie maluszki:) a te troszkę większe to jak słodkie gumisie:) tez bym już takiego chciała zobaczyć, ale okazuje się ze moja ciąza jest młodsza niż liczyłam;) (Pesq, ja też ostatnia @ 17.12 ale powiedział ze termin 27.09 a wg rozmiaru maluszka to nawet może być później)
Ale usłyszeć serduszko to było coś niesamowitego :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963939 przez 25malinka
no super te zdjecia, a te małe bąbelki tak wyraznie juz widac, ja napewno nie bede miala jeszcze usg ale i tak sie ciesze, ze juz niedlugo mam wizyte ( poniedziałek :-) )
mam nadzieje ze przynajmniej serduszko usłysze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963943 przez jurada
Hej dziewczynki... U mnie wszystko dobrze, choc miałam ostatnio dzien zwątpienia... MNIE TEZ DOPADLO! a tak to mdłości nie dają mi zyc...

Co byście powiedziały na to, żeby na 1 stronie wypisac nick, wiek i termin porodu. Musiałaby to zrobić LIDZIUN bo ona byla tu jako druga...

Jejku dziewczyny no liczne te wasze lobuziaki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl