BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964460 przez mysia5
Kurcze dziewczyny strasznie mnie dziś kłuje tak jakby w macicy , jak chodzę to się nasila bardzo lub jak ide siusiu . Nie wiecie od czego to może być ? Co mam zrobić żeby przeszło ? :( dość mocno mnie boli i utrudnia funkcjonowanie w pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964462 przez mysia5
Przepraszam.... widzę że jedna z Was poruszyła juz temat klucia w macicy. Uciekł mi gdzieś ten post, wybaczcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964463 przez Lidziun
Dziewczyny UWAGA dla wszystkich które biorą kwas foliowy dzisiaj na stronie tvn24 podali ze są 2 partie tego specyfiku wycofywane z aptek bo cos tam jest nie tak z partia sprawdzcie sobie ja to zdobilam i moje są ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964464 przez Scarlett86
Mysia5 tak pisalam wlasnie o tym i nie mam pojecia co to moze byc :(
Bol sie nasila podczas chodzenia, dzisiaj wracalam ze sklepu z zakupami
i musialam na chwile stanac bo nie moglam isc.
Dziwne uczycie kluje, rwie, boli i tylko podczas chodzenia. Mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964466 przez mysia5

Scarlett86 napisał: Mysia5 tak pisalam wlasnie o tym i nie mam pojecia co to moze byc :(
Bol sie nasila podczas chodzenia, dzisiaj wracalam ze sklepu z zakupami
i musialam na chwile stanac bo nie moglam isc.
Dziwne uczycie kluje, rwie, boli i tylko podczas chodzenia. Mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje.


Scarlett, ja odczuwam dokładnie to samo i nie mam pojęcia... przyszło nagle :/ mam nadzieje ze to nic poważnego i szybko minie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964467 przez mysia5

Lidziun napisał: Dziewczyny UWAGA dla wszystkich które biorą kwas foliowy dzisiaj na stronie tvn24 podali ze są 2 partie tego specyfiku wycofywane z aptek bo cos tam jest nie tak z partia sprawdzcie sobie ja to zdobilam i moje są ok


Lidziun, a wiesz może jakie nie są dobre ? kurcze... wystraszyłam się teraz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964469 przez Lidziun
znalazlam juz wklejam info

Kwas foliowy "Acidum Folicum Richter" zostanie wycofany z obiegu. Taką decyzję podjął Główny Inspektor Farmaceutyczny. Przyczyną wycofania jest niezidentyfikowane zanieczyszczenie produktu leczniczego. Wedle informacji zamieszczonej na stronie GIF, 6 lutego 2015 roku wpłynął wniosek podmiotu odpowiedzialnego (Gedeon Richter Polska Sp. z.o.o.) o wycofanie z obrotu podanych serii produktu leczniczego: H43003A data ważności: 03.2016 oraz H43004A data ważności: 03.2016.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964471 przez Scarlett86
Mysia5 szukalam informacji na ten temat w internecie i jakis lekarz pisal ze niektore kobiety tak maja, niektorym przechodzi po jakims czasie a niektorym towarzyszy to do konca ciazy :dry: a to przez to ze dzidzia rosnie i macica sie rozciaga itd...oby wszystko bylo dobrze! 19 lutego mam usg w szpitalu to napomne o tym. Dopiero w marcu bede sie widziala z moja midwife to z nia o tym pogadam moze sie wyjasni. Jak sie dowiem co jest przyczyna to napisze jesli bedziesz wiedziala cos wczesniej to prosze daj znac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964473 przez Scarlett86
Maz sie smial ze chodze jak bym byla w co najmniej 8 miesiacu, a to dlatego ze chodze jak kaczka to wlasnie przez ten bol przy chodzeniu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964484 przez Zazanna
Scarlet nie wiem czy u Ciebie tak jest ale u mnie tak, nic innego mi nie przychodzi do głowy, a jedno zawsze wiąże się z drugiem u mnie

Malinka czyli jeszcze nie mam dzieci, to to nie jest niebezpieczne? Dopiero przy drugiej ciąży. Dobrze rozumiem?

Wysprzątałam całe mieszkanie, pomalowałam paznokcie odżywką, a teraz chyba poleżakuję, bo i mnie zaczyna ćmić w brzuchu :( -pewnie autosugestia -.-'

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964504 przez Sylwia-89
Jesli chodzi o dolegliwości związane z brzuchem, to od kilku dni mam klucia i takie bulgotanie lub takie poruszanie się jakby mi nerw skakał gdzies na wysokości troszkę powyżej lewego jajnika.. Zastanawiam się czy to nie od jelit, bo mam ostatnio wolniejsza przemianę materii. Dodam, ze nie jest to jakaś męcząca dolegliwość ani bolesna, ale mnie zastanawia co to moze być.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964508 przez 25malinka
Zazanna w necie tak wyczytalam, zapytaj się jeszcze dokładnie jak wizytę będziesz miala, nie martw się u mnie było ok to u ciebie tez na pewno bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964514 przez asiekasiek
hej a o to moje pączki :) może nie zbyt idealne okrągłe:) ale smaczne :silly:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964515 przez asiekasiek
a tak w ogóle to tak namęczyłam się je robiąc, że jak czekałam jak ciasto troszkę urośnie to poszłam spać, dawniej nigdy nie spałam w dzień, była to dla mnie stara czasu... a i więcej pączków wyszło:)

Lidziun ja na szczęście mam inny kwas foliowy:) Dzięki za info :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964516 przez pesq
Hwj dziewczyny,
melisa śliczny fasolek :)
asiek śliczne pączki ;)

Ja dziś w pracy byłam pierwszy dzień po tygodniowym zwolnieniu, jestem TAAAAAAAAKA zmeczona a to dopiero poniedziałek. Mysia, Scarlet mnie też kłuje/boli brzuch i tak jakby "ciągnie" w pochwie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl