BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964350 przez 25malinka
Hej laski Ja o 10.15 mam wizytę choć pewnie usg nie będę miała ale jestem ciekawa czy jest wszystko ok...

Melisamieta gratulacje śliczne zdjęcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964352 przez Zazanna
Asiek łooo to wrzuć zdjęcie jak już zrobisz:) Też nie robiłam nigdy, ale nie będę próbować, przy kotletach potrafię się oblać tłuszczem, a co dopiero przy pączkach heh
ooo przypomniało mi się, w święta podsmażałam pierogi (byliśmy u mojej Mamy) na wigilię i nie jestem przyzwyczajona do nie mojej kuchni i tyłkiem zwaliłam patelnię i cały olej polał mi się po nodze -na szczęście dopiero co go postawiłam i był tylko ciepły.. Mój T. to się dziwi, że jeszcze żyję, bo ja tak mam ze wszystkim -a im bardziej się pilnuję aby nic nie wylać/zwalić/potłuc tym bardziej to robię łeee -taki mój urok widać :)

Juradka nie stresuj się ! Jutro się okaże, że wszystko w jak najlepszym porządku :)

Malinka trzymam kciuki i pochwal się jak wrócisz:)

Kasandra a nie masz możliwości pójść jeszcze na zwolnienie? Ja sobie nie wyobrażam siedzieć teraz w pracy -ciągle usypiam na stojąco i nie mogę się na niczym skupić

Sabina u mnie też tak.. To co mi smakowało w zeszłym tygodniu w tym jest łee :( Tylko kanapki z dżemem mniam -ale to chyba niezbyt zdrowo.
A w ogóle to na warzywa też nie mogę patrzeć -a raczej jestem z tych sałatkowych i zdrowo żywieniowych.. A tu proszę -tylko pizza mi się dobrze kojarzy eh.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964353 przez basiek149
hej :]
wczoraj się tak fatalnie czułam, że nie miałam na nic ochoty...z kolei dzisiaj obudziłam się z taką energią, że aż mnie to przeraża.
ja jutro też mam wizytę. do tej pory odliczałam, nie mogłam się doczekać a dzisiaj ogarnął mnie mega stres...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964360 przez asiekasiek
Zazanna to lepiej z tłuszczem teraz nic nie rób :) ja jestem z tych co się potyka jak idzie :whistle:
Malinka jestem ciekawa jak tam po wizycie u Ciebie będzie ale na pewno dobrze :lol:
U Was też tak pada śnieg?? Bo u mnie zasypuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964367 przez asiekasiek
a tak w ogóle to dzisiaj mam taki humor, że wszystko mnie wkurza!! :angry:
myślałam jak zmienie sobie avatara i suwaczka to mi przejdzie ale nic to nie dało :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964380 przez Kasia888
Za przykładem Asiekasiek też uaktualniłam swój suwaczek :) mnie osobiście najbardziej wkurza mój mąż, powiem Wam, że nie ma teraz lekko ;) Melisamienta gratki, Malinka napisz potem, Zazanna Twój tekst o potykaniu się i tendencji do niespodziewanych wypadków naprawdę mnie rozbawił, mogłabyś pisać felietony :) i doskonale wiem o co chodzi :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964385 przez melisamienta
A czy są tu mamy które mają podwyższone ciśnienie?
bo ja własnie dostałam dopegyt i acard i codziennie 3 razy dnia kontrola ciśnienia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964387 przez Sylwia-89
Witam ;)
Melisamienta gratuluję maluszka, cieszę się, ze wszystko jest w porządku:)

Jurada, rozumiem Twoje obawy. Mam to samo, niby nic złego się nie dzieje, a jednak jakies nerwy są. Pewnie przez to, ze na początku miałyśmy te plamienia. Z tego co zdążyłam zaobserwować, to bardzo dużo kobiet ma takie. Podczas wizyt tylko spotkałam 4, które też miały ten problem. Na pewno wszystko będzie dobrze, musimy w to wierzyć. :)

A jesli chodzi o pączki, to też zamierzam się zabrać i zrobic na czwartek, ale ja raczej zrobię z piekarnika, wiec takie bardziej bułeczki. Tych prawdziwych nie chcę ze względu na to, ze mimo wszystko są dosyć tłuste, wiec wolę delikatniejsze, bo i bez tego już tyję. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964403 przez Scarlett86
Witam :laugh:
Od jakiegos czasu dzieje sie cos dziwnego :dry: kiedy chodze czuje jak by bolala mnie szyjka macicy takie rwanie i klucie.
Wczesniej mialam tak pod koniec ciazy kiedy dzidzius sie obnizal, a tu minelo dopiero 10 tygodni i troche mnie to martwi
slyszalam ze to moze byc rozciaganie macicy ale sama nie wiem. Mieszkam w Anglii i jeszcze nie bylam badana. Mialam
spotkanie z midwife ale zalozyla mi karte ciazy pobrala krew zbadala cisnienie i to wszystko. Usg mam 19 lutego w szpitalu
i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) Miala moze ktoras z Was takie rwanie przy chodzeniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964420 przez asiekasiek
Scarlett ja takiego czego nie miałam :/
melisamieta nie mam podwyższonego ciśnienia ale chyba ktoś wcześniej pisał że bierze acard wiec może ktoś odezwie się...
ciasto na paczki wyrobiłam:) teraz rośnie:) nie słyszałam o takich z pierniczka ale pewnie pyszne wyjdą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964430 przez 25malinka
Byłam już tak jak mówiłam usg na następnej wizycie 10 marca, a tak zbadał mnie., powiedział ze dobrze się bada i założył karte, zlecił mi sporo badań w tym jakiś odczyn Coombsa bo mam ujemna grupę krwi, z tego wszystkiego nawet wyszło mi z głowy żeby zapytać o termin porodu, ale pewnie na usg mi powie dopiero, ciśnienie w normie, mówił mi o prenatalnych ze jeśli chce to w 12 tyg ciąży, koszt 400 zl i tyle chyba....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964441 przez Zazanna
Asiek u mnie chwilowo przestało, ale wcześniej sypało jak oszalałe :)

Kasia dzięki ;)

Meliska ja mam z natury za niskie, więc nie pomogę :(

Sylwia schowaj wagę i problem z głowy :) Ja przygotowując się do czwartku przezornie upewniłam się od której godziny będzie moja cukiernia otwarta (bo wcześnie wstaję), w końcu tłusty czwartek to prawie jak urodziny B)

Scarlet a nie masz problemów z łazienką? Bo mnie tak w taki sposób "ciągnie" właśnie jak nie mogę ten tego.

Malinka a co się stanie jeśli ma się ujemną grupę? Ja też mam ujemną, kurka zapomniała o to zapytać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964443 przez mysia5
Hej :))
Śliczne zdjęcie :)
Ja dzisiaj jestem śpiąca i tez w nocy budze się z pełnym pecherzem a później boli mnie brzuch ;/ głupie uczucie.
Ja biorę tez acard , mam przypisany przez lekarza.

Miłego dnia kochane ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964447 przez Scarlett86
Zuzanna nie mam z tym problemow :)
Teraz jest ok ale w zeszlym roku w pracy nabawilam sie zapalenia pecherza :dry:
Bylam nawet w szpitalu bo od tego zalatwilam sobie nerki skonczylo sie kolka nerkowa :dry:
mialam pozniej robione badania okazalo sie ze mam cysty na nerkach mialam miec zabieg w grudniu
potem przelozyli mi na 20 lutego ale okazalo sie ze jestem w ciazy wiec bede mi tylko obserwowac nerki.
Bylam tez na kontroli u lekarza i stwierdzil ze infekcji zadnej nie ma. Zuzanna myslisz ze ten ból przy chodzeniu
to moze byc od tego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964449 przez 25malinka
Zazanna chodzi o ten konflikt serologiczny, po porodzie dostaniesz zastrzyk z immunoglobulina d czy coś takiego i będzie ok, a u mnie ze względu na to ze to juz kolejna ciaza musi być to kontrolowane i dlatego w każdym trymestrze musze mieć robiony jakiś odczyn coombsa, musze jeszcze dokładnie poczytać o tym bo bardzo nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl