BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #964716 przez asiekasiek
my będziemy mieć 1 września 3 rocznice ślubu, maleństwo musiałoby się pośpieszyć o dwa tygodnie :) a w sumie różnie to bywa :silly:
jejku ja jeszcze tydzień i zobaczę na USG moje maleństwo:)

a wczoraj oglądałam w tv program o porodach w USA, i fajnie tam wygląda opieka nad kobietą w ciąży/rodzącą chociaż pewnie to wszystko na pokaz...
W sumie w Kanadzie mam kuzyna i jego żona była bardzo zadowolona z porodów, bez nacinań siłami natury i tam jest tak, że jak matka i dziecko czują się dobrze to już na drugi dzień wychodzą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964718 przez Zazanna
Iwonka witam :)

Asiek my to samo ! :) Zaadoptowaliśmy psa 2 dni przed tym jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, a kota półtora roku temu B)
I się śmiejemy, że na pewno dziewczynka będzie, bo i pies i kot to dziewczynki i zrobimy mu w domu istny babiniec B)

Jurada czekamy na wieści :)

Malinka fajnie by było jakby się urodził w taki dzień :) Moja przyjaciółka urodziła w swoje urodziny <3

A w ogóle to dzień dobry wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964721 przez 25malinka
Widziałyscie na lutówkach juz się zaczeły porody, dziewczyna pisała, ze jedna połozna miala fajna a drugą jak z horroru!!!!! Ja na szczescie miałam polozna bardzo fajna, bardzo mi pomogła, a nacinana tez nie byłam, mialam chyba jakies delkatne pekniecia i 3 małe szwy rozpuszczalne

Asiek tez bralas ślub we wrzesniu ? fajnie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964723 przez asiekasiek
Malinka też we wrześniu a jeszcze 1 września :P
Zazanna to bidny będzie tatusiek tyle bab w domu:P to u nas jest jak na razie równowaga pies dziewczynka a kot chłopiec :P

Kurcze a co do porodów jak czytałam to też zależy od położnej wszystko :/
oj to wejde na forum i poczytam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964731 przez mysia5
Ja chciałabym uurodzić maluszka w swoje urodziny 20 września , ale pewnie będę miała później termin :p
Siedzę w pracy i juz chce do domu ;)
Jestem nie wyspana dzisiaj ... mój ukochany wczoraj wieczorem miał ochotę na igraszki i przyznam że mnie ta ochota zaraził no i troszkę przyjemności było :) oczywiście przez niego teraz jestem nie wyspana i to wszystko jego wina :laugh: no ale trudno... raz na jakiś czas można , porównując przed ciążą a teraz to aż mi go żal bo biedny ma post prawie cały czas Hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964733 przez sabina
witam sie wtorkowo :)
dzis dzien chyba odrobineczke lepszy ale zauwazylam ze lepiej jak jem po troszcze co chwile niz jak mam zjesc cala porcje ......ale mdlosci dalej sa
do tego zaparcia .......wzdecia okropienstwo

moja polozna byla spoko .....ale bylam i nacinana i peklam wiec szwow dosc troche mialam do tego po samym porodzie ....przez caly dzien spedzony na porodowce nie bylam ani razu siku a dostalam duzo kroplowek i moj wielki pecherz zatrzymywal to wszystko co powinno juz wiecie oczyszczac sie z macicy .....wiec akcja byla jak nie wiem ....jak polozna nacisnela mi na brzuch to trysnela ze mnie krew :woohoo: szybko anestezjolog lekarz ......pamietam ostatnie slowa anestezjologa poczuje sie pani troche dziwnie.....zapytalam-jak...i nie zdazylam dokonczyc pytania bo juz spalam :side: wyczysli i jak sie ocknelam to anestezjolog nademna wisial i mi gada "ale nam tu pani pierdol naopowiadala" heheheh pozatym moj porod to byly trzy dni meki wiec.......mam nadzieje ze teraz pojdzie szybciej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964756 przez melisamienta
A jak to jest przy pracy przy komputerze? Ja pracuje przy wprowadzaniu faktur do komputera przez 8 godzin. Myślałam ze szefowa przeniesie mnie może na kase ale chce żebym została w biurze. Na L4 nie opłaca mi sie iść bo dostane minimalne wynagrodzenie a tak zawsze miałam jakąś premie nawet 500 zł. bede dzwonić wieczorem do lekarza co on na to. A jak wy myślicie a może któraś z was pracuje przy komputerze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964762 przez mysia5

melisamienta napisał: A jak to jest przy pracy przy komputerze? Ja pracuje przy wprowadzaniu faktur do komputera przez 8 godzin. Myślałam ze szefowa przeniesie mnie może na kase ale chce żebym została w biurze. Na L4 nie opłaca mi sie iść bo dostane minimalne wynagrodzenie a tak zawsze miałam jakąś premie nawet 500 zł. bede dzwonić wieczorem do lekarza co on na to. A jak wy myślicie a może któraś z was pracuje przy komputerze.


Melisa ja też pracuje przy komputerze , jak siedzę faktycznie za długo to bolą mnie plecy ale staram się robić jakieś przerwy. Jeśli masz możliwość to tez je sobie rób i odejdź na jakiś czas od komputera ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964765 przez Scarlett86
Czesc dziewczynki :) Witaj Iwona :)
Ciekawe kiedy ja urodze :) termin mam na 2 wrzesnia wczesniej mialam podany na 5.
Moja mama ma urodziny we wrzesniu 8 a maz 12 a 29 wrzesnia mamy 12 rocznice bycia razem
a 24 lutego 8 rocznice slubu. Dziewczyny co sadzicie o byciu mama chrzestna w ciazy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964767 przez Lidziun
Ja pracowała przy komputerze jak byłam w ciąży i niby nie jest to szkodliwe dla dziecka ale wiem ze pracodawca ma obowiązek skrócić czas pracy do 4 godz max jeżeli praca jest tylko przy komputerze ja tak miałam i zamiast siedzieć po 9 godz bo tak się wtedy u nas pracowało to miałam pol etatu a płaconejak za ccały także musicie się dowiedzieć czy to jeszcze funkcjonuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964768 przez pesq
Hej hej :).

Ja też od wczoraj w pracy po tygodniu na L4 i wracam do domu zmordowana jak nie wiem.. wczoraj przysypiałam o 18:30 a o 20 już spałam. Też pracuję przy komputerze ale staram się spacerować trochę.

Kurcze nie wiedziałam że to FOLIK wycofali, ja wczoraj łyknełam ostatnia tabletke i wyrzucilam pudełko i nie wiem jaka to seria była... nie przestanę sie martwic teraz :unsure: :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964770 przez 25malinka

Scarlett86 napisał: Czesc dziewczynki :) Witaj Iwona :)
Ciekawe kiedy ja urodze :) termin mam na 2 wrzesnia wczesniej mialam podany na 5.
Moja mama ma urodziny we wrzesniu 8 a maz 12 a 29 wrzesnia mamy 12 rocznice bycia razem
a 24 lutego 8 rocznice slubu. Dziewczyny co sadzicie o byciu mama chrzestna w ciazy?


scarlet ja słyszałam ze nie powinno sie podawac dziecka bedac w ciazy, ale to chyba jak kto uwaza, ja raczej bym ni9e została chrzestna teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964774 przez sabina
a dlaczego nie powinno sie byc matka chrzestna wciazy?zabobony......ja tam wierze tylko w jedno - w Boga :)

z innej beczki odkad zaszlam w ciaze marzna mi stopy i rece ....non stop zimne paznokcie nawet czasem sinieja troche....myslicie ze powinnam sie martwic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #964776 przez asiekasiek
Scarlett jeżeli byłoby by to dziecko bliskiej osoby tzn brata czy siostry to zgodziłabym się, bo dziecku nie odmawia się, ale wszędzie są inne zabobony :blink:

Ja też pracuje przy komputerze, nie wiem jak to będzie:/ po L4 będę chciala wkońcu powiedzieć przełożonemu o tym, że jestem w ciąży. Pewnie się nie ucieszy bo jak przyszłam tam do pracy to nie był zachwycony, że przydzielili mu kobietę :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #964777 przez asiekasiek
Sabina ja tak samo mam, ale dlaczego to nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl