BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #964618 przez jurada
Lidziun ja polecam solec w warszawie. Zobacz sobie na stronie internetowej szpitala... Ja rodziłam tam syna i naprawdę polecam. Znieczulenie bezpłatne, opieka non stop, porody rodzinne i naprawde doskonali lekarze wg. Mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964623 przez asiekasiek
Mysia ja jestem za tym, żeby kobiety ciążowe tak dobrze miały :) ohh jak fajnie byłoby:)

A wiecie co!! Właśnie przed chwilą mojego męża przyłapałam na tym, że czytał forum!!! Wasi też tak robią? To jest moja prywatna sprawa! Wkurzyłam się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964631 przez Lidziun
moj na szczescie nie czyta :P mowiac o znieczuleniu przypomnialo mi sie ze jeszcze jest gaz rozweselajacy, ale podobno troche oslabia rodzacą i boje sie ze zamiast przec bede sie smiala :laugh:

jurada solec.... mam uraz do tego szpitala czytalam ze jest swietny ale tam przez glupia lekarke stracilam pierwsze dziecko, bo zamiast zrobic mi usg i dac jakies leki na podtrzymanie jak zaczelam plamic, to powiedziala mi ze w ogole w ciazy nie jestem, wiec teraz szukam roznych informacji

czytalyscie moze moj wczesniejszy post o kwasie foliowym??
jezeli nie wklejam jeszcze raz

Kwas foliowy "Acidum Folicum Richter" ( jest on pod nazwą folik, ktory przewaznie daja w aptekach) zostanie wycofany z obiegu. Taką decyzję podjął Główny Inspektor Farmaceutyczny. Przyczyną wycofania jest niezidentyfikowane zanieczyszczenie produktu leczniczego. Wedle informacji zamieszczonej na stronie GIF, 6 lutego 2015 roku wpłynął wniosek podmiotu odpowiedzialnego (Gedeon Richter Polska Sp. z.o.o.) o wycofanie z obrotu podanych serii produktu leczniczego: H43003A data ważności: 03.2016 oraz H43004A data ważności: 03.2016.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964655 przez iza1988
Hey dziewczyny, mam do sprzedania zestaw ubranek dla chłopca rozmiar 56-68, oto link

olx.pl/oferta/paka-ubranka-dla-noworodka...8-CID88-ID8SMg3.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964670 przez 25malinka
Lidziun ja miałam ten gaz ale nic na mnie nie podzialal, ale niektórym pomaga tak slyszalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964682 przez jurada
Hej kobietki.
Jana 8.30 do lekarza... Z tych nerw to brzuch mnie rozbolal...:(
Trzymajcie kciukasy. Odezwe się jak wrócę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964683 przez mysia5
Dzień dobry :)
Jurada , na pewno wszystko będzie dobrze ! Trzymam kciuki ;*
Lidziun , dziękuję za informacje o kwasie, ja biorę falvit ale na szczęście mam inny numer seryjny niż te które podałas :)
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964695 przez 25malinka
Witam wtorkowo :-)

Ja tradycyjnie przy kawce, mała się bawi jeszcze na łóżku, musze ogarnaac troche i jakis obiad ugotowac, tylko nie bardzo wiem co, moj S wczoraj cos mowił o grochowej wiec moze zrobie:-) a Wy jakie plany na dzis????

Jurada trzymamy kciuki i odezwij sie po wizycie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964697 przez 25malinka

asiekasiek napisał: A wiecie co!! Właśnie przed chwilą mojego męża przyłapałam na tym, że czytał forum!!! Wasi też tak robią? To jest moja prywatna sprawa! Wkurzyłam się!



Mój raczej nie czyta, nawet nie wiem czy umiałby wejsc na to forum, hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964698 przez Iwona321
Ja też jestem tu nowa i ciemna, nie wiem jak mam rozpocząć dyskusję???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964702 przez 25malinka
Hej Iwona napisz cos o sobie skąd jestes ile masz lat, na kiedy masz termin porodu, czy pracujesz czy nie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964707 przez asiekasiek
Dzień dobry:)
W sumie zostawiłam otwarte forum... ale nie musiał czytać :p
Malinka, ale Ty masz fajnie już na córeczkę już masz i jeszcze drugie szykuje się :) wiem, że dużo pracy jest przy tym, ale ja jak narazie mogę na kota i psa popatrzeć się jak bawią się :P heh jestem po ślubie 2,5 roku i zwierzaki stały się takimi dzieciakami naszymi, więc chyba była najwyższa pora na dziecko, żeby nie ześwirować :laugh: :laugh:

Jurada pisz pisz jak będziesz po:)

Cześć Iwona :) skąd przybywasz?? :cheer: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964708 przez Iwona321
Hej, mam 32 lata i jestem w drugiej ciąży, właśnie jestem w pracy i odkryłam to forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964710 przez asiekasiek
No to WITAMY :cheer: W którym tygodniu jesteś w ciąży kiedy termin??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964712 przez 25malinka

asiekasiek napisał: Dzień dobry:)
W sumie zostawiłam otwarte forum... ale nie musiał czytać :p
Malinka, ale Ty masz fajnie już na córeczkę już masz i jeszcze drugie szykuje się :) wiem, że dużo pracy jest przy tym, ale ja jak narazie mogę na kota i psa popatrzeć się jak bawią się :P heh jestem po ślubie 2,5 roku i zwierzaki stały się takimi dzieciakami naszymi, więc chyba była najwyższa pora na dziecko, żeby nie ześwirować :laugh: :laugh: :cheer: :cheer:


No powiem Ci, że fajnie, Natalia 7 marca skończy 2 latka, jest taka fajna, sama umie sie bawic, mała pociecha :-) U nas 17 września będzie 4 rocznica naszego ślubu, a może bąbelek zrobi niespodziankę i przyjdzie wtedy na świat :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl