BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #364720 przez aganio87
fanta Witaj w naszym ciężarówkowym gronie zrób sobie sówaczka byśmy mogły na bierząco widzieć tydzień ciąży a masz już imię wybrane???

Jak ja wam zazdroszcze w wyborze wózków bo jest tyle tego na rynku i takie śliczne a ja musze nie dośc że szukać w miare jakiś który sie zmieści do samochodu to w miare zwinny do sklepu i w miare lekki bym mogła sobie poradzić z nim i z dzieciaczkami...




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364721 przez chalatek
witam serdecznie,ja również mam termin na wrzesień i jestem w 5 miesiącu ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364727 przez aganio87
witaj Chalatek :) :) chwal sie swoją nienarodzoną pociechą znasz płeć??




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364740 przez fanta
Witam Was dziewczyny :):) aganio z imieniem to jest ciezko bo mój maż wymyślił że bedzie Aleksander :/ podoba mi sie ale zdrobniale już nie bardzo.. ja wolałabym Jakub, albo Antoni :D:D właśnie odnośnie suwaczka.. wybrałam sobie już jaki ale nie mam pojecia gdzie ten kod wkleić żeby sie suwak pojawił na stałe ? :/ i który ten kod bo jest podane kilka propozycji domyślam się że bedzie to jeden z dwóch pierwszych 1) Kod dla forum z obsługą UBBCode lub BBCode: lub 2 )Kod dla forum z obsługą ezCode: Gdybyście mi powiedziały gdzie ja mam to skopiowac heh i które to będę wdzięczna :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364743 przez aganio87
OOO to jak u mnie o Aleksandra była wojna... heheheh i został Kajetan :)

Jak już sobie suwaczek wybrałaś to skopiuj pierwszy link i wkej w Twój profil i po lewj str masz " mój profil" wchodzisz w to i po prawej str masz podpis i tam wklejasz :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364745 przez chalatek
niestety jeszcze nie znam płci, 24 maja będę już wiedziała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364746 przez aganio87
oo to już niedługo a jak czujesz???? dziewczyny wklejajcie zdjęcia brzuszków bo jesteśmy ciekawe jak u was:) a ile przytyłyście ?? czy jakieś problemy ze spaniem macie??? dołączajcie sie żywo do naszych dyskusji :) :) :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364747 przez fanta
maam :):) juhu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364748 przez chalatek
czuje, że będzie chłopak a bardzo chce dziewczynke,mój brzuszek jeszcze jest mały :( więc zbytnio nie mam czym się pochwalić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364750 przez aganio87
oj zawsze jest sie czym chwalić :) :) :)

Fanta super że ci sie udało :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364751 przez chalatek
a u Ciebie bliźniaki :)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364752 przez fanta
Ja nie miałam w zasadzie mozna powiedziec prawie żadnych dolegliwości nie wymiotowałam czułam się ok tylko w pierwszych trzech miesiacach byłam ospała poźniej troszkę pobolewał mnie brzych w dole takie ciągniecię jak przy miesiączce .. ogolnie teraz czuje się świetnie :) poza tym że jestem już prawie tydzien na antybiotykach bo zachorowałam :( ale już przechodzi został tylko katar nieszczęsny... także ogólnie ja super... Mam tylko jeden problem .. Na początku 10 tygodnia trafiłam do szpitala z plamieniami... po wyjściu ze szpitala udałam się do swojego gin. i stwierdził że szyjka mi się skraca i muszę lezec.. także w zasadzie ja powinnam duuzo odpoczywać i leżeć w łożku narazie jest ok zobaczymy jak mały podrośnie a jest duuży zmieniono mi nawet ze względu na to termin porodu z 22 na 11 września.. po męzu ;p będzie wysoki hehe :) No a z tą szyjką zobaczymy troche nie rozumiem tej mojej gin bo niby w karcie mam naisane szyjka 3x wiec sądze ze to oznacza 3cm ? jesli tak to prawidłowo, nie wiem już sama kazała mi leżeć i koniec bo jest krótka tak więc w miare możliwości jak tylko mogę to leżę i się oszczędzam mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364753 przez aganio87
Tak kochana bliźniaki :) ale w porównaniu do naszych ciężarówek to nie mam za dużego brzucha i nie przytyłam za dużo bo od początku ciąży 5 kg a w pasie mam tylko 100 cm...




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364754 przez siteczko
chalatek witaj u nas :) ja też chciałam dziewczynkę... i chyba z tego powodu czułam że będzie córcia ;) a tu niespodzianka :) będzie chłopczyk :) i w sumie jak się dowiedziałam też się bardzo ucieszyłam, a najbardziej z tego że jest zdrowe, a to jest najważniejsze :) ja też mam mały brzusio, ale mimo to już w 18 i 20 tyg wrzucałam fotki :) więc chętnie zobaczymy i małe brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364756 przez chalatek
a miałaś nudności?bo gin. mi mówił,że jak się dużo wymiotuje to traci się na wadze,ja niestety miewam do dziś nudności poranne,ale wymioty się skończyły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl