BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 1 dzień temu #364114 przez chasiami
andra88 prześlicznie wyglądałaś :) ta sukienka, fryzurka i buciki wspaniale się razem komponowały :)

madeleine u mnie na początku ciąży chyba ta dzwignia się zawiesiła :( potrafiłam wymiotowac po 8 razy dziennie :( bylo blisko abym wylądowała w szpitalu z powodu odwodnienia totalna masakra :( to jakbym miała ciągle grype żołądkową przez 4 miesiące.
Ale najgorsze za nami :) na szczęscie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364116 przez Ania14.09
Anulka- Gratuluję synusia. Już się o Ciebie ślicznotko martwiłam, bo nie było cie kilka dni :laugh:
Andra- piękna panna młoda z ciebie. Jeszcze brzusio dodaje ci uroku :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364423 przez moniab26
Ale się dziewczyny wczoraj wystraszyłam, brzuch zrobił mi się taki twardy, napięty i czułam jakby w środku coś mnie ciągnęło w stronę pępka, chciałam już do szpitala jechać ale po kilku minutach minęło i tak kilka razy co jakąś godzinkę - na szczęście wyczytałam w necie, że to skurcze Braxtona Hixa i że to normalne po 20 tygodniu,no chyba, że towarzyszy temu ból albo krwawienie - u mnie nie było, uspokoiłam się trochę ale swojego lekarza odwiedzę we wtorek chociaż wizytę mam za trzy tygodnie - niech sprawdzi czy szyjka się mi nie skraca bo przy takich skurczach właśnie zaczyna się skracać...
A tak w ogóle to witam w piękny, słoneczny dzionek...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu - 12 lata 1 dzień temu #364429 przez agnesssa
Hej dziewczynki :lol: Na reszcie piątek :woohoo: Chociaż mam gości na weekend więc za zbytnio nie odpocznę :silly:

Anulka Gratuluję synusia :woohoo: Bardzo się cieszę, że zdrowy i ładnie się rozwija :)

Andra Dziękuję za troskę :kiss: :kiss: jeszcze po południu mi krew leciała, ale do przeżycia :woohoo:
Ślicznie wyglądałaś, taka radość z oczu bije :lol: Na prawdę laseczka z ciebie jak ta lala :blink: A sukienka śliczna i ślicznie brzusio w niej wygląda :woohoo: Co do butów, to WOW na prawdę trafił Ci się skarb nie mąż :silly:

Z tym spaniem to ja też tak mam, że staram się zasypiam na lewym, ale i tak się w nocy przekręcam na prawy, a zazwyczaj budzę się na plecach i właśnie odkryta :silly:

Siteczko no właśnie odpoczywaj jak najwięcej i się nie zamartwiaj :kiss:

Madeleine Świetny ten rysunek, obśmiałam się :laugh: :laugh: I w cale Ci się nie dziwię, że się skupić nie możesz :lol:

Chasiami u mnie było podobnie z tą dzwignią :huh: Najgorsze, że mój synuś jeszcze czasami się nią bawi :dry:

Monia
no ja też słyszałam o tych skurczach, ale jeszcze mi się nie przytrafiły, ale też bym pewnie się przestraszyła :ohmy: Mam nadzieję, że już Cię nie chwytają, i masz rację idź do gina niech sprawdzi bo z tą szyjką nie ma żartów :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364450 przez Ania14.09
Monia, dziewczyny- ja te skurcze mam już od paru tygodni. Lekarz powiedział, że do 10 na dobę , to norma i mogą być. Należy wziąć no-spe. Gorzej jak będą regularne, np. co 10 min. Wtedy niezależnie czy się krwawi,czy nie, szybko trzeba jechać na oddział, bo to może być przedwczesny poród :ohmy: :ohmy: :ohmy: Powiedział mi też, że te do 10-ciu nie mają wpływu na zmniejszanie się szyjki. Jednak jak czujesz niepokój zawsze warto na zimne dmuchać i niech lekarz sprawdzi :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364503 przez Lui
Witam również Moniab26, Agnesssa, Ania14.09, Jussstyś, Siteczko, Anulka, Andra88, :)



Andra88 - ślicznie wyglądasz na zdjęciu z tym brzusiem :)))
jeśli chodzi o spanie ja całe życie na brzuchu :) więc teraz jest ciężko :D
śpię na lewym jak i prawym boku (z kilkakrotnie w nocy się obracając z jednego na drugi) zawsze mam coś popodwijane pod brzuszek i piersi

Anulka
- Gratuluje Synka :))

Mi się wydaje, iż jest wyrównany w mojej okolicy stosunek chłopców do dziewczynek :) czasem z przewagą na dziewczynki, ale jak czytałam miastowy portal to było , że chłopcy mają przewagę w tym roku stosunek 103 do 100 :)

U mnie w rodzinie rządzą Dziewczynki, Babcia - dwie córki, Mama - dwie córki, Siostra - Córeczka .. zaś u mojego Męża - mężczyźni... i nagle się skończyło u Niego - Teściu szczęśliwy bo marzył o Wnuczce, tym bardziej, że drugi Jego Syn - ma Synka - ale nagmatkałam :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364514 przez aganio87
Andra prześliczniew wyglądasz na zdjęciu :) :) a brzusio cudny :)


Anulka - Gratuluje Synusia :)

Siteczko odpoczywaj jak najwięcej

Madeleine cudny ten rysunek


A co do spania już moje dzieci pozwalają mi spać i na prawym boku i na lewym więc kochają mamusie i dają pospać :) hehehehe za to wieczorami to mają nadwyraz duże ADHD :) jak leże w łózku to brzuch szaleje a co najdziwniejsze jak mój mąż przychodzi do wyrka i mówie by coś powiedził by sie uspokoiły troche to jak makiem zasiał.... boją sie taty... :P




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364534 przez Jussstyś
aganio87 ja mam to samo z moim maluszkiem :) jak już szaleje to na całego, a jak tylko mąż przyjdzie to spokój :) chociaż ostatnio udało mu się zauważyć jak skóra się rusza, ale to była radość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364589 przez moniab26
No na szczęście dzisiaj już nic się nie dzieje ale jakaś paranoja mnie opętała i na wszelki wypadek przygotowałam sobie różne rzeczy na wypadek, gdybym jednak musiała udać się do szpitala - choć mam nadzieję, że nie będę musiała bo mam dość szpitali po ostatniej ciąży - jak sobie obliczyłam do 24 tygodnia równe 6 tygodni spędziłam w szpitalu brrr a teraz odpukać nie musiałam być nawet jednego dnia i niech tak zostanie :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364664 przez fanta
Hej dziewczyny :) Jestem tu w zasadzie nowa:) Równiez mam termin na wrzesień dokładnie 11 :):) będzię duży chłopczyk :) strasznie się cieszę i już niemoge doczekać kiedy przyjdzie na świat.. :) ostatnio zaczełam sie zastanawiać nad zakupem wózka i powiem Wam szczerzę że nie mam pojęcia... Kolezanka mi mowi ze ona rodziła we wrzesniu i zebym nie popelnila tego samego błędu co na i nie kupowała głębokiego bo jedyne gdzie z dzieckiem bede wychodzila to pewnie na szczepienia ewentualnie do sklepu i lepiej na początek kupić mi podręczne to nosidełko które służy tez d samchodu jako fotelik ... a poźniej jak maleństwo podrsnie kupić spaceróweczkę... jak myślicie dziewczyny? jak jest w Waszym przypadku ? macie też jakies marki preferwane? mnie bardz dużo osob poleca wózek xLander XA jakoś tak podobno bardzo dobrze się prwadzi jest lekki ma duzy daszek itp.. jak wy sądzicie ? a może macie już zakupione?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364679 przez moniab26
Witaj fanta, gratuluję dzidziusia - kolejny chłopczyk do naszej dość długiej już listy mężczyzn :)
Temat wózka już na forum omawiałyśmy i każda z nas ma inne upatrzone bądź kupione, ja osobiście mam termin na 3 września i myślę wychodzić z maleństwem na spacery dopóki pogoda pozwoli dlatego kupuję w zestawie coś takiego:
allegro.pl/raf-pol-wozek-fenix-3w1-glebo...lik-i2338034373.html


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364691 przez fanta
Coś podobnego również sobie upatrzyłam .. no zobaczymy jeszcze mam troszkę czasu ;) też mam zamiarze wychodzić z małym na spacery i nie wiem dlaczego wiekszość osob mówi mi że na pewno nie będę .. no cóż czas pokaże jak to będzie :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364699 przez moniab26
mi też tak mówią ale przecież nawet zimą trzeba wychodzić z maluszkiem na krótkie spacery więc głęboki wózek się przyda...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364701 przez siteczko
fanta Witaj w naszym gronie :) Gratuluje synka :)
Jeżeli chodzi o wózki, też bierzemy pod uwagę x-lander XA, ale co raz bardziej do mnie przemawia x-lander X-MOVE lub Maxi Cosi MURA 4, a to ze względu na to, że oba te modele mają spacerówkę z możliwością zamontowania przód\tył.. co przy początkowym korzystaniu, jest pomocne gdy dziecko ma się przed sobą... ale każdy ma swoje preferencje :) My w każdym razie kupujemy 3w1, zarówno gondola, spacerówka jak i fotelik samochodowy/nosidełko :) w naszym przypadku dziadkowie się zrzucają na wózeczek tak, więc na pewno odciąży nas ten duży wydatek :) ale planujemy kupić najwcześniej w sierpniu... tak samo jak łóżeczko :) chociaż nie ukrywam że już bym chciała :) ale powstrzymuje się..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 dzień temu #364719 przez fanta
Witam :):):) rzeczywiście sami chłopcy heeh:):) a w moim gronie wśród moich znajomych tylko ja będę miała synka :):):) kolejka adoratorek jest już dłuuuuga :):):) Co d wózka.. obydwa są swietne szczególnie ten drugi model mi się podoba ale cenowo troche kosmicznie ja myślałam tak do tysiąca przeznaczyć na wózek ;) Też już nie moge sie doczekać powoli będę sie oglądała za tym wszystkim bo u mnie nie wiadomo jak będzie poźniej... ale ciesze się już coraz bardziej na początku nie docierało to do mnie a teraz jak czuje już ruchy! mm niesamowite uczucie!! :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl