BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #364759 przez chalatek
siteczko napisał:

chalatek witaj u nas :) ja też chciałam dziewczynkę... i chyba z tego powodu czułam że będzie córcia ;) a tu niespodzianka :) będzie chłopczyk :) i w sumie jak się dowiedziałam też się bardzo ucieszyłam, a najbardziej z tego że jest zdrowe, a to jest najważniejsze :) ja też mam mały brzusio, ale mimo to już w 18 i 20 tyg wrzucałam fotki :) więc chętnie zobaczymy i małe brzuszki :)

moje jak narazie jest zdrowe,ale 24 maja dowiem się już płeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364760 przez aganio87
no jak wymiotujesz to sie odwadniasz i bardzo dużo tracisz na wadze ale któraś z naszych ciężaróweczek też ma cały czas mdłości rano chyba co nie???
to dobrze że wymioty sie skończyły bo by mogły zaszkodzić dzidzi...




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364762 przez siteczko
fanta oj widzę że nie jestem sama z problemem skracania szyjki :( mi wykryto w ten poniedziałek na badaniu połówkowym, tak to do tej pory było wszystko ok, w ogóle przeszłam 1. połowę bez dolegliwości ciążowych, tak więc chyba na wiele sobie pozwalałam... sprzątanie, gotowanie, chodzenie, czasami coś dźwigałam itd. nie oszczędzałam się zbytnio, działałam jak sprzed ciąży.. no i się doigrałam szyjka się skróciła i ma 2,75 cm :( i mam teraz jak najwięcej leżeć, odpoczywać... w końcu musiałam iść na L4... w poniedziałek chyba wybiorę się na kontrole czy to moje leżenie coś pomaga... bo się trochę martwię :( a miałaś/masz twardy brzuch??? bo to też się okazało u mnie problemem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364763 przez fanta
Ja już przytyłam 7k prawie .. pewnie dlatego że tyle muszę leżeć :( nie wiem jak ja to wytrzymam całe wakacje.. mam spory brzusio ale wstydzę się go pokazywać, dodatkowo jeszcze pojawily mi sie włoski w okolicy pępka .. ah te hormony... Ja osobiscie od początku czułam że bedzię chlopiec i jest :) nawet miałam sen :) że urodziłam i było tylko takie zbliżenie na jąderka i cycusia małego hehe szok :) wtedy sobie pomyslalam oo bedzie dziewczynka bo sny sprawdzają się na odwrót a tu jednak chłopczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364764 przez Jussstyś
Hej dziewczyny:-)
mnie jakies chorobsko dopadlo:-( mam goraczke na buzi jestem cala czerwona, fatalnie sie czuje :-(juz pije herbatke z miodem,
sokiem malinowym i cytryna i leze :-(boje sie o mojego maluszka :-( dobrze ze mam Was w telefonie to mam jakis tam kontakt
z Wami :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #364765 przez aganio87
To musisz duuuużżżoooo leżeć siteczko i nie forsuj sie za bardzo...:)
a jak tam wasze pępki???? ja przed ciążą miałam "dziurę" zamiast pępka taki mocno wklęśnięty a teraz mam na równi z brzuchem bo to uż niedługo i zacznie wypychać sie :P :)

Jussstyś biedactwo rób sobie chłodne okłady a jak nie przejdzie to do lekarza idź!!! :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364768 przez fanta
Siteczko nie pozostaje Ci już nic innego jak oszczędzanie się. 2,75 cm nie ma tragedii ale niestety trzeba już uważac bo szyjka nie ma tendencji do wydłużania się tak więc teraz musisz robić wszystko by sie nie pogorszyło.... dziewczyny mają i 1.5cm i udaje im się dotrwac do końca! bądz dobrej myśli i szczedzaj się duuużo lez :) bedzie dobrze... jesli chdzi o twardnienie brzucha tak miewam ale rzadko.. moja gin powiedziała ze w zadnym wypadku nie wolno głaskać brzucha bo to też powoduje jego twardnienie gdyż powstają jakieś skurcze itp bedzie na pewno dobrze musimy dbac o siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364771 przez siteczko
aganio87 wiem wiem, leże.. w sumie od poniedziałku wieczora 22h na dobę to leże... dziś wyjątkowo ubłagałam męża, ze względu na polepszoną pogodę i słoneczko że jak wróci z pracy to pójdziemy na krótki spacer :)
co do pępka, w sumie chyba zależy to od maluszka jak się ułoży, czasami jest jeszcze dziurka, a innym razem na równi brzuszka lub też wypchnięty hehe :) ogólnie się rozciągnął tak jakby, w końcu brzuszek rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364772 przez fanta
Justyś też jestem chora:( biore antybiotyki ale wiesz co jest najciekawsze w tym wsyztskim ? że tez sie sama kurowałam w 1 dzien kiedy zaczeło boleć mnie gardło zjadłam czosnek piłam miód z mlekiem itp i wiesz co ? podraznilo mi to do takiego stopnia gardło że mialam zapaskudzone strasznie ! jak wypalone! Pani dr mi powiedziała ze abslutnie zadnego czosnku na ból gardła w ciąży i miodu równiez aaa ja jeszcze cytryne wcinałam z herbatą i sam soczek makabra po prstu pocharatałam gardło jak nie wiem :D także przestrzegam Cie tylko żebyś za dużo tego nie jadła ;p czosnku najlepiej w ogole :) słowa mojej dr :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364778 przez aganio87
Mój mąż obiecał mi że jutro sobie zrobimy sesje zdjęciową ciążową plenerową bo nie mam zadnego zdjęcia w ciąży ładnego a że jutro ma być ładniutka pogoda i znajomi z nami jadą na naszą działeczkę to obiecał mi że porobimy sobie zdjątka :) :) :)

a tak na marginesie od wtorku budowlańcy zaczynają mi stawiać domek... :) :) więc święta wielkanocne wprowadzimy sie z naszymi dziecmi do domku.... Bo gdyby nie dzieci to można by było na święta Bożonarodzeniowe ale lepiej odczekać niech mury "wyschną" by dzieci nie miały astmy to do marca musimy czekać...




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364784 przez Jussstyś
aganio a o zimnych okladach nie slyszalam :-)jak na razie maz mowi ze jestem goraca jak piec :-(:-(
fantamnie gardelko na szczescie nie boli, tylko ta goraczka, ehh, ostatnio jak bylam w aptece to stala przede mna starsza
pani, parskala i kichala, niby sie odsunelam al i tak mnie zarazila :-/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364785 przez fanta
Fajnie zazdroszczę domku :) my też mamy w planach budowę ale narazie w przeciągu 3 lat na pewno z tym nie ruszymy... fajnie w ogole że bedziesz miała blizniaki:) jaka byla twoja reakcja pierwsza jak sie dowiedziałas i męza ?? hehe moj chyba by zamarł :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364788 przez fanta
a wysoką masz temp ??? napij się soku malinowego jesli masz... temp to nie przelewki jak jutro zaczniesz znow goraczkowac to idz do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #364791 przez aganio87
Jussstyś weź jakąś szmatkę albo chusteczkę materiałową zwilż chłodną wodą i zrób sobie okład najlepiej na kark zawsze tak mi każdy mówi (bo ja na całą twarz sobie rozkładałam chustczkę i mi ulge przynosiło)...

Fanta ja ryczałam całą droge od ginekologa do sklepu ok 1km gdzie z mężem sie umówiłam bo z pracy jechał i nie zdążył być ze mną u gina więc sie spotkaliśmy w sklepie a mąż wiedział od razu bo za pierszym raze poroniłam to mówił że zamiast jednego drugim razem dostanę dwóch i rzeczywiście są bliźniaki ale dwujajowe i nie bedą tacy sami... :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #364794 przez fanta
aganio ma racje zrób sobie okładzik tez :) Kurcze ale fajnie zazdroszczę Ci ja bylabym w niebo wzięta 2 naraz !! kurcze szok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl