BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #366312 przez agnesssa
Patys Faktycznie szybko rosną :lol: Ja się też obawiam tego badania... ale mi jeszcze ginka nie kazała robić na najbliższą wizytę, pewnie po kolejnej będę robić :huh:

Aganio ja mam wizytę 4 czerwca, więc podobnie zobaczymy nasze maluchy :woohoo:

Wczoraj mnie rozbawił nasz synuś, bo cały dzień jakiś leniwy był, a wieczorkiem jak już leżeliśmy z mężem i już prawie zasypiałam, mówię do brzuszka, że mógłby sie poruszać troszkę, żebym nie musiała się denerwować, mój mąż też zaczął mówić do Niego i momentalnie zaczął kopać i to tak, żebyśmy mogli oboje poczuć :lol: Radocha jak smok, że synuś reaguje na prośby rodziców :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366330 przez aganio87
Dobrze że reaguje :) :) :) już niemoge sie doczekać czerwca.... szkoda że w domu nie można mieć przenośnego usg że w kazdej chwili możnaby było sobie podejrzeć dzieci :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366334 przez mala2809
A ja idę zobaczyć mojego synusia już w czwartek :) :) :) :) nie moge sie już doczekać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366341 przez aganio87
super ze tak szybciutko...
Mała a ty pochwal sie brzucholem w tym egipcie :) :) :) wrzucaj zdjęcie bo sie obrazimy... :P hehehe




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366344 przez mala2809
dobrze wieczorem wrzucę jakąś fotkę :) :silly:

aganio a zdjęcie Twojego brzuszka to gdzie? Ty masz podwójny powód do chwalenia się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366347 przez aganio87
ok ok wrzuce ale nie mam takiego dużego....

a propo macie też tak czasami że sutki was swędzą???




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366354 przez agnesssa
Aganio strasznie mnie swędzą :ohmy: i sutki i całe piersi czasami :huh: Wczoraj myślałam, że zwariuje :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366361 przez mala2809
A powiem Wam fajny numer. Moja koleżanka rodziła 3 dni temu. Lekarz cały czas jej mówił że na 100% dziewczynka, na połówkowym też jej tak powiedzieli i co... Lekarz mówi po porodzie, że piękny zdrowy chłopiec :) wszyscy sie bardzo zdziwili, mały pewnie też, że go w rózowe ciuszki ubierają :) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366366 przez aganio87
heheh dobre... ale tak jest ze nie masz 100% nigdy jak mówią że dziewczynka bo 2 znajome też tak miały....




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366369 przez Jussstyś
agnessa a ja głupia myślałam, że 36,6 i się martwiłam, bo dobrze się czuję, a temperatura cały czas ok.37 lub więcej :)
Ja w środe idę na USG 3D więc zobaczę moje maleństwo i w końcu na 100% poznam płeć, a wizytę u swojego gina mam 6 czerwca :D
aganio mnie też czasami swędzą, chwilami jest to nie do zniesienia, oczywiście są to najmniej odpowiednie momenty, bo najczęściej zdarza mi się kiedy jestem na zakupach, a przecież w sklepie nie zacznę się drapać, jak ludzie patrzą :D:D. Tak w ogóle apropo Twojego brzuszka, to ja jeszcze go nawet nie widziałam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366371 przez makrelcia
Mnie to nawet te piersi momentami bolą :/
A ja maluszka zobacze już jutro :D Ciekawa jestem co z tą moją szyjką :/ Zaczynam się martwić. Co chwile mi brzuch twardnieje, dziwne uczucie :( Mam nadzieje, że jeszcze trochę wytrzymamy. Staram się dużo leżeć ale ciężko :D

A odnośnie tych ruchów... ja 2 tyg temu też panikowałam, że Mały zamilka na 2 -3 dni. A teraz pewnie jest już większy i szaleje dzień i noc. Także poczujecie jeszcze mocniejsze ruchy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366380 przez siteczko
mala2809 zazdroszczę wakacji :) my też mieliśmy taki plan, po połówkowym, jak już będzie że na pewno z maluszkiem wszystko ok... no i jest, ale z tą szyjką problem się zrobił :( no i pewnie nici z wakacji, pozostaje leżenie w domku :( ale nie ukrywam fotkę też chętnie zobaczę :)
a co do tej pomyłki, to fakt jest coś że określając że będzie dziewczynka, można później mieć niezłą niespodziankę :)

makrelcia właśnie ja też się trochę stresuję tą szyjką, mimo że zdecydowanie więcej leżę i się oszczędzam, niż wcześniej, to mimo to też czasami mam twardy brzuch :( dzisiaj myślałam że pójdę do gin, ale okazało się że wyjątkowo nie przyjmuję, tylko dopiero we czwartek... a powiedziała mi tydzień temu że jak po tygodniu brzuch nadal będzie twardy to aby dzwonić to położy mnie na oddziale.. chciałam w sumie iść tak kontrolnie, żeby sprawdzić co i jak, ale teraz skoro nie przyjmuję, to nie wiem czy jak zadzwonię to coś to da... mi się może wydaje że jest twardy, a to jest np normalne... a to czy nadal się skraca to tego nie zobaczę i nie czuję.. :/( więc już nie wiem co mam zrobić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366708 przez agnesssa
Makrelcia Siteczko mam nadzieję, że już się wam nie będą skracać szyjki, przynajmniej do 38tc :kiss: Zresztą żadnej z nas tego nie życzę :) Ale dziewczyny poważnie leżakujcie i się oszczędzajcie, bo to nie ma żartów :kiss:

Jussstyś to się już nie martw i mam nadzieję, że lepiej się czujesz :kiss:

Aganio Mała i gdzie te fotki waszych brzuszków :unsure: :unsure:

Ja wam na chwilkę wrzucę mój brzusio w czasie relaksu :woohoo:

Dzisiaj jest tak piękna pogoda, że już od dawna w pracy siedzę, spać nie mogłam tak gorąco, za to szybciej sobie wyjdę i może coś z tego dnia będzie :lol:

W końcu działa nasza lista wrzesniówek więc postaram się ją dzisiaj zaktualizować :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366712 przez patys
agnesssa tylko pozazdrościć tego basenu...a czy to u ciebie na tarasie? piękny balkon jaki duży:)na moim mieszczę się tylko ja i mąż w pozycji stojącej:)
ja dzisiaj też zamierzam wszystkie sprawy pozałatwiać rano żeby po południu już mieć luz, dobrze że ty też wcześniej z pracy wyjdziesz...a długo jeszcze tak ogólnie zamierzasz pracować??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366716 przez andra88
agnesssa super fotka, mamusia uśmiechnięta, pięknie !!! :) ja też mam mały taras, więc z basenu nici heh
Wczoraj już chciałam jechać do szpitala zobaczyć co z małym, a on w sekundzie się rozszalał i oszczędził nam ''wycieczki'' do szpitala ;P Łobuziak z niego hehe Musiał być inaczej odwrócony bo nie możliwe że się przez 4 dni nie ruszał
Mamy zamiar dziś zaplanować miesiąc miodowy :D Chcemy jechać nad morze, znacie jakieś fajne miejscowości?? Bo ja w dzieciństwie byłam tylko w Świnoujściu i bodajże w Gdyni ale za bardzo już nie pamiętam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl