BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 23 godzin temu #364795 przez aganio87
Super ale mam coraz większe obawy czy dam rade.... z jednym jest ciężko a co dopiero z bliźniakami....




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #364798 przez fanta
Dasz sobie radę! zobaczysz! na pewno nie będzie łatwo! ale z czasem przyzwyczaisz się do wszystkiego .. ustalisz rytm pracy, obowiązków bedzie dobrze jestem pewna! a usmiechy maluszkow wynagrodzą Ci wszystko!! :) Puszczasz im jakieś piosenki ? puszczaj jak najwięcej będą spokojniejsze :):):) [url=http://http://www.youtube.com/watch?v=Cgovv8jWETM] posłuchaj tego :)[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #364801 przez fanta
cos sie tam nie wyświetlilo :) posłuchaj tego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #364802 przez aganio87
pioseneczka super :) :) :)

ja nie musze puszczać piosenek bo mąż śpiewa hymn ulubionego klubu piłkarskiego... hehehehe




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #364804 przez Jussstyś
fanta nie wiem jaka mam goraczke, nie mam niestety termometru, ale maz pojechal do moich rodzicow po termometr
wiec sobie zmierze temperaturke i Wam napisze, gdyby bylo gorzej do wieczora to pojade na pogotowie, bo
sie boje o mojego maluszka :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 23 godzin temu #364807 przez fanta
aganio87 z tym hymnem hehehe dobre... to dzieciaki na pewną będą spokojne przy takiej muzyce fju fju tatuń zaśpiewa i od razu śpioszki :):):) Justyś jak uważasz zalezy jaka ta temp jeszcze będzie napisz jak będziesz wiedziała.. nie ma co lekcewarzyć objawów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 22 godzin temu #364817 przez Jussstyś
Mam 37,3 takze nie jest tak zle:-)a mialam wrazenie jakbym miala co najmniej 38.
ale i tak bede lezec lepiej dmuchac na zimne :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 22 godzin temu #364824 przez fanta
no to masz stan podgorączkowy może załapałaś jakiegos wirusa, obserwuj jak jutro temp bedzie nadal to idz do lekarza bo to moga byc rożne symptomy ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 22 godzin temu #364837 przez andra88
hej kochane :)
witam nowe mamusie :)
Super że jest nas coraz więcej :) Ja byłam dziś u lekarza, zbadała mi szyjkę i wszystko jest w porządku, na szczęście się nie skraca. Synuś jak na każdym badaniu zaraz klejnociki pokazał hehe
Moja gin stwierdziła że mam bardzo duży brzuch jak na 22 tydz ;/ Zdziwiłam się heh
Miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 21 godzin temu #364839 przez siteczko
andra88 to fajnie że wszystko w porządku z synkiem no i że szyjka jest w porządku!
A tak z ciekawości wie ktoś ile powinna mieć? a ile to jest jakiś stan zagrożenia, gdy aż tak się skróci? Szczerze byłam w takim szoku jak się dowiedziałam że się skraca, jak do tej pory było wszystko ok, że zapomniałam zapytać... coś tylko moja gin powiedziała że powinna mieć 3,2 a ma te 2,75... hmmm ale co każda ma taką samą... to jest jakiś standard?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 21 godzin temu #364840 przez Jussstyś
fantawiem wiem jak jutro mi nie przejdzie to pojde do lekarza.
andra mnie sie wydaje ze mam wiekszy brzuch niz Ty, a nic mi lekarz nie mowil :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 21 godzin temu #364849 przez fanta
siteczko na pewno 3cm jak ma to jest jeszcze w normie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 20 godzin temu #364914 przez makrelcia
witam nowe kolerzanki :)
Justyśśś dbaj o siebie a jak się pogorszy to do lekarza. a na noc może paracetamol sobie weź to zbije gorączkę.
A ja właśnie łaziłam sobie po sklepach i oglądałam wózki. Wiadomo na żywo to zaawsze inaczej. I oczywiście podobają mi się te najdroższe :D Ale na coś będzie trzeba się zdecydować.
A z tą szyjką to te 2 cm powinna mieć. Poniżej to już myślą o zakładniu szwa lub passera. Lepiej żeby poniżej 2 nie schodziła. Ja we wtorek zobaczę co się z moją dzieje. Ponoć do 3 już wróciła z tym, że nie jestem grzeczną pacientką i nie leżę cały czas :( A wiem, że powinnam. Ale dużo odpoczywam. Mam nadzieje, że się nie pogorszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 19 godzin temu #365005 przez madeleine
Witajcie nowe mamusie :) Gratuluję dzieci :)
Mój Wiktorek chyba dzisiaj znalazł tę dźwignię do wymiotów, tak mnie dzisiaj dwa razy zemdliło, że myślałam że nie wytrzymam :(
Odwiedziłam dzisiaj kuzynkę, dostałam masę ubrań ciążowych, w ogóle zdziwiła się, że w 6 miesiącu mam taki mały brzuszek, ona wspominała, że ludzie myśleli że do porodu się wybiera :P
Obiecała mi górę ubranek dla Synusia :) ona ma dwie córeczki, ale ma ogromny karton ubranek dla chłopczyka od swojej szwagierki, a poza tym ma też wiele ubranek o neutralnych kolorach, żółte, zielone białe i inne, więc przekaże je mi :) powiedziała, że fotelik samochodowy też mi odda, bo ma dwa :) jeden po pierwszej córce, a drugi dostała od brata po jego bobasku. Dostałam w "spadku" też tą poduszkę-rogala :) dzisiaj ją wypróbuję, mam nadzieję , że to co o niej pisałyście to prawda :)

A jej dzidzia słodka :) Ola ma 3 tygodnie i ciągle śpi na brzuszku :) nie uznaje innej pozycji, tylko na brzuszku :) Aż się dzisiaj zdziwiłam jak ją zobaczyłam bo strasznie obraca tą główką jakby miała co najmniej ze 3 miesiące, strasznie żywa i ciekawska, nóżkami i rączkami macha jak szalona :) cud dziewczynka :) gdyby nie te widoczne cechy to nie domyśliłabym się że jest chora, no ale co zrobić... Badania prenatalne robiła, ale wszystkie były w normie... Jak pech, to pech niestety :(


Wiktorek już jest z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 19 godzin temu #365016 przez Jussstyś
makrelciajuz jest lepiej, temperatura spadla do 37,2 chociaz nic nie bralam, tylko pilam goraca herbate i lezalam :-)
teraz wzielam tabletke dla kobiet w ciazy na przeziebienie i stany grypowe, mam nadzieje,
ze pomoze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl