BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #366735 przez Jussstyś
agnessa o niebo lepiej:-) a maly jak wariuje heh:-)
aganio mala no wlasnie gdzie te fotki :-)czekamy ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366740 przez agnesssa
Chalatek a na kiedy masz konkretnie termin żebym mogła Cię dopisać do naszej listy. No i zaciskam kciuki za dziewczynkę :lol:

Fanta dopisana :lol:

Aganio dopiero doczytałam, że już ruszacie z budową :woohoo: super :lol: Ale będziesz miała fajnie, we własnym domku z dzieciaczkami, normalnie marzenie :lol:

Patys właściwie to mieszkanie kupiliśmy ze względu na taras :woohoo: Długo szukalismy mieszkania, a to jak zobaczyłam to się zakochałam :lol: taras ma 32m2 i jeszcze mam kawałek ogródka jakieś 7m2, a mieszkam na 1 piętrze :woohoo: Nie ładnie się chwalić, ale jestem taka szczęśliwa, że chociaż ten taras mam i że jest gdzie posiedzieć latem :lol:
Co do pracy to szczerze już mi się nie chce pracować, ale ja robię w wspólnej firmie ze znajomymi i muszę jak najdłużej pracować, żeby się wszystko ładnie kręciło, znalazłam już zastępstwo ale dopiero szkolę, więc pewnie do połowy lipca będę pracować, oczywiście jak dzidzia pozwoli, bo jak by się coś działo to od razu przestanę :blush:

Andra cieszę się, że maleństwo się odezwało :lol: Na życzenie rodziców fika :woohoo: Co do morza, to ja szczerze polecam Jarosławiec, Władysłałwowo (z tym że we Władku zawsze dużo ludzi, więc zależy co kto lubi) Po za tym uwielbiam cały półwysep, piękne plaże choćby Jastarnia jest przeurocza, Wszystko jeszcze zależy która cześć Polski Was interesuje, bo w drugą stronę to polecam Grzybowo :lol:

Jussstyś cieszę się, że lepiej się czujesz :lol: No a mały niech wariuje, to taka radocha że szok :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366762 przez andra88
agnesssa dzięki za propozycje :) Oglądałam zdjęcia z Jastarni na necie, i miejscowość wygląda bajecznie :) Teraz trzeba do mężusia zagadać hehe
Koleżanka wczoraj mi gadała że trzeba hartować sutki ( auuććć !) żeby po porodzie nie bolały jak bobasa będzie się karmić. Jej położna zalecała jej to robić. Co Wy o tym sądzicie?? Pomaga to??

A na szkołę rodzenia zapisujecie się??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366811 przez agnesssa
Andra w Jarosławcu są przepiękne zachody słońca nawet Ci pokarzę zdjęcie
A jakie ćwiczenia na te sutki jej zaleciła :huh: :unsure:
Do szkoły rodzenia mój mąż mnie namawia, i nawet bym sie wybrała, a le jak na razie nie znalazłam takiej do której bym chciała iść, i kosztuje to ok 400zł w Trójmieście... szukałam darmowych ale nie znalazłam :huh:

Lui też dodana do listy :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366823 przez mala2809
Hej laseczki :)

Agnesssa taras masz dosłownie do pozazdroszczenia :) :silly: ja może nie mam balkonu całkiem małego ale zmieszcze tam jedynie basen dla maleństwa :silly:

Zaraz zjem śniadanko i zmniejsze zdjęcie żeby Wam wrzucić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366828 przez andra88
agnesssa no pięknie i bardzo romantycznie :) A to Ty jesteś na fotce??
Sutki podczas kąpieli szorować gąbką, polewać strumieniem wody- raz zimną raz gorącą wodą.
Od paru dni bolą mnie bardzo sutki :( Więc jeszcze nie próbowałam masażu sutków ale jak dla mnie nie brzmi to zachęcająco ;P

A co do szkoły rodzenia to u nas w szpitalu jest za darmo, ale podobno trzeba się zdeklarować że będzie się rodzić w tym szpitalu heh ja właśnie nie chcę u mnie w mieście rodzić bo ma najgorszą opinię w regionie :/

mala2809 czekamy, czekamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366841 przez mala2809
Andra a szukasz miejscowości takiej gdzie jest dużo ludzi, czy raczej takiej spokojnejszej? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366846 przez andra88
mala hmmm... szczerze to mi jest to obojętnie, bardziej zależy mi na zwiedzaniu, no i żeby widoki były piękne ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366853 przez mala2809
Ja byłam już chyba 5 razy albo i więcej w Niechorzu, ładna mała miejscowość ale taka bardziej do spacerów i odpoczywania :) i tak jak mówi Agnesssa w Jarosławcu też jest pięknie :)

Do zwiedzania chyba bardziej Kolobrzeg ale jest dość drogi, tam nawet płacisz za wejście na molo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366859 przez agnesssa
Andra ja z moim mężem :lol: Ale to było już ładnych parę lat temu :lol: a z tymi sutkami, to jakaś masakra :ohmy: Nigdy nie słyszałam, żeby takie ćwiczenia ktoś kazał robić :huh: Po za tym słyszałam, że takie masaże sutków tez mogą powodować przyspieszenie porodu więc bądź tu mądry :ohmy:

Mała czekam z niecierpliwością :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366867 przez Anulka
Witajcie Mamuśki,
właśnie przed chwilą obejrzałam w dwójkowym PnŚ reportaż o tak teraz popularnych osłonkach/ochraniacze do łóżeczek dziecięcych. I jestem i zszokowana trochę i zadowolona że to zobaczyłam. Ja tak samo jak większość mamusiek też chciałam kupić komplet z osłonka, wydawałam się taka miła i cieplutka i bezpieczna, no bo łóżeczko tak ładnie z nią wygląda. Ale z reportażu dowiedziałam się, że ochraniacze na łóżeczka są bardzo niebezpieczne, gdyż mogą być powodem uduszenia się dziecka. Tak się stało w USA i wywołało to wielki skandal gdy mały kilkumiesięczny chłopczyk udusił się gdyż dziecko przewróciło się i twarzyczka znalazła się między ochraniaczem i osłonką. Pediatra w reportażu powiedziała, że lepiej żeby dziecko miało guzka na czółku niż udusiło się. I że dopóki dziecko nie osiągnie 1 roku, wszystkie pluszaki, miłe, mięciutkie zabaweczki powinny znajdować się poza łóżeczkiem dziecka tym bardziej gdy śpi i jest poza zasięgiem naszego wzroku.

Ja w życiu teraz nie kupię dziecku czegoś takiego.

www.papilot.pl/dziecko/14765/Kupuja-dzie...ch-udusic-ALARM.html

www.babyboom.pl/forum/spanie-f315/uwaga-...e-do-lozeczek-42676/

forum.abcslubu.pl/showthread.php?3028-Os...telnie-niebezpieczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366885 przez mala2809
Żeby tu wkleić zdjęcie to trzeba sie sporo natrudzić :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366889 przez Ania14.09
Agnessa- super fotki
Andra- jak chcesz wyjechać nad morze, to proponuje Darłowo lub Darówek. Można wypocząć i jest dużo atrakcji turystycznych. Choć ja osobiście nie cierpię morza, może dlatego, że za blisko mieszkam :)
Anulka- brałabym poprawkę na takie filmy. Małe niemowle jest zawsze bardziej narażone, po to ma rodziców by je chronili. Z tymi uduszeniami dzieci to już było tysiące historii, a moja Madzia wychowała się tylko na brzuchu, na brzuchu spała, i wiele osób stukało mi się w głowę, a ortopeda mi tak zalecił i pediatra. Miała problem z wyskakującym bioderkiem i dzięki leżeniu na brzuchu, skończyły się kolki, szybciej podniosła sama główkę i szybciej też zaczęła chodzić, dobrze działało, to na bioderka :)
Co do pluszaków się zgadzam,ale bardziej pod kątem alergicznym :)
A po to jest przy nim mama, żeby zapobiec gdy dziecko nie radzi sobie i chowa główkę, nosek w jakieś pluszaki czy ochroniacze łóżeczka :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #366905 przez agnesssa
AnulkaQrcze ja też raczej wezmę na to poprawkę, bo ja osobiście nie znam takiego przypadku, a wszyscy których znam używali tych ochraniaczy, Ania ma rację, z pluszakami nie ma co na początku wkładać dzieciaczkowi do łóżeczka, ale nie sądzę, żeby te ochraniacze były aż tak groźne. Ale oczywiście kazdy ma prawo do swojej oceny :woohoo:

Mała fiu fiu jaka laseczka :woohoo: No i brzusio masz śliczny w tej sukienusi :woohoo:

Ania dziękuję :) No właśnie każdy jest mądrzejszy od mamy, a wydaje mi się, że jak już się ma swoje maleństwo to intuicja pomoże nam w tym jak się obchodzić z własnym dzieckiem :) Bynajmniej mam nadzieję, że tak będzie :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #366908 przez aganio87
Mała super :) :) :)

przepraszam że wczoraj nie wrzuciłam ale musiałam jechać na działkę bo towar do budowy już przywozili i trzeba było skontrlować. a dziś jakde zobaczyć popołudniu jak idzie praca robotnikom :) :) :)

a co do zdjęcia to prosze :) :)




[*] 6.11.2011
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl