BezpiecznaCiaza112023

Ciuszki ze sklepu z używaną odzieżą-za czy przeciw

11 lata 4 miesiąc temu #482467 przez ifka
czym Lusia starsza tym trudniej mi "upolować coś dla iej w dobrym stanie". Nie zmienia to jednak mojego podejścia do tematu i nadal uważam, to za fjane rozwiązanie :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488053 przez Marta M
Witajcie :)

Ja tylko chciałam przypomnieć głosującym i nie głosującym o klikaniu, teraz to naprawdę widzę w tym sens bo Maja ma już drugie miejsce, walczymy zatem o pierwsze i pomagamy jej spełnić marzenie, klikamy raz dziennie do 15 grudnia, gorąco zachęcam i proszę o pomoc w jej imieniu :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A tu ranking miejsc:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #564348 przez Magdalena9t
Hej, ja jestem za kupowaniem ciuszków ze sklepów z używaną odzieżą, dzieci szybko wyrastają i nie są w stanie zniszczyć tych ubranek, a rzeczy kupione w lumpeksie to takie same rzeczy jakie dostajemy od znajomych po ich dzieciaczkach :) a wiadomo,że każde ubranka się pierze przed ich ubraniem. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #571725 przez AniaF
Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem. W mojej rodzinie od dawna praktykuje się wymiany ciuszków między mamami i kupowanie używanych,kiedyś w większości w komisach. Teraz oprócz komisów są jeszcze fora, darmowe ogłoszenia w internecie, lumpeksy w których można kupić ciuszki w b.dobrym stanie za grosze. Nie uważam, że to, że były używane przez pół roku przez jakiegoś innego maluszka sprawiały, że są gorszej jakości czy po prostu gorsze niż nowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #572915 przez izzybell
Używane są najlepsze! Nie rozciągają się, nie kurczą nie farbują. I nie żal wyrzucić kiedy zdarzy się jakiś wypadek :) Prościej się pozbyć ciuszka za 50gr niż identycznego za 30zł .



Nie pamiętam już jak wyglądał świat bez Ciebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #577791 przez joasia10015
Zgadzam sie z powyższą opinią,kupowałam ciuszki w lumpeksach i będe kupowała -nie widze w tym wogóle problemu.Fakt że w ,,normalnych,, sklepach tez kupię ci nie co,ale ciuszki na co dzien jak najbardziej z lumpków ;-) NIe rozumiem do konca tekstu dziewczyn które piszą - ,,Ciuszki od rodziny tak,a ciuszki z lumpeksu NIE bo nie wiadomo po kim są,,ALe o co chodzi?W jakim sensie po kim? No po jakims dziecku,no chyba nie po psie czy kocie-nie wiem o co kaman.A tak jak wczesniej dziewczyny pisały-chyba każda mądra kobieta pierze ciuchy zanim je dziecku ubierze-prawda? Ja piorę i z lumpku i nowe więc pytam sie -w czym problem??? No i dobre to stwierdzenie koleżanki wyżej-taki ciuszek za pare złotych to można bez problemu wyrzucic,a jak mam kupic synkowi np.dżinsy za 50/100 zł.i po jednym spacerze i kilku upadkach na trawce wyrzucic to musiałabym zarabiac miliony ;-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #581759 przez NataliaK
Ja również uważam, że używane ciuszki to nic złego a czy od znajomej czy z lumpeksu dla mnie to nie ma znaczenia. Sama własnie kompletuje ciuszki i naprawdę trafiłam na wiele markowych ślicznych rzeczy w bardzo dobrym stanie. Oczywiście wybieram tylko ładne nie zniszczone rzeczy i naprawdę kupiłam ich już całekiem sporo - mam na szczęscie kilka w mojej okolicy bardzo fajnych sklepów Wiadomo, że trzeba się porządnie uprać i wyprasować, nie wiem czym różnią się po wypraniu od rzeczy po dzieciach znajomych. Kupiłam też kilka nowych rzeczy na zimowych wyprzedarzach ale dzieci tak szybko rosną więc szkoda mi kupować drogich rzeczy, które można taniej kupić w sklepach z używaną odzieża. Jak tylko ktoś ma ytochę czasu polecam poszukiwania w sklepach z odzieżą uzywaną! Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586348 przez KasiaS
Jeszcze nie kupuję ciuszków, ale z opowieści koleżanek wiem, że to bardzo dobre rozwiązanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586587 przez kasrob
Uważam ,że można takie ciuszki kupować, bo niektóre wcale nie są zniszczone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #597085 przez doris22
Ja od czasu do czasu kupuję w lumpkach ciuszki dla dzieciaków, czasem można trafic na prawie nówki;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #604816 przez JakaJaKachna
Kupuję, kupuję i na pewno będę kupować w lumpkach. Szukam ciuszków i dla siebie i dla synka - ale im straszy, tym trudniej znaleźć coś naprawdę fajnego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605249 przez lejtek
Ja też jestem za kupowaniem używanych ubranek. Córcia urodzi się dopiero za 2 miesiące, a w domu już jest 6 olbrzymich kartonów, które czekają z niecierpliwością. Za tę cenę kupiłabym zaledwie kilka nowych ubranek.
;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724330 przez antosia
Nie ma w rzeczach używanych niczego złego, ale kombinując, kupicie nawet rzeczy nowe za małą kasę. Kupiłam dziś za 20 zeta - ładna, prawda? Szukajcie okazji ;-)



Foto z www.kolorowemarzenia.pl/amarantowo-szara...kiki-kids-122/33219/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #738816 przez kristi*
Ostatnio byłam z koleżanką w ciuchlandzie promocje mieli, za 9zł nakupiła sporą reklamówkę ciuszków w bardzo dobrym stanie w tym 3 nówki sztuki z metkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759592 przez szybkiromek
Porządnie wyprać i często takie ubranka posłużą dłużej i lepiej niż wiele nowych ze sklepów, które po 1 praniu można wyrzucić do kosza...

systemy ekspozycyjne to fajne miejsce na wystawę zdjęć naszych maluszków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl