BezpiecznaCiaza112023

Ciuszki ze sklepu z używaną odzieżą-za czy przeciw

10 lata 1 miesiąc temu #831096 przez Ewelkaa
Jestem stanowczo na NIE. Nigdy nie wiecie co to za ubranka. Skąd przyjechały, jak były przechowywane. Jest mnóstwo rzeczy, które mogą dziecku zaszkodzić jak choćby naftalina, której po jakimś czasie nie czuć już na suchych ubrankach, ale opary uwalniają się podczas prania, suszenia i prasowania. A jest ona szkodliwa zarówno poprzez wdychanie jak i kontakt ze skórą.
Jest mnóstwo sklepów, gdzie można kupić naprawdę tanie i dobre rzeczy dla niemowlaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #846262 przez dzieciciuchy
Witam,
pracuje nad założeniem portalu z możliwością kupna i sprzedaży używanej odzieży dziecięcej. Poszukuje opinii Mam na temat portalu: na co zwrócić uwagę i jego przetestowanie gdy powstanie. Od udanych transakcji będą pobierane drobne opłaty (jak to bywa w tego typu przypadkach), na pokrycie kosztów prowadzenia portalu. W zamian za wspomniane opinie i testy mogę zaproponować promocyjny okres bez pobierania żadnych opłat w przypadku udanych zakupów, czyli korzystanie z portalu staje się całkowicie darmowe.
Zainteresowane osoby prosiłbym o wysłanie maila na adres -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry dzięki za zainteresowanie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #912175 przez kristi*
Byłam jakiś czas z koleżanka w takim sklepie, i widziałam w bardzo dobrym stanie ubranka dla dzieciaczków, niektóre nawet miały metki.
Co do używanych - nie mam nic przeciwko. Jak się ma kase można kupować nowe, ale mam siostrę, którą zwolnili jak się dowiedzieli, że jest w ciąży - oczywiście były sprawy w sądzie i jakieś ugody, ale wypłacili jej coś jednorazowo i teraz siedzi bidula na macierzyńskim z 8-mio miesięcznym synkiem bez kasy.
Przyjmuje wszystko co dają trochę nowych, trochę używanych.
Wszystko zależy od sytuacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #916025 przez selena86
Ja kupiłam wiele ubranek w takich sklepach, mnóstwo z nich było jeszcze z metkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983577 przez Małgorzata Góźdź
Ja osobiście odradzam mój syn zaraził się glistą ludzką i podejrzewam że to przez używane ubranka niewiadomego pochodzenia, moja rada to lepiej poszukać tańszych ubranek niż leczyć dziecko www.alama24.pl/ubranka-dzieciece-niemowl...goria/body-kategoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #983604 przez atilla
Małgorzwta Góźďź jak można siać fermet i wypisywać aż takie głupoty celem reklamy sklepu internetowego. Z racji tegi iż używa Pani internetu w celach marketingotych i handlowych proszę również zwrócić uwagę na stronę edukacyjną. Glistnica (Ascaridosis) jest to jedna z najczęstszych chorób pasożytniczych przewodu pokarmowego. Wywołana jest przez zakażenie jelita ludzkiego glistą ludzką (Ascaris lumbricoides). Człowiek zakaża się przez spożycie pokarmów zanieczyszczonych jajeczkami z larwami. Jaja pasożyta znajdują się zwykle w kale innego żywiciela. Do zakażenia dochodzi drogą pokarmową przez połknięcie jaj, przenoszonych przez brudne ręce, zanieczyszczony kałem pokarm lub wodę. Jaja glisty wydalane z kałem zawierają taką formę zarodka, która nie jest zdolna do zarażenia. Dopiero po 6-tygodniowym rozwoju poza ustrojem, w wodzie lub wilgotnej glebie powstaje zakaźna larwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1017053 przez Aga1
Pół życia ubieram się sama w lumpkach i mój pierwszy syn również miał większość ciuchów z lumpeksu lub używane z allegro. Oczywiście podstawą jest wypranie rzeczy przed pierwszym założeniem.
Jeśli ma się trochę wolnego czasu, to wyszukiwanie cudnycb ubranek zwlaszcza dla niemowląt- może być czystą przyjemnością...no i sa lekkie więc na wagę wychodzą bardzo tanio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034028 przez weronikaklosok
Ciuszki oki, bo takie dziecko i tak zazwyczaj nie niszczy ich, ale buciki warto dobierać indywidualnie. Każda stopa jest inna i inaczej się układa. Warto wybierać buty zdrowotne dla dzieci , aby później ich nie korygować operacyjnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1034104 przez falea
moja siostra kupuje dzieciom używane ciuszki i ani razu nie skarżyła się, tak jak niektóre mówicie ubranka i tak trzeba wyprac,wygotować w pralce więc myślę że wszystkie zanieczyszczenia są usuwane;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1040882 przez Domii1983
Ja jestem jak najbardziej za. Jak się je wypierze i wysuszy moga być jak nowe, a my oszczędzamy;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1050057 przez Elvira
Ja kupuję rzeczy używane od koleżanek, nie widzę nic przeciwko. Czasami wejdę do sklepu z używaną odzieżą i kupię coś co mi wpadnie w oko, zazwyczaj z metką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052364 przez aneta90
Ja kupuję nowe ubranka, ponieważ po prostu tak wolę. Chcę wiedzieć skąd są, jaki to sklep i takie tam. Mój ulubiony sklep ostatnio to psoty. Mają świetne ubranka, mimo wielu prań żadnych śladów, a materiał bardzo dobrej jakości. Zwracam na to uwagę dlatego ja wolę kupować w sklepie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060149 przez Domii1983
Każdy ma swoje zdanie, ja nie mam oporów by kupić dziecku czasem coś z second handu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064227 przez Gabriela34
ja kupuję, kupowałam i dopóki syn nie zacznie protestowac a już zbliza sie małymi krokami ten czas to nie zamierzam rezygnpowac...ze względu na kwestie finansowe ale i na to ze czasem, ma naprawde fajne ciuchy których nikt inny miec nie bedzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1064250 przez Domii1983
To fakt, oryginalne rzeczy to teraz rarytas przy takiej masowej produkcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl