BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #468166 przez Malina86
Czesc Laseczki!

Poprwilam Wam te linki :)

Ciesze sie, ze fotki sie podobaly.

Ide sie szykowac, musimy po pampki i chusteczki jechac, a Auchanie jest szesciopak chustek Pampersa jest za 21,99zl.

Buziaki, milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468211 przez Kredka
Hej
Dorcia no to Lenka ładne ma spanie, twu twu co by nie zapeszyć :lol:

Pola u nas lepiej. Przeprowadzilismy poważną rozmowę i efekt jest. Tak nie moze byc, nie chce aby Miki na to patrzył.
NO Ty ciągle w biegu :) no ale takie uroki bycia mamą i biznewomen ;)
A czemu D nie chciał jesc? Ja bym mojego za to pacła.Mój to na brak apetytu nie narzeka...Od środy bierzemy sie za diete. Tzn ja od soboty na dukanie i dzisiaj już waga skoczyla z 49 na 48 kg wiec jest dobrze. 1 faze mam zamiar do srody stosować a potem od 2 fazy zaczne meza wprowadzać. Bo na 1 faqzie to by nie wytrzymał w pracy, bo czesto jezdzi samochodem, po towar i m usi miec siłę. Ciekawa jestem czy wytrzyma...W kazdym razie ja go bede motywować.

Emkapl widziałam jak Natala uciekała z kasą :) Usmiałam sie z niej. A prezenty fajne :)

Malina u mnie w osiedlowym kiosku chusteczki Pampers (te zielone ) sa za 4,95 wiec z tym mam dobrze. A w Tesco jest 2-pak kaszek Bobowita m-r za 12 zł, qwiec wychodzi sztuka za 6 zł, wiec cena mi sie podoba.

Ide sie ogarnac (umalowac i ubrac bo wstalam dopiero 9ej :blush: ) a potem do ksiegowej z papierami i do lekarza.
MIłego dnia dziewczyny. Pozniej sie odezwe

aa i deziekujemy za zyczenia zd5rówka - oby pomoglo.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468276 przez madziorskie
Hej hej

ja tylko na moment, ale może uda się tak szybko poczytać i coś odpisać...

Heh Polunia nie wpadłam na to.. ;)

Dokładnie! U nas nie kładzie się dlugopisu... U nas daje się książkę, różaniec, kieliszek i kasę;)

Ty cały tydzień jadłaś rogale, więc w ten odpowiedni dzień nie musiałaś! hi hi

Ooo tak taki napęd do bramy i nam by się przydał ;) Weź od razu poproś o 2 zestawy ;)

A ja się pokusiłam na ta kulę nie wiedząc że Wy taką macie w domu... :( szkoda, bo pewnie bym jej nie kupiła! Izunia lubi piłeczki i myslałam, że będzie się nią fajnie bawiła, a tu zonk... no mam nadzieję, że za jakiś czas się zainteresuje...

No trochę się starali... no ale żeby jakoś specjalnie dłuugo to chyba nie... ile oni sa lat po ślubie? Bo ja mam wrażenie, że tak niedawno to było... no ale czas zapiernicza...

Maliny usta też na mnie wrażenie zrobiły :laugh:

Kima no właśnie się tak zastanawiałam, bo wydawało mi się, że mu chłoodno może być.. ;) No ale teraz to w

szystko rozumiem i popieram nawet :laugh:

Dorcia z tymi rogalami to jest tak, że niby jest receptura, ale i tak każdy cukeirnik robi trochę inaczej! Ja uwielbiam te, które maja bardzo dużo maku i sa wilgotne :silly: i nie spieczone :silly:

A może jakiś medalik lub zawieszkę ze złota? Będzie miała pamiątkę na później ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No wiesz TY co! Pozwalasz się małżowi wykorzystywac w niedzielę w taki sposób??? Hmm

Wózek w realu kosztował 99 zł, a miałam 10% rabato więc 90 dałam ;)

Tak, słyszłam o tym macierzyńskim! Jak juz bedzie pewne, to może na drugie się zdecyduję ;)

Kredka
zdrówka dla Was.

Polunia powodzenia u pana G.

Emka fajny nocniczek dostałą Natalka! I reszta zabawek tez fajna!

Malina Twoje prezenty obejrze po południu jak wrócę do domu, bop teraz juz nie zdążę... a po chusteczkji chyba podjadę, zreszta będę przejeżdżała koło Auchan!

Dobra zmykam bo nie zdąże a jeszcze w proszku jestesmy z mała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468378 przez jo_anna20

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468615 przez Kredka
Hej u mnie nerwowy dzień... Dobrze, że już wieczór..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jo_anna20 ale masz przeboje. T normalnie jak dziecko, które trzeba pilnować na każdym kroku.

Madziorskie i jak diety ciąg dalszy??? Dajesz radę??

Byłam dzisiaj w Tesco i kupiłam 5ciopak za 39 zł bodziaków i fajną polóweczkę :)

A i myślę ostawić go od piersi.. Tylko muszę jutro butelkę odebrać od ciotki, bo jak ostatnio byliśmy, to zostawiłam w pośpiechu.
Miłego wieczoru. Ja zmykam do chłopaków.. później się odezwę

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468693 przez vestusia
Dżem dobry wieczór :D

Normalnie czytałam Was z telefonu troszkę i pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to ciąża TyszAni!!! No Kochana moje gratulacje!!!! I trzymam kciuki za dziewuszkę!!!! Superowo! A jak się czujesz??? Jejor, podziwiam Cię za odwagę i chęć posiadania tak licznej gromadki :D

Lusia jednym słowem odbiłaś Łukasza jakiejś innej piczce :D He, he, he :D

Malina a sama prezentacja podobała się gościom??


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Heh Dorcia ja to już chciałabym dać Zuzi te prezenty, ale wiem, że nie mogę. Do soboty muszą wytrwać, bo nie będzie niespodzianki.

Kurka, Zuzia jeszcze nigdzie się nie wdrapuje, nie wiem czy powinnam się martwić? Ona na narożnik ani na łóżko nie włazi... hmmmm :(

O, małą furę. Fajno. Ja też bym chciała, ale Piotrek się nie zgadza, bo mówi, że to wydatek, który nam na razie nie jest potrzebny. Tylko skoro nie kupujemy mieszkania, to chociaż auto bym kupiła.

A w tym programie do prezentacji filmik też jakoś można dodać? Muszę jeszcze posiedzieć nad tą prezentacją, ale to tak jutro albo w środę, generalnie mam czas do soboty. Dziś leci eMKa, więc nie mam czasu ha, ha, ha :D

Ha, moja prezentacja ma jakoś ok. 16 minut i też się boję, że zanudzę gości. No ale nie umiałam się zdecydować tylko na kilka zdjęć, no a poza tym to wydaje mi się, że w tle może sobie lecieć i każdy jakoś zarzuci oko na tefałce :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Polunia ja też chcę wiedzieć co to za ekstra podziękowania. Czuję się pominięta :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No a ten buziak w ucho, no padnę zaraz :D Ha, ha, ha :D
To mój Piotrek po którymś tam spotkaniu zapytał mnie czy dostanie buzi na pożegnanie. A ja siedziałam na tapczanie, on tak klęczał przede mną i ja go pocałowałam... w czoło po ojcowsku. Buehehehe :D Potem poprawiłam oczywiście normalnie, ale też było zabawnie :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fajne zakupki na Allegro :D Ja już dawno niczego nie licytowałam :D

Jakiego Kubuś ma zaczepistego bodziaka! :D
A te skarpetki z grzechotkami nie przeszkadzają mu? Zuzia nie lubi w takich chodzić. Zresztą, ona w ogóle nie lubi skarpetek, ciągle je zdejmuje.

Malina fotki z urodzin rewelacyjne! Ależ byłaś odpicowana, piękne usta :D
Michalinka gwiazdeczka no i ten torcik! Już kumam dlaczego tyle kosztował, no rewelacja!
Prezenciki bardzo fajne, te klocki to takie podobne do tych, które Zuzi kupiłam :) No i fotelik też rewelacyjny, przynajmniej będę wiedziała czego szukać dla Zuzi :D

Imprezka się udała, to mnie cieszy bardzo! :D

Polunia ślij ten bigos :D Przyda się na imprezę w sobotę :D

Kima pipeczko, wyraz „na pewno” pisze się osobno, ale to wiesz. Nie czepiać się tyŚ :P Polunia Ty Platfusie przeciwko mnie???

:D
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


O, Dorcia poprawiła Kimę w pisowni ;-)

Kup Leni jakąś lalę. Zuzia ma ich kilka.

A Krzyś niech nie pitoli tylko tam sprząta, bo przyjadę i sprawdzę czy dobrze mu poszło :D He, he, he :D Podeślij go do nas jak ma za dużo energii ;-)

Kredzia dobrze, że sobie wyjaśniliście sytuację. Czasami ciężko zapanować nad emocjami. Oby to się już nie powtórzyło.

Polunia ja myślę, że Poli wyjdą zęby wszystkie naraz ;-)
No i życzę udanego przeglądu podwozia :D

O, Emcia, Natalka prezenciki też fajoskie dostała :D Pewnie tylko u Zuzi będzie ubogo z prezentami, bo tak mało gości będzie. No ale trudno. Nie przeskoczę tego.

Ja nie słyszałam nic ani o długopisie, ani o książce, ani o różańcu, kieliszku czy kasie. He, he, he :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No nadrobiłam i zaraz będę spadać.

Zamówiłam dziś jeszcze jeden zwykły mały tort na czwartek, bo przyjdzie Mamcia, to zdmuchniemy świeczkę. Chciałam tego pchacza kupić, ale nie było.

Piotrek zmywa naczynia, Zuzanka już śpi a ja zmykam przed tv na moje seriale.

Życzę miłego wieczoru i do napisania :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468826 przez madziorskie
Witam z wieczora!

Byłam w Auchan, ale u nas nie było już ani jednej paczki husteczek!!!

Malina bardzo ładne prezenty! Ale Misia bedzie miała teraz nowych zabawek!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredzia moge tak mówić? Mojej iety ciag dalszy... od dzisiaj Dukan faza II... no więc na śniadanko zjadłam bułeczkę Dukana z pasta jajeczną, a na obiad pierś z ... gyrosem!!! ale mi smakowało!!! Az na kolacyjke sobie podjadłam troszkę gyrosiku :laugh: taką dietę to moge codziennie stosować.. no ale co drugi dzień można proteiny i warzywa więc dopiero w środę reszte gyrosika ;) Powiem Wam, że zawsze dawałam na patelnie troche oliwy jak smażyłam mięsko, a dzisiaj tylko delikatnie przejechałam na pędzelku oliwą ;) i tez prawie tak samo smakuje, tyle, że mięsko bardziej przywarło do patelni pomimo mojego ciągłego mieszania... a jak juz dosypałam przyprawę do wogóle przywarła... no ale od czego ma się zmywarkę...
Na dodatek pan Dukan zabrania majonezu, więc mój gyros jest bez majonezu!!! i tez mi m ega smakuje! Mąż dołozył sobie już na talerzu majonezu do sałatki, a ja bez zjadłam ;) najgorsze, że jutro znów sam eserki, jogurciki itp...

Ja chyba też zacznę odstawiać, chociaz akurat mi jest na rękę bo pije z cyca tylko rano po obudzeniu, potem bawi się u mnie na łózku i dalej idziemy spać... ale to jej picie ostatnio to nie picie.. chwilke popije i zaraz na brzuch się obraca z moim cyckiem w buzi i go tak naciaga małpa jedna... no chyba, że spróbuje na siedząco karmić... jutro zobaczę..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestusia cieszyć się powinnaś, że masz taką grzeczną córkę, że nigdzie nie wchodzi! Moja panna ostatnio wyczaiła i przystawiła sobie pufę do ąłwy i wlazła na ławę... a dzisiaj weszła do kosza z zabawkami a z kosza na ławę... ten kosz cały czas stoi przy ławie... chyba bede musiasła inny kącik zabaw jej sprawić... tyle, ż eczasamiona się tam bawi, a ja na pufie sobie siedze obok na necie i np Wam odpisuję ;)

Na kupnie auta zawsze się straci... a na kupnie mieszkania nie! Skoro macie kase na mieszkanie too nie myśl o kupnie auta tylko szukaj tańszego ciut mieszkania, żeby Wam się udało!

Tak, mozna dodac filmiki, ale zależy w jakim formacie masz nagrane filmiki! Mój aparat nagrywa jako MP4 i ich nie da się wrzucić! Muszę najpierw skonwertowac filmiki do innego programu, a wtedy niestety trace jakośc filmu... pewnie sa jakies płatne programy w tym celu opracowane, ale ja nie mam :(
wogóle moja przygoda z tym programem zaczęła się kilka miesięcy temu (chyba ze 3) bo wpadłam na pomysł, by wszystkie filmiki, jakie ma Izka połączyć w jeden film... no i mi nie wyszło przez to, że nie moge skonwertować.. tzn coś tam skonwertowąłam ale straciłam na jakości sporo...

Generalnie jest tak, że jak oglądasz siebie na zdjęciach to chcesz je i pół godziny oglądać, ale jak Ciebie nie ma to nie chce sie oglądac tak długo.Podobnie z filmem np z wesela! jak na nim jestes to możesz oglądać i oglądać (poza wyjątkami, które nie lubia na siebie patrzec), a jak masz oglądać obcych ludzi to już się tak do końca całej płyty nie chce oglądać... Może warto wrzucic kilka zdjęć z obecnymi na imprezie osobami???

He he szybko powaliłaś go na kolana... hi hi


Nic poczytałam popisałam i ide najrzeć co tam u koleżanek styczniówek słychac ;-)

do napisania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468919 przez Suari
Kredzia- mi dzisiaj Igor też wyrżnął, ale chodził i poleciał do tyłu, uderzył tyłem główki,więcej strachu u niego było i pewnie stąd płacz, zresztą zaraz mu przeszło. OStatnio chodzi pokiereszowany jak nie wiem.

Tyszanka- gratulację i czekamy na dalsze wieści :)

Vestusia- ciesz się,że Zuzolek nie włazi,ale może być tak, że niedługo zacznie za zdwojoną siłą i wtedy będziesz wspominać jak to siedziała na tyłku ;) Igor próbuje włazić na łóżko,ale jest za wysokie i trzeba mu dupkę pomóc podnieść ;) poza tym to włazi do łóżeczka jak wyjmę mu szczebelki.

Jejku !!!! czy wy wszystkie na diecie jesteście ? przy was to człowiek w kompleksy wpadnie, jak będzie czytał ile,która waży.

I Kubuś śliczny jak zawsze :) a te jego włoski ... :)

Jo-anna- dziadek niezły ;) i jakie ma pozwolenie- na piwko :) ale wiesz, człowiek nie wielbłąd i napić się musi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468941 przez luska
Hej kochane


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Prezentacja długa ja ma w planie na dwójkę maź 12-15 minut ;)

Ale pochwale się wam jestem już na drugim miesiącem .Próbowałm tym programem movie maker , ale jak dla mnie czarna magia .Szwagier mi zainstalował łopatologiczny program i jest super idzie szybo i łatwo

Docia korzystaj, później nasz nadrobisz


Pola mnie tez to ciekawi :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Kima hehe ty jestes zajebista :P :lol:
a nie to , że nie byłam pewna po 5 latach .Miała opory , bo małżeństwo , to zobowiązywania itd .A ja byłam wolnym ptakiem ,nie lubiłam zobowiązań i tak ciężko mi ta obrączka na paluch wlazła.W sumie teraz to się ciesze , że mnie przymusili , bo do 30 bym nie założyła obrączki ;)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


heheh Pan ząbek super :lol:

Malina zabawki sa superackie , to młoda teraz da ci troche luzu jak tyle nowości ;)

Malina foty superackie .A Michasia to ma zapędy pewnie po tatusiu, chociaż mamusia nie gorsza :silly: Tylko ten różaniec , coś nie pasi.ale olo tez tak wziął , tylko w odwrotnej kolejności , najpierw różaniec , potem kielicha B)
Ale jak mam być szczera to coś słabo ty wyglądałaś .W sensie , ze zmęczona w oczach, bo tak to wiesz nie dzaga , a te usta mmm, aż ja mam ochotę :P

Joanka a czemu przemilczysz :silly:

POla no może na babyshower do ciebie co hehe a nie tu domnie.

a co do ł on miał laskę, ja chłopak i no powiedzmy kochanka :P .W sumie to na 4 front wtedy było , no ale jak Ł zobaczyłam to tylko pozostało mi zakończyć pozostałe związki :cheer:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


u mnie sie długopis kładzie i abo pisaz , albo nauczyciel i grzebien-fryzier

Kredzia zdrówka dla wass i dobrze , ze juz w zgodzie


emka Natki prezenty tez fajowskie, a najbardziej to mi sie spodobał ten pociąg drewniany.
Aureska uwielbia klocki drewniane.Nie ma dziecka jak je dorwie i muszę ją pochwalić , bo zaczyna sobie radzić z sorterem :lol:Ale zauważyłam , ze ona bardzo lubi drewniane zabawki , najprostsze, a najwięcej radochy daja .Ma jeszcze takie koraliki na drucikach , często w przychodniach , to jest czy w poczekalniach, uwielbia siedzi i siedzi przy nich.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ja to chyba z 3 razy dziennie bym musiał być na izbie i moim szrlatanami.

Vestka ja
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
no spotkamy sie i masz kpa , daj ty tej Zuzi spokój co .Kazde dziecko sie rozwija w indywidualnym tempie i na Zuzanke przyjdzie czas ze wspinaczkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468948 przez luska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468950 przez polunia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468954 przez Suari
Lusia!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468956 przez madziorskie
weszłam na forum bo chciałam wkleic fotki mebelków, które obiecałam.. a tu tyle postów.. no nic biorę się za czytanie.. ;)
a miałam już iśc spać... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468958 przez luska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


surai hehe no ciesze się , ze cie rozbawiła , ale opieprzył się do 0.Ściął go Ł ale i tak widać trzy krech łysego łba B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468960 przez Dorciaition
Hej.

Wpadam tylko na chwilę i śmigam spać, bo coś czuję że moje dziecię wcześnie się obudzi.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Emka super prezenciki dostała Natalka. A z filmiku to sie uśmiałam :)

Madziorskie nie żałuj zakupu tej huli kuli. Lenia na początku też nie bardzo się nią bawiła, a później była to jej ulubiona zabawka.
Cudny awatarek :)

Vestusia Kochana Ty to się ciesz, że Zuzia na razie nigdzie nie wchodzi. Lenia to ma jakiś szał, bo wchodzi- schodzi, wchodzi- schodzi ,a ja się denerwuje, bo Ona to wszędzie wlezie.

Luśka no Olo mnie rozwalił. Skąd On ten pomysł wytrzasnął z obcięciem włosów. Chyba fryzjerem zostanie.

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Sorrki, że tak krótko, ale spać mi się bardzo chce, a do tego net mi tu muli.

Buziaczki


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl