BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #468962 przez madziorskie
Luska a co to za łopatologiczny program?? :laugh:

jak to Cię przymusili do zaobraczkowania?

Łał na 4 fronty jechałaś!!! Niezła jesteś!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jak Polunia chce wiedzieć skoro założyła to ja tez się dołączam, bo nie chciałam nalegac wcześniej żeby nie było.. no ale skoro i zainteresowana chce wiedzieć to mów!
Sama chętnie posłucham (poczytam) coby byc mądrzejsza na przyszłość ;)

oo a ja jakos przegapiłam emki filmik

Oki teraz to ja juz zmykam do wyrka.. acha miałam te zdjątka dać.. no to heja..
a ogólnie to cały czas była siłownia męzulka... ;) i nadal jest ;) wogóle to taki środkowy pokój i na takiej jakby wystawce jest i dlatego sufit jest troszkę obniżony przy oknie... troche smiesznie too wygląda... po lewej stronie będzie miała jeszcze łóżko, ale na razie nie skręcamy co by miejsca nie zajmowało, bo i tak na nim nie bedzie jeszcze spała... a na wprost bedzie miała kiedys biurko, bo lewa część okna balkonowego jest stała, nie otwiera się więc nie bedzie przeszkadzało ;)... aaa i pod pułka po prawej stronie planuje jeszcze (jak juz nie bedzie miejsca na zabawki) kupic taki wiszący kosz na zabawki... no i na ścianach chce malunki jej jeszcze zrobic... ;) no i firanke jakąs dziecięcą, roletę... bo okno południowe ;) no i koniecznie lampę... ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #468992 przez emkapl84
Hejka!
Madziorskie ale fajne mebelki!!!!!!!i siłowni tez pozazdrościć..przydałaby mi się taka w domu
Luska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wyobraźnia dziecka nie ma granic!!!! nieźle się mały urządził :lol: będzie co opowiadać jak podrośnie.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A zapomniałam wam napisać, że M kupił mi te kozaczki :lol: :lol: :lol: czarne na płaskiej podeszwie..śliczne są :lol: :lol:
Natalka nauczyła się nowej rzeczy...kiedy chce jej się pić podchodzi do półki gdzie stoją jej butelki i wola am am a kiedy chce ciasteczko czy coś do jedzenia podchodzi w miejsce gdzie są ciasteczka i tez woła am am...mały spryciarz :lol:
W pracy nie najgorzej bo dzieciaki przechodzą ospę wietrzną i połowy nie ma w przedszkolu :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469083 przez Aleksandra
Cześc kochane.

Jednak mnie rozłożyło na cały weekend ale jeszcze mnie trzyma. Nie miałam na nic siły, masakra jakaś, dobrze, że Z był w domu to mogłam pochorowac :)
Spóźnione ale z całego serca najserdeczniejsze życzenia dla naszych solenizantów Misi i Filipka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Postaram się was nadrobic puki młoda śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469127 przez Aleksandra
Ufff nadrobiłam ale nie wiele pamiętam.

Malina śliczne foty :) Misia wyglądała bajecznie i ty tez kochana :)

TyszAnka gratulacje kochana!! Wpadaj do nas częsciej i opowiadaj co słychac :)

Madziorskie sliczne mebelki :)

Ja ostatnio mysle o drugim dziecku, ale boje sie że nie wyrobimy finansowo. Wolałabym, żeby Z miała stałą pracę bo przeciez ile można ciągnąc kasę od moich rodziców (oni na szczęscie nie wypominają nam i sami chetnie wiele rzeczy lupują ale jednak mam wyrzuty sumienia)

Wczoraj byłam na masażu i było rewelacyjnie. Kręgosłup mnie nie boli i mam więcej energii. Idę w środę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469151 przez madziorskie
Witam!

mam chwilke i mam nadzieję, że uda mi się poczytać i odpisać... póki co mała bawi się sama na podłodze tj. wywala klocki ze skrzynki... no ale zawsze to jakies zajęcie ;)

emka no to fajnie, że kupił! Podziwiam! Ja mam taką malutka nózkę, że niestety musze poprzymierzać, a i tak cięzko kupic... I jeszcze, jak się Tobie podobają to juz wogóle rewelacja!!!

Tylko uważaj, żebyś ospy do domu nie przyniosła... oby się udało;)

Olu duzo zdrówka!!!
To Cie wymasują na masażach ;)
No właśnie gdyby nie kasa to pewnie więcej dzieci każdy by miał... a tak to własnie strach...
no bo nie wystarczy urodzic i odchować, ale i wykształcić i wogóle zapewnic im jakis tam dobry start w przysżłość...

Nic musze chwilowo zniknąć, bo Iza się znudziła i mi popłakuje... a przy okazji zupkę dla niej wstawię bo juz nic nie mam ...

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469178 przez Aleksandra
Madziorskie zgadzam się, rodzic każą bo mało dzieci jest ale juz o zapleczu finansowym nikt nie pomyslał.

Młoda właśnie wstała. Załozyłam jej nową pieluszkę Fitti z biedronki i jakaś dziwna jest. Wielka i nie na rzep tylko na przylepiec. No nic....zobaczymy jak sie spisze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #469222 przez Malina86
Dzien dobry!

Moj malz nierob jeszcze w domu :laugh: , jedzie w nocy dopiero.

lusia ja pilam w Powidzu z kielicha jak Misia juz spala wiec musiala od taty zalapac :laugh: Patologia normalnie :laugh:
Zmeczenie w oczach widze na zdjeciu w trojke, tak wyszlam jak pijana :laugh: Ogolnie to jestem mega niefotogieczniczna.

polunia usta malowane :)

madziorskie sliczne mebelki!

emcia no ten Twoj malz to zloty normalnie.

A co do prezentacji to nikt sie nie zanudzil, na koniec nawet brawa byly :laugh:

Spadam Kochane, jutro wracam na pelen etat :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469238 przez polunia
Hej Dziewuszki

Podczytauję ale ani za bardzo czasu ani weny na pisanie...

Teraz mam mała chwilke(w sumie powinnam robic co innego!) wiec moze cos dziergnę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Właśnie dzwonila laska o andrzejki , czyli mam juz 78 osób. Wow i tak sporo sie uzbierało. Jeszcze 8 osób wisi w powietrzu a listę zamykam w niedziele więc jeszcze może ktoś dobije :lol:

Ola to dobrze , że masaze dzialają bo juz myslałam , ze Cie babka naciaga skoro to jej maz je wykonuje ;) A swoja droga to przystojny ten masazysta? :woohoo:

No nie da się ukryc , ze dzici kosztują... To w takim razie zyczę , żeby Z szybko znalazl stałą prace i zebyście mogli pomyslec o o drugim dziecku :side:

emaka ale Ci się trafił fajny model :) Wybrać buty które spodobają się Żonie to nie lada sztuka :woohoo: W ogole kupic zonie buty to juz mega plus a do tego trafnie wybrac to sie "szacun" nalezy :blink:

Ola piszesz o pieluszkach i mi się skojarzylo , te nowe pampersy jakies takie dziwne mi się wydają. Albo sa mniejsze albo mniej chłonne , kurde nie wiem , nastepne kupie 5 (jestesmy na 4+ ) i moze będa lepsze :dry:

madziorskie bardzo fajne te mabelki. A ten uskok na suficie mozna wlasnie fajnie wykorzystać na jakies malunki , jakies niebo ze soneczkiem czy cuś :side: A sama masz zamiar sie bawic w malowanie czy masz kogos kto wykonuje takie malunki na scianach?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i tyle , Pola się osrała i wyszlo bokiem :angry: Lece bo smierdzi z kilometra :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469240 przez madziorskie
Olu nie miałam nigdy tych pieluch... ja tylko pampery activ baby i czasem Dady.. kiedys na poczatku happy dla wcześniaków a potem tylko pampersy new born... więc nie mam doświadczenia z pieluchami...

a chusteczek miałam chyba wszystkie rodzaje i najlepiej mi pampersa się spodobały te białe i zielone. Pomarańczowe juz nie sa tak fajne jak dla mnie...

Malina Ty niefotogeniczna??? No coś Ty laska!!!

NIC ZUPKA WSTAWIONA ALE TERAZ IDĘ USPIC IZOLDE...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469253 przez Aleksandra
polunia napisał:

Ola to dobrze , że masaze dzialają bo juz myslałam , ze Cie babka naciaga skoro to jej maz je wykonuje ;) A swoja droga to przystojny ten masazysta? :woohoo:

Ola piszesz o pieluszkach i mi się skojarzylo , te nowe pampersy jakies takie dziwne mi się wydają. Albo sa mniejsze albo mniej chłonne , kurde nie wiem , nastepne kupie 5 (jestesmy na 4+ ) i moze będa lepsze :dry:


Ciężko stwierdzic czy jest przystojny. Azjata po 50. Brzydki nie jest, dobrze zbudowany i ma zajebisty głos, taki sexowny :silly:

Ja zawsze kupuje pampersy ale z braku kasy kupiłam inne. Jednak pampersy to pampersy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469280 przez Aleksandra
Zmykam na spacer. Do później :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469292 przez madziorskie
oo jakoś pominęłam post Poluni.. może przez to, że prawie razem wysłałyśmy... ??? hmmm


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ooo widzisz, a tak się martwiłas o listę osób! Fajnie, ż esię juz sporo uzbierało!

Gdyby nie mój mąż, który nie umie tańczyc, to pewnie tez na jakąs imprezę bysmy poszli...

Jesli chodzi o malowanie to generalnie ja sam:P wszytskie pokoje na górze, klatkę schodową, kuchnię malowałam sama samiuteńka ;) no a dól już kończył malarz bo zaszłam w ciąże, i nie chciałam już malować, bo miałam zagrożona na początku...

Co do pieluszek to my nadal 3 używamy... i jest dobra! Nie przecieka, nie wycieka... może powinnaś własnie mniejszych a nie większych uzywać?

Olu mówisz doświadczony starszy pan... :laugh:

jak Izabela się obudzi to tez idziemy pospacerować... a po południu do mojej babci na urodzinki...

do później pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469297 przez madziorskie
w zasadzie jeszcze mam pytanko...

od jakiegos czasu Iza przestała sama zasypiać w łóżeczku (to były piękne czasy) i musze ja usypiac na rekach, co jest męczące...
macie jakiś sposób by znów zasypiałą sama w łózeczku???

Jak zaniose ja do łóżeczka, dam butlę z herbatką i poczekam, az wypije i wyjdę to po chwili ona albo siedzi albo stoi w łóżeczku i nie ma mowy o spaniu tylko raczej płacz jest... jest to frustrujące czasami dla mnie... no a z drugiej strony żeby usypiac na rekach prawie 11 miesięczne dziecko to tez przesada...

Poradźcie coś plisssss....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469311 przez polunia
Przebralam Poli dupsko , wpakowalam do łłóżeczka dałam herbatke i licze , że pójdzie spać.

A ja czytam dalej :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vetsa przyłaczam sie do Luski , czyli masz juz podwójnego kopa :blink: Zuzanka to fajna dziewczynka i nie musi robic wszystkiego tego co inne dzieci. Na wszystko przyjdzie czas :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nie nie nie nie!!! Ja tam na baby shower się nie piszę :silly: Post do 10.12!!!1 A potem szalejemy :woohoo:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Suari ja tam na diecie nie jestem wiec jak bys zaczynala mieć kompleksy to spytaj ile ja ważę wtedy Twoje ewentualne kompleksy odejdą w sina dal :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sie usmiałam , tak jak nie mieszkoanko to "chociaz" auto :lol: Jakby to było pójscie do sklepu po bułki :side:

Oj Ty tez taka ciekawa , juz mowilam , ze ciekawosc to pierwszy stopień do piekla :P :silly: :kiss:

Łoo , to szybko Bob przed Toba kleczał :silly: :silly: :lol:

Noz Ty , że ja niby platfus , jeju trochę tylko ,czepiacie się szczegółów :woohoo: No i jak Ty nie byc przeciwko Tobie skoro platfusem mnie nazywasz :blink: :woohoo:

No i juz się zgubiłam. Lecę troche ogarnąc chalupe bo od popołudnia czeka mnie walka w hotelu przed sobotnia imprezą i czasau na sprzatanie w domu nie bedzie a jutro ma ta laska - niby znajoma - po bilety przyjechać i zeby wstydu nie bylo ,ze gdzies jakis "kot" sie po podłodze kula :cheer: W ogóle to znowu mam wkurwa o ta ostatnia impreze która robili u mnie bo kuchnia jest w takim stanie , ze ze dwa dni mi zejdzie na doprowadzenie jej do stanu uzywalnosci ale dzisiaj wpadnie kumpela mi pomóc wiec moze nie padne na pysk.

Milego dzionka zycze , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469373 przez Aleksandra
My juz po spacerku. Byłysmy tylko u teściowej na zakupach. teraz młoda śpi a ja sie biorę za prasownie :dry:

Ja też nie miałam spirali zakładanej pod znieczuleniem, ale może to indywidualna sprawa pacjentki.

Dobra biorę się bo na wieczór nie chcę odkładac bo planuję gorącą kąpiel a późnije uroczy wieczór z mężusiem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl