BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 5 miesiąc temu #473397 przez madziorskie
Vestusia śliczny torcik! Zapewne był pyszny!

A z puzzlami udało Ci się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #473405 przez vestusia
Witam wieczorną porą :D

Nadrabiam wcześniejsze strony i oczywiście muszę zachwycić się fotkami mojego Zięcia i Aureśki :D Te fotki w czapeczkach są świetne, no a mój zięć i ten jego Smok jest the best :D

Igorek po kąpieli też wygląda słodko :D W ogóle dzieciaki w piżamkach wyglądają tak cudnie, że tylko je całować :D

Madziorka i Kredzia mi z tą dietą właśnie chodziło o to, że może pokarm mało wartościowy, ale fakt, że jeśli karmicie tak rzadko, to nie odbija się to pewnie na dziecku aż tak bardzo. Co innego na początku jak dzieciątko jest malutkie, a co innego teraz, na końcówce laktacji.

Kredzia super, że łańcuszek się znalazł :D Ale miałaś szczęście!
Pytałaś o wagę Zuzi. Waży 10kg, przy ważeniu jej z przesikaną, całonocną pieluchą ważyła 10,5kg, więc te 10 na pewno waży. A rozmiary to w zasadzie teraz 80, ale w bodziaki 74 też wchodzi i są dobre.

Polunia, chyba większość naszych córeczek, to takie „córeczki tatusia”. Nie bądź zazdrosna, po prostu Ty spędzasz z Polą większość czasu i jak przychodzi Tatuś, to jest wtedy nim zainteresowana :)

Madziorka kurka szkoda tego wazonu! Taka pamiątka, no ale co zrobić. Czasami większą wartość sentymentalną mają niektóre rzeczy niż materialną.
Jesteś twardka z tą dietą i podziwiam Cię :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


O ja, Polunia toś Ty organizujesz międzynarodowe dżamprezy :D Superaśnie :D

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorka jestem pełna podziwu, że Izunia zasypia na huśtawce he, he, he. I że jak ją wyciągasz to dalej śpi ;-) Moja Zuzia to zdecydowanie potrzebuje do snu swojego łóżeczka :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i zdrówka dla Lenisławki :D

Olcia Twój Z. z utrzymywaniem porządku mógłby sobie podać rękę z moim Bobem. Najgorsze jest to, że np. nazbierają się naczynia w zlewie a potem, jak już je zmywa, to marudzi, stęka, że on ZNOWU musi je myć itd. Ale jak go proszę, aby zmywał chociaż po sobie, na bieżąco, to mu się nie chce. To potem zmywa całe sterty naczyń ;-)

Sarenko zdrówka dla Darusia. Kurka ten to bidulek się namęczy i nachoruje. I jeszcze to oczko. U nas pamiętasz, że też tak długo to oczko ropiało, już poszliśmy z Zuzią do okulisty, mieliśmy masować oko, to dalej nie pomagało. Piotrek poszedł po skierowanie, ale lekarka była na urlopie, i jak miał iść jakoś po dwóch tygodniach, to okazało się, że Zuzi oczko przestało ropieć ;-) Biedny Daruś, ucałuj go ode mnie :*

Domisław cudny, a co on za „oko” ma w buzi? He, he, he :D

No a Daruś śmieszek mały wymiata :D Na zdjęciu nr 3 minka mnie powaliła :D A golasek wchodzący po schodach po prostu mnie rozwalił he, he, he :D Nic mu tam nie dynda między nogami ha, ha, ha :D

Ty to weź skończ z tym hipopotamem ;-) Chciałabym tak wyglądać, jak Ty :)

Madziorka Zuzia też jada jajecznicę czasami i żyje. Spokojnie :)
Kurka Izuni coś naprawdę jest. Może zębiska? Bo do tego ten brak apetytu też jest zastanawiający.

Sarna Twojej T. to też mi się nie chce nawet komentować. Suari dobrze napisała. Zresztą najbardziej wkurza mnie zawsze to, że jak jest wszystko dobrze, to nikt nic nie mówi, ale jak człowiek ma jakieś perypetie z dzieckiem, to nagle znajdują się tacy, którzy wszystko wiedzą najlepiej i wtedy, o dziwo, zaczynają nam wytykać różne błędy wychowawcze. Irytujące to jest. Jesteś mamą i zdaj się też na swój rozum i intuicję.

Lenisławka cudna! Jak śpi z Minnie no nie mogę z niej!
Kurteczka w groszki i „najki nieździerajki” fajoskie :D
No proszę jak Lenisławka dmucha balona :D I jak fajnie na tym pierwszym zdjęciu w kiecuszce pokazuje zęby, a na górze widzę tylko jedną górną jedynkę he, he he :D Fajnie to wygląda :D
Superowe baloniki :D
O, to torcik w miseczce Lenisławka miała? Czy tylko jego kawałek? :D
Zuzia też miała tego sztucznego ognia w torcie, ale tym czwartkowym, na dziś zabrakło ha, ha, ha :D
Olcia Natka też słodka. Zuzia tak samo uwielbia zabawy na kołdrze, poduszce.
Natalka ma takie dłuuuugie łóżeczko? Czy ono tylko na zdjęciu tak dziwnie wyszło??

Madziorka, Zuzia pewnie bez podparcia siedziała dopiero w wieku 7 miesięcy, więc też dość późno. Główkę w sumie szybko unosiła do góry, raczkowała dość szybko – skończone 7 miesięcy miała, a potem jakoś to poszło. Na szczęście już chodzi, ja oczywiście sobie wbijałam do głowy, że za długo jej to uczenie się idzie, ale już jestem usatysfakcjonowana :D
Wasze dziewuszki też trzeba inaczej traktować, bo są wcześniaczkami, więc zawsze ten miesiąc do tyłu trzeba liczyć ( w zależności o ile za wcześnie się urodziły).

Oki, tak mniej więcej odpisałam, bo starałam się skupiać na najważniejszych kwestiach.

My już po imprezce. Mamcia z rana przyszła, przygotowała ze mną wszystko, w zasadzie to jej pomagałam, bo ja mam dwie lewe ręce do gotowania. Ale było wszystko super, teściom i ojcu smakowało, a ja nie wyprowadzałam nikogo z błędu, bo nie zaprzeczałam, że to ja gotowałam :) Cieszyłam się przeogromnie :D

Zuzanka oczywiście bardzo grzeczna no i przez wszystkich wycałowana. Od dziadków (teściów) dostała śliczne kolczyczki złote, kwiatuszki z niebieskim oczkiem (w sumie może i wolałabym z różowym, ale faktycznie do jej niebieskich oczu będą pasować idealnie, no i nie wszystko musi mieć przecież różowe) no i kasiurkę. Od mojego taty dostała hulę-kulę no i też kasiurkę.

Torcik był oczywiście wypasiony, aż szkoda było mi go pokroić :D Jeszcze troszkę zostało, ja sierota zapomniałam tacie zapakować torta do domu, wszystko w biegu i pośpiechu i jak sierota się zachowałam. No trudno, nie cofnę czasu :(

Prezentacja wszystkim się podobała choć ja przyznam, że nie miałam zbytnio czasu, aby dokładnie nad nią posiedzieć, więc to była taka pierwsza wersja, ale i ostateczna. Muzyki nie umiałam dodać, ani filmów, nie wiem czemu, chyba Madziorka coś pisała o innym formacie plików wideo, bo w ogóle ten Windows Movie Maker nie widział filmów, które mogłabym dodać do prezentacji (jakby tego formatu filmów w ogóle nie widział). Mniejsza o to, w tle puściłam muzę i też dało radę. No i zarówno teście, jak i mój tato dostali tę prezentację na pen-drive’y, bo chcieli i bardzo im się podobała :)

Zuzanka wymęczona w końcu zasnęła, ale długo jej to zajęło.

A Piotrek coś źle się czuje. W ogóle w nocy wstał, ja spałam i usłyszałam jakiś tam huk, ale pomyślałam, że coś tam oczywiście zrzucił i spałam dalej, bo to była noc. A okazało się, że on przytomność stracił i się tam w kuchni przewrócił!!!! No masakra jakaś!!!!!
On źle się czuje, coś brzuchol go boli, sam nie wie od czego.

Idę powoli przed tefałkę i odpocząć troszkę, bo padam na cycory.

Do napisania Kochane :)

Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473428 przez luska
hej laeczki


Sto lat dla chłopaków , buziaków moc :kiss: :kiss: :kiss:

EE Lenisława jak zwykle gwiazda :lol: Śliczba jest

Natka tez , jejku a jakie ma łózko długie i jaka ona ma śniada cere

Izunia wow pulpecik :lol:

Vesta fajnie ,że roczek udany.I prezenciki tez fajowskie i dokładnie nie wszystko musi byc różowe , ale trudno sie oprzeć ten kolorowi u dziewczynki.

A tort wymiata poprostu :P

z bobem , to jakas maskara, nich on idzie do lekarza jak stracił przytomność!!!!

Ech więcej nie dam rady , bo dzis ubijałam mięcho.Na szczęsci t mi pomogła i to dużo.Ale mimo wszytko sie narobiłam , bo w końcu ubiłyśmy 5 kurczków i dwie gęsieczyli mam juz koła 20 kg mięcha , dokupie z wieprzowiny z 4 i będzie git ;)
Potem popiłysmy wyborowa cytrusowa i jakos tak zle sięczuje :S

buziaki mamuśki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473438 przez Batmanik
heja
nie pamietam kiedy tu bylam...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ROCZNIAKOW !!!!!

Dziekujemy za zyczenia!!!
Ja roczku jeszcze nie robilam ale mala od chrzesnej dostala prezent- biedroneczke haneczke ktora uczy i bawi i i od D...matki dostala lalke i ksiazeczke ale igor zabiera jej ta lalke bo ona spiewa zuzie, mam chusteczke chaftowana i igoro spiewa razem z nia...
a ja mialam isc z mala do fotografa na sesje ale zolza wieczorem w swoje urodziny rozciela luk brwiowy o lozko- kaskaderkka jedna...pech chial ze szla i upadla i prosto przywalila w pojemnik na posciel w narozniku

ach widze ze znow temat tesciowek...
ja z moja sklocona jestem - stara kretynka ja do pracy a ona na pokaz z mala po domach- powiedzialam jej co mysle na ten temat i na temat jej drugiego synka z ktorym obgadala mnie przez telefon...
oj nie popisze duzo bo mala sie kreci juz:(
co do jedzonka to mala je wszystko - jajko juz jej dawno daje i nic jej nie jest a miala 6 miesiecy to zaczela jadac bez mala wszystkie zupy z nami i ma za soba i kapusniak i ogorkowa i dziczyzny pojadla tez;) Igor tak samo byl chowany ...

dokladnie z dziemi to roznie bywa ja jestem sama z dwojka i czasmi to mysle ze wariatkowo mnie czeka ale czasami to inaczej patrze na swiat jak mam lepszy dzien - Igor to juz sie soba zajmie i mala ale za to mala to lobuziara wszedzie jej pelno wlazi na fotel na krzeslo czy stolik a nawet z lozka na parapet...a jak siedze jest oki a jak ide do kuchni cos robic czy palic w kominku to zolza pierwsza jest...a ostatnio w cerfurze mi uciekla i pod autem na parkingu zrobila to samo...Igoro to nie ucieka tylko pomaga zakupy nosic bo on wszystko siam;)
matko moj klocek wazy ze 13kg i ubieram ja na 80 a czesciej na 86cm a rozmiar buta 22;)
oki uciekam...spac poki moge bo chyba noc wesola nie bedzie- moze to po wczorajszym szczepieniu:(
milej nocki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #473467 przez madziorskie
Dzisiaj zgrzeszyłam!!! I to bardzo bardzo bardzo...
nie dość, że zjadłam po obiedzie kawałek ciasta.. ojjj ojjj to jeszcze na dodatek zjadłam budyń o 17 z truskawkami... ;) noż dziecię moje nie zjadło i miał się zmarnować??? a tak apetycznie wyglądał.. :laugh: :laugh: :laugh:

Vestusiu nie mam wyjścia, bo Iza boi się łóżeczka jak diabeł święconej wody!!! Nie wiem co jest tego powodem, ale na sam widok, że wchodze do pokoju z łóżeczkiem jest ryk... a wcześniej bez problemu sama w nim zasypiała;) a teraz nie wiadomo co jej.. ale to od czasu jak zaczęła sobie w nim wstawać... najpierw usypiałam na rękach, ale ile można???

Zuzia jest starsza o 1,5 miesiąca, ale Izuni po jajecznicy nic nie było, więc teraz co jakiś czas będę jej robiła;) Jeszcze nalesniczki musze nauczyc się robić.. ;)

Pewnie, co będziesz się przyznawała, że nie Ty gotowałaś! najważniejsze, że smakowało! I że imprezka udana!

Moje pierwsze kolczyki były właśnie złote z niebieskim oczkiem! I dokładnie tak jak piszesz, że takie kolczyki wydobywaja głębię niebieskich oczu, tak ładnie je podkreślają!

Koniecznie pokaż nam tutaj swoją prezentację!

Co do filmów to nagrywałaś aparatem? Mój aparat nagrywa w formacie MP4 i właśnie program nasz ich nie widzi.. ja za chwilę chcę dodac do prezentacji film i będę starała się go skonwertować.. zobaczymy jak to wyjdzie.. najpierw jeszcze musze go przyciąć, bo trochę długi jest, a dotyczy pierwszej kąpieli ;) 28.12 się urodziła, a 25 stycznia dostałam pozwolenie na jej kapiel ;) wcześniej tylko chusteczkami miałam ją obmywac...

Ojej! To nie dobrze! Wygnaj go na badania i do lekarza! Zdrówka dla niego! A Ty też juz sobie odpocznj, bo zaśłużyłaś na odpoczynek!

Łał Luśka to poszlałaś z mięskiem! Ale dobrze, że teściówka pomogła.
Ojj i popiłyście sobie.. no ładnie ładnie...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ojj biedna Nadziejka! Ucałuj ją mocno od cioci i Izuni!
Dobrze, że nic powazniejszego sobie nie zrobiła!

No co za mała łobuziara! Żeby tylko nie spadła i nic się nie stało, bo ja przewrażliwiona jestem na tym punkcie!

Jak Twoja ma 13kg to jest prawie jeszcze raz taka jak moja, bo moja ma 7 ;)

A co to za szczepienie???

Nic wracam do mojej prezentacji, a dokłądnie filmiku z kąpieli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #473527 przez [email protected]

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredzia i Madziorskie dziekuje za rady odnosnie choroby:* Daro cyca kocha, ale cyc nie wydala, gdybym karmiła dwoma byłoby dobrze ale ten jeden sie chyba buntuje:(

Lusia- :*

Suari-heheh nie obrazam sie no co Ty :* A Daro-no na żywo jest juz taki sliczniutki-wszyscy wymiękaja jak go widzą-no proszę Was troche szczerości...urodził sie paskudny jak noc!

Alexandra- Ty się masujesz czy Twe dziecię? J sie ostatnio gryzę ze swoim mężem...a sprztanie to jakas abstrakcja-on juz tak nie syfi,ale tak mało sprząta. Dla niego rzucenie zabawek do basenu w kącie i poodkurzanie to szczyt sprzątania :(
Ale Natalcia śliczna! Ma taką uroczą buźkę :)

Madziorskie oj tak, to tak szybko leci. Domi juz przedszkolak pełną gębą-a rano wspominalismy z Adamskim jak to było kiedy on mały berbeć siedział przy stole w czerwonym krzesełku i był taki spokojy. A on teraz taki czpiot i Daro, nabardziej rozgadane dziecko pod słońcem i mega waleczne. No i to ze sobie nie wyobrazamyzycia w rodzinie 2+1. :)
Raz jeszcze dzieki za rady na diete :) a kaszek Daro nie lubi. Inna sprwa-jesli cyc pusty a dziecko głone i cały dzien nie wymiotowało to na sen chciałam dac mm. No jak inaczej? Zaczal zwraca zanim mupodałam a potem jakos usnął.
Co do faworyzowania-to oczywiscie masz racje. Ale powiem Ci bo inne dziewoje juz wiedzą-Moja tesciówka juz jak byłam w ciąży powiedziałą mi ze nie bedzie umiałą drugiego tak kochac jak Domisia.
PS-chyba jutro zrobie barszcz-ale mi narobilas smaka!
Mam taką samą hustawke po Domim, ale Darowi jej jeszcze nie pokazałam-ehhh chyba powinnam, latem cigle huśtał sie w ogrodzi i to kochał, wiec w domu mu nie dałam bo wiem ze bede musiałą bujać bez końca :/
Ło jaka masakra z tą żółtaczką...moj kolega vel. Kochanek Tomasz tez ma żółtaczke, ale nie wiem jaką, wiem ze ma chora wątrobe i cos tam coś-czesto żółkniee:)
Iza jest wczesniaczkiem? I jaue fajne zdjęćie Bobaska-fajne powspominać

Dorcia-dziekuje:* a Lenia prze przecudna! A z mimi jak pieknie spi! Dro też tak kocha misie i się tuli-to takie cudne, a dla mnie inne, bo Domi tak nie robił :)

Vestusia-tort przesliczny i na pewno był pyszny, te puzle juz kiedys były w promocji-za czasów Domisia heheh jamam kaczuszkę :)
Oko w buzi to taki żelek-Domi je uwielbia:) a daro heheh smieszek to fakt-ana zdjęciu 3 oile sie nie myle to puszcza buzią pierdziochy:) a na schodach nic mu nie dynda bo ma takiego małego pisiorka:( no ale tu akurat tak stanął z emu jajek nawet nie widac:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



A teraz usypiam juz i vestusiowego postanie daje radyskonczyc czytać-dokoncze i odpisze jutro:* a po vestusi jeszcze jakies 2 postywidziałąm

Ok dobre nocy kochane moje mamutki!!!
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #473538 przez emkapl84
Dzień dobry!!!!
Przede wszytskim Vestusia no ja cie podziwiam!!!nie ma cie jakiś czas na forum a później zawsze wszystkim ładnie odpiszesz!!!!!ja jak nie jestem na bieżąco to nie mogę się zmobilizować i odpisywać..
Zaległe buuuuuuziaczki i życzenia spełnienia wszystkich waszych dziecięcych marzeń dla Lenisławki, Wojtusia i Darusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Dorcia no tak Zdanek to już nawet mojego M przebił kupując ci autko w prezencie...moje buty się nawet do tego nie umywają...no cóż podniósł Zdanek poprzeczkę :blink: więc teraz czekam tylko jak mi M kupi domek na urodziny....tylko nie wiem czy się wyrobi bo to już za miesiąc :lol: :lol: Urodzinowa Lenka prześliczna!!!!
Madziorskie ja byłam wcześniakiem i usiadłam jak miałam 9 miesięcy!!!!! Ale szybko wszystko nadgoniłam i teraz jestem całkiem bystra :blink: A zgrzeszyć czasami nie zaszkodzi :lol: :lol: dobrze, że sie jedzenie nie zmarnowało...moim zdaniem zrobiłaś dobry uczynek nie wyrzucajac takich pyszności do kosza!!!
Vestusiafajne prezenty Zuzanka dostała. Torcik wymiata i innego sobie nie wyobrażam na roczek Zuzi :laugh: Boba wysyłaj do lekarza!!!
Luska no to szykuje się wyżerka :lol: :lol: :lol:
Sarna no to masz przeboje ze swoimi facetami!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A Natalka miała wczoraj kolejna imprezkę urodzinową. Tym razem przyszły dziewczyny z pracy i powiem wam szczerze, ze impreza była dużo bardziej udana niż ta poprzednia. Miałam wrażenie, ze one naprawdę przyszły do Natalki...jak puściłam im prezentację to prawie się popłakały. Wszystko im smakowało a na ostatniej imprezie nie usłyszałam nawet słowa, że coś jest dobre itp...a tak się starałam...Natalka dostała super prezenty...później wrzucę na forum...
We wtorek przylatuje moja siostra z 2 letnia córeczką!!!!to będzie pierwszy raz kiedy zobaczy Natalkę na żywo!!!!

ten strój własnie dostała na ur.






No to by było na tyle prezentów...do gwiazdki koniec z prezentami!!!!!1 :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473568 przez vestusia
Dżem dobry Mamuśki :D

Ja to niezbyt dziś wyspana jestem :D
Zuzia wczoraj podjadła troszkę obiadu, troszkę torta ale generalnie raczej mało, patrząc na jej możliwości. Na dobranoc dostała kakao i co w nocy się stało? Obudziła się z rykiem. Najpierw wpakowałam ją do nas do łóżka, kręciła się, no prawie zasnęła (po 45 min wiercenia). I nagle jednak ryk. No to poszłam zrobić jej mleko z kaszką i wypiła całą butlę ;-) Potem zasnęła od razu i spała do 7. Teraz też nynka, bo była już nieznośna. Bob tak samo nyna a ja mam chwilkę dla Was :)

Lusia ja pitolę ale wyżerka się szykuje :D Kto to wszystko będzie jadł? Szok! Sama nie ogarnęłabym imprezy na tyle osób!

Batmanik biedna Nadziejka, że sobie guziora nabiła. Ale teraz to nieuniknione i pewnie nieraz nasze dzieci będą poobijane.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziorka nie martw się tym, że zgrzeszyłaś. Ja tam jestem zdania, że można znowu rozpocząć dietę he, he, he :D A jedzenie też marnować się nie powinno :D

Ja to nie wiem Madziorka jak wrzucić tu tę prezentację, ale spróbuję. Może na youtube mi się uda wrzucić. Filmy właśnie nagrywałam aparatem i pewnie stąd ten problem z ich wrzuceniem do prezentacji. No ale już i tak po.

Jejor to Ty Izuni nie mogłaś tak długo kąpać? A to dlatego, że wcześniakiem była??? O ja.
A Izunia to szczypiorek :) Fajno, chociaż mnie się Zuzia momentami wydaje pulpeciasta, a momentami taka szczuplusia. No ale liczę, że teraz zrzuci zbędne kg, bo zasuwa po mieszkaniu niesamowicie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A, to oko to żelek he, he, he. Śmieszne :D No a Ty od Darusia się odczep, jeszcze mu urośnie to, co ma urosnąć :D he, he, he :D

Emcia ja to staram się nadrabiać, ale ciężko mi idzie.

Teraz sobie uświadomiłam, że pominęłam to, że Miśka na nocniku sika. No ja pitolę, jestem w wielkim szoku po prostu. Moja Zuzia na razie jest na etapie, że jak widzi nocnik lub np. większą poduszkę (taką ozdobną z narożnika), to tak śmiesznie kręci się jak bączek i chce na niego usiąść he, he, he. Trafia tym swoim kuferkiem, potem znowu wstaje, i znowu siada. Zabawnie to wygląda. Mnie blokuje to, że w pokoju mam wykładzinę i jeśli zdjęłabym Zuzi pieluchę a zrobiłaby kupę, to nie wiem, jak pozbierałabym ją z dywanu.
Fajno, że impreza urodzinowa Natalki udana :D Miło, że koleżanki doceniły Twój trud i to, co przygotowałaś. No i że były dla Natalki, było czuć, że to JEJ impreza :) To się ceni :)

Ty na swojego M. nie narzekaj, bo on naprawdę jest bardzo fajny. Sprawia Ci niespodzianki, robi prezenty i nawet buty kupuje :D

Zdjęcia fajoskie, no a ta tabliczka z pokojem Natalki zajebiaszcza :D Skąd Wy takie gadżety bierzecie?? :)
Natalka ślicznotka i szczuplutka :)

Ja to ostatnio mniej zakładam Zuzi legginsów, bo mnie się wydaje, że już za zimno na takie gacie. Właśnie, będę musiała więcej cieplejszych spodni Zuzi dokupić.
No i super, że siostra przylatuje do Was! To ta Twoja siostra bliźniaczka??

No nic, u mnie wszyscy śpią, ja zjadłam sałatkę, Boziu, od jutra idę na Dukana, bo chyba z 53kg ważę po tych urodzinach Zuzi :D I jeszcze został przecież tort, którego ktoś musi zjeść ;-)

Życzę Wam miłej nieRdzieli Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473626 przez aniaa_
100 latek dla Darunia, spóźnione ale najlepsze :) Od Wojtusia i jego mamy :)


Wojtuś dziękuje wszystkim ciociom forumowym za życzonka, całuje je i dzieciaczki bardzo gorąco.

Kochane mamusie, już niedługo do Was wrócę obiecuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473702 przez polunia
Hej Dziewuszki , próbowałam przeczytać co tam nadziergalyscie i niby przeczytalam ale ni cholery nie wiem co :dry: Wrócilismy do domu o 6.30 zanim połozylismy sie do wyra zrobila sie 7.30 a nasze dzieci postanowiły wstac pół godziny póxniej , nawet dobrze nie zdazylam oka przymknac. Damiana wysłalam spać jakies dwie godziny temu i zaraz zmiana , ja ide a on pilnuje przychówku. Ja moja zmianę jakoś odbębnilam bo Pola spi a Kacper oglada bajki , kimnęłabym sie obok Kacpra na kanapie ale nie wiem co mu przyjdzie do glowy w tym czasie więc nawet nie ide usiasc na kanape bo kimono murowane B) Jazde bedzie mial D ale trudno , On miał lajtowa noc a ja zapierdalałam więc teraz zmiana :silly:

No i tyle , ide ugotować małemu warzywka do obiadu a zaraz potem do wyrka :woohoo:

Miłego popołudnia , papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #473779 przez Dorciaition
Witajcie Kochane

Aleksandra Natalka śliczna Dziewczynka

MAdziorskie Lenia ma już i drugą jedynkę, ale słabo ją jeszcze widać. Choć z dnia na dzień coraz bardziej. O tak, śpi w tym rogu najczęściej. Na zdjęciu akurat u teściów, ale w swoim łóżeczku tak samo.
Aa, miałaś rację- to bolerko z HM jest z tego samego materiału co butki Izuni, które są cudne.
Izunia ma prawo robić różne rzeczy póżniej, choć moim zdaniem wcale tak nie jest. Lenia zaczęła bardzo późno siadać, ok 8 miesiąca tak już stabilnie, szybciej pełzała. Wiec kto wie, może i Izunia Ciebie zaskoczy na roczek.
Z tymi badaniami masz rację. Chyba warto je zrobić, tzn na pewno warto.
Ale Izunia malusia. Śliczna. :)

Vestusia
super torcik. Ale byłas hepi jak go ujrzałaś co? :)
Oo, a to Ci się udało w sklepie z tymi puzzlami. :)
O właśnie Vestka wspominasz o Babci. Jak tam Ona? Nie była na roczku? :silly:

Vestolini my torta na urodzinki jeszcze nie kupowaliśmy, bo przecież będzie na imprezie. A w domu i tak by go nie zjadł. Krzysiu kupił kawałki ciasta i zostały wyrzucone. Lenia miała sobie zjeść z okazji urodzin, ale szmyrgnęła nim i tyle. ;)

W ogóle to zauważyłam, że nasze dziewczynki ze wszystkim tak dosyć równą „idą”. Jak Zuzankowe chodzenie?

Ha ha mówisz tak samo jak Krzysiu, że to auto to prezent ju żna urodziny, święta itp. O nie ;)
Super, że imprezka się udało, no i fajnie ,że mama pomogła.
Fajne prezenciki Zuzia dostała. Koniecznie pokaż kolczyki.
Na pewno Twoja prezentacja była super. Wklejaj na youtube, co sobie też zobaczymy. Ja nagram dziadkom na płytkę, co będą mogli se Lenie oglądać.

O kuźwa! Koniecznie niech Piotrek idzie do lekarza, i to natychmiast. Aż się wystraszyłam.

Luśka Ty sama se radzisz z tym mięchem od początku? Podziwiam.


Madziorskie
może Pan Dukan w niedziele nie patrzy, wiec Twojego grzechu nie zauważył ;)

Dziewczyny kiedy wybieracie cię na szczepienie dzieciaczków? Ja chciałabym też do dentysty z Lenią, choć coś mi się wydaje, że to nie da rady, bo będzie jedna wielka afera.

Sarna kurka Ty to masz hardcore w domu. Trzymaj się. A dla dzieciaczków zdrówka. :kiss:

Emka ja też Vestusię podziwiam i cenię ją za to, że każdemu odpisuje, stara się pomóc, doradzić, dla każdego znajdzie czas.
Ha ha Kochana Twój M i tak wymiata. Mojemu tylko raz się zdarzyło takie zaskoczenie, a Twój to ciągle coś. Kochany jest.
Super, że koleżanki dopsiały. Miło jak ktoś pochwali staranka. Prezenty też super. Ciuszki śliczne (mamy podobny płąszczy, tyle, że zielony :/). Tabliczka na drzwi extra.

Aniaa opowiadaj jak impreza, bo po zdjęciach widzę, że udana.

Polunia tęskno nam za Tobą.

My dziś w domku, tzn ja pojechałam sobie na zakupy (musze próbować nową furę, bo jednak do innego auta jestem przyzwyczajona).

Jak byłam u T to poszłam do mojej starej szkoły na siatkówkę, bo kiedyś trenowałam i lubię, no i jestem cała posiniaczona, tzn ręce. Mam czerwono-zilono-fioletowe siniaki, no masakra. ALe moje ręce się odzwyczaiły od odbijania piłki.

W czwartek przyjeżdża moja mama, się cieszę ;)
Wrzucę Wam za chwile moją prezentację. Ma 11 minut, wiec całej nie oglądajcie, bo się zanudzicie, ale polecam końcówkę. Podoba mi się najbardziej :)



Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473781 przez madziaska
SPOZNIONE ZYCZONKA URODZINOWE DLA DARUSIA I WOJTUSIA. STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewuszki nie mam ostatnio czasu wpadac ::(:(
Nie pisze, bo nie chce tak tylko o sobie... Mam nadzieje, ze niedlugo powroce do WAS. Pozdrawiam :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473832 przez madziorskie
Witam Kochane Mamusie!

Stęskniłam się cały dzień za Wami... jednak forum baaardzo wciąga i zamaist pobawić sięna dywanie z córką i mężem to wlazłam tutaj... ;)
Byliśmy dzisiaj na działce, żeby spuścić wodę i odkręcic krany, żeby nie pozamarzało i nie popękało i jak tylko wyjechaliśmy z domu mała zasnęła i spała aż nie wróciliśmy do domu, czyli 1,5 godz! A w domu max 30 minut śpi... chyba częściej zacznę z nia takie wyjazdy robić ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarenko a czemu jednym tylko karmisz?

Co Ty gadasz? Jak teściówka mogła tak powiedzieć?? że nie będzie umiała tak kochać! Noż co za mynda! Widać ma ograniczone zasoby miłości... :(

Tak Iza miesiąc przed czasem się urodziła, bo matka wyszła sobie przed dom w laczuszkach.. na śnieg... no i wywinęła takiego kozła, że mąz musiał zbierać... dobrze, że był obok bo sama chyba bym się nie pozbierała.. ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


emka dzisiaj to dopiero zgrzeszyłam! otworzyłam czekoladowego mikołaja (takiego 150 g) i w czwórkę się do niego dosiedliśmy... ja, mąż, moja siora i Iza ;) i całego pożarlismy... chyba okres dostane, bo mam takiego ciąga na czekoladę i ogólnie słodycze...

Bardzo fajne dostała Natalka prezenty! fajnie też, że ciuszki, bo nie musisz kasy wydac by kupić coś fajnego!

Super, że siostra przylatuje z córcią. Będziesz miałą wesoło. A na długo przylatują?

Vestusiu ja nie mogłam jej kapać, nie dlatego, że była wcześniakiem tylko dlatego (co wynika z wczesniactwa), że była chuda i nie miała termoregulacji i bardzo szybko się wychładzała! ja pamiętam ten okres jako okrutny troszkę, bo niby maleństwo było słodkie i takie kochane, a z drugiej strony przewijanie jej, mycie było koszmarem! Ona z zimna zaczynała tak strasznie płakać i napinała przy tym brzuszek i strzelała g... jak z katapulty! Niejednokrotnie przy przewijaniu ja, mąż czy kto inny był osrany! Z czasem nauczyłam się ją przewijać tak by w razie w... poszło na tetrę, a nie na mnie, czy wszystko dookoła! Dlatego też by chronić ją przed wychłodzeniem nie kazali! Dopiero jak miała chyba 2800 czy jakoś tak to mogłam już ją normalnie kąpać! wogóle położna dłuugo do mnie przychodziła i o 8 rano zawsze była, co mnie starsznie wpieniało, bo my chciałyśmy spać ;)

Ja gdybym 53 wazyła to na żadną dietę bym się nie decydowałą! Moje marzenie tyle ważyć!!! No ale cóż nigdy szczupłą nie byłam, a teraz to już wogóle :(

Polunia odpocznij odpocznij! zasłuzyłaś sobie!

Dorcia ja do tych butków mam jeszcze czapę, szalik i rękawiczki ;) szkoda tylko, że nie sa na sznureczku...

Super prezentacja! faktycznie na końcu najlepsze! A co to są za dzieci???
Aaa powiedz to co masz na początku filmu te swiatełka takie to już było w programie? Malina chyba tez miała... w moim tego nie widzę.. ale może mam starsza wersję???

Musze zmykać, bo Izielec płacze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473897 przez Dorciaition
Madziorskie oj to prawda- wciąga, i to bardzo.

Oo, ale Izunia pospała w aucie.

To dzieciaki mojego brata. Damianka nie widziałam już rok czasu. Przez tą szkolę nie może przyjeżdzać. Oliwcia na roczek przyjedzie.

Te gwiazdki to po prawej stronie są, w opcji gdzie zmienia sie jak tekst ma iść.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #473920 przez vestusia
Witam Was z wieczora :D

Polunia jak wypoczniesz to tu do nas zajrzyj :D

Madziaska pisz co tam u Was. Tęskno za Wami!

Dorciu moja Mamcia nie przyszła, no ale tak chciała. Mam nadzieję, że jednak w przyszłości będę potrafiła przeżyć ważne dni z ich wspólnym udziałem.

Z tym brakiem tortu to rozumiem. U nas były dwa, no bo Mamcia przyszła w urodziny Zuzi, i jeszcze Psiapsióła. Gdyby nie to, to nie wiem czy kupowałabym specjalnie tort. Zresztą, i tak nawet go nie zjedliśmy i jutro to wyląduje już w koszu (ten pierwszy tort).

Zuzankowe chodzenie o dziwo bardzo dobrze :) Jakoś załapała wszystko chyba od razu, tzn. zakręcanie, zawracanie, no chodzi i chodzi. Ja co prawda mam obawy, bo jednak chodzi troszkę jak pijaczek i boję się, że się gdzieś przewróci. No ale radzi sobie. Piotrka mama mówiła, że Zuzia radzi sobie lepiej niż Filip (od Piotrka siostry synek z miesiąca maja), bo on jak uczył się chodzić, to raz, że później (jakoś skończył już 13 m-cy), to nie umiał sam wstawać. Więc wczoraj jak Zuzia np. upadała, albo siedziała i wstawała i potem szła, to była w szoku, że potrafi wstawać. Bo Filip jak upadał, to się darł, bo nie umiał wstać tak sam bez podpierania się czegokolwiek.

Nio nasze Dziewuszki idą podobnie, choć Lenisławce szybciej chodzenie szło, no ale aż tak bardzo w tyle Zuzia nie została :D Cieszę się, że się udało, że na roczek Zuzia i Lenka chodziły :)

Ok, kolczykom zrobię zdjęcie i wkleję.
Ha, Krzyś to wiedziałam, że tak Ci powie :D On to konkretny jest, więc to auto to już pewnie jako prezent na przyszłe lata ha, ha, ha :D Ale i tak jest super :D

Ha, ale fajnie, że pograłaś w siatkę :D Oby te sińce zlazły do imprezy he, he, he :D

Oj przestańcie mi tak słodzić, że niby odpisuję. Odpisuje to poważnie Polunia, bo ja mam kilkudniowe przerwy i nieraz przywołujecie mnie do porządku, bo nie ogarniam wszystkiego. Ale naprawdę nieraz mi ciężko, i praca, i dom. No ale staram się, więc miło mi, że to doceniacie :)

Dorcia, nie pisz proszę, że prezentacja mogła zanudzić, bo ja to swojej nawet nie odważę się Wam wkleić, bo trwa jakieś 16 minut i dopiero Was zanudzę. Twoja bardzo mi się podoba, dużo filmików, bardzo fajnie i super się ogląda :D I nawet nasze dziewuszki z Powidza załapały się na fotce :D
Ha, przypomniało mi się to, jak Lenisława w wannie walczyła z kaczuchą :D Zuzia do teraz ani razu nie wariowała w wannie tak, jak na filmiku Lencia :D Zuzia to zdecydowanie przeciwieństwo niektórych Waszych dzieciaczków :D

A końcówka prezentacji rzeczywiście zajebiaszcza :D Ekstra!

Madziorka Izunia to naprawdę ma spanie na spacerach, w huśtawce, jednym słowem - w ruchu ;-) Zuzia to nauczona na odwrót - żadnych bodźców, musi się wyciszyć, ewentualnie gada sobie w łóżeczku aż zaśnie ;-)

Te prezentacje Maliny i Dorci też mi się właśnie podobają, mają takie fajne efekty świetlne, ja albo mam starą wersję tego Windows Movie Maker, albo jestem na tyle tępa, że nie kumam jak to zrobić ;-)

Kurka toś Ty orła wywinęła i dlatego rodziłaś? Szok. A mówią, że kobieta w ciąży powinna uważać :P Dobrze, że z Izunią dobrze i że wszystko się dobrze skończyło.
Z tym brakiem kąpieli teraz już rozumiem. Kurka ja to podziwiam za przewijanie takiego małego skrzata. Ja to w szpitalu prawie się poryczałam, jak Zuzia miała zaschniętą smółkę, bo grzała się z nią pod lampami. Nie wiedziałam jak się za nią zabrać, nogi jak od kurczaka, chude, małe. Na szczęście była akurat kumpela w odwiedzinach i mi pomogła ogarnąć Zuzannę i jej św. Katarzynę he, he, he :D

Madziorka a ile Ty masz wzrostu, jeśli mogę wiedzieć?
Oj tam, ja dziś też grzeszyłam z jedzeniem, i wczoraj. No ale od jutra wracam do formy LD

Uciekam Kochane przed tv, bo Masterchef leci :D

Aniaa_ opowiadaj jak imprezka!!!

Dobranoc Kochane, bo pewnie już tu nie zajrzę.

Jutro Piotrek idzie z Zuzią na badania krwi - morfologia, leukocyty i to żelazo a potem będziemy szli do tego naszego lekarza. Ciekawe czy pomoże z Zuzankowym kaszlem.

Dobranoc!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl